4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 114 309 5 1

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Marcin

Na firmę nie można powiedzieć nic złego. Ciągłość pracy, dobre zarobki. Płacą za kursy pracowników. Polecam

Robert

Zakład do polecenia. Wszystko jest czyli socjal, regularne wypłaty, dużo zleceń, dozór to fachowcy, fajni ludzie.

Mariusz

Praca jako ślusarz, czyszczenie malowanie i roboty przy obudowach. Kierownik to fachura, wymagający ale też da się pogadać. Reszta dozoru do przezycia. Dużo emerytów pracuje, ale fajni ludzie. Od marca i tego wirusa nie ma nadgodzin weekendów i szkoda ale roboty trochę jest. Wypłata zadowalająca. Żeby tylko weekendy wróciły. Robota fajna za te pieniądze.

Dużo roboty na halach, dobra firma wszystko na czas. Jakoś radzą sobie teraz. Można śmiało polecić.

Beka Nowy wpis

hahaha jaka praca taka placa, fachowcy za 2300 wybitni skoro tyle zarabiają. W hydromelu kiero ma dwa razy tyla, za 2300 to auta nie odpalilby hahaha chyba ze Kacper = Janusz haha

Kacper Nowy wpis

Tak sobie to tłumacz ciekawe czemu ciągle są ogłoszenia zatrudnimy kierowców.... I nie odchodzą słabi po prostu żaden ceniony siebie pracownik za 2300 robić nie będzie to co piszesz to w bajki można wsadzić.

Kacper Nowy wpis

Niby tak dobrze jest w hydromel a kierowcy co miesiąc mówi zobaczą pierwszą wypłatę i uciekają tak jak ludzie na hali za takie pieniądze żaden dobry pracownik robić nie będzie.(usunięte przez administratora)

Ciekawy Nowy wpis
@Kacper

A powiedz, który uciekł kierowca? Chlopaki pracują tu już kilkanaście lat a ci ostatni juz kolo roku a może i więcej bo widzę na halach ich jak sie laduja wiec coś nie bardzo Ci pyklo. Poza tym pracują tu bardzo dobrzy pracownicy, szczególnie na hydraulice wiec nie gadaj glupot. Slabi odchodzą, ale świat się nie wali firma jest i będzie spokojnie bez nich działać. Solidny zaklad pracy.

Mirosław

Pracowałem tam prawie 2 lata i polecam tą firmę i uważajcie na Odprawach na Krzyki Pana Paska???? Pozdrawiam.

Kamila
@Mirosław

Witaj Mirosławie, czy mógłbyś napisać za co konkretnie polecasz pracę w Hydromelu? Jakie mógłbyś wymienić plusy bycia pracownikiem firmy? Co pracodawca oferuje osobom podejmującym się tutaj zatrudnienia? :)

Mirek
@Kamila

Stałe zatrudnienie, dobra atmosfera, pieniądze na czas były. Zawsze mogłoby być lepiej, ale i tak nie ma co narzekać. Koledzy mowia, że teraz tylko konstrukcje z poza górnictwa firma robi. Dobrze bo w górnictwie zle się dzieje.

Marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.
Kandydat

Witam Panowie, czy jest tutaj ktoś pracujący na KWK Knurów i mógłby się podzielić doświadczeniami, tzn jak praca, kierownictwo, organizacja ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.

Ile jest zmian w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zibi

Robię teraz na sosnicy. Za listopad prawie 4800 na rękę z 4 setkami. Grudzień powinien być podobnie. Dla swiezakow na dole się nie leży, powiedzenie jaka praca taka płaca idealne do tych poniżej. Ja nie będę narzekał. Sztygar godo że robota na sosnicy na dłużej może być.

Fizol
@Zibi

Generalnie w hydromelu robota na kopalni przyzwoita. Trzeba (usunięte przez administratora) jak wszędzie ale z jakims weekendem kasa się zgadza. Ogarniaja ciągłość roboty na kopalni na którą juz wejdą więc nie zmienia się często miejsca. Ty na tej sosnicy robisz na likwidacji czy zbrojeniu?

Michał
@Fizol

Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia w HYDROMEL? Wysokość pensji to zawsze ważny aspekt dla potencjalnych kandydatów, liczę że powiesz mi coś na ten temat. Czekam na odpowiedź.;)

Michalina
@Michał

Dziwne pytanie, zadzwoń lub idź do firmy i się dowiesz jak powiesz co chcesz robić. Przecież kasa uzależniona od stanowiska pewnie czy na dole czy na halach i na jakim stanowisku. W każdej firmie jest stanowisko że zarobisz 2 tys a i 5.

