HYDROMEL Sp. z o.o.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

Jaro

Wypłata zawsze ma czas. Część spawaczy ma się za fachowców, a to zwykłe ryle. Jak pracujesz kierownik nawet Cię poklepie po plecach. Należy uważać na kolegów bo część z nich to kapusie... Kierownik ma swoich...donosicieli (to największe letnie, ale umieją kapować).

@Jaro

Zgadza się, wypłata jak w zegarku już na koncie. Porządna firma i porządni rządzący nim. Kierownik fachowiec, czasem nerwowy ale jak każdy. Wszystko działa jak w państwowym zakładzie.

Co jaki okres czasu w HYDROMEL SA można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

to zależy, do teraz było tak że raz lub dwa razy w roku były grupowe podwyżki. Wszystko chyba zależy od kierownika.

Pytajacy

Czy firma szuka jeszcze spawaczy? Ciężko teraz o robotę a kiedyś było ogłoszenie. Z góry dzięki

@Pytajacy

aktualnie chyba nie szukają, ostatnio mniej spawaczy pracuje. pytaj w kadrach.

genius

Filozofów i scenariuszy nie brakuje. Dobry zakład i bez powodu nikt nie jest zwalniany. Parking z tirami pusty to nie meczcie się pisaniem bo mają kierowców.

@genius

Pracujesz w HYDROMEL? Co możesz mi powiedzieć na temat warunków płacowych w tej firmie, jesteś zadowolony ze swojej pensji? Jak wygląda tu sprawa z braniem urlopu, można się spokojnie dogadać?

genius
@Michał

pracuje i sobie chwale. Hydromel jest jak państwówka, wszystko legalne i zgodne z kp. Urlop planujesz i informujesz kierownika. Jesli chodzi o hale to rzadko komuś odmawia. Jesli nie kombinujesz nic z l4 to generalnie urlop jest akceptowalny normalnie

@genius

Zgadza się, nie ma się czego czepiać. Można polecić.

Były

Powiem tyle (usunięte przez administratora) to jest rotacja kierowców porządny zakład brak rotacji kierowców jak wszytko jest ok to po co się zwalniać a jak jest do (usunięte przez administratora) to się ludzie zwalniają

Aaaa

jak mają robotę na miejscu to nie będą już jezdzic na międzynarod ? Ponoć jakaś stal na kopalnie woża

Pracownik Robert*

Drodzy zainteresowani, Z uśmiechem się czyta niektóre wpisy, opinie i przemyślenia co niektórych. Firma jest bardzo wiarygodna i uczciwa. Wynagrodzenie zawsze do 10ego, co do wysokości każdy ma swoje wymagania i oczekiwania. Generalnie w firmie stały skład z delikatnymi zmianami i jak w każdej firmie. Współczuję im z kierowcami, nasi starzy koledzy mają odpowiednie zdanie o tych nowych ... Uważam, że firma dobrze robi zwalniając cwaniaków i leniow bo robia zły klimat nawet dla tych stałych kierowców. Tu nikt nie dostanie nawet złotówkę z pod stołu. Jeśli nowi na to licza to potem zdziwia się na starość. Tu każdy ma normalna umowę. Ciągle kupuje się nowe sprzęty czyli jest przyszłość dla takiej firmy. Każdy kto w firmie pracuje wie co pisze. Generalnie te fora powinny być z koniecznością podania imienia i nazwiska i skończyłyby się wpisy stojących za płotem albo pracujących miesiąc i myślących że wszystko wiedzą o firmie. Kto da nowemu od razu wszystko co chce nie znając człowieka. Nie chciałbym się chwalić od jakiej stawki zaczynałem 7 lat temu.

Panowie, w firmie pracują też kierowcy po 10 lat i 15lat też, jeden wrócił po tych cudownych międzynarodówkach. Firma jest uczciwa i nikt tego nie może podważyć. A uspokoję tych znawców, szukają kierowców nowych bo mają nowe roczne kontrakty. ZATRUDNIAJĄ NOWYCH A NIE NA KOGOŚ MIEJSCE. Kolejny znawca mówi co jeździ na międzynarodówce a nie ma o tym pojęcia bo jeżdzą 4 scanie. Po co piszecie i oczerniacie nas pracowników rzetelnych skoro mijacie się z prawdą. Ci co nie pracują to cwaniacy i tyle żadnego nie jest żal skoro nie dało się słowa zamienić. Tu się liczy podejście do pracy i odpowiedzialność a nie głupota. Nowy kierownik w końcu prowadzi transport tak jak potrzeba.

@pracownik

dodam dla oczerniaczy : firma ma nowe 3 kontrakty na przewozy węgla i konstrukcji na rok. Międzynarodówka działa jak działała. To jest robota na pozostałe samochody. Przyjdźcie chłopaki z powrotem to was nauczymy roboty porządnej. Nie jeden już zapłakał za HYDROMEL jak zobaczył te cuda w innej firmie.

PUS

Bardzo porządny i poukładany zakład pracy. Stała, dobrze płatna praca. Zakład godny polecenia każdemu.

Noris

Ogłaszają się z powrotem na OLx dzwoniłem w ubiegłym tygodniu to usłyszałem że mają komplet coś chyba nie tak??? Tylko z kim z firmą czy kierowcami

@Noris

Też jestem ciekawy bo też dzwoniłem i mają komplet kierowców

Oned

Coś kombinują nie prościej zrobić system 2/1 i każdy 2 tyg jeździ i tydzień wolnego.

RM
@Oned

Kolego widzę, że nie rozumiesz treści ogłoszenia i transportu. Przecież piszą w ogłoszeniu że potrzebują kierowcę właśnie na podmiane jak kierowcy z systemu 2/1 mają wolne. Jeśli nie wiesz czemu potrzebują to jeszcze Ci wyjaśnię-matematyka - zestaw musi jeździć pewnie żeby zarobić na siebie. W każdej większej firmie masz dlugodystansowcow i skoczków do ładowania i krótszych tras.

Bytom

Witam mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku kierowcy jaki mają system, jak płaca i czy warto cv złożyć

Mario
@Bytom

Już nieaktualne, bo dzwoniłem mają komplet. Z tego co mi mówił kolega, który tam jeździ bardzo dobra kasę oferują, ale teraz przechodzą na system minimum 2/1. Mi to akurat pasuje, ale są tacy jak kolega co woleliby w domu być na weekend.

@Mario

A nie wiesz czy to jest system dwa tygodnie na tydzien wolnego czy dwa tygodnie i weekend wolny bo jak ten drugi to wiem ze mozna zarobic w innych firmach ok 9000 do 10000 tys. No ale czesto widac szukaja wiec pewnie jakies miejsc niedlugo bedzie wolne

hahah
@Bytom

system na weekend wolny, poczekaj tydzien i znowu beda szukac to przyjdziesz i posmakujesz tego miodu

@hahah

He a to jakis lipa a to caly czas beda szukac. A tez tak slyszalem juz kilka razy.????

Szok
@Bytom

Dziwna sprawa, bo płacą nieźle pieniądze. Auta nowe lub prawie nowe i cudów nie wymagają. Gdybym miał prawo jazdy na zestaw to na pewno bym poprosił o przeniesienie na to stanowisko. Z tego co słyszę to dobre warunki oferują tylko trafiają na dziwnych kierowców.

haha
@Szok

no i juz wiesz skad te pozytywne komentarze, nie jezdził, nawet prawka nie ma a w chwali jazde w tej firmie ;)

@haha

Ja jeździłem i niczego złego nie mogę powiedzieć, jak na system tygodniowy płacili bardzo dobrze. Kto jezdzil w (usunięte przez administratora)to tej firmy nie zostawi już bo duży porzadny i poukladany zakład. Odszedlem tylko ze względów prywatnych.

haha
@Scania

chyba mówisz o tych z solówek to faktycznie nie odejdą jak zaczynają robotę o 7 a o 12 (usunięte przez administratora) ;) a na zestaw to masz robotę z giełdy, to taka rewelacja ??

@haha

A kto z giełdy nie korzysta, tylko tak na prawdę co Ciebie to boli. To nie Ty negocjujesz stawki więc robota jak każda inna , jeździsz i robisz swoje. No może o chłopaki z solo mają lepiej bo w domu ale kasa mniejsza. Przecież możesz sobie taka robotę znaleźć. Każdy z nas wie jaki ma zawód i jakie są jego minusy. Nie marudź tak na nich bo takich zakładów, które nie oszukują pracowników jest już na prawdę mało. Niech sobie biorą ładunku skąd chcą, ale też nie masz racji bo jeżdżą z dużą spedycja a z giełdy brali jak mnie ściagali czasem.

@Scania

To mówisz kolego że warto iść jako kierowca.Na dzień dzisiejszy system bodajże 2/1 i niby dobra kasa.

@Mart

Z tego co widzę to jest ogłoszenie z tygodniowka tylko i bez przypisanego auta czyli skoczek. Jeśli jednak dalej utrzymują standardy z wynagrodzeniem to warto iść.

@haha

Kolego chyba nie wiesz co gadasz jak ty chcesz porównać chłopaków którzy jeżdżą na potrzeby firmy a kierowców spedycji to raz a dwa nigdy nie widzialem żadnego Kierowcy który śpi na Warsztacie więc się trochę wstrzymaj bo jak narazie(usunięte przez administratora)

Noris

Dzwoniłem potrzebuja ale na skoczka by auto nie stało około tygodnia jak kierowca z jedzie po 2 tygodniach kasa podstawa plus diety

@Noris

Ciekawe jaka kasa i czy robota na stałe

polecam, dobra firma.

Koleś

Na obrotnik propozycja 42zl/h na działalności. Nie dostałem tylko odpowiedzi czy robota na dłużej czy pod zlecenie. Uważam że stawka ok

Ben

Witajcie odradzam wam tą pracę nie dawno z tamtad odszedłem ponieważ poszedłem tam na przyuczenie jako spawacz powiedzieli wszystko fajnie że nauczą i w(usunięte przez administratora) polecieli przez miesiąc tylko szlifierkę dotykałem nic wiecej odrazam a zarobki za cały mc 2100netto odradzam ta firme

@Ben

Chłopcze, jak oni mieli nauczyć Cię spawać, jak Ty automatu załaczyć nie umiales nie wspomnę o ustawieniu prądu. Ze mną robią na stanowisku początkujący ale jak żeś Ty kupił uprawnienia na targowisku to nie dziw się że taki z Ciebie spawacz.

emeryt
@Spawacz

Nauka załączania urządzenia to jedna z czynności przyuczania trolu.

Spawacz

Witam... Chciałbym zapytać czy w tej firmie potrzebne jest duże doświadczenie w spawaniu czarnej. Czy jest szansa na przyuczenie . Pytam gdyż mam uprawnienia ponadpodstawowe ale pracuje w aluminium 131 . W czarnej słabo ale szybko się uczę. Szukam zakładu aby i czarna opanować... Dzięki i pozdrawiam

Ben
@Spawacz

Nie przyucza cię sciemniaja poszedłem tam i niby na przyuczenie miesiąc to tylko szlifowałem elementy aż się (usunięte przez administratora) bo miałem uczyć się spawania nie polecam zarobki bardzo słabe

@Spawacz

Bardzo dobry i rzetelny zakład. Jak komuś się chce robić i ma o tym pojęcie to nieźle zarobi. Można dużo nadgodzin robić

@Spawacz

Dobrze wiedzieć, że można zostawać po godzinach, aby zwiększyć swoje wynagrodzenie. Wiesz może, czy każdego dnia istnieje możliwość, aby zostać dłużej?

emeryt
@Michał

Dowiedz się czy można postawić łóżko przy spawarce. Będziesz mógł więcej zarobić. ????

Jak długo trwa proces awansu w HYDROMEL SA?

Pusik 2
@Pytanie

To pytanie jest za ogólne. Przecież wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. Na co można awansować np. ze spawacza... Na halach jak jesteś dobry pracownik to szybko stawki lecą do góry, można zarabiać bardzo dobre pieniądze. Wszystko zależy od podejścia.

Plusik

Stawki wysokie, wypłaty na czas. Super firma godna polecenia.

Górnik

Duże zapotrzebowanie na pracowników na dole. Mają kontrakty na ładne kilka miesięcy do przodu. Zarobki bardzo dobre. Mogę polecić. Z prywatnych firm lepszej nie znajdziecie.

@Górnik

Knurow góra, najlepsza robota

Michu
@Plusik

A mógłbyś coś więcej napisać o tej robocie na górze? Co konkretnie robisz, na jakim stanowisku?

@Górnik

Widziałem oferty na stanowiska: górnik eksploatacji podziemnej i ślusarz pod ziemią, a także elektryk utrzymania ruchu w systemie trzyzmianowym. Czy te rekrutacje miałeś na myśli? Piszesz o tym, że zarobki są bardzo dobre, więc chętnie się dowiem na jakim są poziomie. Liczę na Twój komentarz.

Nick
@Michał

Zarobki są różne, bo premie są od 0 do 80% procent w zależności na jaka zasłużysz. Roboty mechaniczne np montaże i demontaże kasztów w komorze lub montaże przenośników. Myślę, że nie ma powodów narzekać skoro na grube nie idą a pod firmę co niektórzy. Najlepiej samemu zadzwonić i się dowiedzieć co gdzie i za ile :)

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Witam, w jakich godzinach jest otwarty Hydromel?

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

HYDROMEL Sp. z o.o.