ELTRANS MINING

Chorzów

Opinie o ELTRANS MINING

Alicja

W ostatnim czasie można było zobaczyć firmę na targach w Katowicach https://eltrans.pl/aktualnosci/dziekujemy-za-udzial-w-targach-katowice-2017.html Ktoś był na targach i odwiedził stoisko ELTRANS MINING? Podobało Wam się? Dowiedzieliście się jakiś ciekawych nowinek? Może ktoś złożył tam swoje CV? Dajcie znać.

Alicja

@życzliwy nie współpracuję z ELTRANS MINING. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu dowiesz się klikając w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaje Wasze opinie na temat pracy w ELTRANS MINING.

Alicja

@ryl, @nice, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w ELTRANS MINING.

życzliwy
@Alicja 31.03.2017 13:47

Alicja to chyba krawaciarz z biura

mike

Panowie dalej kierownikuje chytrus?

ryl
@mike 01.03.2017 19:31
Panowie dalej kierownikuje chytrus?

Ch.j cię to obchodzi. Zapytać się możesz. Po nazwisku to po pysku.

nice
@ryl 08.03.2017 11:22
Ch.j cię to obchodzi. Zapytać się możesz. Po nazwisku to po pysku.

Jaki ty wulgarny jesteś tępy rylu

Ryl

A co tutaj ma grać? Zwalniają ludzi szanowny kierownik wyznacza skazanych choć i niktorym to sam dołki kopie. Tylko karac, jeba.c, straszyc i płacić swoim potrafi...

Misiek

No z tego co mi się wydaje, to nie ma co narzekać za bardzo, wszystko tutaj gra i to całkiem nieźle.

bezrobotny
@Misiek 11.08.2016 13:37

Nic tam nie gra to dziadostwo i syf

DDD

Beztlenowa ......

Pult

Taaaa jak ścierzke pociągłeß to widziałeś D)D)D)

abc

Debil albo nie kumaty jesteś

ierjfr

buahahahahhaha ;D

guest75

eee no to widzę po tych opiniach o ile jest to prawda co piszecie, że firma powstala tylko po to aby dac utrzymanie prezesinie i pozostałym członkom rodziny... ja się zastanawiam tylko kiedy stanie się coś co rozpierdoli te układy w kopalni i spółki przestana doić i wykorzystywać ludzi pracujących przecież tak samo jak chłopaki z LWB...

abc

Ponowie bijecie pianę i nic z tego nie wynika, tu trzeba wyj.... kierownika i tyle. Karać tylko potrafi a jak się spytasz o premie to głupa rżnie i te jego dziwne teksty że robić jak najwięcej albo z dołu nie wyjeżdżać. Nadsztygary też tylko kary wypisują zamiast zadbać o bezpieczeństwo. Syf nie firma, zwolniłem się i mam ich w d...e inne firmy też robotę dają.

A kto w tej firmie ma kasę? Może przodowi, a reszta na tym samym wózku jedzie. Ale sami się nakręcacie. Jeden coś powie,drugi doda a trzeciego szlak trafia. Wyjście jest zawsze można zmienić robotę.

Sipi

Co jest dobrze? Huja jest dobrze zarabiają ci co są kolegami kierownika i ich znajomi oni mają kasę gruba nie raz słyszy się jak się z innych śmieją a ilu jest dobrych chłopaków co by też robili a nie mogą więc nie gadaj że ktoś jest daremny. Połowa opinii to dozur wypisuje jak jest fajnie i że jak ktoś robi to i kasę bierze. Powiem tyle rotacja jest i wiecznie mało ludzi

MŁody EX Ryl

Jak Panowie sytułacja w tej smiesznej firmie wygląda teraz?

Obecny
@obg 10.04.2016 19:48
Ty zryty łbie z biura przestań podszywać się pod ryli.Po pierwsze jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz.Po drugie...

Napisz proszę kto to jest człowiek z biura? Ja tam nawet planistki nie mogę spotkać ale dzięki, wysoko mnie cenisz. Pracuję od początku jeszcze w eltransie. Ty pewnie wtedy majtki w zębach nosiłeś a na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] papu mówiłeś. Zarabiałem połowę mniej jak teraz i to w trzech ratach nam wypłacali. Barbórki dostałem 50 złotych. W dalszym ciągu zadajesz pytanie z odpowiedzią. Kolegów nie masz. Jakoś nie widzę odpowiedzi. Podejrzewam że roboty też nie masz. Gdzie ta twoja mądrość? W tej spółce będzie dobrze. Warunek nie będzie takich jak ty. Pozdrawiam

bcd
@Obecny 10.04.2016 23:02

Przestań podszywać się pod pracowników. Widać że nie masz pojęcia jak było w ELTRANSIE!

