Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

@student

Firma Geyer & Hosaja zatrudnia studentów przez co daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, zachęcamy do złożenia CV na adres praca@geyer-hosaja.com.pl lub osobiście w siedzibie firmy

Anna K. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam zastanawia mnie częstą i cykliczna oferta na stanowisko spec. do spraw obsługi zamówień? Czym to jest spowodowane czy jest to ciężkie stanowisko czy po prostu zła atmosfera wew. ?

qwerty Nowy wpis

Siema jest wakat dla operatora, jak wyglada praca, ciężko wyrobić normy? To robota na kilku maszynach, ja zawsze na jednej robiłem wiec ciekawi mnie jak u was to działa. Napisali w sumie tylko wymagania i obowiązki w ogłoszeniu, a oprócz tej premii to co ciekawego maja do zaoferowania

Honorka

Widziałam że szukają specjalisty ds. obsługi zamówień, możecie mi doradzić czy aplikować, czy lepiej sobie odpuścić. Chodzi mi oczywiście w głównej mierze o zarobki, i czy faktycznie jest możliwość awansu, tak jak piszą w ofercie. Socjal mają bogaty, ale czytam, że coś z premiami jest nie tak. To ile jej wam przyznali, że ktoś określił jej kwotę jako "śmiech na sali"? Aż jestem ciekawa:)

Pracownik Nowy wpis
@Honorka

Premia około 700-800 złotych była na produkcji w poprzednim miesiącu

No to super, to nie są małe kwoty. Ale jak piszesz, to premia na produkcji, nie w dziale zamówień. Ale w firmach zwykle ptaszki ćwierkają o zarobkach, więc może coś tam słychać, czy biurowi mają premii więcej od Was, czy mniej? ;)

HALLO

Nikt nic nie pisze o wypłacie? Rzucili troszkę na premii, śmiech na sali, nawet nie mamy najniższej krajowej, czy to jest zgodne prawem, zobaczymy ile dotrze osób do pracy! Widzę że każdy zadowolony z wypłaty? Firma ceniona a robimy za psie pieniądze,WSTYD.

AAA
@HALLO

Troszkę premii? Kilka stówek chociaż dostaliście? I jak to możliwe, że nie ma najniższej krajowej? Przecież to już w ogóle niezgodne z kp.. nikt jeszcze się nie przyczepił do firmy? A na jakim stanowisku robisz? Czy wszyscy tu raczej podobne zarobki mają? Ja myślę o stanowisku operatora, ale jeśli nawet minimalnej nie zaproponują to chyba podziękuje

@HALLO

Jak już wcześniej napisałem kierownik popatrzył i nawet Ci którzy dużo gadali zapisali się na 12 godzin pracy, za psie pieniądze .Tak to możemy sobie sami naskoczyć a góra tylko się cieszy

@On

To na jaką stawkę można liczyć za pracę przez 12 godzin? Zastanawiam się, jak to wygląda na stanowisku operatora maszyn i urządzeń. Czy pracuje się po te 12h i jeśli tak, to za jaką stawkę? Właśnie znalazłem ogłoszenie o pracę i przymierzam się do zaaplikowania.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

@ANIA @MANIEK Czy naprawdę uważacie Państwo, że ktokolwiek z Kantyny czyta zamieszczane tutaj informacje? Czy uważacie Państwo, że platforma dotycząca informacji o Pracodawcach jest odpowiednia do krytyki kulinarnej i Waszych preferencji dotyczących JEDZENIA?

Kandi

A jak jest w magazynie sur? Warto składać podanie? Atmosfera ok czy wyścig szczurów? Coś nt kierownika/brygadzistów? Dzięki za informację

Alex

Słyszałem ze jakiś mały protest się szykuje po tej wypłacie jak będzie słaba ?

@Alex

Dużo gadania a jak przyjdzie co do czego to kierownik popatrzy i wszyscy będą zapierniczaç.Zwłaszcza na dywanikach Tam zawsze się duzo gada a mało robi.

ABV

Rozmowa z kierownikiem : czekaj mam telefon, co chcesz, chwilę mam telefon co jest czekaj bo Marta dzwoni zaraz co chcesz a zaraz bo dzwoni kiego grzyba chcesz, zaraz bo dzwoni, nie denerwuj mnie widzisz nie mam czasu.To tyle jeśli chodzi o komunikację z

Zzx
@ABV

Fajne i ciekawe firma namawia do rozmowy z kierownikiem ale w końcu nie pamiętam o. co mi chodzi bo dzwoni ktoś .A powinno być: Rozmawiam z pracownikiem poczekaj

Dobre chociaż te 400 złotych... Ale za co w ogóle można otrzymać tę premię? Są jakieś konkretne wytyczne bądź regulamin, który trzeba przestrzegać, aby dostać te dodatkowe pieniądze? :-)

Bieda. Nawet na kalendarze zabrakło.,ale nie na premie roczne .

