Opinie o Silesia Cargo Trans w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Silesia Cargo Trans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Silesia Cargo Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Cargo Trans w Gliwice

irek Nowy wpis

Szkoda mowić bieda na paliwo niema na promy niema wyplate to trzeba się prosić. OMOJAĆ Z DALEKA

RemiRonald Nowy wpis
@irek

Ciekawe, firma już nie działa jakieś 2 lata skąd ta opinia teraz?

wdzięczny kierowca

Chciałbym wszystkich przestrzec przed firmą "Silesia Cargo Trans" Łukasz Anioł.(usunięte przez administratora) samochody co prawda nowe ale cały dodatkowy sprzęt np. pasy do spinania ładunków, klamry, listwy aluminiowe są uszkodzone i nadaremne są prośby o wymianę wadliwego sprzętu.Od kilku miesięcy prosisz szefa o to by zrobił legalizację tacho lub dostarczył dokumenty np. ubezpieczenie od naczepy i w razie problemów próbuje zwalić na ciebie winę że ty mu nie przypomniałeś.Gość ma dwa zestawy i chyba trzy busy, zestawy w miarę jakoś się trzymają ale np. busy mają nie nabite klimatyzacje bo żal szanownemu prezesowi zapłacić 200zł za nabicie klimy.(usunięte przez administratora) Firma jest ponoć bardzo zadłużona, kilkakrotnie pracodawca musiał odwiedzać komornika żeby się z nim dogadywać na spłatę zobowiązań( to dużo mówi o zarządzaniu).(usunięte przez administratora) .Zwolniłem się z tej firmy jednak pracodawca (usunięte przez administratora)pomimo tego że nie żuciłem mu robotą z dnia na dzień i spełniłem jego prośbę żebym zrobił ostatnie kółko, jak widać popełniłem błąd jednak mu tego nie odpuszćzę i jeszcze w tym tygodniu zgłoszę sprawę do PIP bo zrobiłem swoją robotę , starałem się, spełniłem prośbę a on nawet nie raczy zapłacić.Jak widać nie warto być Fair, z srecem na dłoni do człowieka wychodzisz a on ci tak odpłaca.

Łucja Nowy wpis
@wdzięczny kierowca

Mogę zapytać jak zakończyła się ta cała historia? Czy pomimo problemów z wypłatą po zwolnieniu, widzisz jakieś plusy w pracy dla Silesia Cargo? Może zespół pracowników? Jeżeli znajdziesz chwilę będę wdzięczna za każdą informację:)

Kierowca

Nie rozumiem tego biadolenia i narzekania. Pracuje od dłuższego czasu i jest ok, wersal to to nie jest a spedycja prawdziwa - trzeba latać i lekko nie jest wiadomo ale taka praca w takiej branży, uczyć mi się nie chciało i lekarzem z własnym gabinetem ginekologicznym nie zostałem więc pracuje gdzie pracuje i nie narzekam. Szeryf nasz Anioł jest ok , wszystko ma na swojej głowie widzę a w takiej branży problemów i tematów jest mnóstwo, wymagający dla nas jest ale od niego też wymagają klienci więc on wymaga od nas i nie ma się o to co spinać, wiem że nie wszyscy płacą nam na czas a kierowcy też często ciała dają i później wszystko trza odkręcać więc miejcie trochę wyrozumiałości dla człowieka. Mnie nigdy żadne nieprzyjemności nie spotkały, kasa się zgadza, rozmowy męskie szorstkie i bezposrednie ale jesteśmy ludźmi dorosłymi i nie jest to żadne przedszkole a firma dla facetów z jajami którzy pracy się nie boją. Ci co chcą pracować i są uczciwi pracować będa i zarobią solidnie, niestety widzę że sporo kierowców którzy do nas przychodzą okazuje się ze piją czy nawet ćpają i tylko firme na straty narażają - są np. przypadki że na skandynawi jakiś kretyn po pijaku wjedzie w busa komuś na parkingu- brak słów jakie ludzie mają podjeście do pracy a firma później ma problemy. Dla facetów z jajami którzy pracy się nie boją i lubią latać po europie polecam pracę firmę a symulantom i niedojrzałym chłopaczkom polecam pracę w uberze czy na taksie na dzielni.

Łucja Nowy wpis
@Kierowca

@Kierowca cześć! dalej pracujesz w Silesia Cargo? Znasz może pracowników z biura? Zdradziłbyś jaka panuje tam atmosfera? Może orientujesz się w możliwościach zarobkowych na stanowisku pracownika biurowego w tej firmie?

Łucja

Wiecie może czy szukają kogoś do działu księgowości? Jestem świeżo po studiach i próbuję znaleźć pracę, ale wszystkie ogłoszenia wymagają doświadczenia no i pytanie, czy jest szansa w Silesia Cargo? Jak traktują pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Silesia Cargo Trans odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Kancelaria Maximus

Kancelaria Maximus, próbuje skontaktować się z SILESIA CARGO TRANS ANIOŁ ŁUKASZ. Prosimy o kontakt na adres: kancelaria.maximus@gmail.com

Norbi

Zawsze można zmienić firmę. Idealnie to nigdzie nie jest ale ja nie narzekam!

Dno dna

Do Hanny i całej zakochanej reszty pozytywnych komentarzy w tej firmie wałek pt. Silesia cargo trans . Czy wy żyjecie dalej w jakimś 3-cim świecie ? Co i komu wy próbujecie wmówić ? Chyba tylko desperatom bez wyjścia albo jakimś Ukraińcom którzy wezmą wszystko byleby pracować w tym pseudo-kraju. Już sam fakt że przy podpisywaniu umowy dają WEKSEL ( i tu pytanie do moderatorów GO WORK czy to jest zgodne z prawem pracy ?? ) świadczy o tym jakim dnem jest ta firma . Kierowcami narkomanami powinna się zainteresować Policja , tak tak , w tej firmie pracują narkomani i dilerzy narkotyków . Ta firma to nic więcej jak grupa przestępcza zrzeszająca pseudo-kibiców .

Daniel

Silesia Cargo Trans to dobra firma i nie rozumiem takich cynicznych wpisów?

KOKOT

warunki były jakie były sie razpisywał nie bede nigdzie miodu niema ale ekipe którą tam poznałem to mam kontakt po dziś dzień miałem szczescie pracować tam z naprawde fajnymi ludzmi tzw "stara gwardia" z 2012r Miło sie wspomina

asdf

Pan Anioł chyba nie umie się pogodzić z mianem dziadtransa, sądząc po wszystkich "pozytywnych" komentarzach ;)

Boss
@asdf

Pan Anioł coś osiągnął pracując.

Bolo
@Boss

Popieram, jak ktos pracuje to sie mu nalezy, a nie jak ta reszta tu probujacych bruzdzic nierobow, ktorzy zamiast robic to wypisuja brednie. Osiagnijcie najpierw to co aniol a potem dalej pogadamy minimalisci.

Bolo

Prostodocelu

Tak , jeżeli okradaniem ludzi nazywasz pracą to "coś" osiągnął

Hanna

Już sporo czasu minęło od ostatniej zamieszczenia przez Was ostatniej opinii o Silesia Cargo Trans jako pracodawcy. Czy jest coś, związanego z zatrudnieniem w tym miejscu, o czym warto na forum porozmawiać? Wszystkie Wasze spostrzeżenia będą cenne dla osób rozważających aplikowanie do firmy.

adel

a gdzie są te dobre opinie?

Nie dajcie się oszukać!

Hanna widzę że jesteś bardzo aktywna/y w temacie tej firmy , osobiście dodałem kiedyś komentarz w którym nie było inwektyw i był rzeczowy a który po czasie usunięto więc napiszę jeszcze raz , podsuwanie pracownikom weksli przy podpisywaniu umowy jest niezgodne z polskim prawem . Dodam jeszcze tylko że tej firmy praktycznie nie można znależć w sieci na FB również a ich strona internetowa to jakiś żart nic tam nie działa , i tu się wszystkim powinna zapalać lampka ostrzegawcza . Tutaj jest jedne z niewielu miejsc gdzie można napisać o tych złodziejach i też nieobiektywne ... Firma dla desperatów ... Hanna, I see that you are very active in the subject of this company, I personally added a comment in which there was no invective and was factual and which after time was removed so I will write again, giving promissory note to employees when signing the contract is inconsistent with Polish law. I will add only that this company can hardly be found on the FB network too, and their website is a joke, nothing works, and here the warning light should come on. Here is one of the few places where you can write about these thieves and also biased ... The company for the desperates ...

Cezary

Nie tylko negatywne komentarze są prawdziwe!!

Nie dajcie się oszukać!

Po co w ogóle dodawać jakiekolwiek komentarze na tej stronie , skoro większość negatywnych ( prawdziwych )opinii jest usuwana . GO/WORK jesteście niekompetetni , nieobiektywni i nieuczciwi ( Delikatnie mówiąc ) tak samo jak Silesia cargo trans , firma dla ludzi bez perspektyw .

Hanna

@Niezadowolony, czy nie miałeś wysokości stawek wpisanych w umowę? Powinna ona zawierać takie rzeczy jak wysokość wynagrodzenia, system premiowania czy terminy wypłat. Czy możesz napisać coś więcej o pracy w Silesia Cargo Trans? @Oszukany, rozumiem, że masz niemiłe wspomnienia z tą firmą, ale opinie zamieszczane na forum muszą być zgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Niezadowolony

Witam pracowałem tam kiedyś nie terminowe wynagrodzenia , nie wiedziałem ile i za co zarabiam , cześci wynagrodzenia wgl nie zobaczyłem , nie jasne wyjazdy z minuty na minutę , jedziesz i nie wiesz kiedy wrócisz :)

Szukajacy

Myslalem o pracy w tej firmie.troche mnie zniecheciles.a mam dosyc krecenia sie po slasku.w kazdej firmie musisz miec kwity.na paliwo autostady olej itp.nie zbierales ich? Ale 8 Tys? Nawet jesli to chyba da sie wyliczyc ile musiales wydac w drodze i jakos mozna sprawe wyjasnic

Taki jeden

j.kwaczynski@gmail.com

Witam, pracowałam tam, Panowie chyba wiedzą , co to jest dokument kasa wyda , muszą mieć pokwitowanie na to, że Pan tą gotówkę otrzymał, nic na słowo , to leżało w ich interesie, współczuję Panu , pozdrawiam

michał

Czy ktos może wie gdzi zanleźć ogłoszenie o pracy ,czy może kogoś poszukują ?

@michał

można pisać na silesiacargotrans@gmail.com

Hanna

@Busiarz Na stronie Silesia Cargo Trans, znajdziesz kontakt do firmy http://www.silesiacargotrans.pl/ Czy udało Ci się może już aplikować do firmy? Jeśli tak to czy opowiesz o procesie rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Cargo Trans - Gliwice

• Jak się pracuje w Silesia Cargo Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Silesia Cargo Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesia Cargo Trans?

Silesia Cargo Trans
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Karola Marksa 11
    44-109 Gliwice