Mikea salon sprzedaży

Tychy

Opinie o Mikea salon sprzedaży

Dariusz P

Mikea producent drzwi tychy- chamstwo do potegi kupilem drzwi wejsciowe za 5500zl pozniej poprosilem o pomiar kolejnych 2 par drzwi pomiarowiec dojechal 3 km ale ze bylismy w trakcie remontu i nasza wizja sie zmienila poprosilem o dodatkowy pomiar drzwi to pan Dawid szczeniak po gimnazium - sprzedawca zazadal oplaty 50 zl za dojazd a na wiesc ze planuje zakup jeszcze 6 par drzwi powiedzial ze owszem ale 50 zl jest nieuniknione!!!! Nie skozystalem z oferty bo jesli placi sie 20 tys za wszystkie drzwi do domu to chocby pomiarowiec mial przyjechac 5 razy to uwazam ze jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od srania zeby mierzyc Kupilem u konkurencji bylo bez problemow

Czy łatwo jest otrzymać pracę w firmie Mikea salon sprzedaży ? Ile czasu trwa okres próbny? Napisz swoją opinię, jest ona dla nas ważna!

Zostaw opinię o Mikea salon sprzedaży - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikea salon sprzedaży