Opinie o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Jan

Atmosfera którą opisujesz faktycznie nie należy do najlepszych. Czy relacje z przełożoną mogłyby ulec poprawie, gdybyś z nią na ten temat porozmawiała? Prócz tych niedogodności o których piszesz jak wygląda wysokość wynagrodzenia i czy można liczyć na premie? Jesteś zadowolona z tego aspektu zatrudnienia?

Policja nic nie może zrobić

Śmiechu warte te straszenie policją i sądem za napisanie nieprzychylnej opinii. A jak wyglądają zarobki i atmosfera bo widzę,że firma szuka pracowników?

Jan
@Policja nic nie może zrobić

Jak zakończyło się Twoje zainteresowanie pracą w firmie Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska? Zdecydowałeś się wysłać swoje CV mimo braku odpowiedzi w tym wątku na Twoje pytania? Chętnie dowiem się, jak dalej wyglądała cała sytuacja, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi, która rozwieje moje wątpliwości.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Sporo dobrego słyszałam.

@Cezary

Z informacji znalezionych w sieci wynika, że nie jest to duża firma. W związku z tym najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio, lub wysłać wiadomość z formularza znajdującego się na stronie http://www.fhcosinus.pl/kontakt/ Jakiej oferty pracy dokładnie poszukujesz?

MRyb.

Typowi naciągacze, oferujący "darmowe" pomoce dydaktyczne.

Dyrektor

To podmiot stworzony w celu wyłudzania pieniędzy. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska: Powinna się nimi zająć prokuratura

Polecam zadawac pytania

Polecam przyjrzeć się jak firma funkcjonuje zanim przekaże się im chociaż złotówkę. Firma musi utrzymać 20 osób na słuchawce i ciekawe ile pieniędzy zostanie przekazane do przedszkoli...

zrytyberetanki
@Polecam zadawac pytania

28 osób I duża rodzina do wytrawnego życia Tragedia

No name
@zrytyberetanki

28 osób? Widać, że już dawno nie masz nic do czynienia z tą firmą.

Aneta

Ostatnim autorom wpisów chciałabym przypomnieć o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy Cosinus Firma Handlowa. Nie komentujemy na forum prywatnych spraw pracowników. Proszę Was o trzymanie się głównego tematu. Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany? Na co można teraz liczyć po dołączeniu do zespołu?

Justyna

Piszę w imieniu firmy do której zgłoszono się o pomoc dofinansowania pomocy. Sposób w jakim ze mną rozmawiano przedstawia wiele do życzenia i jeśli rozmawiałam z właścicielką, to jest to niewątpliwie niski poziom. Smutne jest to, że pracodawca straszy policją domniemanych "hejterów", a raczej osoby które w klarowny sposób (bez obrażania) wyjaśniają jak firma funkcjonuje. Drogi pracodawco - proszę przyjąć konstruktywną krytykę i zmienić coś w swoim postrzeganiu innych ludzi!

romeik

noo wlasnie to jest torche dziwne ze na prawde od dawna tiutaj nie poajwily sie zadne ofety pracy no ale moze faktycznie jest tak jak piszecie tutaj..

Anna Urbańska Właściciel firmy Fh Cosinus

Witam do jutra czyli 03 października 2016 r daje czas osobie ( która znam) na pisemne przeprosiny i wyjaśnienie dlaczego oczerniala wizerunek mojej osoby, firmy i pracowników na adres biuro.fhcosinus@interia.pl. Jeżeli nie otrzymam tego na piśmie policja sprawdzi IP komputera i sprawę o hejt i zniesławienie zakończę w Sądzie.

ola

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie? Jakie godziny, jaka umowa, jakie pieniądze, jaka atmosfera? Nie wiem czy wysyłać cv. Proszę o informacje.

alina
@ola

Moja koleżanka tam pracuje. Mogę Ci dać namiary to sama możesz zapytać. Tylko podaj kontakt do siebie.

@alina

Pani konto zostanie podane na policję w celu ustalenia IP komputera odnośnie hejtu. Pozdrawiam

xxx

Witam. Znalazłam na olx ogłoszenie ze szukaja do tej firmy. Chcialam jednak sprawdzić opinie zanim wysle cv. Przerazilam sie! Ale mam wrazenie ze kilka dni temu było tutaj wiecej opinii. Widocznie zostaly usuniete. Dobrze jednak ze nie wszystkie bo mozna stworzyc sobie obraz co tam sie dzieje. Rezygnuje z aplikowania. Strona internetowa tez pozostawia wiele do zyczenia.

@xxx

Ta wypowiedź zostanie zweryfikowana w pon przez policję w celu weryfikacji hejtu przez tą samą osobę.

paula

Widzę że ciągłe przepychanki są tutaj. Chyba szefostwo firmy podaje się za pracowników i chwali a byli pracownicy piszą jak tam praca wyglądała. Nie podoba mi się to. Jeśli jest tu tyle komentarzy negatywnych to chyba o czymś świadczy.

@paula

Pani konto też zostanie podane policji w celu weryfikacji hejtu ponieważ jest wg mnie pisane z tego samego adresu IP komputera co poniżej.

społeczniak

Tak jakbyś ty pisała nieanonimowo....

Zbyszko z B

A czemu te znajome już nie pracują tylko wspominają?

PRACOWNIK

SPOŁECZNIAK DAJ SOBIE JUZ SPOKÓJ JUŻ SIĘ CZYTAC TEGO NIE CHCE -PRACUJEMY NA UMOWY O PRACĘ JEDNYM SŁOWEM ODWAL SIĘ OD TEJ FIRMY -ANONIMOWO PISAC KAŻDY MOŻE GŁUPOTY - A CAŁEJ GRUPIE DOBRZE SIĘ PRACUJE I TO CIE BOLI !

mistrzunio

Kiedy zamykacie?

ona
@mistrzunio

Twoje niedoczekanie :-) za długo milczałaś ?

monia

Hymmm.... kolejna osoba złożyła wypowiedzenie? Ciekawe...

E.
@monia

Nie pierwsza i nie ostatnia. Młoda jest dziewczyna, więc szybko znajdzie coś dobrego, o ile już nie znalazła. A tkwić w "tym czymś"? Dziękuję.

@monia

chyba nie kolejna ! zapomniałaś dodać -osoba ,która wykorzystała 9 miesięcy chorobowego na ciązę + macierzyński :-) a gdzie poszła pracować o tym nie warto wspominiać -godne pożałowania- dwulicowa osoba ....... - wręcz fałszywa i zakłamana ..... ulżyło nam ,że w naszym składzie personalnym jej nie ma ....

to nie jest strona " szukam pracy " znowu pod innym Nickiem piszesz -żałosne dla Ciebie na pewno nie ma miejsca w tej firmie byłaś już tu i więcej Ciebie nikt tu NIE CHCE ! UZUPEŁNIJ SIĘ W INNEJ BRANŻY :-)

od kiedy to jest portal " zatrudnię pracownika " ? to są jakieś nowe metody szukania pracy ? już nie wiecie pod jakim pseudonimem pisać .. raz szukam pracy , jaka atmosfera itd. .. godne pożałowania jak się nakręcasz ..

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska - Zabrze

• Jak się pracuje w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Kandydaci do pracy w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • WOLNOŚCI 262
    41-800 Zabrze