Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Xxxx

Zrobcie cos z gosciem na magazynie.podobno doswiadczony a nie potrafi robic nic oprocz podpierdzielania ludzi ktorzy naprawde odwalaja kawal roboty.jak tak dalej bedzie to sobie sami bedziecie samochody sciagac i ladowac i zostaniecie z jednym pracownikiem "doswiadczonym".

All
@Xxxx

Ale bez ładu bez składu to co piszesz , to jest jak z polskim ładem

F 35
@Xxxx

Nic nie zrobią z gościem z magazynu bo jest najlepszy wy się nie znacie

@F 35

@Xxxx @F 35 Prosimy, by platforma GoWork nie była areną ścierania się subiektywnych opinii na temat wydajności/przydatności czyjejś pracy. To zupełnie nieprofesjonalne. Na pewno Kierownik Działu zorganizuje czas i miejsce na wyjaśnienie takich spraw w gronie zainteresowanych osób.

Niechciany
@Xxxx

W takich firmach zawsze jest osobom która musi kapować kierownikowi bo taka ma naturę . Ale dlaczego nikt nie zrobi nic z kierownikami??? Konkretnie z kierownikiem magazynu . To jest gość który nie powinien być na tym stanowisku . Jest osobą która nie jest słowna, wykorzystuje swoje stanowisko aby poniżać ludzi, jeżeli ktoś nie zgadza się z jego zdaniem i udowadnia że coś nie ma sensu odrazu jest przenoszony na inne stanowisko, wszystkie swoje życiowe niepowodzenia wyładowuje na ludziach którzy ciężko pracują i co z tego że dyrekcja o tym wie skoro i tak z nim nic nie zrobią . Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących ludzi i nie dajcie sobą pomiatać

Mariusz
@Niechciany

Nie pracuje w tej firmie, ale to, co Geyer napisał, ma ręce i nogi. Wyjaśnijcie to sobie osobiście na spotkaniu w firmie, a nie tu. Nikomu z zewnątrz nic to i tak nie mówi. Podaj lepiej, ile się zarabia na początek, jak jest praca zorganizowana i rozdzielona, czy robi się na zmiany?

Xeo
@Mariusz

Dokładnie:)

@Niechciany

Zarząd Firmy, Dyrektorzy oraz Kierownicy podchodzą bardzo serio do wszelkich uwag przekazywanych przez Pracowników. To Pracownicy są na pierwszej linii frontu - widzą co jest bolączką, co można usprawnić, co działa dobrze. Cała rzecz w tym, że nikt z Szefostwa nie dowie się o tym, jeśli uwagi będą przekazywane na portalach, forach lub między sobą w czasie przerwy. Takie komunikaty MUSZĄ docierać do osób, które mogą profesjonalnie się tym zająć. Po raz kolejny zatem apelujemy: wrzucanie takich uwag nie wnosi tutaj nic, poza nieprofesjonalną i niemerytoryczną dyskusją(?). Ale uwagi wniosą coś pozytywnego NA PEWNO, gdy zostaną skierowane do Dyrektora HR, do Dyrektora Zakładu lub innego Przełożonego. Oni czekają na sygnały również w TAKIEJ tematyce. Prosimy o zrozumienie, że wyłącznie właściwa droga komunikacji daje szansę na zauważenie problemu i odpowiednią reakcję.

Czeka

Powinny być rotację między maszynami co jakiś czas ludzie robią latami na jednej i tej samej aż brzydnie taka praca wiecznie na jednym stanowisku

@Czeka

Celna uwaga. Co prawda, takie doskonalenie w jednej dziedzinie tworzy wyjątkową specjalizację - fachowość w danym temacie, a czasem wręcz mistrzostwo, ale... aspekty psychologiczne są faktycznie bardzo istotne. To one, poza wynagrodzeniem, tworzą właściwe warunki pracy. Na pewno jest to pomysł do przeanalizowania przez Kierownictwo Firmy. Dziękujemy za tę opinię.