Stary szofer

Kpina nie firma dla kierowców ciągle ogłoszenia dla kierowców czyli unikać jak ognia jeżeli ponad 2 lata ciągle to same ogłoszenie(usunięte przez administratora)

Też byly
@Stary szofer

Też tam pracowałem, żadnych dobrych wspomnień nie mam. Albo nie mogą znalesc kierowców albo tak się rozwijają ze co chwilę auta dokupują. Kiedyś mieli te dwie starsze scanie potem doszły dwie nowe, naczepy też nie były pierwszej świeżości

Dobry szofer
@Też byly

no widzisz, za tobą tez chyba nie płaczą:) z jednym masz racje rozwija się firma , kolejna Scania w stajni :) nacsepa nie nowe ale wszystko smiga jak marzenie. Własne przetargi wygrywają, codziennie wszystko w trasie. fajni kierowcy , dobrze że kierownik z poprzednimi zrobił porządek i teraz są normalni a kasa bardzo dobra, codziennie w dom i wszystko legal:) bajka panowie

Prezesina

ciągłości pracy nie ma, zakład patrzy tylko na swoje, jeśli jest robota ściągają kogo się da, kończy się robota to nawet w ciągu dniówki można mieć wypad, zarobki chyba najniższe na rynku na dzień dzisiejszy. Wystarczy zadzwonić to się potwierdzi jak płacą. (usunięte przez administratora)

Good job

Firmę można śmiało polecić. Niby kryzys, a do roboty ciągle coś jest. Jakieś mosty, przenośniki itp. Teraz wygrane nowe przetargi. Trzeba docenić też dzisiejszy przelew na konto jako prezent świąteczny. Tysiaczek droga nie chodzi. Ja nie słyszałem już dawno o takim podejściu innego zakładu do pracownika i jego docenieniu nawet w tych czasach. Pozdrowienia dla dobrego zarządu.

Plusik
@Good job

Zgadza się kolego. Ci co robią tu po 15 a i 20 lat nie narzekają. Wypłaty zadowalające, na czas, na święta trochę kasy na karpika. Polecam NORMALNYM

Plusik

Co za dzban pisze takie głupoty....stawkę 14zl to ja miałem 15 lat temu jak zaczynałem.... idź gdzie indziej oczerniaj bo widać że nawiedzony pisze bo mu się nudzi. Robota jest jaka jest ale dobrze ze w kryzysie jest w ogóle. Skoro chcesz robić za 2000zl to widac jaki z Ciebie pracownik wybitny. Nie mieszaj tez chłopaków z Ukrainy bo akurat jeden tu robi a na dole ponoć kilkudziesięciu i nie narzekają

Erwin

Ta firma to pomyłka 2000 zł wypłaty porażka 14zl na h i reszta premia ciekawe czy (usunięte przez administratora)który nie chce dać podwyżki ludziom też tyle zarabia

Maciej

Jestem ciekaw kto ma takie dobre zdanie o tej firmie stawki to jest dramat 16zl/h(usunięte przez administratora)jak wół i nic z tego nie masz prezes twierdzi że nie ma podwyżek i nie będzie masakra wypłaty po 2000 do 2500 i zapierniczasz pyrolem 8 godzin(usunięte przez administratora)

Murzyn

Ludzie o czym wy piszecie (usunięte przez administratora) Pracy brak i tak samo kasy,za cały miesiąc pracy zasuwania jak wół wypłata 2200zl Stawki godzinowe od 14/16zl za godzinę (usunięte przez administratora)

Benito
Kandydat

Jakie roboty prowadzi firma w kopalniach tauron wydobycie? Na jakie pieniądze można liczyć na początek na stanowisku Górnika?

Odp
@Benito

Na Tauronie Wydobycie aktualnie prace są w przodku na ZG Janinie. Co do wynagrodzenia, trzeba się skontaktować i umówić na rozmowę w siedzibie firmy. Wtedy można się dowiedzieć szczegółów.

Good

Na zakład nie można powiedzieć nic złego. Atmosfera dobra, praca jak na te czasy jest, mniej niz bylo zawsze ale jest. Polecam

Czesx

Musisz się do nich zgłosić to (usunięte przez administratora) Ci powie, nikt nie powie na forum ile zarabia bo każdy ma inaczej ;) auta fajne bo skanie nowe. Sama robota na miedzynarodowce to wygląda jak wszędzie indziej, czyli gonitwa i ogień na tłoki

Ciekawy
Kandydat

Jak wygląda praca jako kierowca międzynarodowy, jakie zarobki, jak flota. Często się ogłaszają. Warto tam isc

Użytkownicy czekają na odpowiedź 197 dni.

Czy pracownicy w HYDROMEL Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Pracodawca

Aktualność
Przedsiębiorstwo HYDROMEL Sp. z o.o. wita serdecznie obecnych jak i potencjalnie nowych pracowników odwiedzających GoWork. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku krajowym od 26 lat. Działamy prężnie, jako wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa oraz prowadzimy szeroki wachlarz usług energomechanicznych i serwisowych świadczonych pod ziemią.
Ciągła dywersyfikacja Spółki ukierunkowana jest w kierunku branży energetycznej oraz budownictwa inżynieryjnego. Dodatkowo poszerzyliśmy działalność o świadczenie usług spedycyjno - transportowych na terenie Polski i UE.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie