PROTOR S.A.

Dąbrowa Górnicza

PROTOR S.A.

Opinie o PROTOR S.A.

Mietek

Ja się nie pier.... jak w narzędziowni chciałem nowy nóż, bo mój się rozleciał i usłyszałem, że nie ma i nie dostanę, to jak spotkałem kierownika od narzędziowni powiedziałem jak sprawa wygląda, za tydzień dostałem nowy nóż. To ja nie wiem w czym jest problem?

@Mietek 18.10.2018 21:28

@Mietek Dziękuję Ci za czynny udział w dyskusji, ale zawsze pilnuj tego, żeby wypowiadać się tu w sposób kulturalny. Cieszymy się, że uzyskałeś od Kierownika niezbędną pomoc. Zdradź nam, jak długi jest już Twój staż pracy w firmie PROTOR. Warto w chwili obecnej tam aplikować, czy może należy z tym poczekać?

@Mietek 18.10.2018 21:28

Ja tam pracowałem tam około 5 lat temu,ale nic się tam nie zmieniło,zapewne,mentalność jeszcze z tamtąd,nie ważne.Też nieraz słyszałem że nie ma,tego czy owego.Ale jak trzeba było,to załatwili.Może nie nowe,może nie mitutoyo ,albo proxon industrial albo oryginalne japońskie yato ,bądż sandvik .Ale były,tylko K....!!!! musiałeś pracować,rozumiesz pracować.Nie jak inni,co robili wszystko żeby cię zahamować a sami nic,banda cebulaków.Powiem wprost,co chciałem to miałem,może nie od razu ale robota w miarę szła,nawet jak po tobie to ktoś złośliwie ci rozkręcił na drugiej zmianie a ty już to podpisałeś,dałeś rade.Tylko,ludzie.Nie którzy CDD.Mentalność prl i kable z bujną wyobrażnią.Wymiana 100 %.

@OOOOO 23.10.2018 21:57

@OOOOO To dobrze, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji, ale pamiętaj o tym, żeby zawsze używać tu bardziej kulturalnego słownictwa. Pracowałeś w firmie PROTOR już pieć lat temu, a zatem warunki pracy mogły ulec tam diametralnej zmianie. A wiesz może coś o rekrutacji na chwilę obecną?

@Agata 28.10.2018 13:11

Tam zmiany?? To przechowalnia,kapsuła czasu,tam się nic nie zmienia.No może tylko przełożeni,którym zrobili na złość.

@OOOOO 29.10.2018 01:08

Jeden,drugi przychodzi to zwalnia i przyjmuje sobie nowych,tak w kółko.Zostaje grupka ludzi od roboty,oraz ci swoi co donoszą póżniej i jemu też zrobią kawał,wylatuje.I tak w kółko.Znam to z doświadczenia.Proponowali kiedyś powrót znajomi,tylko po co? Żeby robić za pocisk,bez jaj. Tam było zrób i spadaj.My sobie teraz posiedzimy i poudajemy. Szkoda nerwów,ale dzięki za troskę.

@Mietek 18.10.2018 21:28

Mieciu,kolego, a taką rączkę do druszlaka dał byś rade załatwić ,no bo wiesz, bez tej rączki to ja z tym druszlakiem już się cały muszę zanurzać, a zimno jest.Żółwia ci za to złapie,doprawisz mu kółka,dowiążesz sznurek za nos i będziesz miał z kim jeżdzić na rowerowe wycieczki z nim na sznurku.

@OOOOO 31.10.2018 19:00

@OOOOO Tym razem muszę Ci z kolei przypomnieć, że na forum zabronione jest również używanie danych personalnych konkretnych osób. Z Twoich wpisów jasno wynika, iż ogólna sytuacja w PROTOR jest bardzo niepokojąca. A czy firma zatrudnia osoby bez żadnego doświadczenia w pracy?

@Agata 03.11.2018 14:45

Jakich danych personalnych???!! Zastanów się co ty piszesz.Jak ci tak zależy,to ja ci tego żółwia dam,nawet z kołem zapasowym,lewarkiem i oświetleniem,prawie jak vw garbus.Nigdy nie używam danych,choćbym wiedział.Wiec nie kręć.

@OOOOO 05.11.2018 01:02

A z tego co pamiętam to tam mieli doświadczenie i to bogate, bo nas przeszkalali,więc o co chodzi.

@OOOOO 05.11.2018 01:02

Nalegam, abyś trochę się uspokoił, bowiem wypowiedzi w takim tonie nikomu tu nie służą. Proszę, żebyś na spokojnie zapoznał się z regulaminem tego serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin A więc PROTOR zapewnia swoim pracownikom cykliczne szkolenia?

@Agata 09.11.2018 12:06

Jak się przyjmujesz to zostajesz przeszkolony,tak jest w każdym zakładzie.

