elmalgal

Mikołów

Opinie o elmalgal

ulan

poszli pod mlotek,jest nowy wlasciciel

flota
użytkownik zarejestrowany

mocne określenie @Leszek.. po to jest forum, by pytać. Może autor postu miał nadzieję, ze ktoś wie i mu odpowie, żeby nie zawracać głowy w biurze elmagal :)

aikkaa

a wiadomo cos czy Elmalgal prowadzi staże?

emal

dlaczego znowu szukają kierownika produkcji, a czy dyrektor produkcji jest nadal ten sam bo widziałem, że teraz jest jakaś prezeska???

spawacz

a ile na rękę wyciągnę u Was z sobotami,a robota jaka,a sprzęt do spawania dobry czy złom,a wypłaty to do kiedy są wypłacane ,do 10 czy póżniej

Arabeit

od kliku miesiecy wypłaty ida na czas. podobno z zamówieniami jest nieźle robota jest ino zeby pieniondz byl jeszcze lepszyt.

polek
użytkownik zarejestrowany

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy pomozecie dziekuje bardzo..

spawacz

jak długo trzeba czekać na wypłatę? Ile złomu można wynieść na miesiąc? z góry dzięki za info Dzwonili do mnie i nie wiem co robić

nowy

bardzo dobro firma może na czas nie płacą ale płacą na start dają 18,- zrobisz byle jako próbkę żeby dobrze wyglądała w dodatku tylko pachwinę :) i nadgodziny 50% i 100% robota różna i ciekawa majstry wporzo kierownicy tez bo nie laza i jak ci się zdazy nie przyjść do pracy to przymkną oko bo nie wiadomo czemu nikt nie chce pracować w tej firmie :)

b pracownik

romek komu ty tak przypucowałeś tym wpisem o tym elmalgalu ??? wszystko to mozna przeczytać na stronie tej firmy !!!!!!!chyba jestes tam jakimś kierownikiem czy co,a może dyrektorem ? ? i chcesz dostać wypłate w jednym kawałku, a na ludziach się wyżywasz jak można dawać ludzią zarobic 1500 zł ,21 wiek ,i jeszcze to w ratach wypłacać ?po 300 ,500zł?????? 1500zł to powinna być pierwsza rata!!! pracownicy nie wypowiadają sie na tym forum ,bo sie boją , i nie niektórych nie stac na zakup komputera i opłacenie internetu . jezeli firma nie płaci wyplat o czasie można rozwiązać umowe,bez okresu wypowiedzenia ,z winy pracodawcy !!! jezeli firma nie płaci w okreslonym czasie mozna sprawe zglosic do panstwowej inspekcji pracy robicie z ludzi niewolników,nie płacicie o czasie ,zmuszanie do pracy w nadgodzinach ,do pracy na zmiany , i gdzie ta wykwalifikowana kadra? ci co byli wykwalifikowani ,i mieli troche oleju w głowie juz tam nie pracują, elmalgal szuka ludzi do pracy przez urząd pracy w łaziskach ,to już wiadomo że to jest firma dno , jestem w szoku że ktoś tam coś ,jeszcze robi . jak napisal pracownik ,omijajcie tę firmę elmalgal , mikołów ul kolejowa 2,-szerokim łukiem . szczęśliwy ten kto tam pracował ,a już nie pracuje .

naprawde radze omijac wielkim lukiem nie placa w terminie marne 300zl co 10 pozniej czekasz 2 tyg na 500zl a dopiero koncem miesiaca na reszte kierownicy maja pracownikow gdzies bez zrozumienia czy przynajmniej z malym zrozumieniem sytuacji (dzis nie moge dluzej zostac) czy naprawde prezes nie rozumi ze mamy rodziny dzieci itd a on przelewa po 300zl policz sobie rachunki dojazd tzn paliwo itd jedzenie kupic cos dziecia naprawde dla mnie zal i smutek i przykro ze tak jest inni maja duzo np prezes czy dyrektor czy wyzej postawieni a my pracownicy za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ciekawy

i co? mają już tego nowego kierownika?

kandydat na kierownika produkcji

xx
@kandydat na kierownika produkcji 03.05.2014, 11:49
czy możecie mi powiedzieć co stało się z poprzednim kierownikiem produkcji? odszedł sam czy go zwolnili?...

chyba szukaja drugiego

figo
użytkownik zarejestrowany

jak nie znalazłeś nic na ich stronie internetowej to poszukaj na portalach z ofertami pracy, prędzej czy później do nich dotrzesz

beret

A jaka atmosfera w firmie koledzy, to znaczy jak traktuja ludzi? Jestem spawaczem z uprawnienjami europejskimi, ale tu gdzie teraz pracuje jest (usunięte przez administratora). Kierownik ma ludzi za nic, wymagania jak cholera, a płaca że szkoda słów!A spróbuj sie odezwać!

muminek19201@wp.pl

z znacie firmy inne gdzie biora do roboty ??

Szfajser

Pracuję w firmie ELMALGAl od 3 miesięcy, jak sie przyjmowałem dyrektor na rozmowie naopowiadalo sie z iloma firmami dfirma wspolpracoje itd... jesli chodzi o wyplaty to faktycznie wyplacaja po 500 złotych, dodatek za pracy e w nocy czy szkodliwe to fikcja.. . spawania nie ma szlifujesz blachy - o pieniadze nie pytac. dostalem 15 zeta brutto za godzine gdzie wyplate mam w ratach. szkoda gadac. ciagne na L4 i sie zwalniam. nie polecam ludzie.

Obiecują, wypłaty w terminie, a jednak wyplata na raty, 500zł, na rozmowie tego nie mówią...

taki

dziwne bo w ofercie piszą 14-16 zł brutto co daje 2000 miesięcznie na rękę

jul

ile u Was się wyciąga na hali ??

żul

ty be o co ci chodzi?dobrze pracownik pisze ,co moze tak nie ma?a ciebie pasuje 500zł wypłaty ?1200 na trzy raty?co ?pilnuj zebi ci torba nie pekła jak idziesz z roboty dokladnie tak jest w elmalgal mikołow jak pisze pracownik

juz ci ktos napisał 9,90 /h x 168godzin=1660 brutto - podatki = ok 1200na reke,+jak zaczniesz złom wynosic to moze 2000 wyciagniesz jak cie nie złapią,i starsi koledzy cie nie podkablują ,praca po 8 g+ dojscie na skup zlomu ok 10 godzn na dzien polecam

Od początku roku 2013, nie płacą w terminie, wypłacają po 500zl, nie raz po 2-3tygodniach....

ms

Umowa śmieciówka, nocki za 9,90 zł i licz się z tym, że możesz nie dostać wypłaty bo stracili płynność finansową. Polecam omijać z daleka.

anonim - 2011-09-02 20:24:26 Tak sie zastanawiam co za ( usunięte przez administratora ) podpisał sie jako pracownik produkcji skoro ( usunięte przez administratora )nie ma nic wspólnego z produkcją piszecie głupoty cieszcie się że macie prace

widać nieznaczną poprawę , ale terminowość i zapewnienia pani z marketingu daleka od rzeczywistości. klient

Trochę sie poprawia , ale ( usunięte przez administratora ) nic nie umiejący dalej pracuje i mydli oczy przełożonym. Pracownik produkcji.

Zostaw opinię o elmalgal - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elmalgal