HYDROMEL Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

JB

Czy ktoś może się wypowiedzieć z pracowników technicznych na temat firmy?

Odp.
@JB

Ale o jakie dokładnie stanowisko chodzi ? Jeśli pytasz o technologów to jest stały zespół pracujący bardzo długo. Myślę, że powodów do narzekania nie ma.

JB
@Odp.

Stanowisko technolog lub doradca techniczny.

odpowiedź
@JB

tu jest duży zakład, ciągłość zatrudnienia. Bardzo dobra praca i płaca. Wszystko dobrze poukładane. Najważniejsze to fakt, żeby dostać pracę tu.

TCN
Użytkownicy czekają na odpowiedź 305 dni.
Kandydat

Co sądzicie o pracy biurowej w tej firmie warto ubiegać się o stanowisko biuro techniczne ?

Marcin

Na firmę nie można powiedzieć nic złego. Ciągłość pracy, dobre zarobki. Płacą za kursy pracowników. Polecam

MożeNowy
Kandydat

cześć wszystkim zastanawiam się nad zmianą pracy aktualnie pracuje na kopalni do zamknięcia jako młodszy ślusarz juz ponad 2 lata na jakie mogę liczyć zarobki, nie mam Górnika i jakie warunki dodam ze interesuje mnie piast ziemowit

Bob
Kandydat

A co miałeś robić? Masz jakies kwalifikacje ? Mi powiedzieli za mechanika dobre pieniądze i mam doświadczenie już emeryt. Jak bym miał uprawnienia elektryka to jeszcze lepsze

Jurek
@Bob

Uwazaj na to co mowia, wszak milczenie jest zlotem. Nie daj sie zwiezc obietnicom, mechanik nie ma tam lekkiego zycia

Nowyy
@Jurek

Mówisz o pracy dołowej? ja tam pracuje, którą kapanie masz na myśli? zarobki ok

mozenowy
@Bob

mam skończony kurs ślusarza m20 z papierami oraz mechanika oprócz tego jestem po szkole mechanicznej czy ktoś wie jakie dają zarobki na początek?

Robert

Zakład do polecenia. Wszystko jest czyli socjal, regularne wypłaty, dużo zleceń, dozór to fachowcy, fajni ludzie.

Marcin

Brak merytorycznych opinii, jeśli coś jest wg kogoś nie tak to niech opisze to dokładnie. Większość pisze jako "pracownik", więc albo są mało rozg...ci że tam nadal pracują, albo dla zasady fejkują. Ja pracowałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Duży poukładany zakład pracy.

ON

Jak nie masz rodziny, i jesteś kawalerem to możesz tam pracować

Alter Bergmann

Smieszna firmeczka. Na okres pr9bny to 15zt/h( he-he). Szukaj dalej(usunięte przez administratora)

@Alter Bergmann

To bardzo dziwne, najniższa stawka to 17,50zl/h wg przepisów. Musiałeś zabłysnąć umiejętnościami haha

Goblin
Kandydat

Cześć. Zastanawiam się nad złożeniem papierów na stanowisko Tokarz / Frezer CNC. Na jakie mogę liczyć zarobki bez systemu premiowego? Zaznaczając brak doświadczenia na CNC (posiadając doświadczenie na innych maszynach skrawających), mając świeżo ukończone kursy.

@Goblin

Kolego, skoro nie masz doświadczenia to pewnie nie będziesz miał stanowiska operatora CNC, musisz się jeszcze sporo uczyć na takie stanowsko. Kadry i kierownik wszystko ocenia pewnie przy maszynie i tam się dowiesz o propozycji stawki.

Goblin
@Plusik

Mam doświadczenie na konwencjonalnej i tokarce wielowrzecionowej puszczanej w automat bez ingerencji komputera - także doświadczenie tokarskie jest, aczkolwiek CNC świeżo ukończone, a obecna firma nie gwarantuje mi rozwoju w tym kierunku ;) Pytam o ogólne zarobki tokarzy bez premii w tej firmie.

MożeNowy

dołowy

dla zainteresowanych dobra robota na dole na Knurowie, kasa ok

Inc
@dołowy

Coś więcej możesz powiedzieć o tej pracy w Knurowie

Mariusz

Praca jako ślusarz, czyszczenie malowanie i roboty przy obudowach. Kierownik to fachura, wymagający ale też da się pogadać. Reszta dozoru do przezycia. Dużo emerytów pracuje, ale fajni ludzie. Od marca i tego wirusa nie ma nadgodzin weekendów i szkoda ale roboty trochę jest. Wypłata zadowalająca. Żeby tylko weekendy wróciły. Robota fajna za te pieniądze.