1. premie za osiągnięcia są raczej ważniejsze niż zwyczajowe kalendarze, prawda? 2. jeśli nie otrzymałeś(-aś) kalendarza, to oznacza, że nie uczestniczyłeś(-aś) w Spotkaniu Wigilijnym. Tam były rozdawane i otrzymał KAŻDY. Dla osób nieobecnych na przedświątecznej imprezie kalendarze zostały odłożone i są do odebrania u Przełożonego. NIE ZABRAKŁO "na kalendarze"

@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

a premie uzyskuje każdy pracownik, czy tylko poszczególni? ciężko jest u Was wyrobić plan, aby taką premię dostać?

Zzx
@Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Oczywiście premie są ważne ale dostali je Ci którzy przewalili grube pieniądze, a może nie?

ABV

Premie dostają np brygadzista który nic nie robi tylko siedzi u mechaników, a jeśli brakuje pracowników to bierze z innego wydziału.Powinni w razie potrzeby stanąć na prasie i normalnie pracować.No ale trzeba umieć pracować a nie tylko udawać

Operator
@ABV

Na wstępie do wpisu muszę pochwalić brygadzistę z wydziału MRE.Pracuje w systemie 3 zmianowym więc mam kontakt przez jakiś czas. Dopracował do perfekcji system pracy. Pierwsze zmiany obecny i czujnym na stanowisku. Natomiast zmiana druga zgoła inne zachowanie. Praca ok godzinki , później TRZECI MECHANIK przesiaduje na warsztacie ( kamery) , idzie zjeść, warszatat, 21 coś ogarnia ponieważ przekazanie zmiany. My wiele widzimi i milczymy na pewne tematy. Może cześć pieniędzy z wynagrodzenia Pana brygadzisty przeznaczyć na premie operatorów pras. Później wiele osób pracuje aby tylko do końca zmiany a przykład idzie z gór. Mistrz wydziału powiem rozliczać brygadzistę z tego co robi i kiedy. Powinien powstać system ocen przełożony przez pracowników.

wpatrzony

Ludzie piszecie o bzdurach zamiast zająć się poważnymi sprawami.Na banerze reklamującym firmę powinno jeszcze się znaleźć lokalna firma,światowy biznes,i światowe zarobki dla pracowników.wszyscy mówią ,że to firma rodzinna- fakt dużo rodzin pracuje.a ja myślę.ze kolesiostwo i nepotyzm panuje na potęgę .pracownicy ze stażem kilkunastoletnim maja te same stawki co nowo przyjęci wstyd cale 25.5 wstyd a ponadto zero poszanowania pracownika.

Chemioza
@wpatrzony

Na dodatek wśród brygadzistów czy kierowników są osoby, które nie za bardzo radzą sobie z opanowaniem własnych emocji. Brak kultury wypowiedzi czy szacunku do zwykłych pracowników to tylko ułamek tego co reprezentują negatywnie te osoby. Co najbardziej w tym jest szokujące - od wielu lat wie o tym władza najwyższa, ale nic z tym nie robi.

Zrażony

Dokładnie jak ostatnim poście napisane kolesie.A co do podwyżek z góry jest ustalona najniższą krajową, co oni myślą że premia nasz zaślepia, premia do niczego się nie liczy! Mają nas za (usunięte przez administratora).Kiniec miejsca się zbliża s tu jeszcze aneksów nie rozdawali w innych firmach już były aneksy.Fakt ktoś powie zmień firmę.Niechaj poprawia zarobki bo to czarno człowiek widzi.

Czarna

Patrzylam czy sa jakies oferty ale nie widze niczego na Radomysl. Ponizej tylko mozna wyslac cv do bazy na produkcje. To moge liczyc ze zadzwonia jak bedzie nowy nabor ? Widze ze tu ludzie nie polecaja jednej ze zmian, na ktora w takim razie najlepiej sie dostac ??

XoXo

Ludzie skąd u was tyle złośliwości i jadu? Czy w tej pracy już nie wolno z drugim człowiekiem porozmawiać bo odrazu romanse? Cieszę się że już nie jestem na tej zmianie. Najgorsza zmiana pod względem ludzi. Obchodzą ich tylko plotki i szukają taniej sensacji kosztem drugiego człowieka. A pani psycholog to przydałaby się całej zmianie.

@Koleżanka
@XoXo

Mijasz się z prawdą XoXo Pogadać można lecz nie w taki sposób jak wy to robicie. Lata za tobą jak piesek rozmowy z kierownikiem nie pomagają. Pierwsza zmiana jest poprawnie a druga oraz trzecia chulaj dusza. Odnośnie najgorzej zmiany to masz rację za dużo cukierkowej otoczki brygadzisty ,klepie Cie po plecach a potem i tak swoje mówi. Każdy może to potwierdź,zapytaj przypadkowego mechanika luz inne podstronę osoby co mają kontakt z innymi zmianami. Ludzie są zbyt podzieleni na grupy. Odnośnie plotek nie biorą się znikąd. Każdy przechodził przez etap zauroczenia. Wasza relacja wpływa na pracę innych osób a nikt nie chce dodatkowych obowiązków za darmo. Polecamy ewentualnie zmianę otoczenia najlepiej zmiany lecz bez adoratora.