Rybson

Panowie działajcie coś a nie siedzicie jak mysz pod miotłą. Trochę samozaparcia i waleczności a nie siedzicie i czekacie na cud.Za takie grosze robić to porażka

Exryl

A ja się zwolniłem w 2015 i nie narzekam, robie teraz w prywatnej firmie na umowe o prace i zarabiam 1000 zeta więcej niz w tej mordowni. Ostatnie przejście do LW było kilku elektryków, jeszcze w 2014 roku, którzy poszli na przeróbke. Dajcie se siana i idzcie do innej roboty. Szkoda zdrowia oraz życia. A i tak nic nie wskuracie. Ograniczaja brązowe kaski do minimum w kopalni Pozdro

Ryl

Chyba że się zwolniłeś, takie żeczy to się szybko rozchodzą,a tu cisza nikt o tobie niewie.nie siej propagandy!

Oki

Jaki wstyd oni niewiedzą co to jest. Kasa się liczy a resztę mają gdzieś.

Arbi

Ale to wstyd dla waszego prezesa,to on reklamuje swoim nazwiskiem firmę i takie cuda robią.pewnie kasa ważniejsza od

Były ryl

Chorować nie wolno bo was zwolnią jak co niektórych, Taką mają wizję im wolno wszystko.

Polo

Dali nam po 9zł brutto ale z czasem ma być lepiej jak trochę popracujemy.

AQQ

Elektryk, ślusarz. ! a pokażcie mi jednego brązowego który przeszedł. Rg nie ma robót dla nich to oddaje pod lw. Brązowy z rg to teraz idzie do carbonu. Jak nie zaczną lepiej płacić to mogą się zdziwić kto to widział na dole 9 zeta za godzinę, ludzi mają za nic.Spółka córka chyba od macochy, super reklama dla Lw.

Ost
@AQQ 01.03.2016 06:20

Ja jestem brązowym, który ostatnio przeszedł pod LWB.

AQQ

Liba

Prawda poszło kilka osób a co z tego jak w rg masz bezpłatny urlop i wyrazie czego wrócisz spowrotem Ja myślę że to tylko reklama lub zachęta dla nowych pracowników bo chętnych nie ma a tak każdy będzie miał nadzieję pozdrawiam

Koro
@Liba 29.02.2016 21:16

My też mieliśmy najpierw urlop bezpłatny a potem pod LWB ale wszyscy 10 nikt nie został w RGB to dziwne wiesz też tak myślałem a teraz kilkudziesięciu przyjmują chyba od 1 marca. Pozdrawiam

Aaa

Ale pochwalił się ten kolega, że w rg dostał bezpłatny na 3-mc

Koledzy czy ktoś z was wie kiedy znowu mają przechodzić ludzie z RGB pod LWB? Tydzień temu przeszli ostatnio. Wiem na 100% bo mój kolega przeszedł.

abc

Strajk! To jedyne wyjście!

dopracownikow

Trzeba zrobić strajk nie zjechać pare dni !!! Wyjdzie na jaw jaka biorą za was kasę! Nie macie nawet jednej trzeciej tego co daje kopalnia na 1 dniówkę. Wy się zastanówcie i oni niech się zastanowią.

info jest sprzeczne bo np miesiac grudzien ma 20 dni roboczych to dadza ci 1800 zl. styczen ma 19 to uwala 200=300 zl a jak kolejny ma np 21 do dadza 1850. prezes nie raz mowil ze maja system plac opracowany i on musie sie tego tzymac stad takie roznice. dostaniesz 2k wyplaty i nastepnego miesiace spodziewasz sie podobnej a tu przelew na konto pare stow mniej. na loteri latwiej przewidziec jak to bedzie niz w rg

Koro

Jestem jednym z 10ciu elektrykow ktorzy od lutego 2015 przeszli do LWB i dostali juz cale rozliczenie ze spolka RG. Teraz to jedyna szansa zeby sie dostac do LWB to byc pracownikiem spolki nalezacej do Grupy Kapitalowej

Abc

Ty trolu z biura przestań głupoty wypisywac, jak już dostaniesz się do rgb to zapomnij o LW, bo nikt pod kopalnie nie przeszedł w tym roku. Zacznijcie ludziom płacić to sami przyjdą a nie obiecuj głupot, bo opinie firma ma taką jaką ma i nikt przyjść nie chce niestety za takie pieniądze

Mlody

Ale mówisz o Eltrans w Chorzowie czy RGB w Bogdance?

Mlody

Ale mówisz o Eltrans w Chorzowie czy RGB w Bogdance?

Rgbbb
@ryl 17.03.2017 21:44
Co za bzdury !!!!! Pracuje w tej firmie i nic takiego nie było ....

Było było. Teraz w lutym i styczniu też kilku poszło do LWB jak były przyjęcia wewnętrzne.

obecny
@ryl 17.03.2017 21:44
Co za bzdury !!!!! Pracuje w tej firmie i nic takiego nie było ....

W styczniu napewno 10, nie wiem ilu w lutym. W marcu już 5 poszło.

abc

RG Bogdanka to najgorsza spółka na kopalni, ludzi maja za nic a i wypłaty marne średnio 1400zł. nawet nie ma co myśleć o rozwijaniu swoich umiejetności ponieważ na same dobre roboty chodzą czopy lub koledzy kierownika. tak więc nie warto zawracać sobie głowy bo lepiej nie będzie, a ludzie w spółce żyją nadzieją ze za miesiac będzie lepiej słyszę to już 3 rok. pozdrawiam

Szambonurek
@abc 03.02.2016 10:37

To po co tam pracujesz? Aż 3 lata? Jesteś aż takim durniem czy wesołym chłopkiem gdzie nie pójdziesz tam cię w ch..a zrobią! Każdy ma taką pracę na jaką zasługuje. Żal mi cię. Ja wywoże nieczystości i zapraszam cię do siebie. Dam ci dwa razy tyle ale umowy o pracę to u mnie nie istnieją.

guest

Zarobki w RGB??? :-D takie jak w każdej spółce albo jeszcze gorsze. Teraz to nigdzie nie napłacą... Nie wiem czy dwa wyciągniesz na rękę... Te wszystkie zajebane spółki i spółeczki które się ostatnio pootwierały weszły chyba w jakieś kontakty pomiędzy sobą i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludziom cały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą. A my głupie baranki zatrudniamy się w nich, oni to widzą i nic nie podnoszą. Także kolego jak masz okazję znaleźć pracę w zawodzie na powierzchni to bierz ją bo podejrzewam że lepiej zarobisz niż tułanie się w tym syfie na dole i tracenie zdrowia.... A warunki są kiepskie. POZDRAWIAM. Wiem bo pracuję w takiej spółce. Co prawda jako ryl ale widzi się jak ludzie narzekają...

Michał

Jakie są zarobki w RGB na powierzchni? Złożyłem CV na elektromontera.

Bolek

Panowie jakie teraz zarobki w RGB? Opłaca się papiery złożyć? Pozdro

abc

@toam do emerytury trzeba przepracować 25 lat kolego........

abc

...do Maro... nie opowiadaj głupot , górnictwo to chyba jedyna branża gdzie rzadko dają inną umowę niż umowa o pracę, widać z tego że nie masz nic wspólnego z górnictwem.

Dolnik

Prezes mi powiedział, że w RGB są tylko umowy o pracę. Innych nie ma.

dolnik

@maja tylko krowa nie zmienia zdania, bo krowa nie myśli

maja

@Misiek każdy ma prawo jest mieć swoje zdanie to jest moja opinia i jej nie zmienie.

rafal

O wlasnie koledzy co z barborką Ci z Lw dzis się bawia a my co na piwio nas nie stac a tez jestesmy Lw Bogdanka tylko pod inna nazwa rgb i ten sam wlasciciel dlaczego nie ma zadnej informacij gornicy na slasku miesiac temu wiedzieli kiedy dostana barborke zwiazki zawodowe tez sa nieudolne bo co zamietli pod dywan spor zbiorowy z rgb zeby przypadkiem Sami nie stracili barborki h.j ich nas los obchodzi aby im bylo dobrze

anonime

Panowie wiecie coś może o barbórce w RGB tym żałosnym??

CBA

RGB dobra firma to się wie!!!!! Ha Ha Ha!!!!

wacek

a miała to być taka dobra spółka i co lipa

czopek nr 3

Nieładnie sypać nazwiskami,sam piszesz ile kasy można zarobić w rgb widocznie jesteś jednym z tych daremniaków co nawet na kneflu 41 nie mają czasu nawet opylic bo czytaja gazete najlepiej historyczną albo śpią lub zaraz po wypłacie L4 bo ch...jowa.Jakoś w tym miesiącu mało kto narzekał.

oko

Co to za firma że oni ciągle szukają pracowników, w dzisiejszych czasach gdzie z pracą ciężko, oni wiecznie nie mają ludzi?

obiektywny

opuściłem ten syf jak Chmielewski odchodził.Jeszcze w miarę płacili wtedy.kilka m-c na bezrobociu już spakowany byłem na zachód.Udało się wskoczyć do LW.Mogłem sobie na to pozwolić bo nie mam kredytu,dzieci a chatę mam po starych.Wiem że nieprzychylne opinie to prawda i suche fakty.I wiem że gdybym nie dostał umowy w lw to za ch..a nie wróciłbym do rgb! nigdy! podejście typu "mamy soboty to robimy"- no mogę tylko współczuć bo jak nie będzie korpo to co? kredyty zniknął?obowiązki nad dzieckiem też?a inna sprawa.jaki ma sens robienie 6-7 "świąt"? gdzie czas dla siebie,żony,dziecka? legalne niewolnictwo XXIw. szkoda mi chłopkaów z rgb bo znam sporo osób,którzy są robotni i chcą pracować ale za uczciwą wypłatę. rada? próbować innych spólek-drilling przyjął na stefanów nowych.Na pewno siedzenie na zadzie i płacz w necie nie pomoże.mi nikt nic nie dał ani nie załatwił.czasem w życiu trzeba zaryzykować.kto nie ryzykuje nie pije szampana. pozdro

Zostaw opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTRANS MINING