Marek
@Mariusz

Nie wroca juz dobre czasy, bedzie tylko gorzej jak w calej gospodarce. Na remontach sie nie pociagnie, tym bardziej na emerytach. (usunięte przez administratora)

@Marek

tak tak, zakład kupuje co chwile maszyny za ciężkie miliony a myśli o zamknięciu...bajki bajeczki. Zakład się rozwija cały czas a od kilku lat inwestują i się zmieniło na dobre.

Były

Skoro jest tak pięknie to czemu co chwilę pojawia się oferta na prace kierowcy. Duza rotacja znaczy jest coś na rzeczy że słaby zakład

@Były

Chłopecku właśnie dlatego już tu nie pracujesz...Zrozum, że firma szuka porządnych i pracowitych ludzi. Ci co tu pracują jak ja chwalimy sobie firme. To kierowcy chcą tu się zatrudnić bo wszystko legal, na czas, urlopy itp. Niby kryzys a na halach od groma roboty, ciągle coś przybywa. Po wypłacie widać że premie wysokie, takie firmy to podstawa i przykład dla innych. Dajcie sobie spokój z pisaniem głupot i próbami ogarnięcia tematu bo słabo to wychodzi wam, po jednym dniu roboty i zwolnieniu urażeni jak dziewczyny piszecie brednie. My pracownicy mamy inne zdanie i doceniamy co mamy

Byly
@Heniu

To dalej doceniajcie byle co a porządne zakłady raz zatrudniaja i nie szukają dalej ludzi do pracy wolę mieć porządny zakład pracy niż to niewiadomo co

@Byly

To jest porządny zakład, Ty szukaj roboty a nie zajmuj się wymyślaniem głupot. Taki z Ciebie fachowiec że pewnie bija się o Ciebie te twoje zakłady. Przecież bez powodu nie przeglądasz ogłoszeń że wiesz że firma szuka kogoś. Tutaj są stali kierowcy więc o nich się nie martw. Pseudo kierowcy zmieniają robotę co miesiąc.

Byly
@Heniu

Przeglądam dla jaj a jak widzę takich zapaleńców po chwałą pod niebo znaczy że nie maja lepszych perspektyw na byle co. (usunięte przez administratora)

Janek
@Byly

(usunięte przez administratora) Jest nowy kierownik transportu . To Ty nie masz pojęcia o robocie i dalej szukasz bo takich jak Ty nie zatrudniają. Po co pisac brednie jak firmy nie znasz. Aktualnie są normalni kierowcy i oby tak pozostało. Epizod to Ty miałeś w Hydromelu i myślę że za Tobą nikt nie płacze a transport jak i csla firma ciągle działa i tak będzie bo na szczęście zarzad robi robotę.

Maniek

Po co im ten transport i te problemy z ludzmi zwolnić ta cała bandę marudow i jeden wystarczy do jazdy. Niech szukają lepszej roboty. Na hali dużo pracy, ma być tak do końca roku

Dużo roboty na halach, dobra firma wszystko na czas. Jakoś radzą sobie teraz. Można śmiało polecić.

@Plus

Solidna firma, do polecenia

Scania

Pseudo kierowcy się odzywają poniżej, pewno jedni z tych co firma ich wywaliła bo właśnie tylko rowerem chyba umieją jeździć. Ja pracuje i nie narzekam. Jak się pracuje to się zarabia, a pseudo szofery niech idą wozić ziemniaki do prywaciarza i biorą kasę w kopercie. Tutaj poważny zakład jest.

Maximus
 Rekomendacja

zgadza się, w innych firmach na forach już piszą ze nie pracuja, ze umowy sa wygaszane, a tutaj roboty od groma. Trzymają sie mocno i to w kilku dziedzinach nie tylko przy spawaniu. Nie wiem kto tym kieruje i łapie te roboty wszystkie ale trzeba przyznac ze ma głowe na karku, zeby w czasie kryzysu rozwijac sie jeszcze bardziej jak przed

genius

dziwne te dyskusje na dole i widać jak jeden człek pisze...czepianie się szefów czy kierowników bardzo słabe jest. Dobra firma i przeżyje jeszcze nie jednego. Jest teraz kryzys i bezrobocie a nie zwalniają i roboty widać na halach sporo. To samo słychać od kolegów z dołu, że mają robote. Docenic trzeba to. Zarobki wiadomo zawsze moga byc lepsze, ale i tak nie jest zle. Wszystko na czas jak w zegarku.

John

Jak tam opinie na temat operatora CNC? Czy firma potrzebuje?

