Opinie o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska
3 53 88 5 1
beti Nowy wpis

Po co tam pracujecie skoro jesteście niezadowolone? Żal mi was. Mało to innych fajnych firm? Co mądrzejsi odeszli i mają się bardzo dobrze czego wam życzę. Odwagi świat nie kończy się na pani phu Urbański bez jaj .

Prac01

Pracuję tu, ale nie polecam. Na pewno nie da się tutaj rozwijać. Dlatego też młode osoby uciekają, a zostają tylko te starsze, które nie mają szans na zatrudnienie w innym miejscu. Pracownicy traktowani są niesprawiedliwie, bez szacunku. Wszystko zależy od humoru szefowej! O umowie można pomarzyć. Nie stosuje się w ogóle do kodeksu pracy, niestety. Pracownicy traktowani są jak śmieci. Poza "pupilkami".

pracownik firmy cosinus
@Prac01

Prac01 : cytuję " Pracuję tu, ale nie polecam" problem twój w tym ,że już drugi tydzień nie pracujesz - zostałaś ruda zwolniona - chyba zapomniałaś napisać o tym fakcie ! takich leserów w naszej firmie nie potrzeba ,bo wyniki twoje były marne...oj marne więc żadna dla firmy strata i to na tyle ruda ..zajmij się swoim nudnym życiem

Agnieszka Nowy wpis
@Prac01

Piszesz, że o umowie można pomarzyć, więc jak forma zatrudnia? Możesz rozwinąć tą kwestię?

Szukająca pracy Nowy wpis

Byłam w tej firmie na rozmowie o pracę, a może powinnam napisać na rozmowie o pracy, bo była ona kompletnie nic nie wnosząca. Poświęciłam swój czas, żeby na miejscu dowiedzieć się dokładnie tego co zamieszczone jest w ogłoszeniu, a Panie rekruterki nawet nie miały okazji zobaczyć mojego CV. Jedna z pań opowiadała o szczegółach pracy, a mianowicie powiedziała, że u nich na umowę o pracę trzeba sobie naprawdę zasłużyć i skwitowała to hasłem krytykującym byłe pracownice. Po opisaniu warunków zatrudnienia zostałam zapytana czy zrozumiałam.. Odpowiedziałam, że owszem na co Pani rekruter spojrzała na mnie z kpiącym uśmieszkiem i zapytała czy na pewno. Nie pytałam już nawet o stawkę, bo wiedziałam, że za żadne pieniądze nie chciałabym pracować w takiej atmosferze. Cały charakter rozmowy był bardzo nieprofesjonalny, jeśli Panie rekruterki przeczytają tą opinię, to naprawdę polecam jakieś szkolenie z rekrutacji pracowników.

Jan Nowy wpis

Na publicznym forum Gowork.pl nie można podawać danych osobowych innych osób. Jesteś pracownikiem firmy i stąd Twoja opinia? Napisz co spowodowało, że tak myślisz o firmie i przełożonej? Zawsze warto podać argumenty na poparcie swoich słów, żeby osoby zainteresowane zatrudnieniem mogły poznać realne warunki pracy i zdecydować, czy chcą aplikować.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nazwa działu: Handlowy

Jan

Atmosfera którą opisujesz faktycznie nie należy do najlepszych. Czy relacje z przełożoną mogłyby ulec poprawie, gdybyś z nią na ten temat porozmawiała? Prócz tych niedogodności o których piszesz jak wygląda wysokość wynagrodzenia i czy można liczyć na premie? Jesteś zadowolona z tego aspektu zatrudnienia?

TakNie
Policja nic nie może zrobić

Śmiechu warte te straszenie policją i sądem za napisanie nieprzychylnej opinii. A jak wyglądają zarobki i atmosfera bo widzę,że firma szuka pracowników?

Tak1Nie1

Jan
@Policja nic nie może zrobić

Jak zakończyło się Twoje zainteresowanie pracą w firmie Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska? Zdecydowałeś się wysłać swoje CV mimo braku odpowiedzi w tym wątku na Twoje pytania? Chętnie dowiem się, jak dalej wyglądała cała sytuacja, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi, która rozwieje moje wątpliwości.

MRyb.

Typowi naciągacze, oferujący "darmowe" pomoce dydaktyczne.

Tak8Nie
Dyrektor

To podmiot stworzony w celu wyłudzania pieniędzy. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska: Powinna się nimi zająć prokuratura

Tak11Nie
Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałam.

@Cezary

Z informacji znalezionych w sieci wynika, że nie jest to duża firma. W związku z tym najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio, lub wysłać wiadomość z formularza znajdującego się na stronie http://www.fhcosinus.pl/kontakt/ Jakiej oferty pracy dokładnie poszukujesz?

Polecam zadawac pytania

Polecam przyjrzeć się jak firma funkcjonuje zanim przekaże się im chociaż złotówkę. Firma musi utrzymać 20 osób na słuchawce i ciekawe ile pieniędzy zostanie przekazane do przedszkoli...

Tak6Nie

zrytyberetanki
@Polecam zadawac pytania

28 osób I duża rodzina do wytrawnego życia Tragedia

No name
@zrytyberetanki

28 osób? Widać, że już dawno nie masz nic do czynienia z tą firmą.

Aneta

Ostatnim autorom wpisów chciałabym przypomnieć o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy Cosinus Firma Handlowa. Nie komentujemy na forum prywatnych spraw pracowników. Proszę Was o trzymanie się głównego tematu. Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Prac01

Tak się składa, że pracowałam i pracuję nadal ale przecież się nie przedstawię bo w poniedziałek nie będę miała życia w pracy. Lepiej osądzić kogoś kogo juz nie ma. Nieważne. Szkoda dziewczyny. A ja tylko siedzę i codziennie patrze co Ty kobieto wyprawiasz i jak traktujesz ludzi. Opamiętaj się! Wszystkie co do jednej mają Cię tu dosyć!

@Prac01

Pracowałas czy pracujesz! Piszesz bardzo dziwnie! Wszelkie hejty są karalne a w poniedziałek policja zajmie się uzyskaniem kodu IP komputera z którego wiadomość została wysłana.

Tak7Nie

aska
@Anna Urbańska

Hahahaaa już widzę jak lecą sprawdzać ip umarłam

Tak3Nie
Aneta

A jak obecnie wygląda praca w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany? Na co można teraz liczyć po dołączeniu do zespołu?

Tak26Nie

Justyna

Piszę w imieniu firmy do której zgłoszono się o pomoc dofinansowania pomocy. Sposób w jakim ze mną rozmawiano przedstawia wiele do życzenia i jeśli rozmawiałam z właścicielką, to jest to niewątpliwie niski poziom. Smutne jest to, że pracodawca straszy policją domniemanych "hejterów", a raczej osoby które w klarowny sposób (bez obrażania) wyjaśniają jak firma funkcjonuje. Drogi pracodawco - proszę przyjąć konstruktywną krytykę i zmienić coś w swoim postrzeganiu innych ludzi!

Tak28Nie

romeik

noo wlasnie to jest torche dziwne ze na prawde od dawna tiutaj nie poajwily sie zadne ofety pracy no ale moze faktycznie jest tak jak piszecie tutaj..

Anna Urbańska Właściciel firmy Fh Cosinus

Witam do jutra czyli 03 października 2016 r daje czas osobie ( która znam) na pisemne przeprosiny i wyjaśnienie dlaczego oczerniala wizerunek mojej osoby, firmy i pracowników na adres biuro.fhcosinus@interia.pl. Jeżeli nie otrzymam tego na piśmie policja sprawdzi IP komputera i sprawę o hejt i zniesławienie zakończę w Sądzie.

Tak9Nie1
ola

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie? Jakie godziny, jaka umowa, jakie pieniądze, jaka atmosfera? Nie wiem czy wysyłać cv. Proszę o informacje.

alina
@ola

Moja koleżanka tam pracuje. Mogę Ci dać namiary to sama możesz zapytać. Tylko podaj kontakt do siebie.

@alina

Pani konto zostanie podane na policję w celu ustalenia IP komputera odnośnie hejtu. Pozdrawiam

Tak5Nie

xxx

Witam. Znalazłam na olx ogłoszenie ze szukaja do tej firmy. Chcialam jednak sprawdzić opinie zanim wysle cv. Przerazilam sie! Ale mam wrazenie ze kilka dni temu było tutaj wiecej opinii. Widocznie zostaly usuniete. Dobrze jednak ze nie wszystkie bo mozna stworzyc sobie obraz co tam sie dzieje. Rezygnuje z aplikowania. Strona internetowa tez pozostawia wiele do zyczenia.

@xxx

Ta wypowiedź zostanie zweryfikowana w pon przez policję w celu weryfikacji hejtu przez tą samą osobę.

Tak3Nie

paula

Widzę że ciągłe przepychanki są tutaj. Chyba szefostwo firmy podaje się za pracowników i chwali a byli pracownicy piszą jak tam praca wyglądała. Nie podoba mi się to. Jeśli jest tu tyle komentarzy negatywnych to chyba o czymś świadczy.

Tak4Nie
@paula

Pani konto też zostanie podane policji w celu weryfikacji hejtu ponieważ jest wg mnie pisane z tego samego adresu IP komputera co poniżej.

społeczniak

Tak jakbyś ty pisała nieanonimowo....

