Ad - Versus Sp. z o.o.
2 13 8 5 1

Opinie o Ad - Versus Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w Ad-Versus? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

strona
 Opinia

strona internetowa zawsze powinna być wizytówką firmy

Opinia

Nic a nic sie nie zmienilo, opoznienia w wyplatach to norma, a pani prezes to najbardziej niesolidna osoba jaka dane mi bylo poznac. nie polecam, pracowalem tam kilka miesiecy ale znudzilo mi sie wieczne czekanie na wyplate, bo komus ciagle wazniejsze rzeczy wyskakuja niz zaplacenie komus za jego prace.

miejski
 Opinia

Ale odbijać się od pleców pracowników których już wywalono z jednej firmy nie płacąc im albo wysyłać kogoś kto musi się wstydzić za prezesową bo nie jest w stanie nic wytłumaczyć to jest normalne? Przepraszam ale ja pracowałem uczciwie tyle ze juz za stary jestem i mnie wolno zrobic w balona.Pozdrawiam Pani [usunięte przez administratora]

Opinia

A może wpisy to zasługa tych co doprowadzili tą firmę do ruiny? Co, panie urzędniku i właścicielu konkurencyjnej firmy stworzonej na plecach ad-versusa?Ale pamiętajcie,że może i właściciele nie są mściwi,ale są też inni, którzy widzieli tą podłość na własne oczy...

Też ochroniarz
 Opinia

Ja pracuję w tej firmie od początku i nie mogę źle powiedziec.Kasa zawsze była i jest. Drobne poślizgi bywały,ale w porównaniu do innych gdzie robiłem to lux.A jełopy z Warszawki zawsze będą niezadowolone, nawet jakby im co zmiane [usunięte przez administratora] całowali.Byłem tam na szkoleniu i miałem dośc tych powaleńców. Na wpisy tu to sporą poprawkę trzeba miec.

ochroniarz
 Opinia

W Warszawie na ok.20 osób załogi 18stu nie dostało wynagrodzenia za ostatni m-c trwania kontraktu.Być może ten który tu pisze że nikt go nie oszukał to jeden z dwóch,którym wypłacono.Podtrzymuję złą opinie o tej firmie bo upominać się o swoje ciężko zarobione pieniądze jest poniżej godności człowieka.

Andrzej
 Opinia

Pracowałem 2 lata w firmie i wszystko było ok.Nigdy mnie nie oszukano, doceniono.A jak który co nawyrabiał to się nie dziw że kasy nie dostał.

Zostaw opinię o Ad - Versus Sp. z o.o. - Zabrze