PROTOR S.A.

Dąbrowa Górnicza

PROTOR S.A.

Opinie o PROTOR S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Karlem Agnuss Trzeba wiedzieć, iż wysokość wynagrodzenia to już sprawa indywidualna, uzależniona od aktualnych potrzeb danej osoby. Piszesz, że firma PROTOR nie daje nadgodzin - a czy była o nich w ogóle mowa? @BHP Jak długo tam pracujesz? Może warto byłoby zgłosić to, iż sprzęt jest już stary i do wymiany. Jak uważasz?

Bhp
@Agata 13.09.2018 14:33

Wszyscy wiedzą że sprzęt jest stary ,zużyty i się psuje a to należy do kierownika żeby to załatwił . Ktoś czeka już dwa miesiące na baterie do woltomierza DWA MIESIĄCE!!!!!!! Kina po prostu , wynika to ze nikomu nie zależy żeby wszystko dobrze funkcjonowało i robota sprawnie szła !

@Agata 13.09.2018 14:33

Nie ze nie daje nadgodzin tylko chodzi o to ze dz nadgodzin i sobót wypłata jest marna

Ergo
@Agata 13.09.2018 14:33

Na dodatek nikt nie przejmuje się tym że coraz więcej ludzi odchodzi chyba im na ludziach nie zależy albo zamkną zakład z braku pracowników!!! Aha zostanie dwóch jeden pedał co jest zwykłym donosicielem i nikt patrzeć na niego nie może i jego kompan z którym nawet pod prysznic chodzi

Agata

@Bhp Rozumiem i zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Ale czy w ogóle ktoś to zgłosił Kierownikowi? Jeśli on nie reaguje, to może warto byłoby to zgłosić jakimś wyżej postawionym osobom? @OOOOO Do czego miałby odnosić się Twój komentarz? Bardzo proszę, jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje o PROTOR, to wówczas możesz się z nami tym podzielić.

Anonim
@Agata 19.09.2018 11:21

A od czego jest kierownik ? Za darmo bierze pieniądze? Chyba ma jakieś obowiązki czy tylko przychodzi do pracy odpoczywać a pracownicy mają za niego zajmować się rzeczami które są jego obowiązkiem ???co to za firma która ma gdzieś czy ludzie mają czym pracować !!!

OOOOO
@Agata 19.09.2018 11:21

Agata ,to nie do ciebie,nieważne.

@Anonim 19.09.2018 16:10

No bo tak jest, robić i o nic nie prosić, a jak już coś się chce to kierownik się obraca plecami i sobie idzie i to jest taka rozmowa z nimi, zamówienia robią a doczekać się nie idzie, na to wychodzi że ktoś się nie nadaje na dane stanowisko .... . . . . .

OOOOO

Byłeś w marketach i ostatnio na pogorii .Czego ode mnie oczekujesz.Słucham.A tak na marginesie ,wykrywka działa ???????/.

BHP

Zakład jak zakład ,wypłata na czas nie spóźniają się i dałoby się tam robić gdyby było czym !!! Narzędzia stare ,spora część popsuta nikt nie myśli żeby coś z tym zrobić ,więc jak robić jak.nie ma czym ? Robiłem tam ale zbyt dużo nerwów zjadlem ,czy ktoś wie czy nadal pracuje ten co wszędzie z liderem chodzi nawet do WC ,rączka w rączkę

@BHP 06.09.2018 15:04

Tak nadal tam pracuje i razem wszędzie chodzą nawet pod prysznic ,masz rację narzędzia stare i spora część popsuta.

@anonymous 07.09.2018 08:18

No właśnie nic tam nie ma i nie idzie się doprosić żeby coś kupili, czasem jest tak ze jak z domu sobie czegoś nie wezmę to bym nie miał czym robić, a są to rzeczy które w Obi można nawet kupić, heheh a oni zamawiają ch.. wie gdzie i potem tygodniami to idzie, nawet rękawiczki z domu czasem biorę bo nie zawsze mają... .

@Karlem Agnuss 08.09.2018 10:06

Nie rozumiem o co ci chodzi? Nie pamiętasz jak 5,6 lat temu głosowaliście kogo zwolnić z bananem na twarzach,a wcześniej też i wiele innych podobnych poślizgów,coo? Ludzie chcieli pracować,ale ty pewnie zostałeś, więc rób i nie kwękaj.Są tacy co pamiętam przynosili sobie narzędzia od siebie z gospodarstwa i z roli(gumowe uszy i turbo wazeliniarze) ,zostali,cóż byli sprytniejsi.Ja osobiście co nie którym bym nic nie dał,no może dziurawy nocnik do zalutowania, może by nie znikł.Czasy KW i prl już dawno się skończyły,witamy w realu.U was jeszcze jest bardzo i to bardzo duży luz i spokój ,więc radzę z tego skorzystać, puki możecie...... kartoflaki.A jak nie to na taśmę do wyścigów z maszyną za najniższą i pod stałą obserwacją i z monitoringiem.Sprubowałeś tak kiedyś cebulaku jeden z drugim,bo ja tak.Spodobało by wam się.I zero kawałów o innych ,bo was uratowali,wrócili i uratowali,a nikt nie był by tak hojny .Pamiętaj ,coś za coś,równowaga musi być.

tomek

Panie Kazimierzu proponował bym brać po połowie zalecanej dawki może wtedy zobaczy pan prawdziwe oblicze zakładu w jakim przyszło panu pracować. Duzo i cieżka praca fizyczna słabe wynagrodzenie.

Roberto

Może trzeba bardziej zaangażować się w pracy i nie będzie powodu do posądzania innych o nieuczciwe praktyki??

@Roberto 29.08.2018 11:22

To tak nie działa !!

Dr.bo

Jedni zarabiają tyle żeby bylo inni mają więcej bo się o to postarali swoją pracą i doświadczeniem

@Dr.bo 07.06.2018 08:50

Nie zawsze tam tak jest. Dużo ludzi awansuje tam po znajomości. A pienadze dostaje za wlazenie w (usunięte przez administratora)

@fifi 13.06.2018 16:32

No właśnie za włażenie komuś w (usunięte przez administratora) to jest akurat prawda !!!!

Karlem Agnuss

Powiem tak , kasa słaba bez nadgodzin i Sobót jest masakra....

Agata

@Kazimierz piszesz, że warunki pracy w PROTOR S.A. są coraz lepsze. A mógłbyś podać nieco więcej szczegółów? @Piotr Jak rozumiem Ty też jesteś aktualnym pracownikiem PROTOR S.A. Czy mógłbyś się podzielić jakimiś obiektywnymi informacjami na temat pracy w tej firmie?

Jarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Kazimierz
@Jarek 06.06.2018 13:23

Firma dobrze traktuje ludzi, pieniacze co tu anonimowo krzyczą to tylko jednostki którym zawsze będzie źle. Fakt że jest dużo pracy i to nie miejsce dla leserów. U nas ceni się fachowców i ludzi pracowitych, warunki pracy też coraz lepsze. Wszystko idzie ku dobremu, nie jest idealnie, ale mamy przed sobą dobre perspektywy.

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Remik 17.05.2018 22:37

Jak najbardziej Zapraszamy

@fifi 18.05.2018 18:07

nie będziesz żałować

Dr bo
@Remik 17.05.2018 22:37

Firma przyjmuje , ludzie jak ludzie da się wytrzymać ,o pensję trzeba się wystarać

Piotr
@Dr bo 22.05.2018 12:17

To chyba pracujesz w innym Protorze "Dr bo " , bo ja robię swoją robotę i dostaje wypłatę na czas w całości, a jeśli ty nie dostajesz to ........

Atomek

Firma to porażka. W szczególności jedna pani w Dąbrowie udaje najlepsza a wiedza zerowa ale do kablowania jest pierwsza. Mysli że beda jej pomagać żenada. Łazi i opowiada głupoty jaka to ona cudowna żal tego słychać na hali. Ale cóż widać jaka kadra tam pracuje.

@Atomek 02.03.2018 04:48

Panie atomku,może ona próbuje wam jakoś pomóc i wyprowadzić co niektórych na szeroką prostą,a niektórzy możliwe że są nieusłuchani co samym im szkodzi bo drepczą w miejscu wydeptując dziurę aż po kolana.Więcej zrozumienia dla otoczenia drogi panie.Tak trzymać,będzie lepiej.

Francuz
@Atomek 02.03.2018 04:48

Z tego co wiem, to już nie pracuje ;)

@Francuz 09.05.2018 06:23

Ta pani pracuje w firmie

@Francuz 09.05.2018 06:23

Oczywiście w Protorze dalej pracuje i lans obowiązkowy

Francuz
@Atomek 02.03.2018 04:48

To chyba o różnych Paniach piszemy, podaj inicjały, bo orient zgubiłem.

