Opinie o eldom.eu - ELDOM Sp. z o.o w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eldom - Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eldom - Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eldom - Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

W mieście Katowice można podjąć prację jako Serwisant. Średnie zarobki na tym stanowisku to 351800 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Eldom - Sp. z o.o.?

Krystyna Nowy wpis
Inne

Sprzętu nie oceniacie bo to forum dla pracowników więc może któryś z nich dalby znać czy jest sens żeby teraz chłopak starał sie o pracę? były już w tym roku podwyżki i trafi na dobre warunki?

MonaL. Nowy wpis
Inne

Czy jest ktoś w stanie tak ogólnie ocenić jakość tego agd w stosunku do ceny? Opłaca się tutaj kupić bardziej niż w "sieciówce" ??

Doro

Firma mala więc co się spodziewać luksusow. Traktują cie jak typowego robola. Jak już długo pracujesz to nie licz na podwyżkę bo swierzak co jest dopiero zatrudniony zarobi więcej bo już nie ma chętnych do roboty. No i nie wchodź w drogę dyrekcji bo może się nie znać na robocie ale i tak udaje zd wie wszystko lepiej. W sumie kaszana i nie polecam

Leszek Nowy wpis
@Doro

Rozumiem, że jako nowy pracownik nie możesz starać się o podwyżkę ale czy osoby już dłużej zatrudnione dostają większe pieniądze albo premie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eldom - Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Presales Specialist
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Norbert
Inne

@Arr Dla mnie to szukasz przysłowiowej dziury w całym, polecam pracę!!

Bogdan
Inne

Witam, czy ktoś z tu obecnych pracował bądź pracuje w ELDOM i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakim owa firma jest pracodawcą? jak traktowani są pracownicy. Czy rozwój ścieżki kariery w tej firmie jest możliwy?

Arr
@Bogdan

Brak rozwoju ścieżki kariery. Robi się to samo przez lata. To co wcześniej pisał pietrek to prawda. Dobra firma jako taki przystanek.

Fredi
Inne

Niezbyt dobrze oceniacie firmę. Miałem zamiar składać cv i nie wiem co robić.

Kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Eldom Sp. z o.o.? Jeśli tak, to koniecznie podziel się swoją opinią.

Just
@admin

Tragedia potwierdzam

Pietrek

To kiedyś była fajna firma. Super atmosfera i świetni ludzie. Po odejściu połowy pracowników nastały inne czasy :-(

Nick
@Pietrek

Najlepsi odeszli !

Gość
@Pietrek

I nadal odchodzą. Niestety, nowa dyrekcja, gorsze czasy. Rotacja jak w kole fortuny a nowi pracownicy z łapanki, bez doświadczenia i zielonego pojęcia o wykonywanej pracy.

Bogdan
@Gość

Napisałeś o odejściu pracowników, ale nie wspomniałeś jaka jest główna przyczyna tej sytuacji? Czy warunki zatrudnienia zmieniły się od momentu zmiany dyrekcji? Pracownicy często odchodzą z przyczyn niezależnych od firmy.

Wojciech

Serwis tragedia. Ludzie zatrudniani zupełnie z przypadku, bez pojęcia o pracy serwisu. Szkoda słów. Radzę omijać z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Eldom - Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie