Cromo-Stal Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cromo-Stal Sp. z o.o.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Cromo-Stal Sp. z o.o. na stanowisko Staż? Pojawiło się 6 sierpnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ka. Nowy wpis

Byłem kiedyś tu na rozmowie kwalifikacyjnej. Szef bardzo w porządku. Miło oceniam tę rozmowę.

Nowy wpis

@Ka.

Bardzo dziękujemy za wyrażoną opinię. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 27 marca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Cromo-Stal Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Handlowiec. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Agnieszka

Na ich stronie jest ogłoszenie tzn oferta pracy na stanowisko doradcę-handlowiec, powiedzcie jak wygląda rekrutacja? Ile ma etapów? jakich pytań się spodziewać?

@Agnieszka

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pani pytanie informujemy, iż rekrutacja składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest weryfikacja przesłanego CV oraz ewentualnych dodatkowych dokumentów potwierdzających kwalifikacje czy zdobyte doświadczenie. Wówczas decydujemy o zaproszeniu osoby na rozmowę kwalifikacyjną , będącą drugim etapem rekrutacji. Po przeprowadzonej rozmowie, jeśli zarówno Kandydat, jak i firma widzą potencjał zatrudnienia zapraszamy na trzeci etap rekrutacji , który również odbywa się w spółce, a na którym prowadzona rozmowa ma już na celu sprawdzenie umiejętności handlowych Kandydata. Najczęściej przy tym etapie rekrutacji oprócz Kierownika Działu Handlowego jest również obecny Dyrektor Handlowy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Cromo-Stal Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Czy w firmie Cromo-Stal Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Handlowiec?

KDH

Dzień dobry, firma pracuje w godzinach 7 30 -15 30 niezależnie od stanowiska pracy

Mirosław

Nadal są tu dobre zarobki jak ktoś wspomniał? Na stanowisku PH targety są tak ustawione że można je zrobić bez problemu żeby złapać premie? Chciałem aplikować i wolę wcześniej dowiedzieć się jak jest.

KDH
@Mirosław

Dzień dobry, wysokość premii uzależniona jest od wygenerowanych zysków. Progi są ustalane indywidualnie np. uzależnione od stażu pracy, doświadczenia i wiedzy. Mogę potwierdzić, że aktualne zarobki są zadowalające, a progi adekwatne do sytuacji jaka panuje w branży.

Przemek

Pracowałem jako handlowiec przez 3 lata i bardzo dobrze wspominam współprace z tą firmą. Stawka podstawa + premia od sprzedaży zatem im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz. Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, godzina w miesiącu do wybrania na dowolny cel (z tym się pierwszy raz spotkałem i jest to super opcja zamiast brania urlopu żeby np. zdążyć do lekarza na 15), wyjazdowe imprezy integracyjne, szkolenia, ogólnie w firmie fajna atmosfera

Magdalena

Hej, co firma oferuje osobom zatrudnionym na stanowisku przedstawiciela handlowego? Na jakie zarobki można liczyć w Cromo-Stalu? Czy wynagrodzenie składa się też z podstawy czy jest prowizyjne? Czy są premie za wyrabianie norm? Jakie są wymagania co do targetów?

Zostaw merytoryczną opinię o Cromo-Stal Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Cromo-Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cromo-Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Cromo-Stal Sp. z o.o.