Igor

Zawsze można zmienić firme jeśli komuś nie odpowiada praca. Generalnie to dobra firma.

Agata

@El Lokko, Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie zawiera żadnych konkretów. Czy możesz powiedzieć co nie odpowiada ci w funkcjonowaniu PROTOR S.A.? @alleluja, jakie są Twoje doświadczenia z firmą? Jak oceniasz proponowane przez tego pracodawcę warunki? Na stronie tego pracodawcy (http://www.protorsa.com.pl/index.php/kariera/oferty) znajdują się aktualne oferty pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników PROTOR S.A. może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda zatrudnienie w tej firmie?

@Agata 20.03.2018 15:56

Warunki są świetne,ale ludzie zawsze będą jeść,albo chodzić do marketu. Tak ja to widzę.

El Lokko

Firma płaci grosze taka jest prawda, inspektor bhp straszny kozak myśli ze jest niewiadomo kim, nie polecam tej firmy.....

@El Lokko 04.02.2018 20:53

z pustego nikt nic nie naleje,to i tak dobrze że ta firma jeszcze jest,patrząc co po niektórych ,więc nie narzekaj,dla ciebie za to co robisz jest full wypas.Obijanie się i spanie.

@alleluja 07.02.2018 21:03

obijanie i spanie heheh dobre, niestety ale ja normalnie tam pracuje, moze ty tak robisz

@El Lokko 10.02.2018 12:54

1) Trochę temu u was pracowałem i wiem jak było.2) Pozostali tylko stali znajomkowie i bywalcy z ekstremalnie gumowymi uszami (dla zabicia czasu i hobby) to też praca, lecz nic z niej nie ma poza samozadowoleniem.3)Goście którzy kierują tym obiektem muszą być naprawdę dobrzy, że potrafią was utrzymać i wasze hobby oraz cały obiekt(szacun).4)Ja normalnie pracowałem z innymi toście nam robili hobby więc zrób se sam.5)Nie wciskaj mi kitu.

@alleluja 11.02.2018 00:03

a jesli chodzi o te gumowe uszy to o kim mowa ??? na kogo uważać z pracowników ???

@El Lokko 11.02.2018 10:32

No nie powiem Ci tak wprost,bo już trochę mnie tu nie ma,ale idzie ich wyczuć np.po zachowaniu.Musisz obserwować na pewno podsłuchasz i zauważysz.Na dłuższy dystans można uśpić ich czujność.Tak jak zrobiłem to ja,czułem się jak w bibliotece,otwieram i wiem wszystko oczywiście tylko dla siebie. Uważać na wszystkich,nie ważne że np.byłeś z nim na imprezie,lub podobne.Jak to się mówi, pokorna owieczka dwie matki ssie a i gałką nie pogardzi , jest tam trochę takich co na tym zęby zjedli,tacy smakosze dla swojego pana i typowi oportuniści i hobbyści.No to już masz przewodnik co i jak.

tem2
@alleluja 11.02.2018 14:27

W ktorym roku tam robiles

@tem2 16.02.2018 08:49

nie za dużo chciałbyś wiedzieć?Niech stracę 5 lat temu,ale znając realia nic się nie zmieniło,kto by nie był.w 90%wieś gra i tańczy. Ale mam prototypowy sposób na kabli,może się udać,co im zaszkodzi spróbować.

@alleluja 16.02.2018 23:17

Albo niech nie stracę i 10 lat temu, albo 2.Weż plastikowy pusty w środku korek po winie,powierć w nim otworki ,wsadż do środka toffi albo landrynę i daj kablą do mamlania,to się tym zajmą zamiast kablować

alleluja

Ludzie,dejcie spokój, żeby tak o kimś mówić,trzeba mieć niezbite dowody.Jak to wygląda,tyle jadu,faktycznie wole fastfod .

Paweł

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ja wiem
@Paweł 12.01.2018 17:35

ale pierdoły,,,,,

klijet zadowolony

najlepsza na protorze jest zaloga (nie wszyscy)ale najlepsi z najlepszych pracuja na hali przegladowej tej od jeziora robia swoje (swietnie) i niczym sie nie przejmuja pracuja na wesolo sa swietni wiem bo widzialem i slyszalem

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

Wiadomo tam pracuje najlepsza załoga

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

oczywiście że tak,ale przy przeglądzie zbytnio ciężko się nie napracujesz,wiem bo tam kiedyś byłem.

zadowolony klient
@alleluja 14.01.2018 01:19

i tu sie alleluja mylisz wymien sobie 24 klocki zrob 6 oslon drobnostka wedlug ciebie chyba tego nigdy nie robiles a chlopaki robia jeszcze inne roboty w miedzy czasie p4 lub p5 szacun dla nich

@zadowolony klient 15.01.2018 09:54

I pewnie jeszcze robią to we dwóch w pół dniówki, no nie.Co to ma być cukierek na zachętę,jestem na diecie i inni też.Robiłęś kiedyś kapitalkę samochodów,jak każdy go wyklepie i dojeżdzi do końca aż się złamie a silnik się wysypuje,dorabiałeś części na wszystkich typach obrabiarek,spawałeś,byłeś monterem,musiałeś zaczarować albo zrobić coś z niczego bo takie jest życie więc mi nie pitol że tego nie da się opanować.Wszystko to kwestia kasy i elastyczności.Jak zrobisz to co ja ,to wtedy zobaczymy ,ale tobie to nie grozi.Ja.....jestem praktykiem,nie filozofek. A klocka to wiesz co......nawet 24 prosto do obudowy przekładni.Tyle mam do powiedzenia,cześć doniezobaczenia,miłej zabawy.

tem2
@alleluja 15.01.2018 12:56

prawdziwy z ciebie fachowiec sam zrobisz wszystko brawo ty haha

zadowolony klijent
@alleluja 15.01.2018 12:56

zapraszam cie do kanalu do chlopakow zobaczymy ile wytrzymasz

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

Już to skasowałeś ,te twoje klocki,czy jak tam to zwałeś.Poprawnie nazywa się to wkładka hamulcowa + regulacja nastawiacza oraz sprawdzenie zaworu rozżądczego ciśnienia zespolonego układu hamowania.Wytrzymam wszystko po robotach na wysokości z różnonarodową załogą w zimie.Jesteś mięciutki, jak mówiłem, kup sobie misia i 0,7, do niego je schowasz żeby żona i inni nie widzieli .Pewnie żle byś wyglądał i dała by ci bęcki. A w kanale bywałem nie raz,przy innych robotach jakie wykonywałem to plaża i przyjemność.Zapamiętaj nie płacisz,nie masz albo masz za rok.Więcej ci nie powiem ze względu na osoby które tam pracują,którzy na siłę udawali moich kolegów bo byli znajomkami i nierobami,tak podejrzewam, ale rozumię ich,każdy ma ręce do siebie.Możesz mnie nie lubić i oni też ,wolno wam.A teraz obal misia,poczujesz się bardziej męsko,zrób to ze względu na swojego małego kurczaka, sam wiesz ,motocykl ,dziara,armata i podobne wychodzą drożej,zaoszczędzisz.Albo kup sobie jakieś kolorowe pachnące mydełko lub maseczkę z ogórków. I nie zawracaj mi więcej głowy.Dowidzenia.

@alleluja 16.01.2018 23:09

Boli,prawda.......ma boleć i kup im buty na zimę,bo podejrzewam(obym się mylił,a myślę że tak),że mają te gumowe.A zmarznięty pracownik,to zły pracownik.Było ci kiedyś zimno?

@zadowolony klijent 16.01.2018 09:12

Jeśli kogoś uraziłem moimi głupimi żartami to przepraszam,ale ja już tak mam(zagadka dla psychologa, w tych czasach miodem i złotem płynących) ,pochodzę do wszystkiego na luzie bo często pozostaje tylko to..Za zaproszenie do kanału dziękuję,mimo że wiem, że jesteście najlepsi i jeszcze dużo mógłbym się dużo od was nauczyć.Problem polega na tym że na start wszędzie jest pewnie najniższa( tak myślę,ale to zrozumiałe) i porównując to np.z fastfodem , lub magazynem gdzie jest ciepło,w miarę bezpiecznie,dają obuwie dla ludzi(nie gumowe to coś) ,coś zawsze zjesz,nie narobisz się aż tak,nie ma wyjazdów.Mogę założyć sobie działalność i po dniówce rozwozić też fastwody i jeszcze na tym zarobię,a u was jedzie się nie wiadomo gdzie.Leki kosztują,jedzenie też i czas. Nie do łoże do interesu ,a z napiwków niejeden wkład do miśka bym sobie napełnił i zrobił sobie podwórkowy surwiwal(jest tanio,baa za darmo).U was ta praca za tą kasę dla hobbystów(polecam skansen pyskowice,jest dosłownie wszystko) ,a ludzie zawsze będą jeść.Choć kilka lat temu bardzo chciałem u was pracować i mimo niektórych niedogodności pracowało mi się z wami nawet,nawet ale bez szału i kasy.A teraz ta praca jaka,jaka ale jest.Nie macie nic do zaoferowania dla zwykłego człowieka(zero motywacji) ,który jeszcze nieraz musi się doszkolić,bo nikt nie wie wszystkiego i nie urodził się z narzędziami w rękach.

Jojo

Załoga jest najlepsza, mają doświadczenie, wiedzę i praktykę, trzeba tylko dobrze im robotę poukładać, mając na uwadze możliwości.....i tego właśnie brakuje....

@Jojo 13.01.2018 21:53

możliwości jest cała masa,za dużo wolnego czasu a za mało dyscypliny,wtedy można się czuć niedowartościowanym i spada morale a przecież nikt nie chciał by być smutny,prawda.

alleluja

Zapytam się wprost,czy dają u was buty na zimę,ale nie przyciasne gumowce tylko normalne dla ludzi.

Krzysiek

Tak a masz to co napisał? Czy skasowali?

alleluja

Ale jaja, takie wiadomości w necie,po prostu odleciałem,hahahaha

wertb

No i co, jakoś nie ma nowych chojraków ,pouciekali?Szeryf zrób no porządek,no co jest z tobą?Co będą sobie kawały opowiadać ,do roboty albo przyjdzie mikołaj.Hahahaha.

Krzysztof

Blady poleci z hukiem poprostu on żyje w matrixie tylko że narobi jeszcze dużo dziadostwa i pociągnie za sobą kilka osób.

@Krzysztof 10.11.2017 05:29

To złap sie czegoś,byle mocno,najlepiej za uszy.Ja podejrzewam ,że mikołaj do ciebie nie przyjdzie,ale myślę że ktoś ci da inny prezent,zasłużony.Spadochron albo wrotki.Do roboty, lata 80 już dawno się skończyły.

@alleluja 12.11.2017 04:41

A właśnie nie w matrixie,to niektórzy z was jeszcze żyją w prl i nie chcą się obudzić.U niego jest porządek,a parę lat(4-5) temu był totalny syf i bezkrólewie.I skończyło się to żle,wszyscy to pamiętamy.Był zbyt pobłażliwy,ale myślę że to naprawi.

alleluja

Przynajmniej wiedzą co robią.Zasłużyli .

ermix77@o2.pl

Panowie jak jest naprawdę w protor w Dąbrowie Górniczej,ile zarobi w tej firmie Rewident taboru na rękę i jaki jest socjal.+ dodatek zmianowy .

@ermix77@o2.pl 13.09.2017 17:20

Posłuchaj,jeśli nie pójdziesz i się sam nie zapytasz to odbiegasz od przewidującej znanej ustawy albo ci nie zależy .Tak ciężko..

ermix77@o2.pl

Panowie jak jest naprawdę w protor w Dąbrowie Górniczej,ile zarobi w tej firmie Rewident taboru na rękę i jaki jest socjal,+ dodatek zmianowy .

Agata

@ślusarz - dziękuję za Twój komentarz. Ale czy możesz jednak opisać warunki zatrudnienia oferowane przez PROTOR S.A.? Jaka jest atmosfera w firmie? Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

@Agata 05.09.2017 13:52

Słuchaj nikt nie jest do końca dobry lub zły jak w życiu,nie ma tragedii aż tak się tam nie narobisz,z głodu nie padniesz,dotrzesz się do reszty i tyle ,jest stołówka ,prysznice,szatnia i robota.Da rade.

ślusarz

Odpowiem wprost jak prosty człowiek,idż tam i się zapytaj,lub masz telefon.Bo w necie to ja mogę napisać sobie wszystko.Wierz w to co widzisz.

Joanna Gardziejczyk

Zapraszam do kontaktu spawaczy, lakierników i ślusarzy z PROTORU. joanna.gardziejczyk@arche-consulting.pl

@Joanna Gardziejczyk 03.07.2017 10:10

jest piątka z przodu na łape,jak nie, to tego kwiatu jest pół światu.

Raman

Ilu liczba wagonów oni naprawić w ciągu roku?

Zostaw opinię o PROTOR S.A. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTOR S.A.