Posea
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

aspekt psychologiczny to jedno a drugie ze sa tez maszyny na których pracuję się po prostu ciężko fizycznie i jakiś odpoczynek dla mięśni też by się przydał

Sebi

To jest tak na rolinctwie ulopu wszczymane inne działy chodza na urlopy.a to chodza na rolnictwie te większe sychy albo co maja.znajomosc z liderem albo z kierownikiem

@Sebi

Dziękujemy za podzielenie się swoim spostrzeżeniem. Kodeks pracy dokładnie określa zasady korzystania z urlopu przez Pracownika. Pracodawca zobligowany jest do udzielenia urlopu, ma jednak prawo, by nie udzielić urlopu wypoczynkowego w momentach niepożądanych ze względu na interes firmy. Na pewno mamy tu do czynienia z taką sytuacją, proszę o powód nieudzielenia urlopu spytać swojego Przełożonego. Żaden Kierownik, przy udzielaniu zgody na urlop Pracownika, nie może kierować się wyjątkowymi znajomościami lub osobistym stosunkiem do Pracownika. To niedopuszczalne - jeśli ma Pan dowód na poparcie swojej tezy prosimy o przedstawienie go Działowi HR, który na pewno właściwie zareaguje na takie zgłoszenie.

Sebi

Po 3co to za kierownik na rolnictwie jest co robi szkolenie na prasie 15 minut szkolenie powinno trwac 8 godz a potem sie dziwia ze. Wypadki sa na jak (usunięte przez administratora) nie bedzie wypadków

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Poirytowany

Taka nowoczesna i światowa firma , jak to o sobie mówicie. A porządnego parkingu dla pracowników brak , . Ach przepraszam. Ten wysypany palcyk karmieniem służy jako parking , gdzie dziury są , aw tych dziurach woda stoi , . Na wielu firmach pracowałem , i zawsze był tam parking wyłożony kostką brukową . Przynajmniej bezpieczniej .Ehhh jak na firmie rozpierdol i dziura na dziurze ,tak i przed zakładem .

@Poirytowany

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. W Firmie wciąż czynione są kolejne inwestycje - jako Pracownik na pewno zauważa Pan to na co dzień. Poprawa stanu nawierzchni na terenie Firmy jest wśród zaplanowanych działań. Zaprojektowany i ergonomicznie wykonany zostanie parking/miejsce oczekiwania samochodów dostawczych oraz parking pracowniczy. Nie jest prostą sprawą przeorganizowanie terenu dla kilkuset czy choćby kilkudziesięciu pojazdów. W działaniach Firmy istnieją odpowiednio sklasyfikowane priorytety. Chcąc uniknąć paraliżu komunikacyjno-produkcyjnego takie działania muszą być zaplanowane na właściwy moment. Prosimy o cierpliwość.

Puszysty

Widzę że nieprzychylne komentarze są usuwane... Było chwile spokoju z normami i dalej zaczeli stać ze stoperami nad pracownikami róbcie tak dalej zobaczymy ilu zostanie

@Puszysty

Kontrola wykorzystania czasu pracy i tempa wykonywania poszczególnych czynności umożliwia przeprowadzenie szerokiej analizy danych. Dla potrzeb kontroli jakości zawsze odbywa się to w oparciu o pewne kryteria, które są ściśle określone przez odpowiedzialną za to komórkę firmy. Przede wszystkim ułatwia to szybkie i precyzyjne wyszukiwanie rezerw, ale także problemów z jakimi borykają się pracownicy na danym stanowisku. Daje to możliwość zoptymalizowania procesów produkcyjnych. Jak Pan zauważył "było chwilę spokoju z normami....", gdyż takie procesy chronometrażu są powtarzalne okresowo, by mogły dawać prawidłowe/realne wyniki. To "stanie nad pracownikami ze stoperami..." to procedura procesu chronometrażu, której wykonać nie można w inny sposób, gdy pracodawca nie decyduje się (wg naszej filozofii - słusznie!) na stały i automatyczny monitoring wszystkich(!) czynności i zachowań pracowników. Archiwizacji (usuwaniu) komentarzy, zgodnie z regulaminem portalu GoWork, podlegają wypowiedzi naruszające prawo lub mogące być np. naruszeniem dóbr osobistych firmy. Na konstruktywną krytykę reagujemy odpowiedzią, nie usuwaniem komentarza.

