Opinie o Cromo-Stal Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cromo-Stal Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cromo-Stal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cromo-Stal Sp. z o.o. w Katowice

Referent/Sekretariat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Były pracownik
 Pytanie

Najgorsza firma w jakiej można podjąć pracę młodej chcącej się uczyć i zdobywać doświadczenie osobie. Potrafi zabić w każdym chęci do działania. Atmosfera? Zależy od dwóch koleżanek na stanowiskach administracyjnych, które uważają się za najważniejsze w firmie i jedyne co potrafią to udawać, że pracują (w rzeczywistości zrzucając pracę na najnowszego pracownika). Wykończyły już kilka nowych dziewczyn. Najbardziej fałszywe osoby z którymi nie warto wchodzić w interakcje. Jedyne ulubione słowo jakiego można się nauczyć od asystentki zarządu(koleżanki z administracji) to „DUPOCHRON”. Ma je tak genialnie dopracowane, że sam Zarząd nie może się domyśleć co jest prawdą a co nie, i przez swe genialne techniki fałszerstwa to ona w rzeczywistości dyktuje warunki. Upokarzanie, poniżanie, obrażanie się i wywoływanie poczucia winy na porządku dziennym. Egzaminy sprawdzające przy innych pracownikach. Płace: trochę powyżej najniższej krajowej i dobrze by było jak byś dodatkowo za darmo pracował około godzinny dziennie i sprzątał po innych oraz dziękował za to że pozwalają Ci to zrobić. Jedyny plus firmy. Kilka nielicznych i szczerych osób, które tworzą dobrą relacje w firmie: żeńska część działu handlowego wraz z asystentką, logistyk, dwie jakże surowe ale sprawiedliwe i wymagające księgowe oraz właściciel firmy. Opinia z przestrogą dla nowych osób.

Magdalena Nowy wpis

Hej, co firma oferuje osobom zatrudnionym na stanowisku przedstawiciela handlowego? Na jakie zarobki można liczyć w Cromo-Stalu? Czy wynagrodzenie składa się też z podstawy czy jest prowizyjne? Czy są premie za wyrabianie norm? Jakie są wymagania co do targetów?

Administrator

Pracodawcy powinni być dla osób poszukujących pracy jak otwarta księga. Rynek pracy powinien być szczery i transparentny. Może takie taki się stać dzięki tobie. Dodaj szczerą opinię o firmie Cromo-Stal Sp. z o.o. w mieście Katowice i pokaż innym jaki naprawdę jest to pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Cromo-Stal Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Cromo-Stal Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Miedziana 10
    40-321 Katowice
  • NIP: 6342726358 KRS: 0000338508
Cromo-Stal Sp. z o.o.