Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy

Tychy

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 123 ocen.

Opinie o Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy

Maja

@Mateuszczy aplikowałeś może do firmy Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy? Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Każda informacja przekazana na forum jest ważna.

Mateusz

Witam mam zamiar sie przyjąć do firmy Unimet proszę o jakies informacje jak wygląda tam praca i ile na początek proponują za godzinę no i jaki socjal Proszę o odpowiedz Pozdrawiam Mateusz

Maja

@jojo79 dlaczego tak uważasz? Czemu nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy? @Stary nowyczy jesteś zadowolony z pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w tej firmie? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Stary nowy

Na Wyrach praca głównie na piłach i na prasach. System wynagradzania oficjalnie stawka godzinowa, ale w rzeczywistości akord. Ile zrobisz tyle zarobisz. Praca nie dla leserów. Zarobki 2000-3500 zł miesięcznie.

Maja

@Stary nowyczyli z tego co piszesz w firmie zaszły zmiany bardzo pozytywne dla pracowników firmy. Taka informacja będzie ważna dla osób, które myślały nad pracą właśnie w Wyrach. Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda praca w Unimet. Na jakie benefity możecie obecnie liczyć?

Stary nowy

Gwoli ścisłości na Wyrach od kilku miesięcy nastąpiły istotne zmiany odkąd przyszedł nowy brygadzista. Okazał się facetem z jajami w przeciwieństwie do swoich poprzedników. Miał swoje zdanie i potrafił się go trzymać. Nie był przydupasem mistrza tylko twardo mówił o tym, że na Wyrach panuje bałagan. W końcu mistrz poległ i uciekł na Tychy. Od tej pory na Wyrach pracuje się bardzo przyjemnie bez stresów, alkoholu, wyzwisk i przede wszystkim wszystko jest poukładane pod względem organizacyjnym. Da się? Wystarczylo tylko pozbyć się nieudaczników i na stanowisku kierowniczym zatrudnić inteligentną osobę. Lepiej późno niż wcale.

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet dzięki Waszym merytorycznym wpisom.

Futro

Na wyrach bez zmian. Witek dalej pije i kradnie.

gugu

Mam pytanie. Czy Witek dalej pije czy już jest na odwyku?

Maja

@wenekdalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest Unimet. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć obecnie pracownicy?

anonim

(usunięte przez administratora)

wenek

Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa, na to aby podjąć walkę na rynku, obecnie jest już lepiej i śmiało stawiają czoła innym większym firmom. Co do sytemu zmianowego @hoki to jak najbardziej możesz się go spodziewać

wyrarz

idź na wyry na zmianę do witka, mozna tam pić, on pozwala, a wręcz zacheca bo w tym czasie jak ty pijesz on może spokojnie kraść. nocek tam nie ma.

były

Witam,w dalszym ciągu płacą na dwie raty i oszukują urząd skarbowy?

sammas

Firma dawno zmieniła nazwę i nie ma co się rozpisywać na temat montażu. Jest to automotive więc firma produkcyjna.

lol

ile zmian u was jest???

nigdy więcej

Sytuacja wygląda następująco nigdy więcej tam bym nie wrócił !! Firma oszukuje na kasie liczy jak chce i normy podnosi ta firma to jedna wielka pomyłka !!!

JO

A na Wyrach bez zmian. Witek dalej pije i kradnie. Gdyby tylko Pan Dyrektor wiedział co on tutaj wyprawia...

yyy

Myślę, że praca w Unimet Tychy stała się o wiele przyjemniejsza od kiedy młody właściciel podniósł normy.

kogiel

Myślę że praca w Unimet Tychy stała się o wiele przyjemniejsza od kiedy młody właściciel przeniósł pana dyrektora tam gdzie powinien znajdować się od samego początku,czyli na funkcję odpowiadającą jego prostackim,chamskim,zachowaniom,szkoda tylko że tak późno.Gratulację dls Pana dyrektora z okazji zmiany stanowiska pracy,he,he.

Formacja NS

Chciałabym chciała, chciałabym chciała..

Formacja NS

A gdybym był młockowym, z fabryce z młockiem szalał, to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała..

tajniak

Następny do wylotu jest witek z wyr, który już jest na celowniku dyrekcji, z tych samych powodów co stary futro.

ja

a jak tam stary futro? kradnie dalej?

kruk

można tak powiedzieç o całej firmie.Dozór który tam pracuje nie znalazł by miejsca w porządnych firmach

Futro

Na Wyry lepiej sie nie przyjmuj. Tam dwaj ćwierćinteligenci maestro i wicio leczą swoje kompleksy. Wiem co mówię, bo przez kilka lat byłem tam brygadzistą. I nawet ja nie mogłem tam wytrzymać. Brak jakiejkolwiek przyjaznej atmosfery. Jeżeli ktoś jest chociaż trochę inteligentny to gdy zorientuje sie jak to wszystko na Wyrach funkcjonuje to od razu się zwalnia. Robią tam tylko żule z bardzo niskim IQ (podobnie jak maestro i wicio) którymi bardzo łatwo manipulować. Inteligentne osoby już się stamtąd pozwalniały.

solidny bezrobotny

mam doświadczenie w pracy na piłach, czy są przyjęcia na wyry? zadowoli mnie 1700-1800 zł

krok
@solidny bezrobotny 19.02.2014 18:11
mam doświadczenie w pracy na piłach, czy są przyjęcia na wyry? zadowoli mnie 1700-1800 zł

Daj sobie spokój z tą firmą,to tak jakbyś się przyjął do PGR-U,za komuny.

nagaprawda II

ni ma źle. Ja tam robię swoje i żyje

NagaPrawda

Najgorsza "firma" w jakiej pracowałem, robol musi tyrać że pot kapie z... a brygadziści i kierownicy NIC nie robią (przykład idzie z góry) tylko z ukrycia planują podwyżki norm żeby się podlizać właścicielowi. Produkowany asortyment to jedno wielkie (usunięte przez administratora)reklamacje non stop, większość norm można zrobić pod warunkiem, że się nic nie je, nie pije i nie chodzi do WC przez 7,5h a normy ciągle idą w górę. Gratuluje właścicielowi takiej pseudo firemki, która robi (usunięte przez administratora)detale i sprzedaje za gruba kasę dużym firmom jako towar pełnowartościowy. Zarobki średnie, z czego część na przelew a część NA LEWO BEZ PŁACENIA PODATKU. Ogólnie BARDZO ODRADZAM.

?

Policz sobie sam. Na wyrach masz stawkę 9 zł.nettogodz. większość norm jest śmiesznie niskich, więc średnio w miesiącu zrobisz 130-150% normy, czasem i 200%, połowę dniówek w miesiącu robisz po 10 godzin, dojdzie jakaś sobota, premia od 200 do 400 zł. Jedni zarabiają 1600 zł inni 3000 zł. Warunki pracy fatalne, w zimie można zamarznąć, mistrz [usunięte przez admina], myśli tylko o sobie, maszyny są dla niego ważniejsze niż ludzie, [usunięte przez admina], musisz uważać przy nim na słowa bo to konfident, z tobą niby pięknie gada, a potem donosi majstrowi. Więc jeśli takie warunki ci pasują to zapraszamy na wyry.

JA

Ale było fajnie jak majster był na urlopie. Robotę zaczynaliśmy od wypicia flaszki. Potem sie piło piwko przy maszynach. Dobrze że Witek to pijak, bo fajnie sie robi z promilkami...

Brytan.

Hehe, ciekawe rzeczy tu się widzi. Ale moim zdaniem to wszystko prawda. Wyry to taki Gułag.

pracownik wyr

[usunięte przez admina] I tak za niedługo dwuch pracowników będzie mniej bo my w dwuch szukamy roboty i jak tylko znajdziemy to od razu sie zwalniamy. Mamy już tego dość że jedna osoba dostaje wiecznie najlepszą robote i zarabia po trzy tysiące a reszta tyra za dwa tysiące z nadgodzinami. Ta osoba prawie zawsze robi operacje 58/303 58/304 i 361 10. Takiej roboty można zrobić 200-250 % normy i sie wychodzi za dniówke ponad dwie stówki. ŻE sobie tego nie wymyślam to za dowód są karty pracy i Dyrekcja może sobie to sprawdzić. Jak już sie zwolnie to w dniu w kturym odbore swiadectwo pracy pójde do szefa i dużo rzeczy mu powiem. nara.

PRAWDA O WYRACH

Ciekaw jestem czy właściciele firmy wiedzą, że mają w swoich szeregach pracownika notorycznie pijącego w pracy. Chodzi o [usunięte przez admina]. Za swoje lewe usługi dla sąsiednich firm obok korzyści finansowych bardzo często dostaje również od nich alkohol ( jest to najczęściej czteropak piwa albo przysłowiowa flaszka). Owe ,,napoje'' [usunięte przez admina] na bieżąco opróżnia w pracy. Praktycznie nie ma dnia , żeby od[usunięte przez admina]nie było czuć alkoholu. [usunięte przez admina]

ggg

Nie mam nic do tej firmy,właściciel w porządku,ale ludzie tworzą w niej fatalną atmosferę,chodzi głównie o małego karakana który myśli że w sportowym aucie będzie młodszy[usunięte przez admina]

A.B.

a ja tam lubie majstra:) przynamniej pozwala pić piwo w robocie i możemy palić przy maszynach

PRAWDA O WYRACH

Dziś parę słów o organizacji pracy na Wyrach. Praca jest dzielona przez widzimisię mistrza[usunięte przez admina]i jedne i te same osoby dostają robotę lepszą a inne gorszą, ale nie o tym chciałem pisać. Jak wygląda organizacja pracy na Wyrach? Otóż gdy zamowień jest mało wszystko jako tako działa. Natomiast gdy zamówienia w jednym czasie się kumulują wszystko przestaje funkcjonować. Ale po kolei. Przykładowo jednego dnia jest kilka zamówień z Tychów i w tym momencie mistrz[usunięte przez admina] traci głowę. Nie potrafi nad tym zapanować. Najczęściej każe wszystkim przerwać aktualną pracę i zaczyna po wszystkich wrzeszczeć, że z robotą się nie wyrobimy. Chodzi po hali z z kąta w kąt i panikuje, bo nie wie jak to wszystko zorganizować. Robota pilna, a ludzie i maszyny stoją, bo mistrz-[usunięte przez admina] nie potrafi tego wszystkiego ogarnąć. Czasem trwa to nawet godzinę, co przy pilnych i licznych zamówieniach jest ogromną stratą czasu. Dziwi mnie, że osoba na stanowisku mistrza nie potrafi sobie poradzic z presją. Zawsze mi się wydawało, że osoby na stanowiskach kierowniczych (a taką na Wyrach jest mistrz) powinny być opanowane, inteligentne i potrafiące dobrze organizować pracę, A mistrz-[usunięte przez admina]a z Wyr nie posiada żadnej z wymienionych cech. On natomiast podczas nawału pracy bardzo często wpada w furię, wykazuje kompletny brak organizacji pracy, a o inteligencji ma takie pojęcie jak Tusk o rządzeniu krajem. I nie dość, że nie potrafi zorganizowac pracy to jeszcze bardzo skutecznie ją dezorganizuje. Przy osobie tak często wpadająca w panikę organizacja pracy na Wyrach tak własnie wygląda i wyglądać niestety będzie.

PRAWDA O WYRACH

Dzisiaj parę słów o ogrzewaniu na Wyrach, a własciwie o jego braku. Jest tam bowiem możliwość ogrzewania olejowego hali. Ogrzewanie można ustawić w pozycji od 1 do 5. Oczywiście mistrz-komunista wogóle nie dba o zdrowie pracowników i włącza ogrzewanie dopiero wtedy, gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej zera. Wtedy ustawia ogrzewanie w pozycji 1 co właściwie nic nie daje. Gdy temperatura na zewnątrz spadnie do ponad minus dziesięciu stopni wtedy mistrz-[usunięte przez admina] ,,w trosce'' o pracowników zwiększa ogrzewanie do 2 !!! Na hali panuje wtedy temperatura maksymalnie 6-7 stopni. A najzabawniejsze jest to, że uparcie twierdzi iż zwiększenie skali ogrzewania nie spowoduje wzrostu temperatury na hali. Dziwi mnie, że ktoś taki ukończył wogóle szkołę podstawową, bo z jego wiedzą wątpię, aby ukończył jakąkolwiek inną szkołę.[usunięte przez admina]. Dodam jeszcze, że mistrz- [usunięte przez admina] zainstalował sobie w biurze grzejnik elektryczny, który jest włączony na maksymalne grzanie i temperatura w jego biurze nigdy nie spada poniżej 25 stopni. Coś mi się wydaje, że najwyższy czas, aby oddział na Wyrach odwiedził Inspektor Pracy. Cdn...

dziwny typek

Na wyrach robota byłaby spoko gdyby nie[usunięte przez admina]. Ja tam byłem brygadzistą, zarabialem po trzy tałki jednak się zwolniłem bo z tym[usunięte przez admina] nie idzie wytrzymać. Sam szuka problemów, wiecznie nic mu sie nie zgadza, bo prostak nie potrafi nawet dobrze liczyć. Gdy były dwie zmiany to przynajmniej na drugich zmianach mieliśmy luz.[usunięte przez admina]nie było, to był spokój. Zrobilo się robotę i o 20tej jechało się do domu. Ja z Witkiem moglismy nawet sobie dorobic do wypłaty użyczając okolicznym firmom wózka wildłowego. Przy dobrych miesiącach szło dorobić nawet do 500zł. Zresztą witek to trzy razy tyle, bo on przyjeżdzał Żukiem i wywoził złom. Jak sam mi mówił to za kasę ze sprzedaży złomu kupił sobie passata. Taki życiowy nieudacznik, ale jak doić firmę to on dobrze wie. Trochę dziś wypiłem i musiałem to napisać chociaż o tym co się dzieje na wyrach to mógłbym pisać i pisać. Nara.

