HYDROMEL Sp. z o.o.

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Mirosław

Pracowałem tam prawie 2 lata i polecam tą firmę i uważajcie na Odprawach na Krzyki Pana Paska???? Pozdrawiam.

Kamila
@Mirosław

Witaj Mirosławie, czy mógłbyś napisać za co konkretnie polecasz pracę w Hydromelu? Jakie mógłbyś wymienić plusy bycia pracownikiem firmy? Co pracodawca oferuje osobom podejmującym się tutaj zatrudnienia? :)

Mirek
@Kamila

Stałe zatrudnienie, dobra atmosfera, pieniądze na czas były. Zawsze mogłoby być lepiej, ale i tak nie ma co narzekać. Koledzy mowia, że teraz tylko konstrukcje z poza górnictwa firma robi. Dobrze bo w górnictwie zle się dzieje.

Witam Panowie, czy jest tutaj ktoś pracujący na KWK Knurów i mógłby się podzielić doświadczeniami, tzn jak praca, kierownictwo, organizacja ?

Zibi

Robię teraz na sosnicy. Za listopad prawie 4800 na rękę z 4 setkami. Grudzień powinien być podobnie. Dla swiezakow na dole się nie leży, powiedzenie jaka praca taka płaca idealne do tych poniżej. Ja nie będę narzekał. Sztygar godo że robota na sosnicy na dłużej może być.

Fizol
@Zibi

Generalnie w hydromelu robota na kopalni przyzwoita. Trzeba (usunięte przez administratora) jak wszędzie ale z jakims weekendem kasa się zgadza. Ogarniaja ciągłość roboty na kopalni na którą juz wejdą więc nie zmienia się często miejsca. Ty na tej sosnicy robisz na likwidacji czy zbrojeniu?

@Fizol

Możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia w HYDROMEL? Wysokość pensji to zawsze ważny aspekt dla potencjalnych kandydatów, liczę że powiesz mi coś na ten temat. Czekam na odpowiedź.;)

Michalina
@Michał

Dziwne pytanie, zadzwoń lub idź do firmy i się dowiesz jak powiesz co chcesz robić. Przecież kasa uzależniona od stanowiska pewnie czy na dole czy na halach i na jakim stanowisku. W każdej firmie jest stanowisko że zarobisz 2 tys a i 5.

Stary szofer

Kpina nie firma dla kierowców ciągle ogłoszenia dla kierowców czyli unikać jak ognia jeżeli ponad 2 lata ciągle to same ogłoszenie(usunięte przez administratora)

Też byly
@Stary szofer

Też tam pracowałem, żadnych dobrych wspomnień nie mam. Albo nie mogą znalesc kierowców albo tak się rozwijają ze co chwilę auta dokupują. Kiedyś mieli te dwie starsze scanie potem doszły dwie nowe, naczepy też nie były pierwszej świeżości

Dobry szofer
@Też byly

no widzisz, za tobą tez chyba nie płaczą:) z jednym masz racje rozwija się firma , kolejna Scania w stajni :) nacsepa nie nowe ale wszystko smiga jak marzenie. Własne przetargi wygrywają, codziennie wszystko w trasie. fajni kierowcy , dobrze że kierownik z poprzednimi zrobił porządek i teraz są normalni a kasa bardzo dobra, codziennie w dom i wszystko legal:) bajka panowie

Nie robiłem nic złego kradłem co się dało i tak mnie na ile chcieli i jeszcze na robiłem w kiblu powodzenia

Czy muszę robić

Prezesina

ciągłości pracy nie ma, zakład patrzy tylko na swoje, jeśli jest robota ściągają kogo się da, kończy się robota to nawet w ciągu dniówki można mieć wypad, zarobki chyba najniższe na rynku na dzień dzisiejszy. Wystarczy zadzwonić to się potwierdzi jak płacą. (usunięte przez administratora)

Good job

Firmę można śmiało polecić. Niby kryzys, a do roboty ciągle coś jest. Jakieś mosty, przenośniki itp. Teraz wygrane nowe przetargi. Trzeba docenić też dzisiejszy przelew na konto jako prezent świąteczny. Tysiaczek droga nie chodzi. Ja nie słyszałem już dawno o takim podejściu innego zakładu do pracownika i jego docenieniu nawet w tych czasach. Pozdrowienia dla dobrego zarządu.

Plusik
@Good job

Zgadza się kolego. Ci co robią tu po 15 a i 20 lat nie narzekają. Wypłaty zadowalające, na czas, na święta trochę kasy na karpika. Polecam NORMALNYM

Plusik

Co za dzban pisze takie głupoty....stawkę 14zl to ja miałem 15 lat temu jak zaczynałem.... idź gdzie indziej oczerniaj bo widać że nawiedzony pisze bo mu się nudzi. Robota jest jaka jest ale dobrze ze w kryzysie jest w ogóle. Skoro chcesz robić za 2000zl to widac jaki z Ciebie pracownik wybitny. Nie mieszaj tez chłopaków z Ukrainy bo akurat jeden tu robi a na dole ponoć kilkudziesięciu i nie narzekają

Erwin

Ta firma to pomyłka 2000 zł wypłaty porażka 14zl na h i reszta premia ciekawe czy (usunięte przez administratora)który nie chce dać podwyżki ludziom też tyle zarabia

Maciej

Jestem ciekaw kto ma takie dobre zdanie o tej firmie stawki to jest dramat 16zl/h(usunięte przez administratora)jak wół i nic z tego nie masz prezes twierdzi że nie ma podwyżek i nie będzie masakra wypłaty po 2000 do 2500 i zapierniczasz pyrolem 8 godzin(usunięte przez administratora)

Murzyn

Ludzie o czym wy piszecie (usunięte przez administratora) Pracy brak i tak samo kasy,za cały miesiąc pracy zasuwania jak wół wypłata 2200zl Stawki godzinowe od 14/16zl za godzinę (usunięte przez administratora)

Benito

Jakie roboty prowadzi firma w kopalniach tauron wydobycie? Na jakie pieniądze można liczyć na początek na stanowisku Górnika?

Odp
@Benito

Na Tauronie Wydobycie aktualnie prace są w przodku na ZG Janinie. Co do wynagrodzenia, trzeba się skontaktować i umówić na rozmowę w siedzibie firmy. Wtedy można się dowiedzieć szczegółów.

Good

Na zakład nie można powiedzieć nic złego. Atmosfera dobra, praca jak na te czasy jest, mniej niz bylo zawsze ale jest. Polecam

Czesx

Musisz się do nich zgłosić to (usunięte przez administratora) Ci powie, nikt nie powie na forum ile zarabia bo każdy ma inaczej ;) auta fajne bo skanie nowe. Sama robota na miedzynarodowce to wygląda jak wszędzie indziej, czyli gonitwa i ogień na tłoki

Ciekawy

Jak wygląda praca jako kierowca międzynarodowy, jakie zarobki, jak flota. Często się ogłaszają. Warto tam isc

Aktualność
Przedsiębiorstwo HYDROMEL Sp. z o.o. wita serdecznie obecnych jak i potencjalnie nowych pracowników odwiedzających GoWork. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku krajowym od 26 lat. Działamy prężnie, jako wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa oraz prowadzimy szeroki wachlarz usług energomechanicznych i serwisowych świadczonych pod ziemią.
Ciągła dywersyfikacja Spółki ukierunkowana jest w kierunku branży energetycznej oraz budownictwa inżynieryjnego. Dodatkowo poszerzyliśmy działalność o świadczenie usług spedycyjno - transportowych na terenie Polski i UE.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
JB

Czy ktoś może się wypowiedzieć z pracowników technicznych na temat firmy?

Odp.
@JB

Ale o jakie dokładnie stanowisko chodzi ? Jeśli pytasz o technologów to jest stały zespół pracujący bardzo długo. Myślę, że powodów do narzekania nie ma.

JB
@Odp.

Stanowisko technolog lub doradca techniczny.

odpowiedź
@JB

tu jest duży zakład, ciągłość zatrudnienia. Bardzo dobra praca i płaca. Wszystko dobrze poukładane. Najważniejsze to fakt, żeby dostać pracę tu.

TCN

Co sądzicie o pracy biurowej w tej firmie warto ubiegać się o stanowisko biuro techniczne ?

MożeNowy

cześć wszystkim zastanawiam się nad zmianą pracy aktualnie pracuje na kopalni do zamknięcia jako młodszy ślusarz juz ponad 2 lata na jakie mogę liczyć zarobki, nie mam Górnika i jakie warunki dodam ze interesuje mnie piast ziemowit

Bob

A co miałeś robić? Masz jakies kwalifikacje ? Mi powiedzieli za mechanika dobre pieniądze i mam doświadczenie już emeryt. Jak bym miał uprawnienia elektryka to jeszcze lepsze

Jurek
@Bob

Uwazaj na to co mowia, wszak milczenie jest zlotem. Nie daj sie zwiezc obietnicom, mechanik nie ma tam lekkiego zycia

Nowyy
@Jurek

Mówisz o pracy dołowej? ja tam pracuje, którą kapanie masz na myśli? zarobki ok

mozenowy
@Bob

mam skończony kurs ślusarza m20 z papierami oraz mechanika oprócz tego jestem po szkole mechanicznej czy ktoś wie jakie dają zarobki na początek?

Robert

Zakład do polecenia. Wszystko jest czyli socjal, regularne wypłaty, dużo zleceń, dozór to fachowcy, fajni ludzie.

Brak merytorycznych opinii, jeśli coś jest wg kogoś nie tak to niech opisze to dokładnie. Większość pisze jako "pracownik", więc albo są mało rozg...ci że tam nadal pracują, albo dla zasady fejkują. Ja pracowałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Duży poukładany zakład pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.