@Mietek 18.10.2018 21:28

Rozumię, przyjacielu że do tokarni miałeś tylko jeden nóż,acha,ja rozumiem, pewnie jeszcze zgrub i zapewne oprawka,nie? I podtaczana mimośrodowa śrubka ci się urwała,no nie? I co? Robota stanęła ,acha.Tak z tego wnioskuję.Nie mów takich rzeczy,bo inni mogą to zobaczyć ,noży np.150 każdy do czego innego,nawet za 5 lat na utrzymaniu,nie przeostżane.Do hekerta też masz tylko jeden frez,jak znam życie to czołowy,albo głowice ,siła razy gwałt.Magnesówki też nie zabielasz,nie, magnez sam się wygniecie.No nie.

Gieno
@Mietek 18.10.2018 21:28

Żeby dostać narzędzia z tej całej narzędziowni to trzeba godzinami czekać aż łaskawie się pojawi ten co zarządza nią i robota cała musi czekać az się Łaskawca pojawi i ci da ,jakby samemu nie można było sobie narzędziowni otworzyć i zabrać to co człowiek potrzebuje a potem zdziwienie czemu jeszcze robota nie zrobiona ,śmiech na sali z tym

@Gieno 14.11.2018 10:42

Jakby sami wszyscy brali,to szybko nie miał byś nic,dosłownie nic.Nie ma takiego złomu co sie nie przyda w domu.

Gieno
@OOOOO 15.11.2018 04:30

Według tego w zakładzie są sami (usunięte przez administratora) ze trzeba narzędzi pilnować ?? Skoro mam robotę i chcę ją szybko skończyć to oczywiste jest że muszę mieć czym pracować a nie mam czekać aż się pojawi strażnik narzędziowni , a potem pretensje czemu robota nie zrobiona na czas ,najwyzsza pora zmienić ten głupi pomysł z narzędziownią,każdy pracownik powinien mieć w szafce narzedzia które potrzebuje

Agata

@Karlem Agnuss Trzeba wiedzieć, iż wysokość wynagrodzenia to już sprawa indywidualna, uzależniona od aktualnych potrzeb danej osoby. Piszesz, że firma PROTOR nie daje nadgodzin - a czy była o nich w ogóle mowa? @BHP Jak długo tam pracujesz? Może warto byłoby zgłosić to, iż sprzęt jest już stary i do wymiany. Jak uważasz?

Bhp
@Agata 13.09.2018 14:33

Wszyscy wiedzą że sprzęt jest stary ,zużyty i się psuje a to należy do kierownika żeby to załatwił . Ktoś czeka już dwa miesiące na baterie do woltomierza DWA MIESIĄCE!!!!!!! Kina po prostu , wynika to ze nikomu nie zależy żeby wszystko dobrze funkcjonowało i robota sprawnie szła !

@Agata 13.09.2018 14:33

Nie ze nie daje nadgodzin tylko chodzi o to ze dz nadgodzin i sobót wypłata jest marna

@Agata 13.09.2018 14:33

Na dodatek nikt nie przejmuje się tym że coraz więcej ludzi odchodzi chyba im na ludziach nie zależy albo zamkną zakład z braku pracowników!!! Aha zostanie dwóch jeden pedał co jest zwykłym donosicielem i nikt patrzeć na niego nie może i jego kompan z którym nawet pod prysznic chodzi

@Bhp 14.09.2018 16:10

A jakbyś my się tak wymienili?Np. mmmmmmm... bateria za wyczynową rączkę do druszlaka z siatki od płotu do szukania złota również wyczynowego .Jest trochę baterii, z pół wiaderka. Znalezione nie kradzione. Sprawdzisz sobie na język która ma prąd... Albo dam Ci wszystkie.Posiadam również baterie od wanny z prysznicem,ale to już drogi Bhp, no,no.... za 2 druszlaki i tą rączkę też.

@Karlem Agnuss 20.09.2018 11:38

Prawda jest taka że w sobotę i niedzielę przychodzą tylko pupile od kierownika a reszta jak chce przyjść to słyszą ciągle że nie ma na tyle roboty lub innym razem i tak jest ciagle ,

Bale
@Ergo 27.09.2018 16:21

Może nie pupile tylko tacy którym chce się pracować a kierownik w większości przypadków wie co to są za osoby i co może od nich oczekiwać.

@OOOOO 26.09.2018 23:03

Chętnych brak,więc proszę nie narzekać że ktoś czeka na baterię 2 miesiące,wiadro jeż pełne.Następnej okazji prędko nie będzie.

@Agata 13.09.2018 14:33

Protor wystawił oferty: Ślusarz 3400, mechanik 3200, co w tej firmie robią ślusarze? Hale są ogrzewa w zimie?

@anonymous 02.10.2018 10:36

Ślusarze? Wszystko,naprawy + przeglądy,dorabianie części,regeneracja, składanie ,konserwacja,dosłownie wszystko.Wiem bo nim byłem.

@Bale 28.09.2018 20:26

Tak właśnie że pupile i wszyscy wiedzą kto przychodzi bo przychodzą jedni i ci sami a ci którzy chcą pracować bo im zależy to nie mogą a najczęściej przychodzi jeden i każdy wie kto !!!! Ten co wszystko wie najlepiej bo on jest najmądrzejszy nawet jak niewie nic !!!

Szczupły
@Anonim 03.10.2018 11:22

Jak był byś tak zaangażowany to na pewno byś mógł zostawać ale zapewne jesteś zwykłym leserem i dlatego Cię nie chcą ?

@anonymous 02.10.2018 10:36

Idzie zarobić to co piszesz tylko trzeba robić wszystkie soboty i niedziele bo sama pensja bez dodatków to tyle nie ma

Xyz
@Szczupły 03.10.2018 14:17

Zwykłym leserem jest ten co wszystkich podpieprza ,chodzi i donosi bo to zwykły donosiciel jest ,sam nic nie robi a tylko innych obserwuje to jego najlepsze zajęcie

@Xyz 03.10.2018 20:23

A o kogo chodzi? Ma jakąś ksywke.

@anonymous 02.10.2018 10:36

Z całym szacunkiem,ale te kwoty są podane brutto?

@Szczupły 03.10.2018 14:17

Ja przyznaję mimo że było to parę lat temu a dużo z nich(załogi) jest tam do tej pory,to pamiętam że nieraz sami proponowali mi nadgodziny,bo robiłem.Robisz to masz.Nadgodziny tam były i zapewne są. Nie korzystałem z nich dlatego, że pewne pojedyncze osoby(gumowe ucho) na trzeżwo były kompletnie nie do przyjęcia.I po całym tygodniu patrzenia się co na niektórych musiałem się odstresować.

@OOOOO 04.10.2018 19:22

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi i nie trzeba go przedstawiać ,przemądrzały który myśli że wszystkie rozumy zjadł

@anonymous 06.10.2018 10:51

Stary,już trochę minęło nie jestem już tak na bieżąco,oświeć mnie.Czy chodzi o gościa od dętki na kaca.

@OOOOO 06.10.2018 09:49

tak brutto, a są tacy co nawet 3tys nie maja brutto

@Karlem Agnuss 07.10.2018 12:38

To szału nie ma,a zastanawiałem się kiedyś poważnie aby wrócić.Ale jak miałbym to wszystko łyknąć,tą spuściznę w postaci cało kształtu kulturwy,to tego nie przeskoczę.Z takim podejściem do sprawy to można tylko skończyć jako eko działka nad jeziorem pod inwestycje,szkoda by było.Cóż trudno,ale takie pieniądze są nieraz do zdobycia i to z mniejszą odpowiedzialnością.

@Ergo 20.09.2018 15:56

Takich dwóch jak oni to nie ma na całym zakładzie dzięki nim protor zarabia są filarem tej firmy nikt nie robi tylko oni????

Karlem Agnuss

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Małe zarobki DNO

@Karlem Agnuss 11.10.2018 17:48

Małe zarobki to raz a dwa że chcąc przyjść w weekend trzeba pewnym osobom wchodzić w tyłek a to nie każdy chce i potrafi więc wypłaty marne ,są pewne osoby że choćby przyjść i tylko kawę pić to przyjdą byle sobota była zaliczona

@Ergo 12.10.2018 10:21

No taka jest prawda ;-(

@Karlem Agnuss 11.10.2018 17:48

Ale prawda jest jaka jest,jakby było tak żle ,to już dawno by was tam nie było.Coś mi się zdaje że komuś kazano popracować i stąd te żale.Tak ja to widzę.

@OOOOO 13.10.2018 21:26

No to źle to widzisz albo niechcesz zrozumieć jak jest , ludzie pracują i w międzyczasie szukają innej roboty bo nie chcą robić za innych

@Ergo 17.10.2018 10:56

Pracowałem u was,narobić się nie musiałem,wiem jak jest.Proszę,nie strasz i bo i tak nigdzie nie pójdziecie.Co najwyżej polecicie donieść na obcego,żeby się wykazać i zostać.Znam to z doświadczenia od was, na sobie.Gdzie indziej trzeba się narobić i sobie poradzić.A tu wystarczy mieć pole, albo panu nosić ,lub donosić i jest ok.Ja narzędzia zawsze miałem i mi działały,nowe nie były ale robote robiły.I oddałem je wszystkie w komplecie,tak jak i ja dostałem.Osobiście życzę wam 100% wymiany załogi,to by się coś zmieniło,bez żalu z mojej strony,hahaha.

@OOOOO 21.10.2018 10:08

Stop cebulakom.