Lili

Czy wiecie kiedy będą aneksy o podwyżki?

On

Ironia,ale słuszna.Pracujemy i mamy stawki godzinowe (produkcja) , więc dlaczego niema aneksów.Minimalna stawka godzinową od 01 01 2024 wynosi 27,70

DenisDr

Firma zapewnia pracę wielu i to na plus, drugi że jest posiłek i na tym się konczy. Warunki pracy okropne: bardzo minimalne środki ochrony osobistej podczas pracy z bardzo szkodliwymi substancjami w postaci sproszkowanej, wysokie temp przy prasach, smród niemiłosierny, a nadto cwaniaki począwszy od ala bryg, za których co niektórzy się uważają, dalej kierowników nerwusow, mających chyba przykre życie osobiste po kitchen manager, który przychodzi głównie patrzyć na jedzących ludzi, aby ci nie wynosili jabłek w kieszeniach albo drożdżówek. Poza tym brak podstawowej kultury ( rzadko któryś z jasnie panów odpowie dzień dobry) . Zarobki bardzo słabo. Panie z labo i logistyki swoim uśmiechem i miłym podejściem poprawiają humor.

@Pracodawca
@DenisDr

Firma zapewnia wszystkim pracownikom środki ochrony osobistej zgodnie z wysokimi normami BHP, inną sprawą jest fakt, że czasem pracownicy ich nie stosują. Jest to firma produkująca wyroby z gumy, wiec zapach jest specyficzny ale patrząc na staż pracy pracowników, nie jest aż tak przykry i niektórym nie przeszkadza. Bardzo nas również cieszy fakt, że pracownicy zauważają miłych i uśmiechniętych pracowników z innych działów i doceniają naszą kantynę która oferuje doskonałe posiłki wszystkim pracowniom na wszystkich zmianach - również w nocy.

Obserwator rolnictwa
@@Pracodawca

Staż pracy niektórych ludzi co tam pracują kto to jest ludzie z Partyni i Radomysla i okolic większość z nich dawno by stamtąd odeszła tylko co do Mielca daleko.I tak siedzą a jedzenie jak by zakład nie musiał to by nie dał tylko takie są przepisy .

@Pracodawca

Na temat środków ochrony osobistej które pracownik ma stosować na swoim stanowisku pracy informuje Inspektor BHP podczas szkolenia wstępnego i okresowego, jak również przełożony podczas szkolenia stanowiskowego. Natomiast jeżeli nadal są niejasności lub pytania to zachęcamy do rozmowy z naszym Inspektorem BHP, który z przyjemnością na nie odpowie i wyjaśni jakie zabezpieczenia firma stosuje. Nasza firma z roku na rok inwestuje duże pieniądze aby poprawić jakość oraz komfort pracy dla naszych pracowników, wykorzystując nowoczesne rozwiązania techniczne.

Pracownik produkcji
@@Pracodawca

A dlaczego cała góra dostaje wygodne buty robocze a produkcja najtańszy chłam. Nie dość że niewygodne to bardzo ciężkie o przepuszczaniu powietrza nie wspomnę. Dlaczego stosujecie podwójne standardy na każdym kroku. Produkcja oczywiście gorsza tak ?

Blondi
@DenisDr

Piszesz, że pracując w tej firmie, ma się styczność ze szkodliwymi substancjami. Czy z tego względu można liczyć na jakieś dodatki za szkodliwe warunki pracy? Jeśli tak, to w jakiej wysokości? Proszę o informację, bo chłopak myśli nad aplikacją. :-)

@Pracownik produkcji

Jaka góra dostaje wygodne buty? Zarząd? Pracownicy biura? Myślałem, że w takim zakładzie odzież roboczą dostaje wyłącznie produkcja :0

Swoją drogą pracuję 5 lat a jakoś nie pamiętam wyborów na przedstawiciela załogi.Może powinien być taki gość wybrany z każdego wydziału? Bo na razie jakoś kiepsko z informacją co się dzieje co jest co będzie

Mikołaj

Ho Ho Ho Merry Christmas. znów w piątek wigilia i fałszywe uśmiechy i łamanie się opłatkiem a za plecami wiadomo jak jest ,no i nagrody dla pracowników tylko się zastanawiam kto dostanie w biurze jak jedna Pani odeszła i co roku dostawała jako wzór pracownika oddanego :-)

@Mikołaj

Chętnie dowiemy się jak jest "za plecami". Mikołaju, Ty potrafisz wejść nawet przez komin, a zatem na pewno weźmiesz udział w piątkowym Spotkaniu. Wówczas zaspokoimy Twoją ciekawość, kto dostanie nagrodę roczną. Wskaż nam też ukradkiem tych, którzy fałszywie się uśmiechają, byśmy wiedzieli. Wtedy spróbujemy zadbać, by ich uśmiech w przyszłości był prawdziwy.

Mikołaj 2
@Mikołaj

Święta prawda potwierdza nie powinno być nagród tylko raz do roku 13 pensja, dla wszystkich pracowników, Wesołych Świąt.

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 19 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.