PROTOR S.A.

Dąbrowa Górnicza

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o PROTOR S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTOR S.A.

klijet zadowolony

najlepsza na protorze jest zaloga (nie wszyscy)ale najlepsi z najlepszych pracuja na hali przegladowej tej od jeziora robia swoje (swietnie) i niczym sie nie przejmuja pracuja na wesolo sa swietni wiem bo widzialem i slyszalem

alleluja
@alleluja 16.01.2018 23:09

Boli,prawda.......ma boleć i kup im buty na zimę,bo podejrzewam(obym się mylił,a myślę że tak),że mają te gumowe.A zmarznięty pracownik,to zły pracownik.Było ci kiedyś zimno?

alleluja
@zadowolony klijent 16.01.2018 09:12

Jeśli kogoś uraziłem moimi głupimi żartami to przepraszam,ale ja już tak mam(zagadka dla psychologa, w tych czasach miodem i złotem płynących) ,pochodzę do wszystkiego na luzie bo często pozostaje tylko to..Za zaproszenie do kanału dziękuję,mimo że wiem, że jesteście najlepsi i jeszcze dużo mógłbym się dużo od was nauczyć.Problem polega na tym że na start wszędzie jest pewnie najniższa( tak myślę,ale to zrozumiałe) i porównując to np.z fastfodem , lub magazynem gdzie jest ciepło,w miarę bezpiecznie,dają obuwie dla ludzi(nie gumowe to coś) ,coś zawsze zjesz,nie narobisz się aż tak,nie ma wyjazdów.Mogę założyć sobie działalność i po dniówce rozwozić też fastwody i jeszcze na tym zarobię,a u was jedzie się nie wiadomo gdzie.Leki kosztują,jedzenie też i czas. Nie do łoże do interesu ,a z napiwków niejeden wkład do miśka bym sobie napełnił i zrobił sobie podwórkowy surwiwal(jest tanio,baa za darmo).U was ta praca za tą kasę dla hobbystów(polecam skansen pyskowice,jest dosłownie wszystko) ,a ludzie zawsze będą jeść.Choć kilka lat temu bardzo chciałem u was pracować i mimo niektórych niedogodności pracowało mi się z wami nawet,nawet ale bez szału i kasy.A teraz ta praca jaka,jaka ale jest.Nie macie nic do zaoferowania dla zwykłego człowieka(zero motywacji) ,który jeszcze nieraz musi się doszkolić,bo nikt nie wie wszystkiego i nie urodził się z narzędziami w rękach.

Jojo

Załoga jest najlepsza, mają doświadczenie, wiedzę i praktykę, trzeba tylko dobrze im robotę poukładać, mając na uwadze możliwości.....i tego właśnie brakuje....

alleluja
@Jojo 13.01.2018 21:53

możliwości jest cała masa,za dużo wolnego czasu a za mało dyscypliny,wtedy można się czuć niedowartościowanym i spada morale a przecież nikt nie chciał by być smutny,prawda.

Paweł

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

alleluja

Zapytam się wprost,czy dają u was buty na zimę,ale nie przyciasne gumowce tylko normalne dla ludzi.

anonim

(usunięte przez administratora)

Krzysiek

Tak a masz to co napisał? Czy skasowali?

alleluja

Ale jaja, takie wiadomości w necie,po prostu odleciałem,hahahaha

wertb

No i co, jakoś nie ma nowych chojraków ,pouciekali?Szeryf zrób no porządek,no co jest z tobą?Co będą sobie kawały opowiadać ,do roboty albo przyjdzie mikołaj.Hahahaha.

Krzysztof

Blady poleci z hukiem poprostu on żyje w matrixie tylko że narobi jeszcze dużo dziadostwa i pociągnie za sobą kilka osób.

alleluja
@Krzysztof 10.11.2017 05:29

To złap sie czegoś,byle mocno,najlepiej za uszy.Ja podejrzewam ,że mikołaj do ciebie nie przyjdzie,ale myślę że ktoś ci da inny prezent,zasłużony.Spadochron albo wrotki.Do roboty, lata 80 już dawno się skończyły.

alleluja
@alleluja 12.11.2017 04:41

A właśnie nie w matrixie,to niektórzy z was jeszcze żyją w prl i nie chcą się obudzić.U niego jest porządek,a parę lat(4-5) temu był totalny syf i bezkrólewie.I skończyło się to żle,wszyscy to pamiętamy.Był zbyt pobłażliwy,ale myślę że to naprawi.

anonim

(usunięte przez administratora)

alleluja

Przynajmniej wiedzą co robią.Zasłużyli .

ermix77@o2.pl

Panowie jak jest naprawdę w protor w Dąbrowie Górniczej,ile zarobi w tej firmie Rewident taboru na rękę i jaki jest socjal.+ dodatek zmianowy .

ślusarz
@ermix77@o2.pl 13.09.2017 17:20

Posłuchaj,jeśli nie pójdziesz i się sam nie zapytasz to odbiegasz od przewidującej znanej ustawy albo ci nie zależy .Tak ciężko..

ermix77@o2.pl

Panowie jak jest naprawdę w protor w Dąbrowie Górniczej,ile zarobi w tej firmie Rewident taboru na rękę i jaki jest socjal,+ dodatek zmianowy .

Agata

@ślusarz - dziękuję za Twój komentarz. Ale czy możesz jednak opisać warunki zatrudnienia oferowane przez PROTOR S.A.? Jaka jest atmosfera w firmie? Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

ślusarz
@Agata 05.09.2017 13:52

Słuchaj nikt nie jest do końca dobry lub zły jak w życiu,nie ma tragedii aż tak się tam nie narobisz,z głodu nie padniesz,dotrzesz się do reszty i tyle ,jest stołówka ,prysznice,szatnia i robota.Da rade.

anonim

(usunięte przez administratora)

ślusarz

Odpowiem wprost jak prosty człowiek,idż tam i się zapytaj,lub masz telefon.Bo w necie to ja mogę napisać sobie wszystko.Wierz w to co widzisz.

Joanna Gardziejczyk

Zapraszam do kontaktu spawaczy, lakierników i ślusarzy z PROTORU. joanna.gardziejczyk@arche-consulting.pl

ślusarz
@Joanna Gardziejczyk 03.07.2017 10:10

jest piątka z przodu na łape,jak nie, to tego kwiatu jest pół światu.

Raman

Ilu liczba wagonów oni naprawić w ciągu roku?

oczko

mam pytanie cz jest socijal

sens
@oczko 02.12.2016 17:59

Jest dobrze.

yoai

@kaj no wiesz co oni maja sporo teraz tych ofert pracy prawda? na przyklad widze ze szukaja doradcy klienta we Wrocławiu oferuja kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i rozbudowany system bonusowy.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaa

Trudno,ale to fajne chłopaki,ale zawsze możesz się przejść i popytać,nic nie stracisz.

owca dolly

Czy jest tu jakiś b..a,mom dęntke na kaca.

oscy
@owca dolly 11.08.2016 16:25

Na hali od jeziora........ hmmmmmm.... pamiętaj (sam to powiedziałeś klijęcie zadowolony,,nie wszyscy,,),są dobrzy w tym co robią,naprawdę,są super dobrzy i nie mnie ich oceniać w tym co robią, to nie ulega wątpliwości,ale na niektórych bym bardzo uważał i dwa razy patrzył na ręce i z zza pleców.Ja osobiście bym tym,, nie wszstkim,, w nic nie uwierzył nawet że jutro będzie dzień i mówię to z przykrością ale praktyka,praktyka i jeszcze raz praktyka.Bardzo łatwo takiego wyłapać,wystarczy popatrzeć.Wystarczy patrzeć.Można z niego czytać jak z książki a on będzie tak sobą, że nawet tego nie zauważy choćby bardzo,bardzo chciał i zastosował swoje super turbo płytkie wywody, a najśmieszniejsze jest to, że będzie w to wierzył, że zrobił ci na złość lub komuś ,ale niestety zrobił, .....ale sobie.Tyle że o tym nie pomślał,był za tępy żeby to pojąć, że jutro też jest dzień. I w tej chwili niektórym się tym odbija,jak oranżadą ,prawda.To dobrze,bardzo dobrze.

oscy
@oscy 11.03.2017 15:37

Ale ja osobiście takim też bym dał szanse,dlaczego ,bo jestem człowiekiem i biorę życie ,,powiedzmy,, no..... tak na może bardziej wesoło i troche mniej stresowo,bo inaczej się tu nie da(ogólnie)

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaa

ilonko ,a co, chciała byś za fizola?

