Opinie o Moto-Factory Filipkowski Sp.J. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Moto-Factory Filipkowski Sp.J.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Moto-Factory Filipkowski Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Factory Filipkowski Sp.J. w Warszawa

Tom Nowy wpis

NIE POLECAM! Zamówiłem towar który miał zostać wysłany po 48godz. takolą informację dostałem od Pana przez telefon, mimo że na stronie internetowej towar był dostępny i wpisane było że wysyłką do 24h, po kilku dniach dzwoniłem i Pan wielce zdziwiony że dzwonie i pytam i że sprawdzi i oddzwoni i oczywiście nie oddzwonił! Taka sytuacja miała miejsce jeszcze kilka razy! Pisałem maile o zwrot pieniędzyjuz po około półtora miesiąca od zamówienia, dzwoniłem wiele razy i nic, dostałem informację że w ciągu 2dni roboczych zwrócą mi pieniądze! Mija kolejny tydzień i nie ma pieniędzy na koncie ani kontaktu z nimi! Niestety będę zmuszony iść zgłosić sprawę na policję

Artur Nowy wpis

Czy w firmie macie inwentaryzacje ?

Niezadowolony Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!Zamówiłem towar zapłaciłem do pięciu dni roboczych miał zostać wysłany po 10 dniach skontaktowałem się z nimi powiedzieli że nie mają na stanie muszą zamówić u producenta i takie tam głupie tlumaczenia ok czekam cierpliwie dalej ... I Dalej nic kolejne kontakty nic nie pomogły ciągle to samo tłumaczenie że nie mają bo nie ma producent! To dla czego u nich widnieje w sklepie jako dostępne?! Na maile nie odpowiadaja! Tylko telefoniczne rozmowy jak już się uda do nich dodzwonic. Po ponad miesiącu oczekiwania zrezygnowałem z zamówienia po czym kilka razy musiałem interweniować o zwrot pieniędzy! Hurra otrzymałem kasę po ok 10 dniach. Taką to w dużym skrócie moja historia

Oho Nowy wpis

@MARTA to potwierdzone info? Czemu zlikwidowali?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Moto-Factory Filipkowski Sp.J.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
MARTA

MOTO FACTORY zlikwidowane przy ul. Ryżowej.

filemon

@Stefan A niby dlaczego sie zamyka? Skąd takie rewelacyjne informacje posiadasz?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Moto-Factory Filipkowski Sp.J.?

Stefan

Wątpię gdyż ta firma się zamyka ????

Karol

Czesc! Czy jest możliwość awansu w tej firmie?

mar

Jest to nierzetelna firma zamówiłem tam uchwyt do skutera i zapłaciłem przelewem czekałem tydzień. Gdy dzwoniłem to nie odbierali albo odrzucali połączeni po kilku próbach dodzwoniłem się powiedziano mi że nie mają na stanie i muszę czekać albo zrezygnować z zamówienia. Zrezygnowałem zamówienia mieli mi przelać w tym samym dniu pieniądze i do tej pory tego nie zrobili

Irek

Czy ta cisza na forum to znak, że bardzo dobrze się tu pracuje? Może potrzebni są pracownicy?

Jarosław
@Irek

Tak, jak najbardziej :) Polecam

zenek

Uważajcie na "brygadziste " Łukasz pseudonim Buła, dobry typ tzw . kierownik wszystkich kierowników.

Emil
@zenek

To ten co połamał ręce na skuterze?

Magazynier

Polecam w 100% pracuje już drugi tydzień, i jestem zadowolony pod względem finansowym, współpracowników oraz kierownictwa.

Maciek

Magazynier
@Maciek

Tak, poszukaj na olx

Kopytko

Nie polecam, pracowałem tam jakiś czas temu, same wyzwiska typu koniu, lama i tylko dlatego bo mam zniekształconą szczękę a dodtego za 2000zł na rękę.

Cytrynka
@Kopytko

Adaś????????

nikt

Byłem na rozmowie na magazyniera. Chciałem podjąć prace za kilka dni bo zobowiązania w innej firmie. Nie chcieli się zgodzić od jurta albo w ogóle wybrałem w ogóle. Ten dyrektor to jakiś rusek porządnie nie potrafi się wysłowić. nie polecam

Radek
@nikt

to chyba nie w Moto Factory, tam nie ma nikogo takiego

Bogdan

Jeżeli chcecie być pracownikiem od wszystkiego, biegać jak głupki żeby jakoś ta firma funkcjonowała (ciągle jest za mało pracowników), patrzeć na mordy kierownicze, które nie mają pojęcia o zarządzaniu i jako nowa osoba zarabiać 1500zł netto i "dostawać" słowną trzymiesięczną premie, to ta firma jest dla ciebie! Firmą zarządzają osoby, które same nie wiedzą czego chcą, potem zrzucają na pracowników, że to ich wina, że na magazynie jest (usunięte przez administratora) i nic nie można znaleźć. Strata nerwów i wysłuchiwanie od klientów, dlaczego jest tak, a nie inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Factory Filipkowski Sp.J. - Warszawa

Moto-Factory Filipkowski Sp.J.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10
    41-506 Warszawa