Opinie o ELTRANS MINING w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELTRANS MINING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELTRANS MINING na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTRANS MINING w Chorzów

Jak długo trwa proces awansu w ELTRANS MINING?

anty tran Nowy wpis

chyba nieskończenie długo bo chyba juz są w upadłości i budryk ich wykończy? a co na to orły pan siwy i pan IX?

Alicja Nowy wpis

W ostatnim czasie można było zobaczyć firmę na targach w Katowicach https://eltrans.pl/aktualnosci/dziekujemy-za-udzial-w-targach-katowice-2017.html Ktoś był na targach i odwiedził stoisko ELTRANS MINING? Podobało Wam się? Dowiedzieliście się jakiś ciekawych nowinek? Może ktoś złożył tam swoje CV? Dajcie znać.

Alicja Nowy wpis

@życzliwy nie współpracuję z ELTRANS MINING. Jestem redaktorem Serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu dowiesz się klikając w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaje Wasze opinie na temat pracy w ELTRANS MINING.

Alicja

@ryl, @nice, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w ELTRANS MINING.

życzliwy
@Alicja

Alicja to chyba krawaciarz z biura

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ELTRANS MINING.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
mike

Panowie dalej kierownikuje chytrus?

ryl
@mike

Ch.j cię to obchodzi. Zapytać się możesz. Po nazwisku to po pysku.

nice
@ryl

Jaki ty wulgarny jesteś tępy rylu

Ryl

A co tutaj ma grać? Zwalniają ludzi szanowny kierownik wyznacza skazanych choć i niktorym to sam dołki kopie. Tylko karac, jeba.c, straszyc i płacić swoim potrafi...

Misiek

No z tego co mi się wydaje, to nie ma co narzekać za bardzo, wszystko tutaj gra i to całkiem nieźle.

bezrobotny
@Misiek

Nic tam nie gra to dziadostwo i syf

DDD

Beztlenowa ......

Pult

Taaaa jak ścierzke pociągłeß to widziałeś D)D)D)

abc

Debil albo nie kumaty jesteś

ierjfr

buahahahahhaha ;D

guest75

eee no to widzę po tych opiniach o ile jest to prawda co piszecie, że firma powstala tylko po to aby dac utrzymanie prezesinie i pozostałym członkom rodziny... ja się zastanawiam tylko kiedy stanie się coś co rozpierdoli te układy w kopalni i spółki przestana doić i wykorzystywać ludzi pracujących przecież tak samo jak chłopaki z LWB...

abc

Ponowie bijecie pianę i nic z tego nie wynika, tu trzeba wyj.... kierownika i tyle. Karać tylko potrafi a jak się spytasz o premie to głupa rżnie i te jego dziwne teksty że robić jak najwięcej albo z dołu nie wyjeżdżać. Nadsztygary też tylko kary wypisują zamiast zadbać o bezpieczeństwo. Syf nie firma, zwolniłem się i mam ich w d...e inne firmy też robotę dają.

A kto w tej firmie ma kasę? Może przodowi, a reszta na tym samym wózku jedzie. Ale sami się nakręcacie. Jeden coś powie,drugi doda a trzeciego szlak trafia. Wyjście jest zawsze można zmienić robotę.

Sipi

Co jest dobrze? Huja jest dobrze zarabiają ci co są kolegami kierownika i ich znajomi oni mają kasę gruba nie raz słyszy się jak się z innych śmieją a ilu jest dobrych chłopaków co by też robili a nie mogą więc nie gadaj że ktoś jest daremny. Połowa opinii to dozur wypisuje jak jest fajnie i że jak ktoś robi to i kasę bierze. Powiem tyle rotacja jest i wiecznie mało ludzi

MŁody EX Ryl

Jak Panowie sytułacja w tej smiesznej firmie wygląda teraz?

Obecny
@MŁody EX Ryl

Jesteś imbecylem czy też idiotą? Po pierwsze co cię to obchodzi skoro już nie pracujesz? Po drugie zadajesz pytanie retoryczne. Po trzecie mnie jest bardzo dobrze. Nie jestem czopkiem, chodzę i przychodzę do pracy po to żeby pracować a tacy na pewno nigdy nażekać nie będą. Musiałeś być daremny. Pozdrawiam

obg
@Obecny

Ty zryty łbie z biura przestań podszywać się pod ryli.Po pierwsze jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz.Po drugie każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje w tym dziadostwie. Po trzecie sam jesteś daremny jeśli chcesz żeby ludzie pracowali za taką jałmużnę, ciekawe czy ty chciałbyś tyle zarabiać.

Obecny
@obg

Napisz proszę kto to jest człowiek z biura? Ja tam nawet planistki nie mogę spotkać ale dzięki, wysoko mnie cenisz. Pracuję od początku jeszcze w eltransie. Ty pewnie wtedy majtki w zębach nosiłeś a na (usunięte przez administratora) papu mówiłeś. Zarabiałem połowę mniej jak teraz i to w trzech ratach nam wypłacali. Barbórki dostałem 50 złotych. W dalszym ciągu zadajesz pytanie z odpowiedzią. Kolegów nie masz. Jakoś nie widzę odpowiedzi. Podejrzewam że roboty też nie masz. Gdzie ta twoja mądrość? W tej spółce będzie dobrze. Warunek nie będzie takich jak ty. Pozdrawiam

bcd
@Obecny

Przestań podszywać się pod pracowników. Widać że nie masz pojęcia jak było w ELTRANSIE!

Rybson

Panowie działajcie coś a nie siedzicie jak mysz pod miotłą. Trochę samozaparcia i waleczności a nie siedzicie i czekacie na cud.Za takie grosze robić to porażka

Exryl

A ja się zwolniłem w 2015 i nie narzekam, robie teraz w prywatnej firmie na umowe o prace i zarabiam 1000 zeta więcej niz w tej mordowni. Ostatnie przejście do LW było kilku elektryków, jeszcze w 2014 roku, którzy poszli na przeróbke. Dajcie se siana i idzcie do innej roboty. Szkoda zdrowia oraz życia. A i tak nic nie wskuracie. Ograniczaja brązowe kaski do minimum w kopalni Pozdro

Ryl

Chyba że się zwolniłeś, takie żeczy to się szybko rozchodzą,a tu cisza nikt o tobie niewie.nie siej propagandy!

Oki

Jaki wstyd oni niewiedzą co to jest. Kasa się liczy a resztę mają gdzieś.

Arbi

Ale to wstyd dla waszego prezesa,to on reklamuje swoim nazwiskiem firmę i takie cuda robią.pewnie kasa ważniejsza od

Zostaw merytoryczną opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

ELTRANS MINING