Opinie o Daks Holding Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Daks Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daks Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daks Holding Sp. z o.o. w Katowice

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Kierowca c można liczyć na 9500 PLN na rękę. Czy to prawda?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Daks Holding Sp. z o.o.?

Kadry Nowy wpis

Witamy, oczywiście, jeżeli osoba jest ambitna i dąży do tego aby się rozwijać dajemy taką szansę.

Norman

Świetny pracodawca, więc pracownicy mają fajną pracę ,a opinie zadowolonych klientów tylko to potwierdzają.

3000 Nowy wpis
@Norman

Co ma jedno z drugim, przecież klienci nie pracują tutaj, znałem taką firmę, opinie wystawiał dział marketingu...pff znaczy jedna osoba postawiona wystawiała opinię, a w firmie nie było za ciekawie...opinia bez sensu

TechniGlass

Najlepsza jakość materiału w Polsce. Mimo naszego niewielkiego zużycia - 2 tony, zaproponowali niższe ceny niż konkurencja.

@TechniGlass

Techiglass, szkło potniesz piaskiem polskiej mierzei, bo to mniemam że tnuesz po nazwie firmy- nie mogę znaleźć waszej strony ja do szkła używam najtańszego szajsu , niestety stali juz tym nie potniesz

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Daks Holding Sp. z o.o. na stanowisko Manager sprzedaży bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Mirosław

Zakupu dokonałem, gdy mój dostawca nie miał odpowiedniej jakości oraz wystarczającej ilości, co się zdarza ostatnio często największym graczom na rynku. Znalazłem w internecie ich reklamę, zadzwoniłem, Pan wypytał o nasze oczekiwania i zaproponował bardzo dobry Garnet, a w dodatku jeszcze w niższej cenie niż kupowałem wcześniej, zakupiłem 2t. na próbę, przed Świętami zamówiłem kolejne 8. Jestem bardzo zadowolony ze ścierniwa oraz z obsługi i traktowania mnie jako klienta! Moje sugestie dla Daks Holding Sp. z o.o.: Dziękuję za pomoc!

@Mirosław

Kto był twoim dostawcą? Daks nie sprzedaje nic innego jak towary już dostępne, mało tego, mnóstwo chińskich części, a to mogę mieć bezpośrednio, nie polecam takich działań, rynek jest już obstawiony najlepszymi zamiennikami i na pewno nie są to chiny, machiny kupię wszędzie, na to nikt nie ma wyłączności

Daniel I.

Wszystko na czas i tak jak powinno być.

@Daniel I.

Dla mnie lipa, mało co mają od ręki, na północy polski jest 4 graczy, i sa najmocniejsi, oprócz tego kilku na terenie polski

Robert

Duży asortyment, części do ręki. Garnet jak garnet, ceny po rabacie bardzo dobre.

@Robert

Dla mnie sciemniają, nie mają części o które proszę od kilku tygodni, jest tylko jeden gracz który ma to od ręki, także serwis, etyka nie pozwala mi napisać kto to, poza tym mają dobry serwis na który trzeba czekać, im mniej ludzi wie- tym lepiej ;), chociaż mają 4 serisantow i ciągle rosną, to są non stop zajęci

Karol

Dobry garnet, chyba najtaniej w PL. mają też dużo części.

@Karol

Może i tanio, ale jak długo, takie same ceny ma konkurencja

Sebastian S.

Garnet dobrej jakości, zarówno do cięcia cienkich jak i grubych materiałów. Zamawiam we wtorek i w środę już przyjeżdża. Polecam.

@Sebastian S.

Nic nowego, jest co najmniej 6 graczy którzy mają taki garnet

Zapytałem o części 5 tygodni temu i mnie zwodzą, na 100% nie mają tych części, sami nie wiedzą co mają i co sprzedają, dla mnie kolejna firma która próbuje wejść nieudolnie na rynek, opinie ze garnet nie był dostępny u większych graczy? Kupowałem Premium zanim się pojawili, opinie tendencyjne pisane przez pracowników albo właścicieli, tuby HARDEX?? U.mnie nie wytrzymują połowy czasu tub które kupuję, na szczęście próbka była darmowa, nie polecam, nadal polegam na starych dostawcach i zdecydowanie nie polecam

Konrad

Wszystko ok.

Ceramika

Dobra jakość piasku i szybka dostawa, bezproblemowy kontakt z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Daks Holding Sp. z o.o. - Katowice

Daks Holding Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Staromiejska 6 lok. 10D
    40-013 Katowice