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. W firmie nieustannie czynione są inwestycje, wśród których sukcesywnie wymieniany jest park maszynowy. Z tym "Stalinem" to zdecydowanie nadużycie semantyczne, a warto wspomnieć, ze nie wszystko co „stare’ jest złe - fachowcy, którzy obecnie działają w branży gumowej nie ukrywają iż wytrzymałość i niezawodność sprzętów sprzed lat jest na dużo wyższym poziomie niż nowoczesnego zautomatyzowanego sprzętu :) Jeśli tylko zauważa Pan(-i) problemy z funkcjonowaniem sprzętu lub bezpieczeństwem pracowników, prosimy natychmiast zgłaszać je do bezpośredniego Przełożonego. Tylko taki natychmiastowy i szybki obieg informacji może wpłynąć na zauważenie ewentualnego problemu i reakcję. Nasze Systemy Zarządzania Jakością są zgodne z najbardziej wymagającymi światowymi normami. Jakość jest stawiana na pierwszym miejscu, co wielokrotnie udowodniliśmy i co doceniają nasi wymagający Kontrahenci i Klienci.

Wkurzony

Siedzi jedna pańcia w biurze cały dzień przed komputerem z otwartymi wykresami z każdej prasy i nie tylko. Sprawdza kiedy się otwarła, zamknęła, odpowietrzyła. Czepia się o każda minute. Wypodnosiła normy tak że ludzie biegiem latają koło maszyn. Nawet dziś jak był wypadek na firmie to od rana kierownik na wydziale dywanikowym ścigał ludzi żeby robili szybciej, a po wypadku już nie . Jak dojdzie do tragedii to już nagonki nie ma, wtedy boją się o swoje (usunięte przez administratora) Połowa tego (usunięte przez administratora) nie naddaje się do kierowniczych stanowisk. Żeby tylko ludzi (usunięte przez administratora) wiecznie mało i mało się robi. Może lepiej będzie jak ten zakład zamieni ludzi na roboty. One zrobią wszystko szybciej, lepiej i bezpieczniej

@Wkurzony

Dziękujemy za opinię. Wszelkie zauważone sytuacje, które wg Pracowników nie powinny mieć miejsca, należy zgłaszać bez zwłoki do swojego Przełożonego. Tylko w taki sposób możemy dowiedzieć się natychmiast o występujących problemach i odpowiednio na nie reagować. Bardzo ważne jest dla nas prawo do wyrażania opinii przez Pracowników. Zachęcamy do korzystania z tego - by odniosło natychmiastowy skutek, sugerujemy by czynić to we wspomniany wcześniej sposób. Procedury bezpieczeństwa są stale monitorowane i poprawiane. W kwestii bezpieczeństwa pracy najwięcej jednak zależy od Pracowników - ich rozwagi i wypełniania procedur. Cenimy sobie kwalifikacje i przywiązanie naszych Pracowników do Firmy i absolutnie nigdy nie jest naszą intencją, by czuli się niedoceniani lub niepotrzebni.

Poirytowany

Dziurawy plac. Wizytówka firmy...... , Idąc przez ten plac mało brakło a skręcił bym kostkę . Dziury wszędzie dziury . I woda w tych dziurach. Niby firma na skalę światową , a (usunięte przez administratora) pachnie że 100 km , jeśli chodzi o stan nawierzchni. Współczuję kierowcom samochodów ciężarowych, którzy stoją przy drodze. zarząd firmy mógłby pomyśleć o jakims porządnym parkingu dla nich , i poprawieniu warunków nawierzchniowych na terenie zakładu.

@Poirytowany

Dziękujemy za opinię. Tylko takie merytoryczne uwagi mają szansę na zauważenie problemu i reakcję. W Firmie wdrażany jest nowoczesny system obsługi transportu, co z pewnością wpłynie w najbliższym czasie na poprawę warunków pracy kierowców odwiedzających nasz zakład. Wciąż czynione są kolejne inwestycje - poprawa stanu nawierzchni na terenie Firmy jest wśród zaplanowanych działań.

Praca

Siemka wie ktoś ile młodym teraz dają na start?

As
@Praca

To zależy czy jestes nieudacznikiem jesli tak to dostaniesz 20,50 a jak nie to tez dostaniesz tyle a ile byś chciał dostać naucz się pracy a pózniej stawiaj warunki

Ziom
@As

A ty jestes udacznikiem ze tak piszesz?

A

Zmiana kierownika na rolnictwie

A

Zalozyc wykresy na klejeniu na rolnictwie bo maja za duzo czasu

Paweł g

Ludzie przestańcie chodzić do pracy jak jesteście chorzy i roznosić te Głowno ,ktoś ma w domu małe dzieci i starszych rodziców co mogą nie przeżyć tej choroby to nie są żarty, dziękuje za uwagę

Alter
@Paweł g

Opinia nie dotyczy zakładu pracy tylko światopoglądu.

B

Co wam powiem przechodze przez rolnictwo nie raz patrzę nie bede pisal po imieniu gościu śpi a potem dostaje nagrodę na wigilię mi chodzi o 2021 za co pytam sie

Czy praca jest na 3 zmiany czy 4 brygadowka? Mowa o produkcji

3 zmiany

KANDYDAT

Będą podwyżki w Nowym Roku????

Tomasz

WItam .CHciałbym sie zapytać o zarobki w tej firmie , i ogólnie jak sie pracuje bo mam zastanawiam sie slozyc tutaj CV

Rafal
@Tomasz

4200 dostaniesz a czasami 5000 tysięcy to zależy od wieku twojego ,od 18 lat do 26 jestes zwolniony z składek a jak masz juz więcej niż 26 to zarobki w tej firmie od 2800 do 3200 i czym dużej pracujesz tym mniej zarabiasz

Alek

Czy ktoś sprawdza jakoś jedzenia z kantyny co przychodzi, bo dziś to kurczak to był chyba odpad, zdechniemy .gdzie jest szefowa kuchni

@Alek

Nigdy tu nie pisalalam ale to prawda z tym wczoraszym jedzeniem

Mancia
@Alek

@Alek, jedzenie jest zawsze świeże! Ja tam lubię posiłki na kantynie :) smakują mi, jak u mamy:)) Dziewczyny jesteście świetne!!!szefowa to chodzące złoto!!! A najwidoczniej niektórzy mają za dużo w dupkach????

Alek
@Mancia

Ja nie mówię ze nie jest smaczne ,ale nie które rzeczy są nie świeże .Jak bym pracował na kuchni tez bym chwalił .Ja tylko chce zwrócić uwagę ze jak coś przyjeżdża nie świeżego to można zwrócić, bo my za to płacimy i nie małe pieniądze .A jedzenie nie jest jak u mamy nie przesadzaj ,to masz mamuśkę co słabo gotuje na to wychodzi

@Ania

Na jaką stawkę można liczyć na okresie próbnym? Jest ogłoszenie o pracę na produkcję operator maszyn niech ktoś napisze konkretne.Bo w ogłoszeniu to fajnie wygląda a jak w rzeczywistości

@Marek

20,50 zł/brutto/h dla nowych pracowników bez doświadczenia. Dla osób z uprawnieniami (np. wózki albo SEP) wyższa.

Alex
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Szkoda ze jak przyjdzie z doświadczeniem na wozek a ma dwie lewe ręce do roboty ,brak słów

Doworze zywnosc i na 200 m od bramy zawieszenie wysiadal DOŁY

Czy firma Geyer & Hosaja Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Alf

Tak nawet i wecej zarabiają wystarczy ze dobrze ze kierownikiem dobrze żyją sa takie Panie każdy ma swoją lube

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.