HYDROMEL Sp. z o.o.

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Robin

Dlaczego dosyć często firma poszukuje pracowników,jak piszecie że jest tak dobrze? coś w tej bajce o dobrej firmie nie pasuje.????

Spawacz

Pracuję od miesiąca w tej firmie i nic złego nie można powiedzieć. Jak na razie polecam śmiało.

Mariusz
@Spawacz

Ja pracuje już ładne naście lat. Wiadomo zawsze jest lepiej raz gorzej w zależności jak podpisze zakład umowy, ale wypłata zawsze do 10tego, socjal, urlop. Kasa nawet niezła jak się słyszy gdzie indziej. Wszystko legalne nie z pod stołu. Śmiało polecam,

Wiktoria
@Mariusz

A jaki macie socjal? Jest prywatna opieka medyczna?

James

Witam na jakie zarobki można liczyć na Kwk szczygłowice?dodam że jestem górnikiem, cieśla oraz kombajnista

Typ

Wie ktoś ile mniejwiecej zarobiają spawacze??

Janusz
@Typ

zarobki są od 40 w górę w zależności od tego jak glowny spawalnik oceni próbki.

Ilona
@Janusz

40?Ale czego? 40 zł za godzinę czy za akord? Można więcej szczegółów?

Nie robiłem nic złego kradłem co się dało i tak mnie na ile chcieli i jeszcze na robiłem w kiblu powodzenia

Czy muszę robić

Franek

Witam, na jaką stawkę może liczyć ślusarz/szlifierz/lakiernik z 10-cio letnim doświadczeniem w branży? Doświadczenie głównie przy robotach górniczych (obudowy) jak i również budowlanka czy auto-roboty. Pozdrawiam!

Robert

Panowie jakie teraz ma firma roboty na kopalniach? Przodki czy inne roboty?

Na firmę nie można powiedzieć nic złego. Ciągłość pracy, dobre zarobki. Płacą za kursy pracowników. Polecam

MJ
@Marcin

Spoko tam jest

@MJ

Wypłata tez jest spoko? Bo chciałem wysłać CV ale ne wiem czy pod względem finansowym warto. Podpowiesz ile można dostać na czysto? Miedzy 3-4 tysiące da rade?

doświadczony
@Michał

Da rade jak się przyłożysz do roboty.

Dawid

Jak wyglada praca jako mechanik czy warto aplikować

Mario

Mam pytanie jak wygląda praca kierowcy?? Jakie zarobki ? Umowa. Itd. Obecnie pracuje w dystrybucji pewnej drogerii. A dobre czasy już minęły i rozglądam się powoli za nową praca

Skórka

Witam PAnowie prosze o szczera odpowiec na dole z doswiadczeniem plus minus ile mozna zarobic ..kombajnista...strzalowy...o ile takie roboty prowadza.

Łucja
@Skórka

A jaka stawka cię interesuje? Chyba można negocjować, nie?

Ciekawy

Czy w tym zakładzie pracują spawacze w podfirmach??

Aktualność
Szanowni Państwo,
w związku z ciągłym rozwojem Spółki i pozyskaniem nowych kontraktów z branż górniczej i budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowiska - spawacz MAG, montażysta, górnik /ślusarz z doświadczeniem do pracy na dole.
Dodatkowo ze względu na ciągłą dywersyfikację działań w obszarach budowlanych i kolejowych poszukujemy pracowników na stanowisko - handlowiec, technolog.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy (umowa o pracę lub na własna działalność) w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr:
telefon: 32 73 59 106 / 107, mail: kadry@ppupumar.pl
Ernest

Witam Byłem w zeszłym roku na rozmowie jako spawacz. Jak usłyszałem stawkę 33 zł na działalności to grzecznie podziękowałem i nawet do próbek nie podchodziłem. Także z tą dobrą kasą jak tu piszą niektórzy to chyba coś niebardzo

Pytam normalnych polecacie pracę w firmie i czy przyjmują bez doświadczenia dołowego?

Niki
@Nowy

przodowi i z długim stażem zarabiają porządne pieniądze, bez doświadczenia na przyuczeniu wiadomo mniej. Plusem generalnie roboty na Knurowie lub Szczyglowicach. Zaklad duży, kasa na koncie jak w zegarku. Dozor to emeryci z kopalń w większości wiec fachura pierwsza liga. Dużo przetargów wygranych bo cały czas nowi dochodzą a terminy cisna. Ja polecam.

Kamila

Cześć, czy znajdzie się obecnie jakieś stanowisko fizyczne w Hydromelu dla osoby bez doświadczenia? Jeśli tak, to jakie? Czy aktualnie są przyjęcia czy może trzeba poczekać na otwarcie rekrutacji?

Zapytanie

Witam, będą przyjęcia do pracy na KWK Jankowice u Państwa w firmie ?

Bartek

Witam Panowie, mam pytanie odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej do kopalni. Jak już zadzwonią i zaproszą na rozmowę to odbywa się ona w siedzibie firmy czy na danej kopalni z przedstawicielami? Z góry dzięki za odpowiedź

Beka

hahaha jaka praca taka placa, fachowcy za 2300 wybitni skoro tyle zarabiają. W hydromelu kiero ma dwa razy tyla, za 2300 to auta nie odpalilby hahaha chyba ze Kacper = Janusz haha

Kacper

Tak sobie to tłumacz ciekawe czemu ciągle są ogłoszenia zatrudnimy kierowców.... I nie odchodzą słabi po prostu żaden ceniony siebie pracownik za 2300 robić nie będzie to co piszesz to w bajki można wsadzić.

Kacper

Niby tak dobrze jest w hydromel a kierowcy co miesiąc mówi zobaczą pierwszą wypłatę i uciekają tak jak ludzie na hali za takie pieniądze żaden dobry pracownik robić nie będzie.(usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Kacper

A powiedz, który uciekł kierowca? Chlopaki pracują tu już kilkanaście lat a ci ostatni juz kolo roku a może i więcej bo widzę na halach ich jak sie laduja wiec coś nie bardzo Ci pyklo. Poza tym pracują tu bardzo dobrzy pracownicy, szczególnie na hydraulice wiec nie gadaj glupot. Slabi odchodzą, ale świat się nie wali firma jest i będzie spokojnie bez nich działać. Solidny zaklad pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.