Agata

@Anonim Jak najbardziej Cię rozumiem. Ale skoro twierdzisz, że Dyrektor PROTOR nie radzi sobie z prowadzeniem firmy, to może warto byłoby to jednak komuś zgłosić? Tylko taka interwencja może przyczynić się do poprawy sytuacji. @OOOOO Moim zdaniem jest również pilnowanie porządku na forum. W związku z tym jeszcze raz Cię proszę, abyś swoje wypowiedzi skupiał ściśle na opiniowaniu tego pracodawcy. @Ergo A czy firma pozwala pracować przez wszystkie niedziele w miesiącu?

@Agata 08.10.2018 12:05

Nikt nie twierdzi że dyrektor nie radzi sobie z prowadzeniem firmy tylko kierownicy ,bo jak można być kierownikiem i nie interesować się że ludzie pracują na starym , zużytym sprzęcie który nadaje się na złom ??? Skąd dyrektor ma wiedzieć że jego pracownicy nie mają narzędzi do pracy skoro kierownik / lider ma to gdzieś ???

@Agata 08.10.2018 12:05

(usunięte przez administratora) jak to,,moim zdaniem jest pilnowanie porządku ,, bo nie łape ,chyba miało być ,,moim zadaniem,, prawda? No to wtedy wkrada się nieporządek,no nie?

@Anonim 08.10.2018 12:46

Kierownicy maja na gdzieś taka jest prawda, ale jak oni by coś chcieli i się im odmówi to są tacy potem obrażeni hehehe, kiedyś była sytuacja że przez kilka tygodni czegoś brakowało zapytałem kierownika o to bo już nie wiedziałem co mam zrobić z tym to on do mnie że on się tym nie zajmuje i sobie poszedł w swoja stronę , a zapytałem o coś co powinno być w każdej normalnej firmie....

Mietek
@Anonim 08.10.2018 12:46

Piszecie cały czas ogólnie, podaj konkrety czego nie masz? Jakich narzędzi, może tych, które sam zje.....!

Agata

@Anonim Dobrze, że mi to wyjaśniłeś. To w związku z tym należałoby od razu pójść z tymi problemami bezpośrednio do Dyrektora firmy PROTOR i od razu zgłosić takie zachowanie ze strony Kierowników - przecież chyba możecie tak zrobić. Postarasz się zatem coś z tym zrobić, czy dalej pozostaniesz bierny?

Agata

@Anonim Staram się zrozumieć Twoje rozżalenie, jednak uważam, że używasz zbyt emocjonalnego tonu. Oczywiście - Kierownik musi należycie wypełniać swoje zadania. A zatem, jeśli macie do swojego jakieś obiekcje, to po prostu powinniście to zgłosić wyżej postawionym ludziom - jak myślisz? @Karlem Agnuss Skoro wypłata z nadgodzin jest marna- chociaż jest to kwestia indywidualna - to może nie powinieneś ich brać. Są one w ogóle obowiązkowe?

@Agata 26.09.2018 15:04

Wygląda że w tej firmie nikt tak na prawdę nie interesuje się tym czy ludzie mają czym pracować ,czy są zadowoleni z warunków tam panujących ,nikt nie widzi lub nie chce widzieć że kierownik jest ale swoją pracą się nie przejmuje i ma gdzieś że jego ludzie nie maja odpowiednich warunków do pracy a właściciel tak ma prawdę ma gdzieś co się w firmie dzieje bo interesuje go tylko że odpowiednia ilość pieniędzy jest na jego koncie ,czy to co tu piszecie jest gwarancją dobrej firmy ??? Nie wydaje mi się ,nie ma szału jeśli chodzi o tą firmę

@Agata 26.09.2018 15:04

Proponuje wejść do narzędziowni i zobaczyć większość narzędzi, tym nie da się robić a nowych nie widać, za zamówienia jest odpowiedzialny ktoś bez pojęcia co się na robocie i taka jest prawda wstyd i tyle.....

Bhp
@Karlem Agnuss 28.09.2018 22:16

Te narzędzia co są w narzędziowni to się nadawają do epoki kamienia łupanego ,stare ,zużyte do niczego tylko wszystko zebrać i na złom taka brutalna prawda ,a pomysł z tą narzędziownią to jakiś dziwny eksperyment wzięty niewiadomo skąd

Agata

@OOOOO Do czego możemy odnieść Twój wpis? To nie jest odpowiednie miejsce na takie dyskusje. Proponuję, abyś skupił się na głównym temacie tego wątku, czyli opiniowaniu warunków pracy w PROTOR. Co nam o tym powiesz? @Anonim W dalszym ciągu uważam, że powinniście coś ty zrobić. Może Ty się zdecydujesz?

@Agata 02.10.2018 13:08

Nie zamierzam nic z tym zrobić bo nadal uważam że kierownik za coś bierze wypłatę a skoro do niczego się nie nadaje to może trzeba go zwolnić ? Od kiedy zajmuje się stanowisko tylko po to żeby być ??? Takie rzeczy tylko w tym kraju

@Agata 02.10.2018 13:08

Skupiam się na rączce do druszlaka,bo mi wolno i tyle.Jak takiej nie masz to nie stawaj na drodze do mojego szczęścia w poszukiwaniach,bo tak nie ładnie.

Agata

@Bhp Rozumiem i zgadzam się z Tobą w tej kwestii. Ale czy w ogóle ktoś to zgłosił Kierownikowi? Jeśli on nie reaguje, to może warto byłoby to zgłosić jakimś wyżej postawionym osobom? @OOOOO Do czego miałby odnosić się Twój komentarz? Bardzo proszę, jeśli posiadasz jakieś aktualne informacje o PROTOR, to wówczas możesz się z nami tym podzielić.

@Agata 19.09.2018 11:21

A od czego jest kierownik ? Za darmo bierze pieniądze? Chyba ma jakieś obowiązki czy tylko przychodzi do pracy odpoczywać a pracownicy mają za niego zajmować się rzeczami które są jego obowiązkiem ???co to za firma która ma gdzieś czy ludzie mają czym pracować !!!

@Agata 19.09.2018 11:21

Agata ,to nie do ciebie,nieważne.

@Anonim 19.09.2018 16:10

No bo tak jest, robić i o nic nie prosić, a jak już coś się chce to kierownik się obraca plecami i sobie idzie i to jest taka rozmowa z nimi, zamówienia robią a doczekać się nie idzie, na to wychodzi że ktoś się nie nadaje na dane stanowisko .... . . . . .

OOOOO

Byłeś w marketach i ostatnio na pogorii .Czego ode mnie oczekujesz.Słucham.A tak na marginesie ,wykrywka działa ???????/.

BHP

Zakład jak zakład ,wypłata na czas nie spóźniają się i dałoby się tam robić gdyby było czym !!! Narzędzia stare ,spora część popsuta nikt nie myśli żeby coś z tym zrobić ,więc jak robić jak.nie ma czym ? Robiłem tam ale zbyt dużo nerwów zjadlem ,czy ktoś wie czy nadal pracuje ten co wszędzie z liderem chodzi nawet do WC ,rączka w rączkę

@BHP 06.09.2018 15:04

Tak nadal tam pracuje i razem wszędzie chodzą nawet pod prysznic ,masz rację narzędzia stare i spora część popsuta.

@anonymous 07.09.2018 08:18

No właśnie nic tam nie ma i nie idzie się doprosić żeby coś kupili, czasem jest tak ze jak z domu sobie czegoś nie wezmę to bym nie miał czym robić, a są to rzeczy które w Obi można nawet kupić, heheh a oni zamawiają ch.. wie gdzie i potem tygodniami to idzie, nawet rękawiczki z domu czasem biorę bo nie zawsze mają... .

@Karlem Agnuss 08.09.2018 10:06

Nie rozumiem o co ci chodzi? Nie pamiętasz jak 5,6 lat temu głosowaliście kogo zwolnić z bananem na twarzach,a wcześniej też i wiele innych podobnych poślizgów,coo? Ludzie chcieli pracować,ale ty pewnie zostałeś, więc rób i nie kwękaj.Są tacy co pamiętam przynosili sobie narzędzia od siebie z gospodarstwa i z roli(gumowe uszy i turbo wazeliniarze) ,zostali,cóż byli sprytniejsi.Ja osobiście co nie którym bym nic nie dał,no może dziurawy nocnik do zalutowania, może by nie znikł.Czasy KW i prl już dawno się skończyły,witamy w realu.U was jeszcze jest bardzo i to bardzo duży luz i spokój ,więc radzę z tego skorzystać, puki możecie...... kartoflaki.A jak nie to na taśmę do wyścigów z maszyną za najniższą i pod stałą obserwacją i z monitoringiem.Sprubowałeś tak kiedyś cebulaku jeden z drugim,bo ja tak.Spodobało by wam się.I zero kawałów o innych ,bo was uratowali,wrócili i uratowali,a nikt nie był by tak hojny .Pamiętaj ,coś za coś,równowaga musi być.

tomek

Panie Kazimierzu proponował bym brać po połowie zalecanej dawki może wtedy zobaczy pan prawdziwe oblicze zakładu w jakim przyszło panu pracować. Duzo i cieżka praca fizyczna słabe wynagrodzenie.

To tak nie działa !!

Dr.bo

Jedni zarabiają tyle żeby bylo inni mają więcej bo się o to postarali swoją pracą i doświadczeniem

@Dr.bo 07.06.2018 08:50

Nie zawsze tam tak jest. Dużo ludzi awansuje tam po znajomości. A pienadze dostaje za wlazenie w (usunięte przez administratora)

@fifi 13.06.2018 16:32

No właśnie za włażenie komuś w (usunięte przez administratora) to jest akurat prawda !!!!

Karlem Agnuss

Powiem tak , kasa słaba bez nadgodzin i Sobót jest masakra....

Agata

@Kazimierz piszesz, że warunki pracy w PROTOR S.A. są coraz lepsze. A mógłbyś podać nieco więcej szczegółów? @Piotr Jak rozumiem Ty też jesteś aktualnym pracownikiem PROTOR S.A. Czy mógłbyś się podzielić jakimiś obiektywnymi informacjami na temat pracy w tej firmie?

Jarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Kazimierz
@Jarek 06.06.2018 13:23

Firma dobrze traktuje ludzi, pieniacze co tu anonimowo krzyczą to tylko jednostki którym zawsze będzie źle. Fakt że jest dużo pracy i to nie miejsce dla leserów. U nas ceni się fachowców i ludzi pracowitych, warunki pracy też coraz lepsze. Wszystko idzie ku dobremu, nie jest idealnie, ale mamy przed sobą dobre perspektywy.

Remik

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Remik 17.05.2018 22:37

Jak najbardziej Zapraszamy

@fifi 18.05.2018 18:07

nie będziesz żałować

Dr bo
@Remik 17.05.2018 22:37

Firma przyjmuje , ludzie jak ludzie da się wytrzymać ,o pensję trzeba się wystarać

Piotr
@Dr bo 22.05.2018 12:17

To chyba pracujesz w innym Protorze "Dr bo " , bo ja robię swoją robotę i dostaje wypłatę na czas w całości, a jeśli ty nie dostajesz to ........

Atomek

Firma to porażka. W szczególności jedna pani w Dąbrowie udaje najlepsza a wiedza zerowa ale do kablowania jest pierwsza. Mysli że beda jej pomagać żenada. Łazi i opowiada głupoty jaka to ona cudowna żal tego słychać na hali. Ale cóż widać jaka kadra tam pracuje.

@Atomek 02.03.2018 04:48

Panie atomku,może ona próbuje wam jakoś pomóc i wyprowadzić co niektórych na szeroką prostą,a niektórzy możliwe że są nieusłuchani co samym im szkodzi bo drepczą w miejscu wydeptując dziurę aż po kolana.Więcej zrozumienia dla otoczenia drogi panie.Tak trzymać,będzie lepiej.

Francuz
@Atomek 02.03.2018 04:48

Z tego co wiem, to już nie pracuje ;)

@Francuz 09.05.2018 06:23

Ta pani pracuje w firmie

@Francuz 09.05.2018 06:23

Oczywiście w Protorze dalej pracuje i lans obowiązkowy

Francuz
@Atomek 02.03.2018 04:48

To chyba o różnych Paniach piszemy, podaj inicjały, bo orient zgubiłem.

Igor

Zawsze można zmienić firme jeśli komuś nie odpowiada praca. Generalnie to dobra firma.

Agata

@El Lokko, Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie zawiera żadnych konkretów. Czy możesz powiedzieć co nie odpowiada ci w funkcjonowaniu PROTOR S.A.? @alleluja, jakie są Twoje doświadczenia z firmą? Jak oceniasz proponowane przez tego pracodawcę warunki? Na stronie tego pracodawcy (http://www.protorsa.com.pl/index.php/kariera/oferty) znajdują się aktualne oferty pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników PROTOR S.A. może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda zatrudnienie w tej firmie?

@Agata 20.03.2018 15:56

Warunki są świetne,ale ludzie zawsze będą jeść,albo chodzić do marketu. Tak ja to widzę.

El Lokko

Firma płaci grosze taka jest prawda, inspektor bhp straszny kozak myśli ze jest niewiadomo kim, nie polecam tej firmy.....

@El Lokko 04.02.2018 20:53

z pustego nikt nic nie naleje,to i tak dobrze że ta firma jeszcze jest,patrząc co po niektórych ,więc nie narzekaj,dla ciebie za to co robisz jest full wypas.Obijanie się i spanie.

@alleluja 07.02.2018 21:03

obijanie i spanie heheh dobre, niestety ale ja normalnie tam pracuje, moze ty tak robisz

@El Lokko 10.02.2018 12:54

1) Trochę temu u was pracowałem i wiem jak było.2) Pozostali tylko stali znajomkowie i bywalcy z ekstremalnie gumowymi uszami (dla zabicia czasu i hobby) to też praca, lecz nic z niej nie ma poza samozadowoleniem.3)Goście którzy kierują tym obiektem muszą być naprawdę dobrzy, że potrafią was utrzymać i wasze hobby oraz cały obiekt(szacun).4)Ja normalnie pracowałem z innymi toście nam robili hobby więc zrób se sam.5)Nie wciskaj mi kitu.

@alleluja 11.02.2018 00:03

a jesli chodzi o te gumowe uszy to o kim mowa ??? na kogo uważać z pracowników ???

@El Lokko 11.02.2018 10:32

No nie powiem Ci tak wprost,bo już trochę mnie tu nie ma,ale idzie ich wyczuć np.po zachowaniu.Musisz obserwować na pewno podsłuchasz i zauważysz.Na dłuższy dystans można uśpić ich czujność.Tak jak zrobiłem to ja,czułem się jak w bibliotece,otwieram i wiem wszystko oczywiście tylko dla siebie. Uważać na wszystkich,nie ważne że np.byłeś z nim na imprezie,lub podobne.Jak to się mówi, pokorna owieczka dwie matki ssie a i gałką nie pogardzi , jest tam trochę takich co na tym zęby zjedli,tacy smakosze dla swojego pana i typowi oportuniści i hobbyści.No to już masz przewodnik co i jak.

tem2
@alleluja 11.02.2018 14:27

W ktorym roku tam robiles

@tem2 16.02.2018 08:49

nie za dużo chciałbyś wiedzieć?Niech stracę 5 lat temu,ale znając realia nic się nie zmieniło,kto by nie był.w 90%wieś gra i tańczy. Ale mam prototypowy sposób na kabli,może się udać,co im zaszkodzi spróbować.

@alleluja 16.02.2018 23:17

Albo niech nie stracę i 10 lat temu, albo 2.Weż plastikowy pusty w środku korek po winie,powierć w nim otworki ,wsadż do środka toffi albo landrynę i daj kablą do mamlania,to się tym zajmą zamiast kablować

alleluja

Ludzie,dejcie spokój, żeby tak o kimś mówić,trzeba mieć niezbite dowody.Jak to wygląda,tyle jadu,faktycznie wole fastfod .

Paweł

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

ja wiem
@Paweł 12.01.2018 17:35

ale pierdoły,,,,,

klijet zadowolony

najlepsza na protorze jest zaloga (nie wszyscy)ale najlepsi z najlepszych pracuja na hali przegladowej tej od jeziora robia swoje (swietnie) i niczym sie nie przejmuja pracuja na wesolo sa swietni wiem bo widzialem i slyszalem

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

Wiadomo tam pracuje najlepsza załoga

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

oczywiście że tak,ale przy przeglądzie zbytnio ciężko się nie napracujesz,wiem bo tam kiedyś byłem.

zadowolony klient
@alleluja 14.01.2018 01:19

i tu sie alleluja mylisz wymien sobie 24 klocki zrob 6 oslon drobnostka wedlug ciebie chyba tego nigdy nie robiles a chlopaki robia jeszcze inne roboty w miedzy czasie p4 lub p5 szacun dla nich

@zadowolony klient 15.01.2018 09:54

I pewnie jeszcze robią to we dwóch w pół dniówki, no nie.Co to ma być cukierek na zachętę,jestem na diecie i inni też.Robiłęś kiedyś kapitalkę samochodów,jak każdy go wyklepie i dojeżdzi do końca aż się złamie a silnik się wysypuje,dorabiałeś części na wszystkich typach obrabiarek,spawałeś,byłeś monterem,musiałeś zaczarować albo zrobić coś z niczego bo takie jest życie więc mi nie pitol że tego nie da się opanować.Wszystko to kwestia kasy i elastyczności.Jak zrobisz to co ja ,to wtedy zobaczymy ,ale tobie to nie grozi.Ja.....jestem praktykiem,nie filozofek. A klocka to wiesz co......nawet 24 prosto do obudowy przekładni.Tyle mam do powiedzenia,cześć doniezobaczenia,miłej zabawy.

tem2
@alleluja 15.01.2018 12:56

prawdziwy z ciebie fachowiec sam zrobisz wszystko brawo ty haha

zadowolony klijent
@alleluja 15.01.2018 12:56

zapraszam cie do kanalu do chlopakow zobaczymy ile wytrzymasz

@klijet zadowolony 02.03.2017 10:08

Już to skasowałeś ,te twoje klocki,czy jak tam to zwałeś.Poprawnie nazywa się to wkładka hamulcowa + regulacja nastawiacza oraz sprawdzenie zaworu rozżądczego ciśnienia zespolonego układu hamowania.Wytrzymam wszystko po robotach na wysokości z różnonarodową załogą w zimie.Jesteś mięciutki, jak mówiłem, kup sobie misia i 0,7, do niego je schowasz żeby żona i inni nie widzieli .Pewnie żle byś wyglądał i dała by ci bęcki. A w kanale bywałem nie raz,przy innych robotach jakie wykonywałem to plaża i przyjemność.Zapamiętaj nie płacisz,nie masz albo masz za rok.Więcej ci nie powiem ze względu na osoby które tam pracują,którzy na siłę udawali moich kolegów bo byli znajomkami i nierobami,tak podejrzewam, ale rozumię ich,każdy ma ręce do siebie.Możesz mnie nie lubić i oni też ,wolno wam.A teraz obal misia,poczujesz się bardziej męsko,zrób to ze względu na swojego małego kurczaka, sam wiesz ,motocykl ,dziara,armata i podobne wychodzą drożej,zaoszczędzisz.Albo kup sobie jakieś kolorowe pachnące mydełko lub maseczkę z ogórków. I nie zawracaj mi więcej głowy.Dowidzenia.

@alleluja 16.01.2018 23:09

Boli,prawda.......ma boleć i kup im buty na zimę,bo podejrzewam(obym się mylił,a myślę że tak),że mają te gumowe.A zmarznięty pracownik,to zły pracownik.Było ci kiedyś zimno?

@zadowolony klijent 16.01.2018 09:12

Jeśli kogoś uraziłem moimi głupimi żartami to przepraszam,ale ja już tak mam(zagadka dla psychologa, w tych czasach miodem i złotem płynących) ,pochodzę do wszystkiego na luzie bo często pozostaje tylko to..Za zaproszenie do kanału dziękuję,mimo że wiem, że jesteście najlepsi i jeszcze dużo mógłbym się dużo od was nauczyć.Problem polega na tym że na start wszędzie jest pewnie najniższa( tak myślę,ale to zrozumiałe) i porównując to np.z fastfodem , lub magazynem gdzie jest ciepło,w miarę bezpiecznie,dają obuwie dla ludzi(nie gumowe to coś) ,coś zawsze zjesz,nie narobisz się aż tak,nie ma wyjazdów.Mogę założyć sobie działalność i po dniówce rozwozić też fastwody i jeszcze na tym zarobię,a u was jedzie się nie wiadomo gdzie.Leki kosztują,jedzenie też i czas. Nie do łoże do interesu ,a z napiwków niejeden wkład do miśka bym sobie napełnił i zrobił sobie podwórkowy surwiwal(jest tanio,baa za darmo).U was ta praca za tą kasę dla hobbystów(polecam skansen pyskowice,jest dosłownie wszystko) ,a ludzie zawsze będą jeść.Choć kilka lat temu bardzo chciałem u was pracować i mimo niektórych niedogodności pracowało mi się z wami nawet,nawet ale bez szału i kasy.A teraz ta praca jaka,jaka ale jest.Nie macie nic do zaoferowania dla zwykłego człowieka(zero motywacji) ,który jeszcze nieraz musi się doszkolić,bo nikt nie wie wszystkiego i nie urodził się z narzędziami w rękach.

Jojo

Załoga jest najlepsza, mają doświadczenie, wiedzę i praktykę, trzeba tylko dobrze im robotę poukładać, mając na uwadze możliwości.....i tego właśnie brakuje....

@Jojo 13.01.2018 21:53

możliwości jest cała masa,za dużo wolnego czasu a za mało dyscypliny,wtedy można się czuć niedowartościowanym i spada morale a przecież nikt nie chciał by być smutny,prawda.

alleluja

Zapytam się wprost,czy dają u was buty na zimę,ale nie przyciasne gumowce tylko normalne dla ludzi.

Krzysiek

Tak a masz to co napisał? Czy skasowali?

alleluja

Ale jaja, takie wiadomości w necie,po prostu odleciałem,hahahaha

wertb

No i co, jakoś nie ma nowych chojraków ,pouciekali?Szeryf zrób no porządek,no co jest z tobą?Co będą sobie kawały opowiadać ,do roboty albo przyjdzie mikołaj.Hahahaha.

Krzysztof

Blady poleci z hukiem poprostu on żyje w matrixie tylko że narobi jeszcze dużo dziadostwa i pociągnie za sobą kilka osób.

@Krzysztof 10.11.2017 05:29

To złap sie czegoś,byle mocno,najlepiej za uszy.Ja podejrzewam ,że mikołaj do ciebie nie przyjdzie,ale myślę że ktoś ci da inny prezent,zasłużony.Spadochron albo wrotki.Do roboty, lata 80 już dawno się skończyły.

@alleluja 12.11.2017 04:41

A właśnie nie w matrixie,to niektórzy z was jeszcze żyją w prl i nie chcą się obudzić.U niego jest porządek,a parę lat(4-5) temu był totalny syf i bezkrólewie.I skończyło się to żle,wszyscy to pamiętamy.Był zbyt pobłażliwy,ale myślę że to naprawi.

alleluja

Przynajmniej wiedzą co robią.Zasłużyli .

Zostaw opinię o PROTOR S.A. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTOR S.A.