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

No cóż,właściwi ludzie na właściwym miejscu.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jak się tylko ekipa,robota i kasa zgadza, to co można jeszcze chcieć,chyba już nic.Tak trzymać.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oczywiście,że ci z Pogorii,są dobrzy to nie ulega wątpliwości,w końcu siedzą w temacie hoho lat.Co do kasy to myślę że wystarczy popatrzeć na obwód nie których osobników (oczywiście są to moje prywatne przypuszczenia i ja też mogę się mylić,nie chcąc nikogo urazić)

rowerek

Co tam słychać u grubaska budynia

rowerek
@rowerek 28.05.2016 14:46

Buli weż się w garść,odpowiedz coś,nie tylko jedzenie i jedzenie zostań mistrzem wydziału i okolicznych zakładów.Zima się skończyła wszyscy wiemy że jesteś w już w robocie,bo się obudziłeś, no wiesz co ?

rowerek
@rowerek 05.06.2016 15:27

Ciekawe,jak on ma na imie?Coś mi się chyba przypomina,hmmm,ale jeszcze poczekamy.Oczywiście wiemy że tam jesteś,jak to ci jest,nie no spoko zostaniesz gwiazdorem zakładu.Ale poczekaj,nie gorączkuj się,wszystko w swoim czasie.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a co ci szkodzi zaryzykować?

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Coś kiedyś tam robili za db,nie wiem za bardzo,bo wiesz ja nie wtykam nosa w innych sprawy,ale myślę że jak byś porozmawiał z obecnym dowodzącym z emigracji(nie jest taki zły,spokojnie),to myślę że by cię nie zostawił na pastwę losu,tak mi się przynajmniej wydaje.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A czy pani też jest zadowolona?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 24.01.2016 21:01

wnioskuję z tego że chyba......................,to się rozumie chyba samo przez się.

anonim

(usunięte przez administratora)

dddooo
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 16.01.2016 21:58

no i co teraz ślimaki?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a tak na poważnie,załap się tam,wielu pracujących tam to prawdziwi profesjonaliści w tym co robią z długoletnim stażem,mógłbyś się od nich nauczyć czegoś nowego.Jak sobie przypomnę to nie było przypadku żeby coś z tamtąd nie wyjechało o własnych siłach,zawsze wszystko działało i jeżdziło.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

niech sobie przypomnę,można wejść złożyć cv,przynajmniej tak było.Warunki,tam trzeba być,zobaczyć,raczej wszystkiego po trochu.Ujmę to tak,coś dla niewybrednego smakosza.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

masz robote to się jej trzymaj,bo w życiu bywa różnie,tyle mam ci do powiedzenia i nie wierz w takie tam co ci inni mówią,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

poproś na bramie żeby pozwolono ci wejść i zapytać się o pracę,myślę że ci pozwolą,wejdż do tego budynku prawie na wprost i tam pytaj i złóż cv.Co do stawki to jak znam życie,jak wszędzie, na początek to szału nie ma.Tak mnie się zdaje,choć już długo tam nie byłem i dobrze.A czemu?A bo tak mi się podoba.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

poproś na bramie żeby pozwolono ci wejść i zapytać się o pracę,myślę że ci pozwolą,wejdż do tego budynku prawie na wprost i tam pytaj i złóż cv.Co do stawki to jak znam życie,jak wszędzie, na początek to szału nie ma.Tak mnie się zdaje,choć już długo tam nie byłem i dobrze.A czemu?A bo tak mi się podoba.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

słuchaj jak byłem u nierobów się podpisać,to potrzebowali kogoś na coś jakby magazynier, ,,powiedzmy ,, ,ale myślę że jak tam pójdziesz na górę po złożeniu cv-ki i powiesz że chcesz za powiedzmy robola (nie ubliżając tu nikomu,ale tak normalni goście mówią,żadna praca nie hańbi,weż to sobie do siebie) spotkasz tam szefa szanownego pana M ,On powinien Ci coś znależć jak jesteś dobry,lub masz chęci do pracy, a wierzę że tak.Ale jak polecisz w bambuko,to więcej mówił ci nie będę.Słuchaj idż tam i zapytaj się ,nie ma tragedii no chyba że jesteś inny,takich tam nie lubią i mają rację.No to zasuwaj.

anonim

(usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nie zaglądam do Was zbyt często,mam nadzieję że nie jest to już ta sama woda.Wiadomo, że w dzisiejszej dobie wszyscy o wszystkich wiedzą wszystko.Poprzednim razem był tylko muł i nieroby.Czego ode mnie oczekujesz? Wypowiedz życzenie,a ja postaram się dostosować ale tylko na swoim poziomie.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 01.09.2015 22:56

choć ostrzegam,że nawet leżenie plackiem przekracza moje kompetencje.hahaha

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ujmę to tak;każdy kij ma dwa końce,a dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi,ten kto to zrobi, niech najpierw dobrze sprawdzi powtórnie głębokość i ma oczy szeroko otwarte,bo inaczej znowu może być poślizg.To tak z mojej strony,osobiście nic do nikogo nie mam,ale trzeba przyznać, że pobyt tam z Wami to było czarujące i wspaniałe doświadczenie i dla niektórych znowu może być,lub wręcz jest, powiedzmy sobie, że aż metafizyczne.Łaaaaahahahahaaaaaa.Prawda też może być iluzją,nieprawdaż?,Hihi.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 19.07.2015 23:51