Markus

mnie sie tam podobo w unimecie. polepszylo sie

unimetowiec

I jak się podobało na majówce? Jak dla mnie to jak co roku jedno wielkie pijaństwo.[usunięte przez admina] Jedynie biura i kierownictwo trzyma jakis przyzwoity poziom. Z fizoli na plus jedynie brygadziści i kilku operatorów. [usunięte przez admina]. Coroczną tradycją majówek stają sie już bijatyki. Od paru lat zawsze ktoś się musi pobić. A to co sie dzieje w autobusie podczas drogi powrotnej to lepiej przemilczeć. Ale cóż, jaka firma takie majówki.

NOWY

Ja pracuję w unimecie zaledwie kilka miesiecy, ale jest jedno co mi się tu podoba. Jest to mianowicie jeden z kierowców -[usunięte przez admina]. Bardziej smiesznego człowieka w życiu nie widziałem. Wystarczy na niego spojrzeć i od razu człowiekowi sie humor poprawia. Dla poprawienia atmosfery w firmie [usunięte przez admina] powinien chodzić po hali kilka razy dziennie. To naprawdę przezabawny chłopak:)

krzysztof h.

100% racji, też tam do niedawna pracowałem i zgadzam się z poprzednikiem, dodałbym jeszcze, że te dziwne typki zajmują się wszystkim (głownie swoimi prywatnymi sprawami) tylko nie produkcją. ale brygadzisci nie mają swojego zdania, wykonuja każde polecenie mistrza czy ma rację czy nie. [usunięte przez admina]y, które wiernie mu służą. ludzie zmieniajcie pracę i to jak najszybciej.

Agustyn Marecki

Jako praca tzw. dorywcza bądź na 2/3 miesiące to firma jest okej. Pracowałem, były wzloty i upadki. Płaca średnia, raz 1800 raz 1100. Ekipa- pracownicy wporządku poza człowiekiem dla którego liczy się tylko norma. Brygadziści jak to oni, dziwne typki. Mistrz produkcji oddziału Wyry jest strasznie skomplikowanym i trudnym do współpracy człowiekiem który często nadużywa swojej władzy no ale tak jest chyba wszędzie. Ocena pracy (Wyry) 2/10. Płaca 4/10.

ja

widze ze sie nic nie zmieniło w unimecie ha ha nie żałuje ze sie zwolniłam ale reszcie życze powodzenia !!!!!!

pracownik

Krzyczycie dużo tylko na forum .Czemu oprócz nielicznych osób nikt nie powie brygadzistom tego prosto( usunięte przez administratora )temat zmiany brygadzistów na naszej zmianie został poruszony przez owe( usunięte przez administratora )

krzysztof h.

jaka atmosfera? w tej firmie nie ma atmosfery, ( usunięte przez administratora )

SZUKAM PRACY

Mam wyższe wykształcenie, ukończone dwa kierunki studiów o kierunku mechanicznym, znam perfekcyjnie dwa języki obce (angielski, włoski) oraz cztery języki w stopniu średniozaawansowanym (rosyjski, niemiecki, szwedzki, czeski). Dwa lata pracowałem w renomowanej włoskiej firmie jako operator pras. Wykonywałem swoje obowiązki wzorowo, robiłem szybko, dużo i dobrze. Czy mam szanse na pracę w Unimecie na stanowisku operatora maszyn? Jaka atmosfera w firmie? I ile wyciągnę na rękę?

unifan

Normalnie Poślady ich bolą od siedzenia ,tylko jak szefostwo wchodzi to ciężko pracują ,poczuli władzę to ją wykorzystują te parzystonogie, jak to powiadają .Jest ok do pierwszego poważnego wypadku .Czas na wszystko inne jest tylko niezwiązane z pracą.

siema

witam co tam się dzieje w tej firmie czy ktoś mi to powie oni myślą tylko o ( usunięte przez administratora )h nie wiem co oni sobie myślą ze tak długo pociągną powini zmienić ( usunięte przez administratora ) bo to co oni robią myślą ze są tak kimś szkoda gadać o nich tylko tyle mam do powiedzenia ze ciekawe co na t( usunięte przez administratora )na to wszystko co czyta na tej stronie nie było tak jak jego( usunięte przez administratora )o oni nie wiedzą co robić mają zachowują się tak jak by się nic nie działo a jak jest jakaś kotrola to niby wszystko jest ok( usunięte przez administratora )

operatorka

słyszałam nieoficjalnie, że dyrekcja planuje niespodziankę na 20lecie firmy i w październiku pracownicy z minimum 5letnim stażem dostaną do wypłaty ( usunięte przez administratora ) czy może ktoś to potwierdzić?

Zostaw opinię o Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimet Zakład Produkcyjno-Montażowy