HYDROMEL Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
w związku z ciągłym rozwojem Spółki i pozyskaniem nowych kontraktów z branż górniczej i budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowiska - spawacz MAG, montażysta, górnik /ślusarz z doświadczeniem do pracy na dole.
Dodatkowo ze względu na ciągłą dywersyfikację działań w obszarach budowlanych i kolejowych poszukujemy pracowników na stanowisko - handlowiec, technolog.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy (umowa o pracę lub na własna działalność) w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr:
telefon: 32 73 59 106 / 107, mail: kadry@ppupumar.pl

Pracodawca

 Aktualność

Przedsiębiorstwo HYDROMEL Sp. z o.o. wita serdecznie obecnych jak i potencjalnie nowych pracowników odwiedzających GoWork. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku krajowym od 26 lat. Działamy prężnie, jako wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa oraz prowadzimy szeroki wachlarz usług energomechanicznych i serwisowych świadczonych pod ziemią.
Ciągła dywersyfikacja Spółki ukierunkowana jest w kierunku branży energetycznej oraz budownictwa inżynieryjnego. Dodatkowo poszerzyliśmy działalność o świadczenie usług spedycyjno - transportowych na terenie Polski i UE.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

HYDROMEL Sp. z o.o.