Choć pamiętajmy że;prawdziwa żółta kaczka nigdy nie płacze i wody się nie boi.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 19.07.2015 23:51

Choć pamiętajmy że;prawdziwa żółta kaczka nigdy nie płacze i wody się nie boi.

anonim

(usunięte przez administratora)

interesant

kochają ich, a żebyś wiedział,kochają też bardzo dawać z ucha nałogowo i nic nie puszczają mimochodem,wszystko jest przejrzane i zakablowane.Tam nie ma satysfakcji i pomagają się wypalić.Byłem tam i stwierdzam że na trzeżwo z tą mentalnością są kompletnie według mnie nie do przyjęcia.Twierdza pada,co zresztą widać.

assa

Kto rządzi w Protor Dąbrowa Górnicza.

abba

Jest miodzio

interesant
@abba 03.03.2015 21:56

tak myślałem że tak jest,kurczę jak ja wam tego zazdroszczę,tak bym sobie chciał ponurkować w smarach,albo w ciasnych klaustrofobicznych pomieszczeniach a tu figa z makiem.Za karę muszę robić codzienne imprezy do rana i jeżdzić na wycieczki z koleżankami,dzień jak co dzień.Uważam to za niesprawiedliwe.

DAG

mam takie pytanie jak jest w Dąbrowie Górniczej jaka tam jest sytuacja w pracy jakie warunki,płaca itp,ja pracuje w podobnej firmie wiec pytam jak tu jest?

Reksio

Pracowałem w Pyskowicach przez pewien okres i jest to praca cieżka w pośpiechu , nie ma poszanowania ludzi(traktuje sie jak jakiś totalnych roboli) i zarobki są tak niskie że szkoda gadać 2200 Brutto przez 2 lata pracy ?

korba
@Reksio 10.02.2015 18:25

kolego tu masz rację,na pogorii było to samo. Dokładnie nieposzanowanie.A tak z innej beczki znajomku szeryfie daj głos nie bądż barbii jak przedtem.

korba

czy jest tu jakiś szeryf???? Z tego co wiadomo to musiał tu robić straszny hardkor

aaa

Jak tam praca w PROTOR :-)

interesant
@aaa 24.01.2015 13:57

z zdobytego kiedyś doświadczenia tam podejrzewam że mają cud,miód i orzeszki poprostu niesposób przechwalić hahahaha i bardzo dobrze hahahaha

zenek

w Pyskowicach w Protorze jest do bani [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kierownictwo to banda niedouków i prostaków liczą się tylko wagony nie ludzie

aca
@zenek 20.12.2014 11:47

czy to prawda że pewien Pan powrócił,jak bumerang i jest dalej mięciutki jak kaczuszka,jak temu Panu było bo nie mogę sobie coś tak przypomnieć,chodzi mi o Dąbrowe

staf

Panowie jak jest naprawde w protor w dabrowie górniczej.czy naprawde taka padaka,ile zarobi taki pracownik wtej firmie, jest jakis socjal.

BAC
@staf 13.12.2014 00:11

poczytaj sobie opinie o DB,którymi kiedyś byli,nie ma padaki,jest fantastycznie.

plu

czyli nic się nie zmieniło.Pozdrowienia dla Buli orzeszka.

bul

Male zarobki do wykonywanej pracy Cykl pracy 6 dni na 2 zmiany praca w ciaglym pospiechu nie poszanowanie ludzi zarobki 2100-2900 brutto czyli lipa straszna jeśli ktos szuka pracy żeby zarobic to nie tu

plo
@bul 16.11.2014 14:34

czyżby wasz dawny szef wrócił? CHciałbym zobaczyć niektórych miny,poprostu bezcenne,warte wszystkiego,pewnie jest zły o tego psikusa z teemką.Ale niesamowity zbieg okoliczności,w życiu bym bym się tego nie spodziewał.

BAC
@bul 16.11.2014 14:34

dobrze to ująłeś;nieposzanowanie ludzi,spokój mają tylko kable i donosiciele oraz lizusy,a jeszcze teraz na chwilę obecną są na topie

interesant

PUK,PUK.

Zostaw opinię o PROTOR S.A. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTOR S.A.