HYDROMEL Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Marcin

Na firmę nie można powiedzieć nic złego. Ciągłość pracy, dobre zarobki. Płacą za kursy pracowników. Polecam

Robert

Zakład do polecenia. Wszystko jest czyli socjal, regularne wypłaty, dużo zleceń, dozór to fachowcy, fajni ludzie.

Mariusz

Praca jako ślusarz, czyszczenie malowanie i roboty przy obudowach. Kierownik to fachura, wymagający ale też da się pogadać. Reszta dozoru do przezycia. Dużo emerytów pracuje, ale fajni ludzie. Od marca i tego wirusa nie ma nadgodzin weekendów i szkoda ale roboty trochę jest. Wypłata zadowalająca. Żeby tylko weekendy wróciły. Robota fajna za te pieniądze.

Dużo roboty na halach, dobra firma wszystko na czas. Jakoś radzą sobie teraz. Można śmiało polecić.

Typ Nowy wpis
Kandydat

Wie ktoś ile mniejwiecej zarobiają spawacze??

Janusz Nowy wpis
@Typ

zarobki są od 40 w górę w zależności od tego jak glowny spawalnik oceni próbki.

Ilona Nowy wpis
@Janusz

40?Ale czego? 40 zł za godzinę czy za akord? Można więcej szczegółów?

Franek Nowy wpis
Kandydat

Witam, na jaką stawkę może liczyć ślusarz/szlifierz/lakiernik z 10-cio letnim doświadczeniem w branży? Doświadczenie głównie przy robotach górniczych (obudowy) jak i również budowlanka czy auto-roboty. Pozdrawiam!

Robert
Kandydat

Panowie jakie teraz ma firma roboty na kopalniach? Przodki czy inne roboty?

Marcin

MJ
@Marcin

Spoko tam jest

Michał
@MJ

Wypłata tez jest spoko? Bo chciałem wysłać CV ale ne wiem czy pod względem finansowym warto. Podpowiesz ile można dostać na czysto? Miedzy 3-4 tysiące da rade?

doświadczony
@Michał

Da rade jak się przyłożysz do roboty.

Wiecie, czy HYDROMEL Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Spawacz

Pracuję od miesiąca w tej firmie i nic złego nie można powiedzieć. Jak na razie polecam śmiało.

Dawid
Kandydat

Jak wyglada praca jako mechanik czy warto aplikować

Mario
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda praca kierowcy?? Jakie zarobki ? Umowa. Itd. Obecnie pracuje w dystrybucji pewnej drogerii. A dobre czasy już minęły i rozglądam się powoli za nową praca

Skórka
Kandydat

Witam PAnowie prosze o szczera odpowiec na dole z doswiadczeniem plus minus ile mozna zarobic ..kombajnista...strzalowy...o ile takie roboty prowadza.

Łucja
@Skórka

A jaka stawka cię interesuje? Chyba można negocjować, nie?

Ciekawy
Kandydat

Czy w tym zakładzie pracują spawacze w podfirmach??

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HYDROMEL Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

firma
Klient

Aktualnie stawki wyższe, po 40 i 42 niektórzy mają

Michał
@firma

O jakim stanowisku mówisz? Spawacz czy inne? No i z jakim doświadczeniem takie stawki dają w Hydromelu? Mam nadzieję że to wyjaśnisz w kolejnym wpisie.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
w związku z ciągłym rozwojem Spółki i pozyskaniem nowych kontraktów z branż górniczej i budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowiska - spawacz MAG, montażysta, górnik /ślusarz z doświadczeniem do pracy na dole.
Dodatkowo ze względu na ciągłą dywersyfikację działań w obszarach budowlanych i kolejowych poszukujemy pracowników na stanowisko - handlowiec, technolog.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy (umowa o pracę lub na własna działalność) w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr:
telefon: 32 73 59 106 / 107, mail: kadry@ppupumar.pl
Ernest
Kandydat

Witam Byłem w zeszłym roku na rozmowie jako spawacz. Jak usłyszałem stawkę 33 zł na działalności to grzecznie podziękowałem i nawet do próbek nie podchodziłem. Także z tą dobrą kasą jak tu piszą niektórzy to chyba coś niebardzo

Nowy
Kandydat

Pytam normalnych polecacie pracę w firmie i czy przyjmują bez doświadczenia dołowego?

Niki
@Nowy

przodowi i z długim stażem zarabiają porządne pieniądze, bez doświadczenia na przyuczeniu wiadomo mniej. Plusem generalnie roboty na Knurowie lub Szczyglowicach. Zaklad duży, kasa na koncie jak w zegarku. Dozor to emeryci z kopalń w większości wiec fachura pierwsza liga. Dużo przetargów wygranych bo cały czas nowi dochodzą a terminy cisna. Ja polecam.

Kamila

Cześć, czy znajdzie się obecnie jakieś stanowisko fizyczne w Hydromelu dla osoby bez doświadczenia? Jeśli tak, to jakie? Czy aktualnie są przyjęcia czy może trzeba poczekać na otwarcie rekrutacji?

Zapytanie
Kandydat

Witam, będą przyjęcia do pracy na KWK Jankowice u Państwa w firmie ?

Bartek
Kandydat

Witam Panowie, mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej do kopalni. Jak już zadzwonią i zaproszą na rozmowę to odbywa się ona w siedzibie firmy czy na danej kopalni z przedstawicielami? Z góry dzięki za odpowiedź

Beka

hahaha jaka praca taka placa, fachowcy za 2300 wybitni skoro tyle zarabiają. W hydromelu kiero ma dwa razy tyla, za 2300 to auta nie odpalilby hahaha chyba ze Kacper = Janusz haha

Kacper

Tak sobie to tłumacz ciekawe czemu ciągle są ogłoszenia zatrudnimy kierowców.... I nie odchodzą słabi po prostu żaden ceniony siebie pracownik za 2300 robić nie będzie to co piszesz to w bajki można wsadzić.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy HYDROMEL Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.