Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Izabela

Ktoś wspominał tutaj o pracy w weekendy, czy sa one obowiązkowe czy można pracowac tylko w tygodniu? Syn myśli o stanowisku młodszego kontrolera jakości, ale to go trochę zbiło z tropu..

Janusz

Srała baba w garnek a w lesie szumiało przykrywała trawą żeby nie śmierdziało

Akordowiec

Rajstopy

Czy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Beneficjent

Całe lata były dwie wypłaty, jedna oficjalnie a druga w gabinecie dyrektora. Nie wiem jak to wygląda teraz.

Urszula
@Beneficjent

To od dyrektora jakaś premia pewnie, tak?

BP
@Urszula

To czesc wyplaty nieoficjalna.

@BP

I ile tego było? Co miesiąc coś wpadało?

Hanna
@Beneficjent

A o takim 'wyjątkowym' systemie wynagrodzeń kandydat dowiaduje się na rozmowie rekrutacyjnej czy już po podpisaniu umowy?

anonimowy anonim

Nie, płacą raz w miesiącu

Aneta
@anonimowy anonim

Chodzi o przelew część na konto część w kopercie tak ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
Rozbawiony

Wy tam lepiej w ty unimecie zróbcie testy na narkotyki, 3/4 zakładu by wyleciało hahaha

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Trudno żeby były organizowane imprezy i spotkania integracyjne skoro jesteśmy aktualnie w pandemii i nie ma możliwości nawet jeżeli chęci są. Generalnie w normalnych okolicznościach odbywały się imprezy integracyjne np. majówka oraz inne spotkania pracowników.

Wiktoria

Co do integracji w Unimet, ok, masz pewnie rację. A co byś napisał o tej opinii @Rafał, że o "zarobkach szkoda słów"? Ile w 2021 zarabia się u Was na produkcji?

OK
@Wiktoria

Jako operator CNC, na umowie o pracę: 20 złotych brutto za godzinę pracy + 10 % premii za wyrobienie normy, całość na konto oczywiście.

@OK

Widzę, ze faktycznie nie są to duże zarobki, bo w zwykłym sklepie czasami można mieć więcej, ale każdy widzi stawkę jak zaczyna pracować, a jaką umowę dostaję się na starcie ? Jest jakiś okres próbny ?

Rafał

Lepiej unikać tej firmy jeśli jest się kimś z "zewnątrz" panuje tu jedno wielkie kolesiostwo więc jeśli cokolwiek powiesz to już masz przewalone i brygadziści będą cię gnębić bo nic innego do roboty nie mają. Głównie siedzą i się obijają a u innych szukają problemów np. u osób palących że brakuje kilku sztuk do normy. O kierownictwie i zarobkach nie mówię bo szkoda słów. Tylko ci co robią po 12h się czegoś dorobią a żeby konkretnie zarobić to musisz przyjść jeszcze w sobotę i niedzielę i jeszcze brygadzista ci powie że nie ma opcji że nie przyjdziesz bo w innym wypadku będzie cię sądził jak za zwykły dzień i stracisz w jego oczach przez co znowu masz minus. Lepiej mieć twarz na kłódkę i nic nie mówić bo albo zastosują wobec ciebie (usunięte przez administratora) i będą cię gnębić albo masz opcje iść na inny dział. Ogólnie nie polecam!!!

Grzegorz

Kto mi coś powie o stanowisku operator maszyn i urządzeń do obróbki metali w Unimet Automotive? Chciałbym się dowiedzieć ile się tam zarabia na początek i po jakim czasie zarobki wzrastają? Są premie? Jeśli tak to o jakich kwotach mówimy?

JA

Ale było fajnie jak majster był na urlopie. Robotę zaczynaliśmy od wypicia flaszki. Potem sie piło piwko przy maszynach. Dobrze że Witek to pijak, bo fajnie sie robi z promilkami...

?
@JA

Do czasu az bedzie wypadek. Jak znajda u poszkodowanego promile to moze zapomniec o jakimkolwiek odszkodowaniu.

Witam wszystkich, znalazłem ofertę pracy w tej firmie, powie mi ktoś jakie są tam zarobki na chwilę obecną?

@Michał

wszystko zależy od ciebie będziesz pracował po 12 godzin codziennie i wyrabiał normy to moze te 4000 z łaski ci dadzą tylko ze na konto dostaniesz tylko dwa moze trzy tysioące a reszte pod stołem

?
@pracownik

I gdzie jest urzad skarbowy? Potem bedziecie szukac emerytury!