Zbyszko z B

A czemu te znajome już nie pracują tylko wspominają?

PRACOWNIK

SPOŁECZNIAK DAJ SOBIE JUZ SPOKÓJ JUŻ SIĘ CZYTAC TEGO NIE CHCE -PRACUJEMY NA UMOWY O PRACĘ JEDNYM SŁOWEM ODWAL SIĘ OD TEJ FIRMY -ANONIMOWO PISAC KAŻDY MOŻE GŁUPOTY - A CAŁEJ GRUPIE DOBRZE SIĘ PRACUJE I TO CIE BOLI !

mistrzunio

Kiedy zamykacie?

@mistrzunio

Twoje niedoczekanie :-) za długo milczałaś ?

monia

Hymmm.... kolejna osoba złożyła wypowiedzenie? Ciekawe...

E.
@monia

Nie pierwsza i nie ostatnia. Młoda jest dziewczyna, więc szybko znajdzie coś dobrego, o ile już nie znalazła. A tkwić w "tym czymś"? Dziękuję.

ja
@monia

chyba nie kolejna ! zapomniałaś dodać -osoba ,która wykorzystała 9 miesięcy chorobowego na ciązę + macierzyński :-) a gdzie poszła pracować o tym nie warto wspominiać -godne pożałowania- dwulicowa osoba ....... - wręcz fałszywa i zakłamana ..... ulżyło nam ,że w naszym składzie personalnym jej nie ma ....

TakNie

to nie jest strona " szukam pracy " znowu pod innym Nickiem piszesz -żałosne dla Ciebie na pewno nie ma miejsca w tej firmie byłaś już tu i więcej Ciebie nikt tu NIE CHCE ! UZUPEŁNIJ SIĘ W INNEJ BRANŻY :-)

TakNie

od kiedy to jest portal " zatrudnię pracownika " ? to są jakieś nowe metody szukania pracy ? już nie wiecie pod jakim pseudonimem pisać .. raz szukam pracy , jaka atmosfera itd. .. godne pożałowania jak się nakręcasz ..

PRACOWNIK

nie rozumiem -co Obce osoby obchodzi jak u nas jest nagle od jakiegoś czasu zainteresowanie na tym portalu tą firmą jaka atmosfera itd. .. to jest nasza sprawa jak jest i co robimy jakie jesteśmy miłe dla siebie -ludzi z zewnątrz nie powinno to interesować dla tych ,którzy życzą jak " najgorzej " przesyłamy pozdrowienia

Monia
@PRACOWNIK

Tylko nie obce!! Wypraszam sobie.

@Monia

kolejna bzdura -Pani o takim imieniu u nas w firmie nie pracowała i nie pracuje -po co się znowu wkręcasz ? jedno i to samo -nudzisz się i to bardzo -co jakiś czas pod innym Nickiem - zajmij się swoim życiem -no chyba ,że jest takie beznadziejne i tu szukasz rozrywki w akcie desperacji pisząc głupoty to szkoda mi ciebie jako człowieka -ta chorobliwa złośliwość i zazdrość do naszej szefowej -no cóż .. pozdrawiamy zazdrośnico :-)

łona

Atmosfera super.... hehe... dobre :)

kiki

dzieciniada naprawde.. dajcie konkrety

ja

ludzie jeśli macie coś do siebie to się spotkajcie, dajcie sobie po ryju i sprawa załatwiona! kłocicie się na stronie która nie jest do tego przeznaczona. Obie dorosłe a zachowują się jak gówniary! Skończcie z tym bo to już dawno przestało być śmieszne

ktoś

Nie sądzę żeby było tak kolorowo :) I wszyscy o tym wiemy doskonale :)

@ktoś

ooooo!! Szefowa się uaktywniła znowu :)

@ona

no dobre to -wróżka się znalazła -hehehheh zmieniłaś zawód ? widzę ,ze twoja zazdrość sięga zenitu nie jestem szefową tylko pracownikiem -a te wszystkie bzdury ,które tu piszesz są wynikiem twojej chorej Z A Z D R O Ś C I najpierw piszesz jako ktoś potem ona -o tej samej godzinie masz z tego ubaw -to baw się dalej my wiemy co się u nas dzieje i jak jest a tobie nic do tego

@pracownik

Ja też wiem jak jest :) Musisz uszczelnić wyciek informacji :) Bawcie się dalej :) Bo mnie faktycznie jest wesoło :)

Prawda
@ona

Wszędzie trzeba pracować, jeśli przychodzi się do pracy na pogaduchy i kawę, to można mieć do siebie pretensje że ta praca nie odpowiada. Ja nie narzekam. Wypłata na czas, atmosfera super i oby tak było dalej. Pozdrawiam Pracownik

Zostaw opinię o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska - Zabrze

Chcę opublikować: