Opinie o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kwangduck Poland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Oburzony Racjonalista

Mój kolega chciał pójść do KD na magazyn robić i pokazał mi ich ofertę na to stanowisko. na stronce PUP-u i fest śmiech mnie chwycił jak zobaczyłem co oni teraz oferują na to stanowisko. Boże! Umowa zlecenie za najniższą krajową! Brawo! Wprowadzają standardy iście koreańskie! Ciekawe jaki desperat pójdzie tam za taką kasę i na takich warunkach robić! Koledze oczywiście wystarczająco powiedziałem o robocie w KD i kazałem mu tą stronkę odwiedzić jeśliby mi nie wierzył, no i przerażony zleksza był że takie coś jak KD jeszcze dycha. Z miesiąca na miesiac, z roku na rok coraz zabawniej tam sytuacja wygląda!

Aneta Nowy wpis

Hejo szukam info o tym jak wygląda rekrutacja jako Inżynier Jakości? Kto ją prowadzi? Jakie pytania padają? I czy firma chce referencji od poprzedniego pracodawcy?

Administrator Nowy wpis

Kwangduck Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier w Tarnowskie Góry. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

kandydat na pracownika
Kandydat

Proszę o informację na czym polega praca operatora na produkcji w tej firmie? Ile mają maszyn? Jakie procesy?

Adam Nowy wpis
@kandydat na pracownika

Masz już jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Jan Nowy wpis
@Adam

Również chciałbym zapytać jakie stawki są i co dają

Czy Kwangduck Poland Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

logo firmy Wykładanie towaru / Tarnowskie Góry / mile widziani mężczyźni
Służba Cywilna
(131 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Justyna

Przeglądałam ogłoszenie na inżyniera jakości, te benefity są realnie do wzięcia? Obiady 2-daniowe i ubezpieczenie? Czy na produkcji pracownicy też to mają?

Bez sentymentu

Szczerze odradzam. Zatrudniają niekompetentnych ludzi od kadry kierowniczej po młodych, którzy zgadzają się na nieprzyjemne traktowanie. Inżynierów wysyłają na sortowanie części u klienta, także w firmie zajmujesz się wszystkim. Brak benefitów, premii i szacunku do pracownika. Winą za reklamacje obarczają inżynierów, jedyne działanie jakie można wprowadzić to wydrukować kartkę z informacją. Tylko uważaj! Wystarczy, że zdjęcie nie będzie idealnie wyśrodkowane, czeka Cię poprawnie linii przez 3h z Koreańczykiem. Trzeba przyznać, że mają wysokie poczucie estetyki. Szkoda tylko, że nie wstydu. Stawka dwukrotnie niższa niż na strefie w Gliwicach czy Zabrzu. Stąd taka rotacja w biurze, szkoda marnować swój czas i swoje nerwy.

Jak dużo osób pracuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Odpowiedzialna

kazdy wie o kogo chodzi i bez nazwisk. Szkoda słów, żeby taka osoba pracowała już dłuższy czas mimo tylu skarg

Gosc43
@Odpowiedzialna

A Tobie Odpowiedzialna co ona zrobiła?

Ja

czyli taki PiS w mikroskali ? :)

Aktualny pracownik

Najwięcej do wypowiadania się mają ci , którzy w firmie już nie pracują . To jak kiedyś było kogo to obchodzi ? Nudne te wpisy się tutaj robią . Jedno i to samo Jak nie obrażanie pracowników z hali , tak szefostwa czy biura . Nieskazitelni byli pracownicy . Normalna firma , normalni ludzie pracownicy doceniani i atmosfera wśród pracowników pomiędzy halą a biurem taka , że mogliście tylko pomarzyć o takich czasach . I żeby nie było nie żadna pańcia z biura pisze , bo zaraz nagonkę znów zrobicie na ludzi , którzy nawet tu nie zaglądają ,bo nie ma po co. Mieliście pracę trzeba było sobie ją szanować teraz nagonki róbcie sobie na obecne zakłady o ile je macie .

do ex pracownic i pracowników
@Aktualny pracownik

Wreszcie ktos normalny napisał komentarz!

Kolo
Klient
@Aktualny pracownik

Hmm a tobie coś płacą za takie wpisy.

Krystyna
@Kolo

Czemu masz podejrzenia że mieliby płacić za pozytywne wpisy? Chyba każdy moze miec swoje zdanie, nie sądzisz?

Oburzony Racjonalista

Kandydatka na księgową
@Oburzony Racjonalista

Złożyłam dokumenty za pomoc księgowej. Wiadomo jak bardzo jest to odpowiedzialna praca. Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne, ukończone kursy i 10 lat doświadczenia pracy w zawodzie (w tym w dużym przedsiębiorstwie gdzie obecnie pracuję). Znam bardzo dobrze angielski, niemiecki i dobrze hiszpański.Ale pomyślałam, że będę aplikować do KD bo mieszkam na osiedlu w Strzybnicy. Żal byłoby nie skorzystać z okazji. Byłam na rozmowie. Zaproponowano mi........... Szanowni Państwo............ usiądźcie wygodnie bo inaczej padniecie- 2100 brutto. Padłam! Zatkało mnie! To na rękę 1530 zł. No to cenią Koreańce wykształconych ludzi w Polsce, bo obecnie mam prawie 3450 netto plus wysoka kwartalna premia, zwrot pieniążków za wszystkie prywatne wizyty u lekarzy specjalistów, karnet do klubu fitness, co miesiąc bonus na kino, teatr, muzeum, kupno książek (ogólnie na kulturę) w wysokości 150 zł. (trzeba przedstawić rachunki i wypłacona jest kwota) i . To obrażające i poniżające ile zaproponowano mi w KD!!!!!!! Ze wstydu nie opowiem tego na żadnym spotkaniu z Koleżankami czy Rodziną, bo taki żenujący kabaret finansowy nie jest smaczny. Mam nadzieję, że niedługo i hala i biurowiec będą zamknięte lub faktycznie jak Pan (Oburzony Racjonalista) prorokuje---- przyjedzie na koreańskie standardy finansowe koreański nabór pracowników. Pana Kolega również został obrażony!!!!! Umowa śmieciowa, pieniądze śmieciowe. To już nie jest śmieszne, to żenujące!!!!

jola
@Kandydatka na księgową

To chyba byłaś gdzie indziej na tej rozmowie bo jakoś ja pracuję w księgowości tutaj i dostałam znacznie więcej niż 2.100 ale netto. Wiec wiele osob tu niezle kłamie.

Arnold
@jola

To chyba ty kłamiesz koleżanko z biura! Znów kazało ci kierownictwo tak napisać? Jest jedna rzecz która w KD jest wspólna dla każdego, a mianowicie wypłata, którą jest oczywiście najniższa krajowa, czyli obecnie 2100 brutto. Pod tym względem koreańcy są bardzo uniwersalni i nikogo nie wywyższają nad innym. Bardzo fair są, dlatego takie tłumy dla nich pracują, a reszta codziennie wystaje przed bramą i czeka na swoją kolej aby ich przyjeli do KD-raju:-) Także proszę sobie darować takie nieudolne próby wybielenia KD za wszelką cenę bo to i tak nic nie da! Fatalna fama o tej firmie już poszła w świat, a ludzie co piszą pod spodem to prawdę piszą w odróżnieniu od ciebie, nasza "ropucho-kłamczucho".

Kolo
Klient
@Kandydatka na księgową

Powiem tak.Koreańczycy mają gdzieś wykształcenie.Kasa ma się zgadzać.Płacą najniższą i tyle.Myślą że są w Korei taka mają mentalność.Głupie Polaczki na to się godzą.Niekompetentne kierownictwo i firma działa.Koreańskie firmy to największe (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

James

Zdecydowanie nie polecam.

Lidia
@James

Wyjaśniłbyś dlaczego nie polecasz pracy w Kwangducku? Bo niestety nie podałeś żadnych argumentów :P Fajnie by było się dowiedzieć o co chodzi... Które warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały?

Przeżyłem obóz w jakosci
@Lidia

Firma to totalne (usunięte przez administratora)i metr mułu. Zaczynajac od kierownictwa które jest niekompetentne i nie ma ŻADNEJ wiedzy merytorycznej, poprzez kierowników działów którzy przerzucają odpowiedzialność za swoją niekompetencje na podwładnych kończąc na pracownikach produkcyjnych którzy maja wyjebane na prace. Bardzo słabe zarobki (konkurencja daje min. dwa razy tyle na tym samym stanowisku z ta różnica ze konkurencja daje narzędzia do pracy i wsparcie systemowe). Burdel i bałagan w papierologi, wracając do kierownictwa (przykład z życia wzięty bo jestem świadkiem) manager KK podczas audytu IATF siedział na Allegro podczas gdy audytor wypominał mu błędy w działaniu (akcja trwała z 30 min) przy czym manager tylko potakiwał i udawał ze słucha a siedział na telefonie. W firmie jest kilka osób traktowanych jak święte krowy min. PB i DB przez co błędy w logistyce czy jakości spadają na ich podwładnych. A spróbuj sie zapytać o termin wysyłki albo stan materiału kierownika logistyki… nie ma szans, tak niekompetentny ze jedyne co wie to jaki chce sos do kebabu. Można wie rozpisywać w nieskończośc jak to Koreańczycy traktują Polaków jak psy czy molestowanie mężczyzn albo bicie pracowników ale nie starczy miejsca zeby to wszystko objąć choć pewnie i tak nie uwierzycie jakie to niemożliwe i wręcz surrealistyczne… a jednak to rzeczywistość. Jedyni kompetentni i spoko są w labo i może w jakości dzieki którym ta firma sie jeszcze trzyma. No i kilku produkcyjnych którzy nie maja wyboru u musza ciułać w tym chlewie. Reasumując NIE POLECAM. Jeżeli chcecie se spieprzyc psychikę to może od razu sobie palnąć w łeb?

@Przeżyłem obóz w jakosci

Allegro, OLX i co najważniejsze... OTOMOTO ;)

Justyna
@:)

Ale do czego pijesz? Na tych stronach siedział manager z opowieści "Przeżyłem"? :)

Na jakie benefity można liczyć w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Całe szczęście już były
@Pytanie

Na żadne, obiecanych premii nie ma od dawna. Szkolenia? zapomnij, nic, nic i jeszcze raz nic nie ma. Przymusowe urlopy co piątek tak że nikomu nie starczy do lata - zapomnij o planach wakacyjnych, a takie każdemu się należą! Firma idzie szybko na (usunięte przez administratora) Z opowieści starszych kolegów i koleżanek tak źle jeszcze nie było. Całe szczęście to już nie mój problem.

Całe szczęście juz były inż.

Nie ma sensu się interesować firma. Mała produkcja i przymusowe urlopy 1 dzień w tyg. Szkoleń brak. Atmosfery brak. Wynagrodzenie niskie (nawet jak obiecują podwyżki, premie to nic nie dostaniesz a jak upolnisz się o swoje to od razu do zwolnienia). W jakości brak już pracowników 2 albo 3 zespół już uciekł/ został zwolniony (5 osób w zespole!!) Na produkcji inżynierów brak i brak planów na zapełnienie luki. Z całego serca życzę jak najdalej od kwangducka.

Czy Kwangduck Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Studenci lub osoby, które świeżo studia skończyły mają największe branie w KDP. Takie osoby zazwyczaj mają problemy ze znalezieniem pierwszej pracy, można im dać niską stawkę (bo przecież na pieniądze trzeba sobie zasłużyć) a potem zwalać na nie całą odpowiedzialność za reklamacje klientów, awarie itp. Ot, codzienność w tej firmie.

@Pytanie

Tak, za najniższą i stawkę taką długo utrzymujesz nawet po skończeniu studiów. Uczysz się parę lat i przez następne zarabiasz mniej niż kasjerzy w supermarkecie.

Lidia
@Croat

A czy w Kwangduck przyjmowani są tylko studenci zaoczni, którzy są dyspozycyjni przez większą ilość czasu czy może dzienni także mają szansę? Wiąże się to zawsze z dostosowaniem grafiku pracy do zobowiązań na uczelni i zastanawiam się czy z pracodawcą w tym temacie da się bez problemu dogadać.

Anna
Kandydat

Na jakie zarobki mozna liczyc na stanowisku inz. produkcji oraz jak wyglada sama rozmowa o prace. W jaki sposob weryfkowana jest znajomosc programow cad?

Kandydat

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co nieco na temat pracy, zarobków, osoby które miały styczność z tą firmą. Kilka dni temu pojawiły się oferty z oddziału Tarnowskie Góry - Strzybnica. (m.in magazynier, inżynier jakości, inż. produkcji). Słyszałem od osób trzecich że atmosfera i podejście do pracownika to nieporozumienie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ada

Dlaczego w biurze taka rotacja?

@Ada

Bo najwyższe kierownictwo jest niekompetentne i dewastuje psychicznie osoby w biurze. Jeśli planujesz zostać dłużej niż rok, maks. półtora to już od początku zacznij odkładać na terapię.

@Croat

Mocne, ale prawdziwe. Wiele osób odchodzi z powodu kierownictwa, które nie bierze za nic odpowiedzialności. Ulubioną rozrywką dyrektora jest krzyk na pracowników. W przypadku mężczyzn dochodzi jeszcze do trzymania za kolano lub pośladek.

Co wchodzi w socjal Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

W sumie to nic. No prawie nic - można najwyżej spodziewać się bonu na 50zł do Kauflanda na święta.

Patrycja

Jakie macie ciekawe benefity ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Halina

Mini, ciepło się robi...

Zostaw merytoryczną opinię o Kwangduck Poland Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kwangduck Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks. Prałata Edwarda Płonki 2
    42-680 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452544196 KRS: 0000571991

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kwangduck Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii