counter
1 9 36 5 1
Zarząd Renovis Sp. z o.o.

Zarząd Renovis Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (dalej Renovis) stanowczo odcina się od publikowanych tu opinii, które podają informację nieprawdziwe i jako takie stanowią wyłącznie pomówienia i próbę szykany. Każdy pracownik naszej firmy od początku jej funkcjonowania do chwili obecnej był zatrudniony na umowę o pracę, kontrakt menadżerski, umowę agencyjną bądź umowę między firmami. W tych dokumentach zawarte były i są warunki współpracy. Wszelkie rozliczenia pomiędzy pracodawcą i pracownikiem były i są rozliczane. Wobec firmy Renovis nie zostały wniesione żadne roszczenia ze strony byłych lub obecnych pracowników i nie toczy się żadne postępowanie przeciwko Spółce. Dodatkowo Zarząd Renovis zwrócił uwagę administratorowi portalu http://gowork.pl że powinien, chcąc być rzetelnym i wiarygodnym źródłem wprowadzić rejestrację użytkowników, aby uniknąć zamieszczania szkalujących postów. W czasach, kiedy każdy obywatel może bezpłatnie posiadać profil zaufany i podpisać się z jego pomocą nie stanowi to żadnego problemu. http://Gowork.pl nie jest zainteresowany takim rozwiązaniem, zaproponował spółce założenie PŁATNEGO profilu, w którym między innymi można monitorować na bieżąco zamieszczane posty. Rejestracja i podpis nie zabierają anonimowości, której broni http://Gowork.pl w swoich artykułach. Można podpisać się pseudonimem, w posiadaniu zarejestrowanych danych może być jedynie portal. Pozwoli to natomiast uniknąć mnożenia kont w nieskończoność i rozpowszechniania nieprawdziwych opinii o pracodawcy. (Zarząd Renovis jest świadomy, że większość umieszczanych na portalu postów pod różnymi pseudonimami tworzy jedna osoba). Renovis podkreśla, iż obecna sytuacja wskazuje, iż założenie portalu http://Gowork.pl zostało wypaczone, a wpisy umieszczane na nim w rzeczywistości nie odzwierciedlają prawdy. Zarząd Renovis przypomina, że każdy kto uporczywie pomawia, szkaluje i narusza dobre imię jakiegokolwiek podmiotu dopuszcza się popełniania przestępstwa określonego w art. 212 k.k. oraz stanowi naruszenie dóbr osobistych określonych w art. 23 i 24 k.c.

Tak2Nie35

Jak ze studentami w Renovis Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Co jaki okres czasu w Renovis Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

TakNie

Jak ze studentami w Renovis Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Teletubiś
@Pytanie

Firmy już nie ma. Zemścił się brak szacunku dla załogi. Niby nie ma ludzi niezastąpionych A jednak........

@Teletubiś

Firmy już nie ma, dostaliśmy wypowiedzenia już wcześniej a w zeszłym tygodniu kolejni pracownicy. Firma matka SMG jest zadłużona na 342.407,62zł także tak kończy się skąpstwo wobec lojalnych pracowników, którzy ciężko pracowali na sukces tej firmy a przez chciwy zarząd odeszli i pootwierali swoje firmy, które prosperują coraz lepiej. Już kontaktowałem się z jedną z tych firm i będę z nią współpracował ponieważ jest uczciwa i dąży do sukcesu a ja razem z nią. Przypuszczam, że inni pójdą w moje ślady.

@Były pracownik

Zatem zapraszam wszystkich byłych współpracowników do kontaktu. Dane na Facebooku pod hasłem HPWINNER Polska na Facebooku

Tak18Nie
także były pracownik Nowy wpis
@Były pracownik

Skąd masz takie informacje o firmie matce @Teletubiś? Można domniemywać, że skoro podajesz kwoty co do grosza, to musiałeś mieć wiarygodne źródło. No i skoro już nie pracujesz a wszedłeś w szeregi konkurencji, to dlaczego się od razu nie przedstawić z imienia i zapodać na forum nazwę nowego pracodawcy?

TakNie2
Były Nowy wpis
@także były pracownik

Wujek Google mi powiedział

Tak7Nie
pomysłodawca biznesu Nowy wpis

Coś widzę, że tajna broń się zacięła i wyłączność jakby szlag trafił :) Cóż jaką bronią wojujesz od takiej giniesz. Pani Prezes znowu chyba powróci do piłowania pazurów w salonie tipsów. Pamiętajcie nieetyczne działania, niezgodne w umową zawsze prędzej czy zderzą się z rynkową rzeczywistością a wtedy okazuje się kto tak na prawdę stanowił wartość dodaną w firmie a kto tylko czyhał na czyjej kontakty i chciał na nich zarobić. Życzę zatem powodzenia w nowym biznesie i weźcie sobie Państwo do serca wnioski z błędów jakie zostały popełnione w spółce RENOVIS w stosunku do ludzi którzy bądź co bądź mają większe IQ niż cały zarząd razem wzięty. No i pozdrówcie Pana Roberta z Sosnowca. Tak jak On zrobił Was na szaro zrobił to się rzadko zdarza. Program który zbierał wszystkie kontakty a do którego On miał dostęp jako superwizor, nowa strona internetowa która wyrzuciła spółkę z pozycjonowania na pierwszych 3 miejscach w google na 50 podstroną (moim zdaniem to była część planu)... Robercik od 2-giego miesiąca grał dla siebie. Na każdym wyjeździe mówił klientom, że kontakt tylko z nim i tylko przez jego spółkę bo On to przejmuje, że jego brat był Prezesem Orlenu i takie tam chłodne kawałki klientom opowiadał. Opowiadał też że Zarząd Renowis to ludzie z przypadku którzy nie umieją robić biznesu, że jago wynajęli żeby "prowadzić procesy negocjacyjne z klientami" i długo by można pisać na koniec zawsze mówił, że On studia skończył a ze mną żeby nikt sie nie kontaktował bo pójdę do więzienia i mam telefon na podsłuchu (te sprawy z tym Panem jeszcze sobie wyjaśnię) Obłuda była taka, że 3 miesiące latał za mną żebym dołączył do niego do DM GROUP no i ta jego retoryka. Tomasz ostatnia Twoja sprzedaż to ponad 600 000 ja ci oferuję 1,23% brutto brutto to masz 5000 na rękę o 2000 więcej niż u Pani Joanny

Tak16Nie

Hej, czy w firmie Renovis Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak2Nie2
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny w tej firmie.

Tak14Nie

Tak właśnie było! Ta firma to tonący statek przez pazerność właścicieli - w ciągu 6-7 lat niczego się nie nauczyli - wystarczyło doceniać pracowników i dać zarobić - dziś nie byliby w takiej sytuacji w jakiej są... Nie zmieniło się nic poza pracownikami... Pani "prezes" wiecznie nos do góry, zgrywa wielką paniusię i traktuje ludzi z góry. O tym biznesie nie ma zielonego pojęcia, nie ma też pojęcia o zarządzaniu firmą i ludźmi. Stracili wartościowych pracowników i klapa... Ale co tam, przecież nie ma ludzi niezastąpionych - oni nie mieli znaczenia.. (słyszałem) - chyba jednak mieli znaczenie dla tej firmy i jestem przekonany o tym, że w głębi serca o tym wiedzą lecz przez dumę nikt się do tego nie przyzna.

Tak22Nie
Witold
@Były pracownik

"Dziś nie byliby w takiej sytuacji w jakiej są", tzn. w jakiej sytuacji jest firma? Napisałeś także, że firma straciła wartościowych pracowników, co takiego się stało (dzieje), że zdecydowali się odejść?

Tak9Nie
były
@Witold

Wiesz Witold trudno sie pracuje za obietnice wynagrodzenia a jak Ci się już coś należy to człowiek z Sosnowca montuje fałszywe kwity i przejmuje twój dorobek

Tak16Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zarząd Renovis Sp. z o.o.

Tak2Nie35
@Zarząd Renovis Sp. z o.o.

co państwu pozostało... tylko się odciąć udając, że wszystkie te wpisy to jeden człowiek, śmieszne.

Tak35Nie
Były
@Zarząd Renovis Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) trzeba płacić to co się komu należy. Prawda boli. To że sprawy w sądzie nie macie świadczy tylko o tym że są ludzie normalni na tym świecie którym życia nie przysłanie kasa. Trzeba było grać uczciwie. Życzę powodzenia w biznesach.

Tak32Nie
też były
@Zarząd Renovis Sp. z o.o.

W każdych plotkach jest trochę prawdy. Ludzie bądź 1 odoba jak twierdzi zarząd jeżeli nie czuli by się (usunięte przez administratora) to z pewnością nie umieszczali by wpisów negatywnych. Z firmą współpracowałem krótko. Dostałem kilka dziwnych propozycji, obietnice pana roberta, że jak zrobie to i tamto to zarobię dużo a moje zarobki ogranicza tylko moja wyobraźnia. Moja wygrana z renovisem to to, że przejrzałem ich chytry plan. Plan nazywa się "pracownik zrobił swoje pracownik może odejść" Oczywiście w niuełasce. Efekty mojej pracy miał dziedziczyć niejaki pan robert. A ja zawsze miałem być wynagradzany od sukcesu. Jeżeli posty umieszcza 1 osoba w co wątpię to od teraz jest nas 2

Tak32Nie
lider
@Zarząd Renovis Sp. z o.o.

Po tym wpisie widać, że z zarządzaniem w Renovis coś jest nie tak. Firma która szoruje po dnie ze wzglądu na nieudolność w zarządzaniu, ze względu na przerost własnego ego poucza potentata na rynku portali internetowych i mówi im jak mają działać. Taki styl zarządzania też był w firmie. Pouczano najlepszych pracowników jak mają działać Pouczano największych klientów jak mają realizować swoje cele biznesowe. Na prawdę z nimi jest coś nie halo

Tak23Nie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Renovis Sp. z o.o.?

najstarszy stażem
@Pytanie

nieudolno autorytalny z nutką naiwności. Tz., żw wierzy się konsultantom i łyka ich bajki jak młody pelikan

Tak22Nie
Teresa
@najstarszy stażem

A tak bardziej na "chłopski rozum" możesz napisać? Piszesz, że styl zarządzania w Renovis jest autorytarny - masz na myśli, że zdanie pracowników nie jest tutaj brane w ogóle pod uwagę?

Tak2Nie
Emil
@Teresa

Pani Prezes zawsze wszystko wiedziała najlepiej. Piszę w czasie przeszłym bo z takim zarządzaniem spółki juz praktycznie nie ma. Zapytacie o przykłady.Zwolniła najlepszych pracowników lub sami sie zwolnili. Sama określiła zasady premiowania a jak przyszło do realizacji to się z tego niewywiązywała. Przykład człowiek który załatwił największy kontrakt nie dostał złotóweczki a na odchodne go oskarżyła. Jeszcze przykłady podać jakieś?

Tak18Nie
Teresa
@Emil

@Emil, sytuacja, którą opisujesz jest dość deprymująca. Osoby z doświadczeniem odchodzą, a czy jest to firma, w której można zdobyć jakieś doświadczenie branżowe? Poleciłbyś Renovis komuś kto dopiero zaczyna?

TakNie3
inwestor
@Emil

można by namiary na tego jednego Pana dostać? Mam dla niego propozycję współpracy

