Opinie o Silesia Cargo Trans w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Silesia Cargo Trans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Silesia Cargo Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silesia Cargo Trans w Gliwice

Busiarz

Da ktos kontakt firmy? Od znajomego mam nie zla opinje o tej firmie. Chce ze szwagierkiem tam pracowac.

aaa
@Busiarz

a znajomy nie może dać kontaktu?

Hanna

@Szkoda czasu na ta firmę o jakich dokładnie błędach mówisz? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? @PiP czy mógłbyś rozwinąć bardziej swoją myśl? Napisać coś o tym więcej? To pomocne informacje dla nowo zatrudniających się osób w Silesia Cargo Trans.

Szkoda czasu na ta firmę

Nie polecam pracowalem i żałuje nie terminowe wynagrodzenia i wysokosci nie jasne , dyspozytorzy z kosmosu trzeba w trasie naprawiac ich błędy ale przecież wiedza lepiej nie szanuje sie tam kierowców

PiP

no to widzę od początku działalności tej firmy nic się nie zmieniło.....Dziadostwo i tyle...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Silesia Cargo Trans odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dg

Z opinii moich kolegów którzy pracowali w firmie większość z nich wraca do Silesii lub ma zamiar wrócić. Wiec zle tam nie ma , bo płaca dobra tyle ze trzeba pracować a nie obijać się. Założę się ze tu na forum swoje żale wypisują głównie ci którzy zostali zwolnieni z poważnych powodów a teraz musza się po prostu "wygadać" i wyżalić.

Oczywiście, że są tu w większości negatywne opinie bo to jest cel tego portalu - ukazać prawdę jak wygląda praca w Polskich pseudo firmach! Bo na rozmowie kwalifikacyjnej/stronie internetowej zawsze firma będzie zachwalana, jak to cudownie będzie, jaki to rozwój osobisty i cud malina! I uwierz mi, że przyszli pracownicy chętnie sprawdzają gdzie mieliby potencjalnie pracować, bo nikt w syfie pracować nie chce. A co do tego, że skoro "im" źle to czemu dalej jeżdżą powiem Ci jedno- do czasu. Nie każdy może pozwolić sobie by z dnia na dzień odejść z pracy, w której dzieje się po prostu źle.

Fred

Nick jesteś kolejnym nieskazitelnym czlowiekiem ktoremu wszedzie jest zle. Cel portalu- negatywne opinie, smiech synku. Skoro źle to po co pracujecie? przeciez sa inne, swietnie firmy. Do czasu mowisz, a ile to jest to do czasu bo firma z mojej wiedzy dziala juz od 2012 roku (cos dlugo te do czasu) hahaha.

@Fred

Widzę, że chyba nie za bardzo się zrozumieliśmy.... Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź - bo czytanie ze zrozumieniem kuleje u Ciebie. Mówię do czasu, powiedz mi jaka jest rotacja pracowników i o czym to świadczy? Negatywne opinie z kosmosu się nie biorą i nie zakryjecie tego paroma pozytywnymi, zresztą napisanymi przez zarząd. Wśród kontrahentów dobrej opinii tym bardziej nie macie - o czym świadczą między innymi wasze opinie na transie. Mistrzowie jednego zlecenia, bo nikt z wami współpracować więcej razy nie chce ;)

Fred

Nick o czym ty do mnie piszesz, jaka rotacja pracownikow (a co maja jezdzic ludzie co rozpier... busy notorycznie- to nazywasz rotacja?), wlasnie ze negatywne opinie sie biora z kosmosu, gosciu ty nie widzisz ze tu mozna napisac wszystko co sie chce. ludzie co w zyciu w busie nie siedzili moga pisac. smiech na sali. wsrod kontrahentow nie znam opinii, wiem tylko tyle ze jak ja jezdze z ladunkami to sa dostarczone na czas i w jednym kawalku, a przez takich ciu... jak Ty co zasypiaja, albo maja w d.. robote potem to tak wyglada. Skup sie na robocie , a nie na pisaniu bo w tym jestes slaby- obys w innej firmie bruzdzil. nic nie umieja a negatywne opinie glosic to pierwsi. polecam najpierw szkole dokonczyc, albo spotkajmy sie face to face to ci wytlumacze w inny sposob wtedy zobaczymy jaki jestes mocny na zywo, a nie pisac pod pseudonimem na pseudoforach dla chorych ludzi, dla ktorych wazne jest czytac a nie robic. nara chlopie bo jestes zalosny

Fred

A ja zauwazylem zupelnie cos innego. Chodzi o to ze na tym pseudo portalu gowork na temat kazdej firmy mozna znalesc tylko negatywne oceny. Nikomu to nie dalo nigdy do myslenia. Czy wy wszyscy az ograniczeni myslowo jestescie? Sadzac po poziomie tych opinii to nie dziwi, ze za wysokiego intelektu nie macie i trafiacie z tym tylko do tych co im sie pracowac nie chce oraz do tych ktorzy nawet pisac nie potrafia (podstawowka) hihi

Dik

Tak wszyscy sa aniolkami ktorym tu jest niezle. Widac forum przeznaczone tylko dla tych niezadowolonych ktorym sie robic nie chce. Cudny ten gowork i co ciekawe bezmozgow nie brakuje ktorzy w to wszystko wierza. Zadal kiedys sobie ktos pytanie z was, ze jakby to byla prawda to przeciez nikt by tu nie robil a jednak jest tu tylu kierowcow i firma jakos dziala (wiec kto tu pracuje? Ludzie za darmo czy jak, bo takie wnioski mozna z waszych bredni wyciagnac).

kamilo

Ja wam powiem ze jest przyzwoicie. Jezdze prawie pol roki i mi odpowiada, owszem robota jest ciezka ale pieniadz tez fajny. Jak sie komus robic nie chce to narzeka to stare prawda, ale za darmo dzisiaj to nawet w morde nie dostniesz

vinci

Ja tez nie narzekam. Kazdy kto mowi inaczej to albo konkurencja ktorej sie nie podoba ze firma juz 6 lat dziala na rynku i to z powodzeniem albo osoby ktore maja brudne sumienie. Bylem swiadkiem wielu rozstan z innymi kierowcami ktorzy rozbijali nowe busy, ktorzy zasypiali i nie dojezdzli z rozladunkami na czas ktorzy kradli pieniadze i paliwo ktorzy rzucali prace z dnia na dzien bawiac sie ta praca. Wniosek moj jest taki nie kazdy sie do tego nadaje a jak sie ktos nie nadaje to potem nie potrafi przyjac tej porazki i wypisuje glupoty, na szczescie jak ktos ma wiecej oleju w glowie to wie ze tutaj w internecie kazdy moze sobie pisac co chce i kiedy chce a nikt tego nie weryfikuje. To tez swiadczy o tym cudownym portalu gowork i wystawia im fajna rekomendacje. Kto chce wierzyc w te brednie niech wierzy, ja na szczescie przekonalem sie ze jest dobrze. Szef traktuje mnie tak jak nalezy, jak cos zawinie to tez umie sie do tego przyznac i poniesc konsekwencje.

@vinci

A może ty jesteś aniołkiem ?

Hajer

miesiac tu robia, jest dobrze, kasa dostaja na czas, ktoś kto godo inaczyj to cygani. Aniol fajny chop i pozartuje i wice poosprawio. Jo nie narzekom. Chopy polecom

piti

Maciej Konopka, lider transportu co jezdzi do i z wloch 2 tygodnie, spi 2 dni i nawet carabinieri musza go budzic. Nie ma cie wsyt chlopie?????polecam sie zastanowic nad schroniskiem bo cie z niego wyje.... chyba juz nie pamietasz jak wykorzystywales sluzbowy samochod do celow prywatnych. Mysle ze bedziesz musial za to zaplacic, bo prywatne wykorzystanie czyjegos mienia z tym sie wiaze ale do tego trzeba szkole skonczyc i nie miec problemow emocjonalnych:) haha, smiech, smiech, smiech

Byku

Konopka jestes debilem do kwadratu

Maciek

Spoko, wszyscy wiedzieli jaki ze mnie fan fotografi, do tego naprawdę się zawziolem, mam grubą teczkę i trochę papierów i wszystkie kontakty z aniołem, lekkim, magazynem i spedycja i zapisy z gps i fotki liczników, mam tego tyle że pip nie mógł się zdecydować co wybrać bo tylko 2 rzeczy mógł. Ps. Anioł jeśli to czytasz to wolisz mnie spłacić i na kolanach o pewne kartki prosić.

Hanna

@kuba, dlaczego tak uważasz?

adamo

Gruby ja też się z nimi rozstałem w nie najlepszych relacjach, ale nikt mi weksla nie wypełniał, coś ty musiał zrobić że takie coś ci zrobili? Panowie jesli chcecie im cos zrobic to musicie miec jakies dowody, bo tylko zale wylewacie, pomyslcie a nie piszcie na forum

@adamo

Ja myślę że dalej tam pracujesz i chcesz poprawić opinie chorej firmie.

grb
@adamo

szykuje pozew zbiorowy , jak ktoś chce się podłączyć to zapraszam.

adamo
@grb

Gruby, jak mozna sie z toba skontaktowac?

@grb

Chetnie sie przylacze jakis kontakt?

MójNick

Zgadzam się z kolegami, pseudo firma, pseudo spedycja, zero profesjonalizmu. Polecam tylko desperatom.

adi

Maciek napisalem ci mejla

kuba

W pełni zgadzam się z Maćkiem. Ja też pracowałem w tej firmie i wiem że to co pisze Maciek jest prawdą. W ciągu miesiąca zmienia się kilku kierowców, to o czymś świadczy. Ci co piszą pozytywnie o tej firmie to na pewno właściciele tej chorej firmy , też zostałem oszukany na dwa tysiące zł.

@kuba

Może wspólnie anioła zniszczymy? Chetnych zapraszam na kontakt mailowy maciekzabka@gmail.com takiego "typa" (chce być kulturalny) trzeba raz na zawsze sprowadzić na ziemię, na JEEPA nowego ma ale żeby się rozliczyć to już nie...

grb
@Maciek

Witam. Mnie oszukał w tamtym roku i dodatkowo wystawił weksel na 11 tys. jak chcesz to mam dobrego prawnika i będę walczył.

Maciek

Widzę że nie tylko mnie w marcu oszukali, no nic przestrzegam wszystkich ta jak ja naiwnych, firma nie wypłacana, szef czy tam właściciel miał kłótnie z własnym sumieniem czy mi coś wypłacić, umowę to tylko inblanko ja podpisalem, weksel też inblanko i wykonałem niewolnicza pracę, a i spedycja to tam jest żeby sobie być, wydaje im się że kierowca nie musi spać, załatwiać się czy jeść, ciągle problemy z kontraktem, kasa na paliwo, a hasło schowaj dokumenty i wiesz jakie wypisz i naklejki ze towar niebezpieczny zakryj, obiecałem sobie ze wszelkimi możliwymi sposobami dojadę swego, a poszło o 2 tyś których firma zapewne nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Silesia Cargo Trans - Gliwice

• Jak się pracuje w Silesia Cargo Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Silesia Cargo Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silesia Cargo Trans?

Silesia Cargo Trans
2.3/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Karola Marksa 11
    44-109 Gliwice