Wojtek

Skoro nie ma nowych pracowników to chyba nie ma dużej rotacji?

operator

Panie kierowniku Łukaszu jak Pan cos z tym nie zrobi to przyjdzie taki dzień ze bedzie musiał Pan sam ze swoimi brygadzistami zasówać na maszynach. Bo nowych pracowników to jakoś nie widać, a jak już to porobi chwile i znika a ponoć twierdzi Pan ze cv od ludzi to ma pan pełno. Wiec lepiej niech Pan szanuje tych ludzi co Pan ma pozdrawiam

Jak długo czekaliście na odzew z UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

Nie polecam tej firmy wszystko do okoła jest brudne, tłuste, śmierdzi oparami z chłodziwa , mega hałas , wysokie normy a jak nie bedzisz ich wyrabiał to nie zarobisz. Ludzie którzy tam pracują to robią po 12 h codziennie żeby mieć w miare fajną wypłate. Brygadziści to obiboki jakich świat nie widział siedzą cały czas w swojej kanciapie ze ani nie wiadomo czy są w robocie raz na półtorej godziny wyjdą z tej swojej nory pojeżdzą chwile na widlaku i zaraz po tym chowaj sie spowrotem i grają na telefonach. a kierownik to ma swoją pomocnice która odwala za niego jak i za brygadzistów większość obowiązków

W dodatku zimą tam można zamarznąć a latem zdechnąć , parking tez byle jaki błoto dziury i pełno kamieni ze mozna sobie urwać zawieszenie a kamer tam jest więcej jak pracowników Niektórzy pracownicy żeby wyrobić normę to wogóle od maszyn nie od chodzą chyba sobie pampersy zakładają bo nawet do kibla nie wychodzą. Część pracowników którzy nie robią tam po 12 h to pracują na 3 zmiany po 8 h jak już pisałem za poł darmo. Teraz niby tam jest ta cała tarcza anty kryzysowa szkoda tylko ze ten kryzys tyczy sie tylko pracowników na produkcji bo biurowi to swoją dole mają tak czy siak

Sław

Sprzątaczka

Wiktoria

Taki wpis składający się z jednego słowa mało wnosi do dyskusji o pracy w UNIMET. Pracujesz w firmie? Co podoba Ci się w tej pracy?

Zenek

Wystarczy chcieć pracować a zadowolenie gwarantowane. Narzekających zawsze znajdziemy w każdej firmie!

Gutek

Trudno jest się dowiedzieć od pracowników cokolwiek o pracy w firmie. Czy to obawa przed nowymi ludźmi?

Boniek
@Gutek

Na obróbce młody czy stary pracownik z doświadczeniem zarabia tyle samo czyli około 2300-2500 na rękę no chyba że się wbijesz na maszynę gdzie norma jest za mała ale te maszyny są już obsadzonej przez cwaniaków którzy są do nich przywiązani,nie chodzą nawet na zwolnienia lekarskie bo się boją że ktoś ich z fajnech fuchy wygryzie.Kierownikowi działu nie można ufać, zresztą on sam nie wie co się dzieje na jego dziale wszystkim kierują trzej brygadziści,jeden dla ludzi a dwaj służbisci.

@Boniek

Czy poza przedstawioną przez Ciebie stawką wynagrodzenia firma UNIMET AUTOMOTIVE oferuje jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe? Wypłacane są cykliczne premie bądź nagrody dla najbardziej zaangażowanych pracowników? Jeżeli możesz, to opisz, jak to wygląda. Będę wdzięczny.

Gimbas
@Damian

Bez doświadczenia przyjmują? Można może na pół etatu albo same weekendy? Szukam pracy dodatkowej.

Boniek
@Damian

Premię dostajesz co miesiąc i musisz oczywiście sam sobie ją wypracować,jest to liczone procentowo od twojego wyrobienia. Jeszcze jest premia kwartalna,a na święta w kopercie karpiowe tego roku aż 300zl.

@Boniek

Premia na święta była wręczana w trakcie spotkania wigilijnego, czy może w firmie UNIMET AUTOMOTIVE nie jest organizowane praktykowanie tego typu wydarzeń? Zastanawia mnie, jak pracodawca podchodzi do kwestii poprawiania atmosfery wśród zatrudnionych pracowników? Proszę o informację na ten temat.

Gastom
@Boniek

Siema Z większością opini się zgodzę. Jak w każdej firmie są plusy i minusy. Generalnie firma mega się rozwinęłą Pracuje się zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu.Zarobki jak na dzisiejsze realia myślę że ok.Jak ktoś chce zarobić to jest możliwość zgarnięca dobrych pieniądzy. Jeśli chodzi o dozór to o każdym można napisać coś złego i dobrego. Brygadziści są różni.Trzeba dobrze z nimi żyć i jest ok. Kierownik wiecznie zalatany nigdy nie ma czasu.Ale dużo można z nim załatwić

Nylony

Guwno totalnie guwno brygadziści to (usunięte przez administratora)

shaut

Czy ktos moze powiedziec cos wiecej jak aktualnie wyglada praca w Unimecie? Jakie warunki mniej wiecej proponuja na poczatek?

Maja

W Internecie nie znalazłam informacji o nowych ofertach pracy w tej firmie - czy ktoś może wie coś na temat aktualnie toczących się rekrutacji lub nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert? @xyz:), a czy Ty pracujesz w tym miejscu? Jak długo? Czy jesteś zadowolony? Ostatnio nie były publikowane żadne opinie o firmie i Twoje zdanie będzie bardzo cenne dla aplikujących!

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.