Opinie o Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży w Tychy

Chciałem się tu rozejrzeć za pracą, ale same stare wpisy i nie wiem teraz o co chodzi. Czy większe szansę na etat budowlańca miałbym, gdybym zaniósł cv osobiście czy nie ma reguły? No i szukam czegoś na dłuższy czas, to dajcie znać czy w porze zimowej też są zlecenia z budowlanki.

Dariusz P

Mikea producent drzwi tychy- chamstwo do potegi kupilem drzwi wejsciowe za 5500zl pozniej poprosilem o pomiar kolejnych 2 par drzwi pomiarowiec dojechal 3 km ale ze bylismy w trakcie remontu i nasza wizja sie zmienila poprosilem o dodatkowy pomiar drzwi to pan Dawid szczeniak po gimnazium - sprzedawca zazadal oplaty 50 zl za dojazd a na wiesc ze planuje zakup jeszcze 6 par drzwi powiedzial ze owszem ale 50 zl jest nieuniknione!!!! Nie skozystalem z oferty bo jesli placi sie 20 tys za wszystkie drzwi do domu to chocby pomiarowiec mial przyjechac 5 razy to uwazam ze jest jak (usunięte przez administratora) od srania zeby mierzyc Kupilem u konkurencji bylo bez problemow

Zaciekawiony
@Dariusz P

@Dariusz P. Doprecyzuj proszę, na czym polegało (usunięte przez administratora) tego pana Dawida. Z Twojego posta wynika jedynie, że polityka sprzedaży firmy "mikea Paweł Cyrnal" jest inna niż Ci się wydaje że powinna być i tyle. Nie wydaje się być adekwatne używanie przez Ciebie z gruntu obraźliwych określeń (usunięte przez administratora) i "szczeniak"

Natalia Nowy wpis
@Dariusz P

Kupujesz drzwi za 20 tyś a szkoda ci 50 zł? Chyba niewiele się różnisz od tej firmy jeszcze do tego tracisz czas na wpisywanie głupot chyba masz problem z swoim zbyt wysokim ego

Właściciel Nowy wpis
@Dariusz P

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że chyba Pan nie doczytał iż jest to portal dla byłych , oraz aktualnych pracowników i Pana opinia w tym miejscu nie ma sensu. Co do opinii to rozumiem, że Pana doświadczenia mogą być negatywne, ale chciałbym zauważyć, że używanie języka obraźliwego nie jest konstruktywne. Rozumiem również zdziwienie w kwestii dodatkowych opłat za pomiar, zwłaszcza jeśli wydaje się to nieuzasadnione przy zakupie większej ilości drzwi. Przyjęcie takiej polityki cenowej może rzeczywiście być irytujące dla klientów, którzy oczekują więcej elastyczności w procesie zakupu. Natomiast montażysta nie ma w zwyczaju jeździć kilka razy za darmo, tylko dlatego że klient zmienia swoje wizje. Szanujmy swój czas. Być może wystarczyła spokojna rozmowa, aby wyjaśnić obawy i oczekiwania, to mogłoby przynieść lepsze rezultaty. Mam nadzieje że znalazł Pan inną firmę w której zamawiając drzwi nie musiał się Pan martwić o dodatkowe koszty w wysokości 50zł, a z drugiej strony dzięki temu nie został Pan zmuszony do używania przykrych słów w kierunku obsługi. Pozdrawiam

Aneta Nowy wpis

Czy salon zatrudnia na umowę o prace ?

Jasiek

Na jaką umowę można liczyć na początku?

Aplikowałeś do firmy Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
D.M.

Odnosząc się do postu @Dariusz P chciałbym zauważyć, że "Mikea producent drzwi Tychy" i "Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży - Tychy" to dwie odrębne firmy. Oprócz tego, to znamienna jest "bezstronność" tutejszych moderatorów, którzy słowo (usunięte przez administratora) odnoszące się wprost do p. Dawida usuwają, natomiast to samo słowo odnoszące się do postawy firmy (nomen omen Bogu ducha winnej w kwestii omawianej sprawy) już im nie przeszkadza. Taki to "bezstronny" jest ten portal.

Leon

Może podpowiecie coś więcej o pracy w firmie?

admin

Czy łatwo jest otrzymać pracę w firmie Mikea salon sprzedaży ? Ile czasu trwa okres próbny? Napisz swoją opinię, jest ona dla nas ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży - Tychy

Paweł Cyrnal Mikea - Salon Sprzedaży
3.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mikołowska 112
    43-100 Tychy