HYDROMEL Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Plusik

Bardzo dużo robót na zakładzie. Można praktycznie w każdy weekend pracować jak się chce. Stawki spawaczy wysokie, wszystko zależy od umiejętności. Roboty do końca roku nie do przerobienia. Kierownictwo wymagające, ale da się przeżyć bo to ludzie z doświadczeniem więc cudów nie wymagają. Śmiało mogę polecić. Bardzo dobrze się pracuje.

Marcin

Na firmę nie można powiedzieć nic złego. Ciągłość pracy, dobre zarobki. Płacą za kursy pracowników. Polecam

Robert

Zakład do polecenia. Wszystko jest czyli socjal, regularne wypłaty, dużo zleceń, dozór to fachowcy, fajni ludzie.

Mariusz

Praca jako ślusarz, czyszczenie malowanie i roboty przy obudowach. Kierownik to fachura, wymagający ale też da się pogadać. Reszta dozoru do przezycia. Dużo emerytów pracuje, ale fajni ludzie. Od marca i tego wirusa nie ma nadgodzin weekendów i szkoda ale roboty trochę jest. Wypłata zadowalająca. Żeby tylko weekendy wróciły. Robota fajna za te pieniądze.

Plusik

Teresa
@Plusik

dużo chętnych jest do dodatkowej pracy w sobote? jaka stawka za nią jest ?

Miki
@Plusik

To proszę się pochwalić ile to jest wysoka stawka spawacza?

@Miki

Pytasz tak, jakbyś w to nie wierzył. Czyżbyś znał panujące tam stawki?

Zag Nowy wpis
@Plusik

Jakie stawki na umowę a jakie na DG od-do

Mirosław J. Nowy wpis

Fajna firma

Bogdan Nowy wpis
@Mirosław J.

Chwalisz sobie pracę u nich, za co najbardziej? I napisz mi proszę, ile bym na starcie zarobił, jako mechanik i o co pytają podczas rekrutacji? Dali właśnie ogłoszenie, że potrzebują osób do dozoru, sztygarów górniczych, górników, mechaników - wszystko z doświadczeniem. Tylko stawek nie podali.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w HYDROMEL Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ciekawy
Kandydat

Jak wygląda sytuacja z nadgodzinami dla pracowników pod hydromelem??

@Ciekawy

roboty jest tak dużo, że możesz cały czas robić nadgodziny. Praca jest w każdy weekend

Ilona
@Plus

Oooo a jak płacą za te weekendy? Stawka faktycznie lepsza niż w tygodniu?

Sergiusz
@Ilona

Za weekendy masz setki. Tu wszystko działa legalnie

Karolina
@Sergiusz

No to skoro legalnie to chyba jednak nie cały czas można te nadgodziny brać. Nie powinno być jakiś limitów wtedy?

Wojtek

Robin pomyśl bo rozwiązanie jest proste : jest tyla roboty ze jakby było nas dwa razy tyla to nie do przerobienia. Tera do roboty to tylko (usunięte przez administratora) i nieroby przychodzą więc jest pewnie selekcja. Ale za dobrej zmiany za chwila zobaczymy ten dobrobyt w kraju i ludzie będą się jeszcze prosić o zatrudnienie. Już przeżyłem takie czasy. Na razie chętni to prawie każda czerwona mogą przyrobic.

@Wojtek

To pewnie macie dużo nadgodzin jak tyle roboty?

Robin
Kandydat

Dlaczego dosyć często firma poszukuje pracowników,jak piszecie że jest tak dobrze? coś w tej bajce o dobrej firmie nie pasuje.????

Spawacz

Pracuję od miesiąca w tej firmie i nic złego nie można powiedzieć. Jak na razie polecam śmiało.

Mariusz
@Spawacz

Ja pracuje już ładne naście lat. Wiadomo zawsze jest lepiej raz gorzej w zależności jak podpisze zakład umowy, ale wypłata zawsze do 10tego, socjal, urlop. Kasa nawet niezła jak się słyszy gdzie indziej. Wszystko legalne nie z pod stołu. Śmiało polecam,

@Mariusz

A jaki macie socjal? Jest prywatna opieka medyczna?

James
Kandydat

Witam na jakie zarobki można liczyć na Kwk szczygłowice?dodam że jestem górnikiem, cieśla oraz kombajnista

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Typ
Kandydat

Wie ktoś ile mniejwiecej zarobiają spawacze??

Janusz
@Typ

zarobki są od 40 w górę w zależności od tego jak glowny spawalnik oceni próbki.

Ilona
@Janusz

40?Ale czego? 40 zł za godzinę czy za akord? Można więcej szczegółów?

Franek
Kandydat

Witam, na jaką stawkę może liczyć ślusarz/szlifierz/lakiernik z 10-cio letnim doświadczeniem w branży? Doświadczenie głównie przy robotach górniczych (obudowy) jak i również budowlanka czy auto-roboty. Pozdrawiam!

Robert
Kandydat

Panowie jakie teraz ma firma roboty na kopalniach? Przodki czy inne roboty?

Marcin

MJ
@Marcin

Spoko tam jest

Michał
@MJ

Wypłata tez jest spoko? Bo chciałem wysłać CV ale ne wiem czy pod względem finansowym warto. Podpowiesz ile można dostać na czysto? Miedzy 3-4 tysiące da rade?

doświadczony
@Michał

Da rade jak się przyłożysz do roboty.

Wiecie, czy HYDROMEL Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dawid
Kandydat

Jak wyglada praca jako mechanik czy warto aplikować

Mario
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda praca kierowcy?? Jakie zarobki ? Umowa. Itd. Obecnie pracuje w dystrybucji pewnej drogerii. A dobre czasy już minęły i rozglądam się powoli za nową praca

Skórka
Kandydat

Witam PAnowie prosze o szczera odpowiec na dole z doswiadczeniem plus minus ile mozna zarobic ..kombajnista...strzalowy...o ile takie roboty prowadza.

Łucja
@Skórka

A jaka stawka cię interesuje? Chyba można negocjować, nie?

Ciekawy
Kandydat

Czy w tym zakładzie pracują spawacze w podfirmach??

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HYDROMEL Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

firma
Klient

Aktualnie stawki wyższe, po 40 i 42 niektórzy mają

Michał
@firma

O jakim stanowisku mówisz? Spawacz czy inne? No i z jakim doświadczeniem takie stawki dają w Hydromelu? Mam nadzieję że to wyjaśnisz w kolejnym wpisie.

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
w związku z ciągłym rozwojem Spółki i pozyskaniem nowych kontraktów z branż górniczej i budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowiska - spawacz MAG, montażysta, górnik /ślusarz z doświadczeniem do pracy na dole.
Dodatkowo ze względu na ciągłą dywersyfikację działań w obszarach budowlanych i kolejowych poszukujemy pracowników na stanowisko - handlowiec, technolog.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy (umowa o pracę lub na własna działalność) w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr:
telefon: 32 73 59 106 / 107, mail: kadry@ppupumar.pl

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy HYDROMEL Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii