Opinie o Koide Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Koide Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koide Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koide Poland Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Robbie

Szefostwo i menadżerowie robią wszystko żeby atmosfera i praca były jeszcze gorsze niż dotychczas. Pracujesz, więc słyszysz jesteś najgorszy nierób, ale za jakiś czas możesz awansować do biura jak tam się ekipa wykrusza i wtedy podczas cięcia budżetu zwalniasz swoich dawnych kumpli (pod byle pretekstem nawet jeśli ktoś był chwilę przed okresem ochronnym lub miał wcześniej wypadek w pracy), którzy teraz są dla ciebie najgorszymi nierobami. Jeśli jesteś dwulicowy i traktujesz innych jak (usunięte przez administratora) to ta praca będzie twoją wymarzoną.

Ewa Nowy wpis

Ciekawa jestem ile trwa niej więcej proces rekrutacyjny, że w ten sposób ogłaszane jest, że rekrutacje są zakończone. wiem, że od wczoraj jest wystawiona oferta dla specjalisty ds. zakupów i łańcucha dostaw. Piszą, że można zarabiać od minimalnej do 6000 zł. w jaki sposób można zarabiać ten najwyższy próg?

@Pracodawca Nowy wpis
@Ewa

Pani Ewo Rekrutacja trwa, od dziś trwają rozmowy z kandydatami. Stawka o którą Pani pyta to możliwa do osiągnięcia stawka po okresie próbnym, zależna od zaangażowania, efektów (usunięte przez administratora) Zachęcamy do uczestniczenia w rekrutacji.

@@Pracodawca

W tej ofercie nie widzę by wspomniano jakkolwiek o wcześniejszym doświadczeniu. czy ono nie odgrywa kompletnie żadnej roli? Jedynie te 3 miesiące współpracy rzutują na ustalana stawkę? Dodatkowo zastanawiam się co w przypadku podwyżek, na tym stanowisku nie zarabia się w firmie więcej niż wskazuje na to górny próg?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista Ds. Sprzedaży w Koide Poland Sp. z o.o.?

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Aplikacja na stanowisko specjalisty ds sprzedaży została już zakończona. Pozdrawiam.

Ilu operatorów docelowo jest potrzebnych? Wiem ze ze trzy miesiące temu wystawiali ofertę dla wielu kandydatów i teraz właśnie kolejna jest dostępna. Czy to koniec jakiegoś okresu próbnego może czy o co chodzi? czy występuje? Jeśli tak to ile trwa i co potem?

Ogarnięty

Cześć. Nie wiem dokładnie ilu szuka firma, ale mieliśmy spotkanie i ponoć w przyszłym roku ma być więcej zamówień i firma już szuka operatorów. Może będzie tak jak kiedyś po 10 osób na zmianie ale to już chyba od tych zamówień zależy.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Koide Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Byłem i się zmyłem

Za dużo obowiązków spada na 1 osobę i nikt się z niczym nie wyrabia, oprócz tego jest wieczna spychologia... Atmosfera to istny wyścig szczurów, są głupie komentarze czy złośliwe przytyki w stosunku do pracowników! Managerowie chodzą na miesięczne (i dłuższe) L4 na przemian i mają pretensje do pracowników że coś nie działa (chyba zapomnieli że ich zadaniem jest robić wszystko żeby zakład działał jak należy, albo zwyczajnie nie są odpowiednimi ludźmi na takie stanowiska)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Koide Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator maszyn - Pracownik produkcji. Jaki był jej rezultat?
Robbie

Czy w firmie Koide Poland Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Mechanik?

Ptak (sikorka)

Wymagane ukończenie Wyższej Szkoły Lansu i Bansu. Jest tylko jedna zasada - po szklanie i na rusztowanie.

@Ptak (sikorka)

Poważnie nadużywają tu alkoholu czy po prostu sobie żartujesz? ;)

Kulelele

Na stanowisku mechanik wygląda to tak ze po przyjściu do pracy od godziny 6 masz przerwe do godziny 8 póki wszyscy nie przyjdą. Nastepnie idziesz poudawać na hale ze cos naprawisz mimo ze nie masz o tym pojęcia i po jakims czasie znów przerwa. Tak to mniej więcej wyglada

@Kulelele

Czy do dziś organizacja pracy mechanika jest taka jak ją tutaj przytoczyłeś? pytam bo teraz kolega się tym zainteresował i chcieliśmy zapytać o zarobki. ten alkohol to w razie czego już przeszłość? i ilu mechaników teraz tu naprawia?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Koide Poland Sp. z o.o.. Poszukiwani są brak. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Bob

Warunki proponowane przez pracodawce sa smieszne - obowiązków tyle ze dnia braknie, a wyplata minimalna

Czy firma Koide Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bob

Jakie szkolenia, nigdy nic takiego tu nie bylo i nie będzie. Tu się nie szkoli tylko robi.

Józef

Praca jest bardzo fajna. Jako mechanik nic nie musisz robić. Wystarczy że jesteś w firmie tak naprawdę. Kawę można w każdej chwili sobie zrobić. Wszystko jest naprawiane trytykami i plasteliną. Ogólnie bardzo polecam prace tutaj. Porobisz się chwilę i Cię zwolnią :)

@Józef

A kobiety na mechanika to przyjmują? I widzisz czy ja dobrze rozumiem, że z opisu wynika to, że nic nie robisz i za to zwalniają? Po jakim czasie? :/

Olaboga

Firma upada i nikt ani nic juz tego nie zatrzyma. Fatalne zarzadzanie, brak jakichkolwiek przeglądów maszyn, słabe zarobki. Wszyscy ambitniejsi już pouciekali i pozostałych tez to czeka.

@Olaboga

Ale poważnie planują ogłosić upadłość czy po prostu wyolbrzymiasz?

Olaboga
@Zofia

Poważnie. Wszystko zmierza do upadku. Ludzie uciekają nie ma kto robić, po parę osób na zmianie.

@Olaboga

Serio? To ile % ludzi z całości już tutaj brakuje? Nie rekrutują?

jentkerrealista
@Olaboga

weś nie pisz głupot. część ekipy na L4, reszta na urlopach. To samo jest na innych zakładach w okresie wakacyjnym, tak samo jest i w tej firmie od lat.

@jentkerrealista

Aha.xd A to trochę niefajnie ze strony pracowników w sensie no dobra należy im się ale co na to firma, w tym okresie mocno się to odbija na jaki obrotach?

Ruda

W Koike Poland jest supcio. Jestem mega zadowolona. Mamy codziennie owocowe czwartki.

Zofia

Jeszcze parę miesięcy ktoś zwrócił tu uwagę na stan maszyn. Podobno nie były serwisowane regularnie i nikt za bardzo nie chciał się zabierać za ich naprawdę. Faktycznie tak z nimi źle, jak wskazywał? Może po dodaniu tej opinii zwrócili większą uwagę na ich stan i je ogarnęli?

Krzysiek

Praca u nas nie należy do najgorszych. Dużym problemem jest stan maszyn. Mimo, że człowiek chce pracować to czasami nie ma na czym. Maszyny nie są serwisowane na bieżąco i wszystkie przeglądy czy tez naprawy są odciągane do ostatniej chwili, aż nastąpi poważna awaria i maszyna zostaje unieruchomiona na kilka dni. Jeśli chodzi o kwestie finansowe jest tak jak wszędzie. Nie jest źle jednak dobrze tez nie jest. Jeśli ktoś pracował już na produkcji i ma trochę pojęcia to może spróbować podjąć się pracy, jeśli jednak nie miał wcale styczności z produkcja to nie ma sensu, żeby przyjmował się do tej firmy.

Czy w Koide Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Nie ma umów. Zgarniają cię z ulicy zapinają kajdany do nogi i pracujesz jak (usunięte przez administratora)

Karol
@Odpowiedź

Nie no, możesz serio odpowiedzieć? Bo wiele osób na pewno interesuje ta informacja :) Daj znać jak to wygląda z umowami tutaj.

Ukulele

W Koide nastały bardzo złe czasy. Tak naprawdę nie wiadomo kto tym zakładem zarządza. Każdy chce się wybić tutaj i pnie się do góry po trupach. Istny wyścig szczurów na czele którego jest "jednooki bandyta".

Jaki jest wkład kierownictwa Koide Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Genowefa Pigwa

Zarządzanie kierownictwa w 100% przekłada się na atmosferę. Dokładają wszelkich starań aby mogło być jeszcze gorzej. Co teoretycznie nie powinno być już możliwe, a jednak. Trzeba przyznać ze są w tym najlepsi.

Speedy Gonzales

Zdecydowanie odradzam. Atmosfera napięta, firma chyli się ku upadkowi. Do czasu rozbudowy firma była bardzo przyjazna i miała nawet jakieś benefity, na chwilę obecną jest na równi pochyłej w dół. Kierownik produkcji nie ogarnia, kierowniczkę oraz parę ludzi z qc zwolnili. Księgowy sam uciekł widząc co się dzieje. Maszyny sklejone na taśmy i trytki, ledwo ciągną, pieniędzy na naprawy nie ma. Ludzie nie czekają na zwolnienie i sami szukają czegoś lepszego, bo każdy widzi że to koniec.

Iwo

Firma ogólnie oceniana jako dobry pracodawca więc jeśli ktoś przymierza się aplikować to z pewnością warto.

@Iwo

Warto było ale kulka lat temu. Teraz nawet premii rocznej nie ma. Wszystko się sypie. Dobrze , że jeszcze wypłaty są na czas. Tyle , ze nie wiadomo jak długo jeszcze. Spółka podobno ma problemy finansowe od jakiegoś czasu

Jolanta
@Tomek

@Tomek w obecnych czasach pewnie nie tylko ta firma ma problemy finansowe. Dobrze jest dostać pensje, mimo ciężkiej sytuacji. Informacji o rekrutacji nie widzę, dlatego może nie jest tak źle. Jak oceniasz warunki umowy i miejsce pracy, czy jest to stabilna praca?

@Jolanta

Nawet Szef księgowości uciekł , szefowa QC zwolnili bo nie chciała podać listy osób do zwolnienia . To ja wywalili. Teraz szukają do biura jakiejś naiwniaczki za najniższa krajówą z płynnym angielskim ????????????

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Koide Poland Sp. z o.o.?

Haha awanse ...dobre. Brak jakiejkolwiek ścieżki kariery. Najlepszych pozwalniali , pozostali uciekają. Niech ratuje się kto może. (usunięte przez administratora) !!!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Koide Poland Sp. z o.o.?

Szybki bill

Nie ma takiego systemu. Dobranoc.

tam jet 8 godzin zmiana

Zostaw merytoryczną opinię o Koide Poland Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Koide Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koide Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koide Poland Sp. z o.o.?

Koide Poland Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Rozdzieńskiego 11
    41-300 Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042