Opinie o ELTRANS MINING w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ELTRANS MINING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELTRANS MINING na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTRANS MINING w Chorzów

Rylu miałeś do czterech tysięcy jak zrobiłeś wszystkie święta. Co do elektryków to się zgadzam, ale nie gadaj bzdur z tymi wypłatami bo chyba naćpany jesteś. Cztery tysiące buhahahahah.

robol

no jakie kierownictwo i dozór taka firma, niema się co dziwić że słabo płacą jak nawet nie potrafią roboty zorganizować, w "Linterze" jakoś się da i się kręci.sPD

gość
@robol

w czółko się puknij kolego. Piszesz wierutne bzdury..z zarobkami i nie tylko. Widać od razu że to strasznie kłamliwy wpis.

Ryl

Pracuję w tej firmie od początku i zawsze miałem od powyżej dwóch do czterech tysięcy. Tego elektryka to rozumiem. Cały czas w ch... grał a teraz przyszło się wziąć do roboty. Na miejscu prezesa połowę z was (usunięte przez administratora)natychmiast. Nadajecie się na mydło. Przynosicie straty i ciągnięcie firmę w dół. Wolny kraj. Nie pier...tylko idź do PRSu czy Lintera jak Ci RGB życie uratowało......

hhheeeeeeeee
@Ryl

to moze powiedz na jakim oddziale pracujesz gdzie jest tak dobrze bo reszta pewnie nie wie ???? ps. "Pracuję w tej firmie od początku i zawsze miałem od powyżej dwóch do czterech tysięcy." - gdzie posadzil mnie wojek

Odradzam wszystkim zeby sie nie pchac do tego kabaretu bo maja ludzi za nic.Pracowalem przez 1.5 roku w spolce Warbo pozniej wszystkich pracownikow zabrali do RGB pod wynajm i bylo nawet dosc dobrze az do poczatku roku 2015 kiedy ludzi zabrali z wynajmu i np z elektromonterow zrobili gornikow.W chwili obecnej firma nie potrafi zorganizowac narzedzi do pracy a nie mowiac o materiale ktory musimy sami tez sobie zorganizowac chodzac po kopalni i zbierac co tylko mozemy zamiast wykonywac prace a jak nie ma raportu to i nie bedzie napewno dobrej wyplaty licze na jakies moze 1400-1600zl ale pewnie sie rozczaruje...Czesc ludzi ktorzy mieli umowy na okres 3 miesiecy i pracowali za 1050 zl zostaja zwalniani zeby mozna znowu za jakis czas przyjac nowych na takich samych warunkach...Bylem na poczatku stycznia wyslany na urlop kierownictwo tlumaczylo sie tym ze nie maja tyle prac a maja za duzo ludzi...przepracowalem ostatnio 2 tyg i ten sam scenariusz znowu sie powtorzyl wysylaja ludzi na 2 tyg urlopy a jezeli sie nie zgadzasz to groza wypowiedzeniem co sam uslyszalem od kierownictwa i nie obchodzi ich to ze czlowiek ma 3 lata dolu...zastanowcie sie ludziska i nie pchajcie sie tam bo szkoda waszych nerwow.Ja juz sam ogladam sie za zmiana pracodawcy np PRG Linter, PRS gdzie ludzie maja napewno o wiele lepiej od tego kabaretu jakim jest RGB

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ELTRANS MINING.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
dddd

bo tak jest RGB to najgorsza firma obecnie w kopalni Bogdanka

byly wygrany w tej nierownej walce

Tez czasami obserwuje co piszą Ci ludzie pracujacy pod ziemia w tych ciężkich warunkach sciana, przodki, przebudowy TO SIE W GLOWIE NIE MIESCI-robia najgorsza robote za wyplate zbliżoną do miski ryżu.I to100% udzialow LW.NIE POLECAM NIKOMU.Za takie pieniadze nie warto zjeżdżać pod ziemię,bo to nie fabryka wafli.Jak cos, to tylko pod LW choc i tam graniczy z cudem sie dostac takiemu zwyklemu zjadaczowi chleba a i tam cos mowia ze po woli nie robi sie za ciekawie.CZEKAMY W KONCU NA KONKURENCJE DLA LW!!! Bo bardzo obrosli w piórka przez bezrobocie jakie mamy w regionie....i robia z czlowiekiem co chca.

obserwator

zastanawiam się ile ta firma płaci faktycznie skoro wiecznie szukają ludzi do roboty, w dzisiejszych czasach to trochę dziwne.

ktosik

PAG Sp. z o.o.

cos

czy ktoś się orientuje jak nazywa się firma sprzatająca na kopalni ( bogdanka stefanów nadrybie )

ktoś

Panowie jak ktoś wie to niech powie jak to w RG ma teraz wyglądać będą jakieś lepsze zarobki w 2015 roku? czy do LW będą jeszcze brali ? kopalnia się coraz bardziej nie opłaca?

parapet

powiem że barburką wykupili swoje grzechy częściowe zobaczymy jeszcze jak będzie na oddziałach w bogdance.

ryl

Tylko, że wtedy nie będzie miało pracy ponad 550 osób

hheheeee

nie martw sie pozniej bedzie mnieej

rgb

ja już pracuje kilka miesięcy,wypłata za listopad niecałe 1700 zł,jak utrzymać rodzinę za takie pieniądze...szkoda gadać

rg

panie prezesie zacznijcie doceniać swoich pracowników,wstyd za takie wypłaty...nie sądzę żeby ktokolwiek był zadowolony...

anonime

ten kto zarabia 1300 -1600 niech powie mi czy to są wypłaty po 3 trzech pierwszych miesiącach, czy juz byłeś na zwolnieniu, czy starasz się dobrze wykonywac prace ( od tego zależy ocena a od oceny zależy premia) ja robię w RG poanad rok i raz dostałem wypłate 1900 jak poszedłem na urlop 2 tyg. a tak srednio wychodzi 2250 tys

Ostrow

Dopiero w czerwcu na semestr jesienny

jaro

czy ktoś się orientuje czy jest nabór na technika górnictwa podziemnego w szkole w ostrowie zaocznie

eeeeeeeeee

na bogdance duza zwalka jest mozna kamien przezucac - wszyscy sie zalapia

Ciekawski

Podobno tak. Będziesz siedział na guziku albo przybierkę robił, ewentualnie może do budowy kolejki pójdziesz albo do torów, praca lekka łatwa i przyjemna.

Zostaw merytoryczną opinię o ELTRANS MINING - Chorzów

ELTRANS MINING