Tak12Nie
Moroko
@inwestor

szukaj na fb pisząc HPwinner Polska

Tak12Nie
pomysłodawca biznesu

No proszę ktoś tu się boi prawdy, ktoś usuwa wpisy. A ja cię zastanawiam co ludzie z pewnego miasta w Zagłębiu mają w genach, że nic tylko w żywe oczy łgać. Zastanawiający jest fakt, że główni klienci tego człowieka to grupa Orlan a niejaki Dariusz Jacek K znów w areszcie - przypadek??? a tym czasem jego braciszek DMG HPWINNER Polska Menadżer Kontraktowy Nazwa firmyHangzhou Hpwinner Opto Corporation Okres zatrudnieniacze 2017 – obecnie Czas zatrudnienia2 lata 5 mies. LokalizacjaPolska Współpraca z jednym z największych producentów opraw LED w Chinach - budowa struktury na rynku Polski. Główne obszary działania: przemysł, sport, JST. Lista głównych klientów w obszarze szkoleń i doradztwa w DMG: Orlen Oil Platinum Oil Conbelts Bytom... b ciekawe na prawdę b ciekawe

Tak23Nie
smutny
@pomysłodawca biznesu

taka prawda wierzy się konsultantom, wierzy się w ich kłamstwa i intrygi a lojalnych się zwalnia, Ja sie pytam co żeście osiągnęli tą metodą? Konsultant z Zagłębie rozwalił firmę i podebrał klientów i niektórych pracowników Bravo wy

Tak15Nie
@smutny

Panie Smutny, Jakich on podebrał klientów?? Nic nie podebrał i nic nie sprzedaje. Ciągle przegrywa przetargi za pośrednictwem swojego śmiesznego pracownika i jakieś konsorcja. Mało tego, dzwonią do byłych pracowników, którzy działają już na rynku i proszą się o zamówienie towaru u nich po cenach zakupowych po to żeby utrzymać tą pseudo "wyłączność" u dostawcy... Biznes robi człowiek z człowiekiem a nie jak w przypadku tych "DŻENTELMENÓW" - człowiek z oszutem - człowiek oszusta wyczuje od razu.

Tak8Nie
ss

(usunięte przez administratora) Renovisu już praktycznie nie ma. Renovis to byli ludzie, których człowiek (usunięte przez administratora)sie pozbył stosując tanie harcerskie sztuczki

Tak19Nie1
Ciekawy

To w końcu ten konsultant kogoś zwolnił (za brak wyników), czy nie zwolnił (insynuacje)? W jednej wypowiedzi są sprzeczne informacje, co daje do myślenia... Nie ma to jak w nerwach pisać odpowiedzi, wtedy prawda wychodzi :)

G

Ja jako były pracownik tej „spółki” pracowalem w dziale technicznym i zgadzam się z kolega poniżej. Jeździłem po całej Polsce- wykonując montaże oświetlenia, planując, załatwiając, pracując fizycznie po średnio 10h dziennie a po pracy gdzieś na stancji planowałem dalsze etapy realizacji czyli defacto pracowałem znacznie dłużej. Wsparcie ze strony zarządu- brak. Firma to jakaś porażka. Generalnie w domu byłem gościem i to za marne pieniądze. O podwyżkę podstawy chodziłem przynajmniej od 2 lat... początkowo miałem 2500brutto a następnie aż 3250brutto - niecałe 2300 na rękę... za dość odpowiedzialna prace i nadzór nad wykonawstwem robot za grube sumy... Zawsze to samo - nie, nie, nie. Pazerność do granic i wieczne wymyślanie, ze budżet się nie spina itd - sam liczyłem koszta i zawsze był zysk na montażu... Chyba, ze prezes celowo obniżał kwotę startując w przetargu by go wygrać... pomimo, ze wycenialem np. montaż dużo wyżej.. Potem się nie spina ale zapomina o własnej decyzji... Wiecznie źle itd. Było kiedyś fajnie i pracowało się fajnie w dobrym zespole ale te czasy to przeszłość... Ryba psuje się od głowy - to idealnie opisuje tą sytuacje. Odszedłem w styczniu z hukiem, chorowałem na L4. Dostałem dyscyplinarkę po złości,(usunięte przez administratora) po dyscyplinarce przebywając na L4 firma a dokładnie pani prezes nie wysłała do ZUS zaświadczenia Z4 i nie otrzymałem żadnego świadczenia.. Prosiłem i wysyłałem do nich ten druk osobiście - bez odzewu... Wszyscy, którzy odeszli bądź podstępnie wyrzucono to wrogowie nr1 ale ciężko znaleźć winę w sobie. Tak naprawdę ta firmę rozkręciło nas 3 - Tomek, Przemek i ja bo tylu nas było po 1 przewrocie bez sukcesu w tej firmie... potem była ich lawina i nowi pracownicy, którzy sporo wnieśli od siebie bez słowa dziękuje a co dopiero wynagrodzenia. Dziś pracuje na własny rachunek i wszystko jakos się spina...

Tak26Nie2
pomysłodawca biznesu

Wczytaj kolega pokazał mi to forum. Co mogę napisać jako były (usunięte przez administratora) pracownik. Zgadzam się z przedmówcami. (usunięte przez administratora) Milionowe obroty, klienci drzwiami i oknami się pchali ale Zarząd chciał więcej. Roczny wzrost na poziomie ponad 200% to było dużo za mało. Zatrudniono zatem gościa od prowadzenia procesów negocjacyjnych, obniżania prowizji, podwyższania cen, obniżania wynagrodzeń, eksperta od zaradzania przez konflikt i miernej jakości szkoleniowca, który tak na prawdę zawodowo nie osiągnął nic. (usunięte przez administratora)Gość z Sosnowca bo to ważne obiecał: - że przeszkoli kadrę z prowadzenia procesów negocjacyjnych, - wprowadzi CRM - przerobi stronę www, że będzie się pozycjonowała na pierwszych miejscach (a bez niego pozycjonowała się na 3 miejscu) - dla najlepszych wprowadzi Coutching - sam obiecał że wejdzie do Orlenu bo tam ma brata na wysokim stołku i będzie sprzedawał za min 6 zer w miesiącu Po miesiącach okazało się, że szkolenia to była forma wyłudzania kasy w dotacji, CRM to jakaś lipa z darmowym silnikiem z internetu, strona www pozycjonuje się na 20 podstronie a jego sprzedaż cóż oscyluje wokół 0 Zarząd padł ofiarą własnej pazerności, pozbył się najlepszych bo Pan z Sosnowca fabrykował dokumenty (usunięte przez administratora) Chytry plan był taki, że np ja w dzień zwolnienia otrzymałem propozycję żeby pracować tylko dla niego. Pokazałem mu środkowy palec i dziś bym zrobił tak samo. KILKA LAT SPĘDZONE Z(usunięte przez administratora) LUDŹMI nie uważam za czas stracony. Klienci zostali a interesy robi się z ludźmi a nie z firmami. Człowiek racjonalizator próbował zablokować dostawców ale skończyło się na pustych słowach. Pamiętajcie karma wraca czasami wcześniej czasami później a moje niewypłacone prowizje ponad 100 000 prędzej czy później mi oddacie i mi i moim kolegom. Życząc sukcesów biznesowych pozdrawiam pazernych i tym którym wiecznie mało, mało i mało.

Tak21Nie2
ET

jakaś masakra jak mają ci wypłacić pieniądze to wystawią jakąś fakturę i że niby Ci potrącają.(usunięte przez administratora) Każą podpisywać masę dokumentów na jakieś szkolenia (usunięte przez administratora)

Tak18Nie1
Albert

(usunięte przez administratora) Wymagania jak z kosmosu a zarządzanie leży na łopatkach. Dużo obiecują a jak co do czego przyjdzie to udają Greka. Szkoda czasu(usunięte przez administratora)

Tak17Nie2

Firma działa standardowo(usunięte przez administratora) Jak wypracujesz target i ma być prowizja taki chłop z Sosnowca (usunięte przez administratora) przejmuje rynek, kontakty i wywala z roboty. Dodatkowo każą podpisywać masę kwitów, że niby wielkie szkolenia się odbyły. Ogólnie nikomu nie polecam

Tak17Nie2

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Renovis Sp. z o.o. w mieście Katowice? Każda wypowiedź się liczy, czekamy na Twoją opinie odnośnie pracy!

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Renovis Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad