Opinie o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kwangduck Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Nie polecam osobom szanującym się podejmować pracę w tym miejscu. Brak organizacji pracy, praca w nerwach pod presją czasu w stresie.. zawał po 40 murowany.. szkoda zdrowia.. jeżeli już sprzedajmy swój poświęcony czas za pieniądze to lepiej się zastanowić czy warto.. wielu niekompetentnych ludzi pracuje w tym miejscu.. atmosfera bardzo napięta.

Aleksandra
@Marek

Panie Marku, Skąd takie informacje na temat zakładu?

Kierownik Lukasz.k

Pracowałem 3 miesiac jako kierownik Produkcji. Nie polecam. PREZYDENT I JEGO KOREANSKI (usunięte przez administratora)DYREKTOR WYGLADAJA JAK 2 MINIONY KTORE SIEJA TYLKO ZAMIESZANIE. Na stanowisku kierowniczym brak mozlowosci decydowania.....zeby kupic sròbke za 5zl musialem chodzic do prezydenta o pozwolenie. Jednym slowem funkcja kietownika -słupa ktory ogarnie sprawy w ktorych korenaczykow blokuje bariera jezykowa. BHP poziom Azja ...brak papierow do maszyn i certyfilkatow bo koszta... jezeli chodzi o budowanie TEMU produkcyjnego brak mozlowosci w wyborze kandydatow bo nie wazne co powiedza mi oni na rozmowie poniewaz i tak prezydent robi "casting" ze zdjec i kto tanszy a pozniej wytykanie ze jest zle zarzadzani...jak nie bylo kim zarzadzac poniewaz brslowalo 50% obsady w biurze a reszta ludzi pomimo malego doswiadczenia prscowala za 2/3 osoby.... Ponadto wyscig szczurow na aplikacji ktorej uzywaja "kakao" kto bardziej aktywny i bardziej wytyka pomylki ten lepszy...tzn oni tak mysla a korenaczyk sie smieje z glupich polaczkow. Do tego dochodzi kwestia ze nie wywiqzuja sie z ustalen przed przyjeciem takie jak np Samochod sluzbowy...jak sie upomnialem to powiedzial mi jeden z minionow ze zle zrozumialem. Glowny technolog z korei jest bezluzyteczny i jest tam tylko dlatego ze jest koreanczykiem,brak wiedzy i zapalu do pracy....zaden polak nie mogl by sie tak obijac jak on. Jedyne pozytywy jakie mnie spotkaly to poznalem duzo fajnych ludzi, a najabrdziej milo wspominam pania kierownik dzialu jakosci.. Firma z ogromnym.potencjalem ale najwieksza przeszkoda te 2 koreanskie miniony.....nie polecam

@Kierownik Lukasz.k

Tak jak powiedzialem ja mam co robic ....moze to zabrzmi nie skromnie ale z moim CV krece globusem i pracuje gdzie chce....Ja bede bardzo zadowolony jezeli firma bedzie presperowac dobrze nawet bez mojego udzialu, Bo jest grupa ludzi ktoryn na tym zalezy i na to zasluguja. Tylko ktos musi miec odwage to powiedziec zeby panowie z korei wkoncu to zrozumiieli a nie wymieniali ludzi za kazdym razem jak ktos czyli wszyscy moim poprzednicy mowili im jak to powinno wygladac.....Firma potrzebuje inwestycji i rozwoju,systemu.....rok 2023 a liczycie wskazniki na kartkach i exelu. Zaproponowale program ktory robil by 90% tego za was i dzieki moim znajomoscia moglem.to wprowadzic za 20% ceny rynkowej.....trzeba byc debilem zeby nie skorzystac z takiej okazji....Albo mowie dyrektorowi ze potrzeba zrobic dokumentacje dla maszyn w jezyku polskim i atesty na EU.....to zdziwiony i patrzy na mnie jak na kosmite....oczywiscie zgody tez nie dal.....pamietajcie wszystko jest ok do puki nie bedzie wypadku.....i zapewniam.was ze jezeli bedzie to nie oni a wy za to odpowiecie.

Też widziałem ofertę z kiedyś dla ustawiacza i właśnie wspominali w niej o tym, że doświadczenie jest potrzebne. Ja nim nie dysponuje i chce się dowiedzieć czy firma będzie planowała przyjęcia dla takich osób? Od wakacji będę zatrudnienia szukał, myślę ze dam rade

O HO można pomarzyć? Nie wiem do końca jak konkretnie należy interpretować tę poprzednia wypowiedz. Dodatkowo czy możecie opowiedzieć o pracy inżyniera ds. jakości? kiedyś wiem, że widniała taka oferta w Internecie, interesują mnie tegoroczne warunki na dziale

A czemu niby mówisz, że ucieknie za szybciej niż miesiąc? Jakiś powód? Sam miałem aplikować, no a teraz nie wiem, o co chodzi. Coś nie gra? Jak są jakieś problemy z pracodawcą, to chciałbym zawczasu mieć tego świadomość. Pozdrawiam...

Aleksandra Nowy wpis

HO jest możliwe w formie okazjonalnej - zgodnie z KP. Stanowiska inżynierskie to branży produkcyjnej, stanowiska na bieżąco kontrolujące sytuacje na hali.

No ja właśnie widziałem dwie oferty (usunięte przez administratora) Mnie osobiście interesuje stanowisko ustawiacza maszyn wtryskowych. Mam tylko mały problem, bo wymagają ukończonego kursu na obsługę suwnic/haki - ja nie mam. Ale w ogłoszeniu przeczytałem też, że istnieje możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach. Wie ktoś czy jest szansa, że firma wyśle mnie na taki kurs sama?

Aleksandra Nowy wpis

Jeśli jest doświadczenie w pracy ustawiacza, można śmiało aplikować :)

Cześć wszystkim, weszłam zapytać odnośnie tej pracy zdalnej. Jak teraz jest na stanowisku Specjalistka ds. materiałów? Bo kilkanaście dni temu jak patrzyłam w ofertę to w okienku było wspominane, że firma oferuje home office, na tym stanowisku też? I ciekawe, czy dają narzędzia jakieś, żeby sobie stworzyć to biuro domowe.

Serio brakuje ludzi do pracy? a gdzie są oferty w takim razie? jakoś ich nie widzę teraz, przynajmniej nie na portalach które obserwuje. gdzieś indziej są dodawane po prostu? na których działach będzie największe zapotrzebowanie? i czy jeśli serio są braki to czy będą przewidziane jakieś podwyżki by zachęcić kandydatów?

Monia

A jako specjalista ds. materiałów ktoś pracował? chyba nie widzę z tego zakresu aktualnej opinii a po prostu oferta mnie zaciekawiła. Omówicie rozmowę? z kim jest prowadzona i co sprawdzają? Akurat jak ktoś pytał o inne stanowisko to pisali, że atmosfera jest raczej mila. Piszą najpierw w ogłoszeniu o pracy stacjonarnej ale jako benefit wskazują tez zdalna. To jak to jest? na samym początku trzeba pobyć jednak na miejscu?

Były prwcownik
@Monia

Ludzie mili,atmosfera takze. Ale (usunięte przez administratora)za 3 bo jak wczesniejszy kierownik wspomniał koreański właściciel tzw minion nie ma pojęcia i wprowadza zamieszanie ktòre prowadzi do tego ze brakuje ludzi do pracy. Więc bedziesz robić swoja prace+1 a nawet 2 za kogoś kogo właśnie zwolnił lub ktoś sam odszeł., a zanim uzupełnia brakującą osobe to znowu ktoś odejdzie i zawsze będzie deficyt

Kierownik Lukasz.k

Pracujący
@Kierownik Lukasz.k

A załoga była lub jest zadowolona z warunków, również płacowych? Powiedz mi też czy prócz tego samochodu, którego ostatecznie nie było, miałeś wszystko tak, jak na rozmowie uzgodniłeś?

@Pracujący

Ja bylem zadowolony jezeli chodzi o stawki. Ale.zaloga nie byla poniewaz byla/jest na smiesznych stawkach w stosunku do obowiazkow wrecz komicznych. Jezeli chcesz wiecej detali zapraszam na (usunięte przez administratora)

Noname

Specjalista ds. logistyki co powiedzie na temat tego stanowiska? Warto podejmować pracę w charakterze takiego specjalisty? Jak wyglądają zarobki i sama praca kogoś takiego w firmie Kwangduck?

Inga
@Noname

Aplikowałeś może? ciekawi mnie przebieg rozmowy i te ustalenia odnośnie warunków. ja jak teraz patrzyłam po ofertach to jest jedna dla managera produkcji. Zastanawiam się przy tym na ile warunki pracy mogą być teoretycznie podobne? są jakieś konkretne benefity teraz? w tej ofercie ich nie wypisano

Nivea
@Inga

Rozmowa w miłej atmosferze, pytania o doświadczenie, omówienie stanowiska. Jeśli chodzi o stanowisko częsta rotacja( co 3 miesiące), dział jednoosobowy co za tym idzie bardzo dużo obowiązków. „ szkolenie „ się nie odbywa, tylko wymagania. Angielski w codziennym użytku, aczkolwiek to chyba jest zawarte w ofercie. PO pracy musisz myśleć o pracy bo cały czas musisz czytać wewnętrzny komunikator. Atmosfera w pokoju bardzo napięta, jeden drugiego obgaduje jak tylko ten pierwszy wyjdzie z pokoju, a jak wiemy atmosfera w pracy to klucz do udanej współpracy. Co do stawki wydaje mi się że to kwestia indywidualna. Szczerze odradzam, no chyba że coś się zmieniło w tym miejscu, ale nie sądzę.

@Nivea

Czyli w zasadzie nie wiadomo jakie są aktualne warunki? powiesz jeszcze tylko z jakich przyczyn szczerze wątpisz? Fajnie podsumował to ktoś kto jest jednak na bieżąco? Ja i tak pracy będę potrzebować nieco po nowym roku. tu w ogóle w takich okresach wchodzą jakieś zmiany?

Jakie godziny pracy obowiązują w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

zarządzanie działem jakości leży, balagan i szukanie winnych zamiast mozliwosci rozwiazania problemu (oczywiscie tylko po to aby chronic siebie) dział jakosci uwaza sie za bogow firmy, steruja cala produkcja niemajac pojecia o obowiazkach i problemach innych dzialow przy tym wszystkim brak kultury. widac kilka osob przesiaklo podejsciem koreanskim poza tym firma dobra dla startujacych w zawodzie. mozna sie wiele nauczyc (nie koniecznie branzowego) a podejscia do pracy, zarzadzania czasem pracy, praca pod presja czasu itd. finalnie to dobre doswiadczenie. brakje jedynie wyzej wsponianego zrozumienia innych i ludzkiego zalatwiania spraw ze strony dzialu kontroli. praca na rok dla mlodych

Marysia

Super, że można się tu wiele nauczyć na start pracy w branży. Własnie jak ktoś zielony przychodzi do działu jakości to jaką pensję dostaje? Znacie kwotę?

Firma Kwangduck Poland Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Aleksandra
@Marek

Panie Marku, Skąd takie informacje na temat zakładu?

...

Firma słynąca na darcie ryja na pracowników z produkcji

Ciekawy

Zastanawia mnie jak wyglądają zarobki w firmie na produkcji . Czy przy 3 zmianach stawka sięga powyżej 4600zł brutto na stanowisku kontrola jakości -operator maszyn ?

Aneta
@Ciekawy

O, 3 zmiany, dobrze wiedzieć. Ja szukam info o tej pracy dla brata i też mam pytanie. Napiszcie proszę, czy taki operator maszyn ma szanse na kursy i doszkalanie? Firma oferuje taki rozwój już po okresie wdrożeniowym?

Katka

Powiem tyle, (usunięte przez administratora).Musisz na wszystko się zgodzić,jeśli nie dostajesz smsa, że nie podejmą z tobą współpracy. Ten zakład jest szeroko otwarty dla Ukraińców i Malezyjczykow.Przykre to i zarazem żenujące.

Renata
@Katka

A możesz powiedzieć na co dokładnie trzeba się zgodzić? Jakie mieli wymagania? Czyli większe szanse na zatrudnienie mają obcokrajowcy niż Polacy? Przeglądałam z chłopakiem oferty pracy i widziałam, że oferowali nawet obiady dla pracowników o czym zresztą ktoś w komentarzach już wspominał, dlatego firma nas zaciekawiła.

Katka
@Renata

Musisz zgodzić się na 3 zmiany, ( ja odrzuciłam nockę że względu na dziecko)i dziś dostałam smsa,że nie podejmą że mną wspolpracy. Co do obcokrajowców to chyba wiadome, są w potrzebie - my Polacy już nie!Obecnie mają system 24/5 chcą zmienić na 24/7 .Z rozmowy możny wywnioskować, że nawet telefonu nie można odebrać,bo masz 25 min.przerwy i musisz to sobie rozplanować.Co ci narzucą musisz się zgodzić.

Renata
@Katka

A czy podczas tej rozmowy mówili coś na temat tego co oni oferują od siebie? Wymagania wymaganiami ale wiadomo, że pracownicy też czegoś oczekują od pracodawcy. Było coś w tym temacie na plus czy raczej nie?

Justyna

Napisałby ktoś z Was jakie zarobki dla ustawiacza wtryskarki? Właśnie szukają, mój ślubny chce startować do tej pracy, ale żeby tylko nie poszedł za mniej niż teraz ma :0

Seba

Witam jak wygląda sytuacja na hali produkcyjnej w nowym roku ?jak z obłożeniem maszyn ?jest co robić?

Tarnogórzanin

Pracowałem kiedyś w tej chorej firmie. Mimo tego że starałem się jak mogłem,zostałem zwolniony z dnia na dzień i to.dzien przed Wigilią! Z uśmiechem na ustach,komik i artysta z Bożej łaski, największy nierób i lizodup K.K wręczył mi wypowiedzenie z uzasadnieniem że nie nadaje się na stanowisko Przestrzegam przed tą firmą i tym artyścina z Szansy na Sukces K.K

Honorata
@Tarnogórzanin

To oznacza, że równorzędny współpracownik miał wręczyć to wspomniane wypowiedzenie czy źle zrozumiałam? I jaki okres czasu przysługuje tu na wypowiedzenie umowy tak właściwie? Czułeś w ogóle, że coś Ci podczas pracy nie szło?

Tarnogórzanin
@Honorata

Źle zrozumiałaś Chodzi o to że K.K to degenerat,(usunięte przez administratora),który nawet po angielsku nie umie 2 słów sklecić i gnębi tych którzy mają wyższe wykształcenie dla niego i mogą być dla niego zagrożeniem. Wystarczy na niego spojrzeć i na twarzy wszystko jest wypisane!!

Dominika
@Tarnogórzanin

Mogę wiedzieć, tak z ciekawości po jakim czasie dostaleś to wypowiedzenie? Masz podejrzenia czemu cię zwoniono? Bo rozumiem, że to że nie nadajesz się na stanowisko mija się mocno z prawdą? :)

Aneta

Hejo szukam info o tym jak wygląda rekrutacja jako Inżynier Jakości? Kto ją prowadzi? Jakie pytania padają? I czy firma chce referencji od poprzedniego pracodawcy?

kandydat na pracownika

Proszę o informację na czym polega praca operatora na produkcji w tej firmie? Ile mają maszyn? Jakie procesy?

@kandydat na pracownika

Masz już jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Jan
@Adam

Również chciałbym zapytać jakie stawki są i co dają

Zostaw merytoryczną opinię o Kwangduck Poland Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kwangduck Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ks. Prałata Edwarda Płonki 2
    42-680 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452544196 KRS: 0000571991

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Kwangduck Poland Sp. z o.o.