Inny punkt widzenia

Dla tych co chcą przeczytac prawdziwe informacje a nie od sfrustrowanego widmo: pracowalem jako kierowca miedzynarodowka, zrezygnowałem ze wzgledu na fakt ze firma odeszla od spedycji bo mówili ze się nie opłaca i sama wygrywa przetargi chyba pod wywrotki albo Pani Ewelina sama szuka. Mnie nie kreci jazda na miejscu albo wywrotka. Wypłaty- umowa o prace plus delegacje albo nagrody na miejscu. Wszystko legalnie na konto. Ci co szukaja w kopercie nie ten adres, dlatego tez uciekali. Wysokosc kwestia umowna ale wg mnie jak na legalne wynagrodzenie mi pasowalo. Telefon, karta do płacenia, rozliczanie po powrocie. Rozmowy prowadzilem zawsze z kierownikiem Rafalem jak i wszystkie sprawy a prezesa o ile to on to widzialem raz jak mi portier pokazał. Tabor to Scanie, golasy ale swieze. Reszta starsze dafy pod wywrotka. Firma duża i niektórzy fajni ludzie. Podsumowujac nie żałuję tam pracy i szkoda ze nie ma miedzynarodowki. Mam kontakt to maja komplet kiero.

@Inny punkt widzenia

Widać, jeden uczciwy facet pisze jak jest. Szacunek i pozdrowienia od załogi. Polecamy Hydromel

Też byly

Popieram odpowiedź też pracowałem tam, i zgadzam się z tą wypowiedzą, naobiecywanli góry złota a w praktyce było inaczej, z tego co wiem to raczej nikt 10 lat nie pracuje jako kierowca na międzynarodówce bo chyba dopiero od roku zaczęli jeździć

Szofer

Człowieku byłeś na okresie próbnym czyli jesteś w gronie tych, którym podziękowali. (usunięte przez administratora) Z Hydromel nikt sam nie odchodzi tylko oni dziękuja tym kogo nie chca. (usunięte przez administratora) Po co ta propaganda, kto tu pracuje to szanuje sobie robotę. Najlepsze wpisy, że chwalą sobie nową robotę a jednak wiedzą że firma co miesiąc ma ogłoszenie o kierowcę, czyli co szukacie dalej tacy z was pracownicy. (usunięte przez administratora)

Janusz

zadać trzeba pytanie kto pisze takie (usunięte przez administratora) oczernia firmę, co trzeba mieć we łbie. Co Ciebie człowieku interesuje kto jest od kogo i jaka rodzina skoro ty nawet na kierowcę się nie nadałeś, nawet przekleństwa bez błędu nie umiesz napisać i tylko komuś zazdrościsz. Ty chyba z sufitu albo tira spadłeś na głowę myślisz że takie stołki się ma z ulicy. Podziwiać trzeba prezesa że w młodym wieku taką dużą firmę prowadzi. Cały czas robota, dobre zarobki, wymiana i naprawa maszyn, wszystko wyremontowane, nawet te tiry wymienione na nowe. Prezesi może i młodzi są w hydromelu, ale to co zrobili w firmie już i robią to niektórzy starsi przez lata nie zrobili. Mówisz o układzikach a to że ceni się tu starszych długoletnich pracowników to dobrze, my tu pracujemy latami a młody leszcz przychodzi i od razu chce więcej zarabiać i ciągle z nim problemy. Ty pewnie prezesów to na zdjęciu tylko widziałeś albo przypadkiem bo nie słyszałem żeby z kimś osobiście rozmawiali o stawce przy przyjęciu tylko prowadzi to kadrowy lub kadrowa. Pieprzysz (usunięte przez administratora) bez zastanowienia. Firma jest i będzie i człowiek spokojnie może pracować. Takie problemy teraz w polsce a tutaj robota jest i te wasze tiry wszystkie jeżdżą a ty za chwile z tu wrócisz pewnie i będziesz w kadrach prosił żeby ci młodzi prezesi przyjęli Cie. Tutaj powinni blokować wpisy pseudokierowców bo wy jacyś chorzy jesteście. cencie co macie bo za chwile moze nie byc roboty.

Janusz

Co Ty synu wiesz o życiu. Ten zakład opiera się na starszych i tylko dzięki nim tak dobrze funkcjonuje. Starzy chcą pracować a młody głupi. Kierowcom sadzi i taka prawda, nawet zdania na hali nie umieją powiedzieć nie licząc J(usunięte przez administratora) Rotacja właśnie przez młodych jest ale i to się zmienia bo czasy się zmieniają. Kto tu takie (usunięte przez administratora) pisze, właśnie kierowcy elita zawodów. Chodź na halę (usunięte przez administratora) to zobaczymy co powiesz a nie w nowym tirze siedzisz i wydziwiasz. Na miejscu zarządu to dawno bym to rozwalił i wszystkich kierowców (usunięte przez administratora) Starzy kierowcy nie narzekają.

Plusik

(usunięte przez administratora) Hydromel to bardzo dobra firma a ja podpowiem kierownikowi żeby przekazał gdzieś wyżej taka firma na pewno jest w stanie namierzyć desperata który ja oczernia a przede wszystkich porządnych pracowników którzy dają z siebie dużo a (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

HYDROMEL Sp. z o.o.