Opinie o Protor S.A. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Protor S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Protor S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protor S.A. w Zabrze

Jak szefostwo w Protor S.A. traktuje ludzi?

ktoś Nowy wpis

Zależy czy spełniasz ich zachcianki i fanaberie, jeśli tak to żyjesz z nimi dobrze, jeśli się stawiasz i nie wykonujesz ich poleceń które są wbrew zarządzeniom czy umowom z klientami to już jesteś ten zły ;)

Pyskowice Nowy wpis

W tym zakładzie nie licz na godną płacę, a o ewentualnych podwyżkach zapomnij. Ten zakład to wczesny (usunięte przez administratora) tu czas zatrzymał się w miejscu. 75% pracowników to osoby przedemerytalne. Młodszych pracowników się tu nie promuje, dlatego też szukają czegoś innego. Dojazd tragiczny.

Obecnie firma Protor S.A. poszukuje na stanowiska Operator. Czy ktoś aplikuje?

Łokietek

No poszukuje oczywiście, ludzi którzy będą robić za 3300 brutto na start ...

Ewelina
@Łokietek

3300 dosyć mało jak na dzisiejszą inflację. A potem na ile można liczyć? Są jakieś podwyżki z czasem?

Pyskowice Nowy wpis
@Ewelina

Żadnych podwyżek, ten zakład to wczesny PRL, tu czas zatrzymał się w miejscu. 75% pracowników to osoby przedemerytalne. Młodszych pracowników się tu nie promuje, dlatego też szukają czegoś innego. Dojazd tragiczny.

Zastanowcie sie nim wejdziecie za brame

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Elektromechanik Utrzymania Ruchu w firmie Protor S.A.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno

Czy firma Protor S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jeśli się należy do kasy zapomogowo-pożyczkowej i płaci składki to z czaserm tak.

@panpaweł a ile masz lat? Co to znaczy młodym?

PanPaweł

Ogólnie nie polecam młodym będą się Tobą wyslguiwac

Halina
@PanPaweł

A starszym już polecasz? Czy też nie? Przecież nie każdy młody da sobą dyrygować.

DomPogrzebowyUtylizacja
@Halina

W tym rejonie jest tendencja spadkowa przez młodych.

MalyWasikduzeUDA
@PanPaweł

Gdzie pod prysznicem?

@pracownik niskie płace, to znaczy jakie ?

MiejscowyPod...lacz
@Adam

1800zł

niskie płace ... nie polecam ... szukam czegoś innego w międzyczasie.

Witold

Jak pracodawca jest dobry to i atmosfera jest dobra!

Jaka atmosfera jest między działami w PROTOR S.A?

Stary

Atmosfera jest dość dobra.

zainteresownay

czemu opinie sa usuwane?

gacek

Witam kiepska płaca duże wymagania. Zakład oparty na starej gwardii blisko emerytury. Młodych jak na lekarstwo. p.S mistrza zmianowego szukaja ze pół roku nie wiem czy już udało sie panu Damianowi załatać dziury kadrowe ale widze że zaczynają odczuwać realia polskiego rynku pracy pracownika. Dojazd tragiczny nie mowie o komunikacji miejskiej nawet autem. Pozdro dla Jacka i pana dyketora tego co dzienie potrzebuje 5 raportów żeby się zorientować gdzie wagony stoją.

łożyskowy

Nic się nie zmieniło jak do tej pory jedynie co o pojawili się nasi ukraińscy bracia bo polscy za tak niskie wynagrodzenia przestają pracować. Jedynie ludzi ze zmian ubywa, a roboty więcej. Zostali tylko emeryci i ci co mają bardzo blisko do pracy reszta powoli ucieka do lepiej płatnych miejsc. Pozdrawiam wiecznie zabieganych i ciężko pracujących malarzy i Jacka o ile jeszcze robi.

andrew236

pracowałem w tym zakładzie jeszcze pod poprzednią nazwą DB SCHENKER niedawno zmienił się właściciel i jest nowa nazwa Protor S.A.szczerze nie polecam tego zakładu bardzo ciężka praca od gwizdka do gwizdka i kiepskie płace.

Zostaw merytoryczną opinię o Protor S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Protor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Protor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protor S.A.?

Protor S.A.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Dąbrowskiego 2
    41-800 Zabrze