Opinie o ELTRANS MINING w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELTRANS MINING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELTRANS MINING na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTRANS MINING w Chorzów

abc

Jakaś tajemnicza ta firma jak nie podają telefonu ani maila

rgb

No właśnie nie ma podanego nr. i maila. Ponoć na początku kwietnia mają być przyjęcia,można już składać CV z listem motywacyjnym

Nowa spółka Grupa Carbon Sp.z.o.o,siedziba ul.Targowa 1/14

@rgb

jakiś telefon do nich albo mail? ?

ktoś

Właśnie jak oni się nazywają bo ja też coś słyszałem o tej nowej spółce i ktoś tam coś mówił że to jest jakiś tam PRS 2 czy coś takiego.... Pewnie wpuścili jakiegoś nowego kolegę któremu zamażyłą się firma na której można zarobić kolosalne pieniądze kosztem ludzi którym zapłaci całe G.Ó.W.N.O... W każdym bądź razie jeśli tak dalej będzie to nic dobrego to nie zapowiada... Jeszcze odjebali numer z tą KORPORACJĄ i nie wiadomo kiedy i czy w ogule dadzą coś dorobić... my w tych spółkach to mamy tak (usunięte przez administratora) e normalnie szok.... ALE CÓŻ STARAJMY SIĘ MOZE NAS WEZMĄ :-) CAŁA TA KOPALNIA SCHODZI NA PSY I DZIADZIEJE.... Jeśli tzw. związkowcy widzą problem to czego nic nie robią??? Nic nie robią bo siedzą u Pana prezesa w kieszeni i doją kasę a to że czasem zorganizują jakąś masówkę i po pi er dolą głupoty to robią tak bo muszą żeby ludzie nie gadali.... POZDRAWIAM TYCH CO NAPRAWDĘ ZAPIERDA....JĄ ZEBY NA CHLEB ZAROBIĆ....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ELTRANS MINING.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

MR Bogdanka

nick

Dziad 2 z oo

jaroj

Wie ktoś jak nazywa się nowo postała spółka na bogdance

nick

"robol" - to na 14 stronach tematu 80% ludzi p,,,,,,i glupoty wedlug ciebie ze w tej spolce jest h...o

abc

To ciekawe ile na guziku wzięli chłopaki...

10. 02. 2014

Ta spółka to żarty jakieś 1600 zł na przebudowie.

Kapiszon wcale ci nie zazdroszczę w rabunku zarabiać 3 tysiące jeżeli wiesz co to rabunek. Pewnie jesteś jakimś no livem który ma całą twarz w diodach i poznał co to walanie konia i się podnieca wpisami .

kapiszon

a mi wychodzi ponad 3 tys na rabunku panowie i nie narzekam mam dużo znajomych i w ogóle praca mi sie podoba.

abc

Kwiatami to nas na pewno witać nie będą,ale może robotę dadzą

RYL

Czy coś wiecie o przyjęciach do spółek? czy po RG mają inne spółki zastrzeżenia do ludzi czy ich przyjąć?

abc

Panowie już w sylwestra było wiadomo że część ludzi nie dostanie następnych umów bo jest nas za dużo, a te osły w biurze liczyć nie umieją,naprzyjmowali ludzi a teraz niewiedzą co z nimi zrobić. Uciekać od tej firmy jak najdalej.Ciekaw tylko jestem czy nas przyjmie Linter albo PRS

Obsługa

Nikomu praktycznie co dostało się listopadzie. Znieśli temperaturę na GRP-3 i z 5-zmian zrobiło się 4-zmiany i 40 osób zrobiło się zbędnych ot i cala prawda.Kazali zrobić uprawnienia na Dragera na zbiorniki chłopakom, oni porobili a i tak im nie przedłużyli umów .Wstyd!Na guzik podobno ma być wypłata bez premii czyli wiadomo ile będzie.Ja czekam do wypłaty i składam do innej spółki jak większość chłopaków.

RYL

no niestety ja też dostałem takiego sms-a. a we wtorek już umowy były w koszu. pracę straciło wiele osób,choć wszyscy byli już jedna noga w poniedziałek na umowach rocznych we wt przyszło rozczarowanie i brak prezesa w biurze przez cały dzień.wiele osób siedziało na przenośnikach, w piątek juz bedzie problem ze względu na brak obsługi przenośników,zastanawiam sie jak sobie poradzą z tym,chyba że znów wyslą ludzi bez kwitów którzy nigdy nie nadusili gózika .Prezes nie wiedział na pewno kogo zwalnia,przez to zrobi budrel taki sam jak ma w biurze.. Koledzy wiecie ile osób dokładnie niema przedłużonych umów i dlaczego konkretnie tak sie stalo?

abc

Obrażasz kolego burdele, tam mają porządek i wiedzą kto jest kim

rgb

Dokładnie kolego w poniedziałek dostałem smsa żeby przyjechać przedłużyć umowę.. Dzwonie pytam czy mogę przyjechać jutro i pytam na ile czasu jest umowa.Pani w sekretariacie mówi ,że tak nie mam problem na rok umowa.Zajeżdżam na drugi dzień i okazuje się ze umowy wstrzymane, praktycznie wszystkim co się ze mną przyjmowali a za miesiąc dwa znowu zrobią nabór i za 1200 chłopaki będą siedzieć na guziku.Nie polecam RGB nawet najgorszemu wrogowi

abc

Ryl to musi być jakiś pociot co w biurze siedzi i wpisuje te lizusowskie komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

ELTRANS MINING