Opinie o Iron Force Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Iron Force Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Iron Force Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Force Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Iron Force Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Didi Nowy wpis

Cześć. Na produkcji nie ma czegoś takiego jak ubieganie o podwyżkę. Osoby, które robią po dwa lata mają może cos koło 4tys brutto. Praca ciężka, brudna, nerwowa, ciągłe kłótnie z UTR, atmosfera dramat. Wszędzie jest bałagan, w toaletach często brakuje mydła, pasty BHP i papieru. Nowe osoby w większość rezygnują w pierwszym tygodniu pracy.

Daga Nowy wpis

Hejka zainteresowała mnie oferta na inspektora jakości. Nie piszą nic o tym jakie można dostać wynagrodzenie. Ktoś coś wie ? Zastanawiam się czy jest możliwość wyrobienia nadgodzin. Pracujecie tez w soboty? Zdarzają się takie sytuacje?

Lili Nowy wpis

Hej. Jak wyglada praca w iron? Jakie zarobki są na stary ? Warto tam zaczynać prace ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Iron Force Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Manager Działu Inżynierii i Utrzymania Ruchu

Jaki jest wkład kierownictwa Iron Force Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jak wygląda sytuacja z terminowością wypłat? Ktoś tu wcześniej na to narzekał, a kasa na czas ważna, bo przecież każdy ma rachunki do zapłacenia, które nie będą czekać :/ Mąż chce się przyjąć jako operator maszyn, niestety na portalu próżno szukać stawki miesięcznej. Tylko tyle piszą, że jest umowa o pracę, więc to spoko. Ile zmian obsługujecie? Dużo nadgodzin trzeba wyrobić czy raczej nie zmuszają do tego?

@Anna

Są na czas, rok temu raz Chińczycy zapomnieli kliknąć guzika i 12/13 była bo był weekend

Nowa

Hej, ktoś przybliży jak wygląda praca w jakości? Widziałam ogłoszenie. Trzy zmiany, ok. A jak z płacą?

Antoni
@Nowa

Ja też widziałem rekrutacje na specjalistę kontroli jakości i proponowana kasa to 6 tys brutto. Tak z ciekawości zapytam czy aplikowałaś? Bo chętnie dowiedziałbym się czy to co w ogłoszeniu ma odzwierciedlenie w realu.

Co jaki czas w Iron Force Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

produkcja?

Jastrząb

skręcalnia długopisów

Maja
@Jastrząb

Minimalizm w wystawianiu opinii widzę pierwsza klasa. ;p Mimo to można liczyć na rozwinięcie, bo serio nie wiadomo o co może chodzić a szkoda się domyślać.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Iron Force Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

????????????

Bo ta firma to poradziła łącznie z kierownikami ????????

Joanna

A po co takie obraźliwe komentarze? To konieczne?

Jastrząb

10 nie ma wypłaty to na szubienice!!!

Halina
@Jastrząb

to często zdarzają się tutaj opóźnienia jeśli chodzi o wypłatę?

Operator maszyn ile może tu zarobić? Faktycznie tak często zdarzają się awarie? Praca jest od poniedziałku do piątku, w ustalonych godzinach, czy na zmiany?

Jabłko
@Paweł

Pracujesz pon-pt na 3 zmiany. 6-14,14-22,22-6. Na start najnizsza krajowa, jeśli masz duże doświadczenie na produkcji to może 100 zł brutto więcej. Awaria nonstop po 20 razy na zmianę wolasz ur i 200 mikroawarii z którymi poradzisz sobie w międzyczasie jak będziesz robił pomiary, dokładał material i wypełniał 100 kartek papieru.

Teresa
@Jabłko

a z czego te awarie wszystkie wynikają? Stary sprzęt czy o co chodzi?

????????
@Teresa

Stary sprzęt i nieudolne kierownictwo, które spowodowało odejście dobrych pracowników.

Agata
@????????

Jak to mozliwe że dobrzy pracownicy odeszli a ci gorsi zostali?

Mephisto
@Agata

:] Agata zapewne była tym" DOBRYM " pracownikiem.

????????

Kogo z kierowników chcą się pozbyć w firmie??? Widziałem ogłoszenie na pracuj.pl !!! Warto aplikować na te stanowisko???

Agata
@????????

Skąd pomysł że od razu chcą się kogoś pozbyć? Może potrzeba więcej rąk do pracy?

????
@Agata

To czemu nie awansują w strukturze firmy tylko szukają na zewnątrz???

aga
@????????

jak jesteś nierobem człowiekiem który nie szanuje ludzi i patrzy tylko na słupki produkcyjne znajdziesz tu miejsce i nową lepszą rzeczywistość gdzie wczasy za urlop wynoszą 100-150zł. Ludzie mają cie pełen ,,,,,,, , tylko jest jeden problem do 10 ludzi na zmianie jak masz rodzinę to zabierz dzieci, kuzyna albo żula z pod sklepu bo nie ma kto robić za tą zawrotną najniższą krajową serdecznie zapraszamy :)

jessicka
@Agata

prawda jest taka że jeden z kiero sam odchodzi . Dlaczego ?? Ciekawe ............ Za mało $$$ i tyle tu sie nie zarabia

????????????
@????????

Może pana P.W z jego powodu wiele osób odeszło On dąży za wszelką cenę do osiągnięcie celu!!!

Mmmm
@????????????

To prawda swoją karierę zdobył zaprace innych. Taka prawda tych ludzi już nie ma!!!!

Aneta
@????????????

Prawda jest taka że Sam nic nie potrafi tylko udaje wielkiego kierownika ???????? chowa się za innymi lepszymi zwykłymi pracownikami dupny kierownik ????????????Szkoda gadać

Orzeł

No to trochę wam opisze jak wygląda praca w iron force. Przyjmują przez agencje, kasa zależy nie którym dają najniższa krajowa nie którym inaczej. Żeby dostać podwyżkę trzeba napisać test, dopiero wtedy oceniają czy dostaniesz czy nie ale to i tak marne grosze. Maszyny ciągle się psują zaczynając od Expandingu do pras. Praca jest tak męcząca i irytująca bo co chwile musisz naprawiać awarie. Jeśli nie potrafisz rozwiązać problemu, dzwonisz albo szukasz kierownika zmiany. Ale zazwyczaj woła się utrzymanie ruchu, którzy wiecznie mają problem podejść i coś naprawić . D.K wraz ze swoją ekipą maja swoje miejsce VIP znajduje się na palarni , tam zawsze ich znajdziesz. W sumie tam powini zrobić im loze do siedzenia VIP. Najlepiej jak by nic nie robili bo twierdzą zawsze że wszystko należy do operatora. Totalna żenada. Biurokractwo tam jest takie że porażka. Marnowanie papieru. Możesz poczuć się jakbyś pracował w biurze. Pomiary robione są tam na odwal się. Bo szczerze ani jakość ani operator nie ma czasu tego porządnie zrobić bo nie ma czasu .Dobra Teraz trochę o kierownictwie. Pan P.W Cóż tu powiedziec wie wszystko najlepiej, taki w sumie chodzący (usunięte przez administratora) Jak znajdzie sobie osobę która jest słabsza potrafi być totalnym gburem . Drugi kierownik H.K młody chłopak który pracował jako operator ale zwolnili go a potem przyjęli go spowrotem i dali go kierownikiem. Trzeci kierownik D.D widać że ta robota cała wjechała mu mocno na głowę. W sumie napięcie i ciśnięcia z góry nikt tam nie wytrzymuje. Każe przychodzić 10 min wcześniej przed praca i jak ktoś się nie pojawi jest problem, ale wyjdziesz 2 min wcześniej jest awantura. G. P z jakości wchodzi każdemu do (usunięte przez administratora) No ale cos trza zrobić żeby awansować wyżej. Chodzi po hali udaje że coś robi a tak naprawde to (usunięte przez administratora) robi. To taki (usunięte przez administratora) jednego z kierowników. P. P drugi z jakości najlepiej to by chodził i robił zdj tylko. Nie potrafi podejmować decyzji. Każdy gada ze to taka (usunięte przez administratora) jest. Jakość tam to jest tragedia w jeden dzień każą ci podpisywać że masz tego nie puszczać a później że masz to puszczać. Ale cóż można się spodziewać po tajwańskiej firmie? Chinczyki z jakości decydują a później nie biorą odpowiedzialności i leci to na operatorów. A jeszcze KTL tak zwana lakiernia. Tam to tyle wypadków się działo spadały Belki z suwnicy no i różne takie podobne rzeczy. Szczerzę dziwię się że ta firma funkcjonujee jeszcze. No ale tyle razy co PIP był w tym zakładzie to masakra. Nie dbają o pracowników, najlepiej jak byś pracował jak wół. Omijajcie ta firmę z daleką naprawdę bo na samej rozmowie na początku nie powiedzą ci wszystkiego co dokładnie będziesz robił a przyjdziesz i naprawdę się zdziwisz. Szkoda czasu. Tak jak ktoś niżej napisał opinie cała prawda .

Paulina
@Orzeł

Pisanie w ten sposób o osobach, z którymi się współpracuje, do tego za ich plecami, jest nie na miejscu. Nasze drzwi są zawsze otwarte, można przyjść i porozmawiać. Pisanie opinii na forum w ten sposób, jest najgorszym załatwieniem sprawy z możliwych. Proszę werufikujcie też co jest prawdą zanim zaczniecie pisać opinie. A najlepiej przyjdźcie i powiedzcie w prost co Wam leży na sercu, zamiast anonimowo wyżywać się w internecie. Atmosfera w pracy może będzie wtedy lepsza.

@Orzeł

Wszystko to jest prawdą. A tak pięknie się zapowiadało...

@Paulina

Tworzenie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy jest m.in. zadaniem kadr. Kiepsko wam idzie. Może warto zainteresować się w końcu pracownikami? Wyjść do nich? Porozmawiać?

Orzeł
@Expracownik

Expracownik przecież fajnie się patrzy siedząc na krześle w biurze

Hantel
@Orzeł

Generalnie masz rację we wszystkim. Ale dodał bym jeszcze kolesiostwo . Szeregowy pracownik pracuje od gwizdka do gwizdka a kto inny co pół h na papierosa i ploteczki lata. Inni znów tylko siedzą i pachną podczas gdy dziewczyny na maszynach zapierdzielają. Pozostaje kwestia mściwego gbura. Nie zgłasza do HR że ktoś wziął "żądło" bo go nie lubi. Lub stoi na stołówce z zegarkiem i liczy ile kto siedzi podczas gdy jego znajomi połowę zmiany plotkują na palarni. Ogólnie dni, wszyscy się zwalniają nawet weterani którzy tam siedzą od początku.

Gregory
@Orzeł

Pracowałem miesiąc ponad na produkcji. To nie dla mnie jednak i poszukałem czegoś innego. Ale nie jest aż tak źle. Tu kogoś duża wyobraźnia ponosi, dobrze ze się zwolniłeś bo komuś tylko miejsce blokowałeś.

Maja

Czy Twoje wtrącenie oznacza, że dosłownie ze wszystkim się zgadzasz z tego co napisał? Czy w sumie jako klient bekę tylko ciśniesz? :(

Czy można liczyć w Iron Force Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Paulina

Oczywiście, że można. Pakiet podstawowy w firmie Luxmed jest opłacany w pełni przez pracodawcę.

@Paulina

Podobno na początek oferowana jest najniższa krajowa? Ewentualnie 100 zł brutto więcej, jeżeli jest się doświadczonym na produkcji pracownikiem, to prawda? Praca jest na 3 zmiany, czyli za nocki nie ma ekstra stawki??? Ciężko dziś wyżyć za takie pieniądze :/

...

Witam, Po chwilach wahania postanowiłam wyrazić własną opinię na temat firmy Iron Force. Zacznijmy od negatywów: bardzo niskie wynagrodzenie pracowników, oprócz opieki medycznej LuxMed nie ma żadnych benefitow, dodatki takie jak wynagrodzenie za tzn Kaizen bądź rekrutacje innego pracownika sa karygodne, premie za wyniki są tylko na papierze, czeste awarie maszyn, brak postępów oraz zmian na lepsze. Kompletny brak motywacji. Ludzie na wyższych stanowiskach, którzy nie mają pojęcia o procesie i pracy samej w sobie, podejmujący bardzo ważne decyzje które niszczą firmę przyklad: system premiowania lub zmiany w procesach Pozytywy: atmosfera! Wszyscy tam są fantastycznymi ludzmi, chętnymi do pracy i pomocy. Gdyby nie blokady z góry( brak jakiejkolwiek motywacji) to firma byłaby juz parę kroków do przodu. Możliwość rozwoju( firma jest na tyle mala, ze przejawy jakiejkolwiek checi i umiejętności sa doceniane) Teraz o pracy samej w sobie. Nauka pracy na maszynach zajmuje dużo czasu, ilość i różnorodność awarii jest ogromna ale wszystkiego da się nauczyć. Po około miesiącu będziesz już obsługiwał maszynę samodzielnie i czekal do ostatniej minuty pracy. Z kierownikami można posmiac się, pogadać na luzie, nie raz byłam świadkiem jak wspierali dziewczyny, które miały juz dość tego co dzieje się w firmie. Jeśli będziesz robił co do Ciebie należy i będziesz w porządku nie będziesz miał nawet cienia problemu. Szefowa zakładu to złota kobieta, która jest w stanie porozmawiać o pogodzie z najniższymi rangą. Jedyne co tak naprawdę hamuje firmę to mentalność. Zamiast kupić jedno narzędzie porządne za 10 zl to kupią 10 beznadziejnych za 1 zl. I tak ze wszystkim, powiduje to napięcia, frustracje a to prowadzi do niemilych sytuacji przez które odchodzą dobrzy pracownicy.

Teresa
@...

No dzięki za wyczerpującą wypowiedz, ale powiedz mi jeszcze - te bardzo niskie wynagrodzenie to ile konkretnie?

Expracownik

Radzę omijać szerokim łukiem ludzie którzy tam pracują jeden drugiemu obrabia (usunięte przez administratora) w łyżce wody by ciebie utopił.Z pracownikiem się nie rozmawia i ma się go w (usunięte przez administratora) Z dala od tej pseudo fabryki !!!!!!!

Zaciekawiony

Widziałem ogłoszenie na magazyniera. Mieszkam blisko (koszty dojazdu by odpadły) i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Ktoś coś może napisać ? Bo jak czytam informacje tutaj zamieszczone, to nie chce mi się wierzyć, że stawka to 2800 zł i bez jakiejkolwiek premii. I ktoś jeszcze wspomniał o pracy soboty i niedziele. Serio tak to wygląda ?

@Zaciekawiony

No niestety ale tak. Radzę omijać taiwanczykow szerokim łukiem. Sam fakt, że zwolniło się już dwóch dyrektorów od produkcji wraz z prawie całym filarem który budował tą firmę od podstaw (dosłownie została chyba tylko jedna osoba) - chyba więcej nie trzeba pisać.

Stary

Pracowałem tam nikomu nie polecam wszystko w komentarzach to prawda nic dodać nic ująć szerokim łukiem omijać tą firmę rodem z chin

Nathan

Produkcja niedawno ruszyła i wszystko dopiero się rozwija co jest bardzo odczuwalne. Jako że prawie wszyscy są nowi to nie ma tutaj starych pracowników którzy krzywo patrzą na nowych, więc bez problemu można się dogadać. Nie ma żadnych specjalnych wymagań więc są duże szanse na pozytywny przebieg rozmowy rekrutacyjnej i stabilne zatrudnienie. Niestety trudno powiedzieć coś więcej pozytywnego. Nie wiem jak na innych stanowiskach ale praca na produkcji jako operator maszyn to totalny chaos. Przy maszynach trzeba robić kilka rzeczy na raz- cały czas się psują, trzeba je naprawiać lub wołać osobę która rozwiąże problem jeśli awaria okaże się bardziej skomplikowana. Często trzeba szukać odpowiedniej osoby która zajmie się naprawą, a kiedy maszyna psuje się co kilka minut to staje się to irytujące. Każdy postój maszyny trzeba rozpisywać na jednej z kartek których jest mnóstwo. Hala jest nowa, produkcja dopiero co ruszyła a mimo to nie jest skomputeryzowana, jedynie kierownik przy swoim stanowisku ma komputer. Nie jest to moja pierwsza praca na produkcji, w innych firmach przy każdym stanowisku jest komputer co znacznie ułatwia pracę, natomiast tutaj do wszystkiego służą kartki na których się zapisuje długopisem wszystkie informacje. Papierkowej roboty jest tak dużo, że nawet będąc doświadczonym pracownikiem idzie się w tym wszystkim pogubić. Wszystko trzeba notować- każdą wyprodukowaną sztukę, każdą przerwę w produkcji itd. Jedną z najbardziej nieprzemyślanych czynności jest kontrola jakości którą trzeba robić co 2 godziny, dokładne zrobienie takiej kontroli zajmuje około 20 minut. Polega ona na m.in. na wykonywaniu pomiarów suwmiarką, sprawdzeniu czy wynik mieści się w normie a następnie wpisaniu wymiaru do tabeli. Problem w tym, że zrobienie tego sumiennie jest prawie niewykonalne bo w tle cały czas idzie produkcja i trzeba zajmować się innymi rzeczami. Rezultat jest taki, że często pracownicy w robią tylko 1 z 4 wymaganych kontroli jakości, a w innych wpisują losowe wymiary na zasadzie "byle się w papierach zgadzało" i trudno im się dziwić bo czasami nie ma innego wyjścia. Poza pracą przy maszynach jest też tak zwany KTL czyli zawieszanie części na wieszaki które potem przechodzą przez lakiernie a następnie zdejmowanie ich. Jest tutaj mniej chaosu ale praca jest dynamiczna i ciężka bo wieszaki i pudełka z częściami trzeba czasami dźwigać. Najlepsze stanowisko moim zdaniem to wykładanie na taśmę części po procesie KTL oraz pakowanie ale tam bywa się raczej rzadko. Jak to bywa na produkcjach obowiązuje system 3 zmianowy. Ale nie wygląda to tak, że w pracy jest się od np. 6:00 do 14:00. Kierownik wymaga obecności na hali 10 minut przed rozpoczęciem pracy w celu podziału pracowników na stanowiska, a po pracy wspomniane przeze mnie wcześniej kartki trzeba kierownikowi zanieść aby sprawdził czy wszystko się zgadza. Jeśli nie zdąży się podejść do kierownika przed resztą osób to trzeba czekać w kolejce, wielokrotnie kończyłem pracę 15 minut po zakończeniu zmiany jeśli były jakieś komplikacje a rekord to 30 minut. Oczywiście to wszystko nie jest dodatkowo płatne. W innych firmach są premie frekwencyjne i wydajnościowe, dofinansowania do posiłków- cokolwiek co potrafi zachęcić do pracy a tutaj na próżno tego szukać. Jedynie na święta każdy dostał paczkę ze słodyczami i innymi upominkami. Generalnie radzę omijać stanowisko operatora maszyn szerokim łukiem, praca potrafi być znośna jeśli maszyny się nie psują i wszystko idzie sprawnie lecz takie dni to rzadkość. Współpracownicy bardzo mili i chętni do pomocy ale praca sama w sobie beznadziejna, może kiedyś będzie lepiej jak się wszystko rozwinie, na ten moment nie polecam.

Edi
@Nathan

Moim zdaniem ta firma to (usunięte przez administratora) ludzie się zwalniają co chwilę żadnej atrakcyjności zero premi nic nie ma jedynie Cisna produkcję więcej i więcej co za darmochę

Mlody
@Nathan

No racja wszystko to prawda nie ma nic żadnej premii czy coś a kierownicy na dzień dobry już cię na wstępie okłamują na rozmowie kwalifikacyjnej że niby tak pięknie w Iron jest a po dwóch dniach widzisz jakie to (usunięte przez administratora) i szukasz już czegoś nowego to każdy niech się zastanowić zanim tam zacznie wogóle pracować bo za darmo to kierownicy i menadżerowie niech tam pracują oni premie dostają i koło 5000 tyś na miesiąc to nie tam se siedzą a jest takie przysłowie (BEZ PRAWCOWNIKA NIE MA KIEROWNIKA) i reszty bandy darmozjadów.

John
@Nathan

(usunięte przez administratora)prawda produkcja już idzie od września 2020 roku oni nic nie zapewniają żadnej premii nie ma kierownicy też mają pracownika w (usunięte przez administratora)tylko dużo wymagają bo plan produkcyjny jest przestrzegany atmosfera do (usunięte przez administratora) na FB dają o naborze ogłoszenie o rekrutacji i pewnie złote góry obiecują a teraz tam to raczej ludzie odchodzą ci co przyjęli się 2020 roku tak tam jest teraz znaczy będzie jeszcze gorzej nie lepiej taka jest moja opinia firma sięga już dna.

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Force Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Iron Force Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Force Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Force Poland Sp. z o.o.?

Iron Force Poland Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Rybnicka 29
    44-100 Gliwice

Iron Force Poland Sp. z o.o.