Czekamet

Adres: Gliwicka 1A, 42-677 Czekanów

NIP: 6452541631 KRS: 0000535869

3 47 87 5 1

Opinie o Czekamet

Filtruj opinie po kryteriach:

Iwo

Jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to zawsze może ją zmienić tylko czy uda się znaleźć dobrą?

Ivo
Nazwa działu: Handlowy
@Iwo

Pracy nie brakuje zobacz ogłoszenia o pracę i zarobki oczywiście zróżnicowane ale da się znaleźć lepsza niż czekamet bez premii itd.

@Iwo

Witaj Iwo. Co sądzisz oraz warunkach pracy w firmie Czekamet. Czy wynagrodzenia są na zadowalającym poziomie? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenia na czas? Jak wygląda płatność nadgodzin w soboty oraz dodatki socjalne? Jest tam pełen fundusz socjalny - wczasy pod gruszą itp?

Marcin
@Iwo

Uważasz, że firma jest dobra? Napisz jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Szczegóły dotyczące pracy mogą pomóc innym osobom, które będą aplikować, więc liczę, że będziesz mógł je przedstawić bardziej szczegółowo.

Fafkulec

No ostatnio jest miło, koleżeńsko i bezstresowo. Kupują dużo nowych sprzętów i dają podwyżki nawet kot jakiś grubszy, byle koniunktura się utrzymała.

Piotr.
@Fafkulec

Gdzie ty grubszego jakby kota widział??? Zacznij nosić okulary bo niedowidzisz raczej. Ten kot jest tak chudy że może między szczeblami w płotach na czakanowie przechodzić. Co do sprzętów co masz na myśli 2 wózki widłowe wkoncu i bajer mało jak na razie wykorzystany na kontroli jakości! Niech ludzi przyjmą to firma się rozwinie. Tych co przyjeli to zapiepszaja za 3-trzech albo i więcej. Ale ty grubego kota widzisz!!! To i pewnie zarabiasz.

Jo
@Piotr.

Jeszcze trowalizator, leser cnc i niedługo prasa krawedziowa.

Inny
Nazwa działu: Produkcja

Jest fajnie przyjaźnie ostatnio, Polecam

Tomasz K operator prasy

Dopóki nie skorzystałem z internetu,nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów.S Lem A teraz kilka zdań od siebie Bardzo łatwo przychodzi wam oplucie kogoś,nazwanie złodziejem,idiotą czy leniem tym łatwiej że robicie to anonimowo.Ja natomiast prosto w oczy powiem wam że jesteście tylko małymi sfrustrowanymi tchórzami o mentalności przedszkolaka.Lecz nie załamujcie się z tym można walczyć wystarczy poszukać sobie jakieś twórcze zajęcie.Poczytać dobrą książkę, zobaczyć jakiś fajny film,pojechać coś pozwiedzać czy wyjść z pieskiem na spacer.Od razu wam samoocena wzrośnie i nie będziecie musieli wylewać swoich żali na forum.Dla tych mniej ambitnych proponuje onanizm może też się uda obniżyć poziom frustracji!

Tak25Nie3
@Tomasz K operator prasy

Czynny udział w dyskusji jest niewątpliwie bardzo istotny, jednak trzeba przy tym pamiętać o pewnych zasadach. Musisz pamiętać, że na forum nie obrażamy, ani nie wyzywamy innych użytkowników - mówi o tym regulamin tego serwisu, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś pracownikiem firmy Czekamet, czy coś innego sprowadziło Cię na obecny wątek?

Tak2Nie1

RtRs
@Iwona

Widzę, że żywo interesujesz się sytuacją w firmie. Pytanie co Ciebie sprowadziło na obecny wątek i czy jesteś pracownicą firmy Czekamet.

@RtRs

Szybko Cię wyprowadzam z błędu - nie jestem pracownikiem firmy Czekamet. Pełnię tu natomiast rolę moderatora forum, a do moich głównych zadań należy pomoc osobom, które są zainteresowane pracą w tej firmie w zebraniu informacji o niej. Jeśli ten aspekt mamy już wyjaśniony, to może przejdziemy do Ciebie. Jaką posadę tam obejmujesz?

RtRs

Lord protektor.

@RtRs

To nie jest odpowiednie miejsce na robienie sobie takich żartów. Powinieneś poważnie podejść do tej kwestii, ponieważ tylko tak pomagasz tym, którzy wchodzą tu, by zaczerpnąć rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest firma Czekamet. Odpowiesz zatem normalnie na moje poprzednie pytanie? Czym zajmujesz się we wspomnianej wyżej firmie?

to sem ja bohater tłumu
@Iwona

Jeżeli chce ktoś rzetelnych informacji odsyłam do opinii autora ,,na szczęście były Pracownik'' jest to prawdziwa rzetelna i jedyna opinia która powinna się znajdować na tym forum a te 4 gwiazdki w opinii firmy to chyba kupione jak lajki na facebooku

Iwona
@to sem ja bohater tłumu

Nikt tu nie płaci za wystawianie pozytywnych opinii o danej firmie. Dobrze byłoby, jakbyś zawsze pamiętał o tym szczególe. Ponadto odsyłanie do postów użytkowników tak naprawdę niczemu nie służy. Może sam napisałbyś coś pracodawcy, jakim jest firma Czekamet? Jeśli dalej nie jesteś ku temu skłonny, to chociaż powiedz, na jakim stanowisku tam pracowałeś.

Troll

Skończyły się wreszcie wypłaty na raty a to już pokazuje że się poprawiło 2 rok z rzędu pieniądze na święta. Praca jak praca zależy od działu. Największe nieroby lakiernia choć przepraszam Tomek się do nich nie zalicza następni lasery wiecznie nogi na stole (usunięte przez administratora) ruszają tylko po jedzenie. Montaż raczej ciągła praca tymbardziej że co chwilę nowe ręce do pracy są potrzebne . Magazyn po ilości przygotowanych koszów widać że jest co robić, chłopaki zamknięci w swoim kręgu. Spawalnia i szlifiernia pełne ręce roboty. No i wkoncu nie można zapomnieć o największym dzbanie firmy Mistrz Wojtek pazerny na każde 10 gr jeżeli kiedykolwiek ktoś na ciebie doniósł bądź pewny że to Wojtuś jest tak nie poradny że czasem zastanawiamy się czy do pracy nie ubiera go żona. Jedno jest pewne jest lepiej niż kiedyś.

Tak12Nie1

Cwhbbjkoz
@Troll

Widzę, że ocena i krytyka współpracowników przychodzi Ci łatwo. Może minąłeś się z powołaniem i to Ty powinieneś pełnić funkcję mistrza w naszym zakładzie? A może nim nie jesteś i nie będziesz bo nie potrafisz w oczy powiedzieć drugiej osobie co o niej myślisz tylko smarujesz anonimowo swoje frustracje jak baba żale przed okresem. Zauważ też, że czymś innym jest konstruktywna krytyka a czymś innym fałszywe obrażanie konkretnie oznaczonych osób, które można zidentyfikować z imienia i nazwiska. Przyszło Ci do głowy, że publiczne obrażanie ludzi godzi też w ich rodzine? Przypuszczam, że o tym nie pomyślałeś bo jedynym pustym dzbanem w naszej firmie jesteś Ty sam.

Ron202
@Cwhbbjkoz

Wojtek szef do tej pory żałuję decyzji że zrobił cię mistrzem więc lepiej sobie daruj taki wpis może nikt z nas nie zostanie mistrzem masz rację bo jak mam mieć takie relacje jak ty z załogą to dziękuję. Jeden się nadaje drugi nie proste. Żadnych rzeczy nie można załatwić a od tego też jesteś nie tylko od donoszenia. Pozdrawiam

Tak7Nie

Troll
@Cwhbbjkoz

Jeżeli moja opinia kogoś urazila przepraszam za nią chodziło o poruszenie niektórych osób by wkoncu ruszyły z miejsca i zrozumiały że Czekamet budujemy wszyscy nie tylko pojedyncze jednostki i by pracować również wtedy kiedy szef nie patrzy. Może i jestem dzbanem ale jak widać wywołało to poruszenie i każdy zastanowi się teraz nad sobą pracownicy oraz mistrzowie krytyka dla nikogo nie jest miła ale czasem to jedyne wyjście by zmotywować. Powtarzam jeżeli ktoś czuje się urażony Przepraszam.

Rtl
@Troll

Koledze pomyliła sie krytyka z obrabianiem (usunięte przez administratora). Posatynuj przez 8 godzin aluminium albo zmierz się z nawalem obowiazkow ktore maja mistrzowie wtedy mozemy porozmawiac. A puki co wygląda to tak że obraziles wiele osób i raczej nie mozliwosci tego odkrecic... no chyba ze zabierzesz głos podczas zebrania i pokornie się ukorzysz przepradzajac kolegow.

@Rtl

pewnie odwagę ma jak jest prawie anonimowy

Rtl
@pracownik

I tak wszyscy się domyslają więc mam nadzieje, że mu przynajmniej głupio. Ale przeprosiny przyjmuje, Pan Bóg kazał wybaczać

Fghjkgh
@Troll

Zbyt duzo powiedziales zeby zwykłe przepraszam wystarczyło,zastanów sie sam czy jesteś wielkim budowniczym firmy.

Rita

Faktycznie sytuacja w firmie polepszyła się szef w końcu pamięta też o pracownikach na święta i daje przynajmniej 400 zł permi tylko szkoda że szef nie wie że dział laserowców zabrał sobie dodatkową premię na święta w postaci blachy nierdzewnej (w dużej ilości) A pewne osoby ich jeszcze kryją jak by nigdy nic .

Tak5Nie

Gizmo
@Rita

C. K ?

Sauron

W tym roku na święta znów będą pieniądze po 400 zł dla każdego więc firma idzie do przodu. Wkoncu prezes zainteresował się cwaniakami na zakładzie czyli lakiernią i wielkim brygadzistą który pracuje 3h z 8 przez resztę czasu obśmiewa innych chłopaków i myśli że nikt tego nie widzi. W perspektywie 6 lat dużo zmieniło się na plus a wypłaty wkoncu płacone w całości.

Tak14Nie

BIG Brother
@Sauron

Brygadzista lakierni uważa się za "święta krowę" jest nietykalny

Tak14Nie

Makita

zostałem i sie oplaciło, czekamet się fest rozwinąl w ten rok czytam te wszystkie komenatarze tez moje i twierdzę że i tak żaden komenatarz czy w ogole ten portal nie jest w 100% zgodny z prawda, jesli ktoś się zastanawia nad pracą Tu to niech sam sobie wyrobi opinie, a nie jakiś portal do wylewania frustracji (to co w komentarzach powinniscie mowic wprost swoich przelozonym!!!!)

@Makita

To już następna opinia, z której jasno wynika, że sytuacja w firmie Czekamet zaczęła się poprawiać. Zdradź Nam proszę, jak długo pracujesz już dla tego pracodawcy. Wiele osób po tym poście może zechce tam aplikować. Wiesz może, czy aktualnie potrzebują nowych pracowników?

Iwona

@Świeżak Bardzo się cieszę, że praca w firmie Czekamet Ci odpowiada, jednak Twoja ostatnia wypowiedź jest zbyt ogólnikowa. Proponuje zatem, żebyś w następnym poście podał nam jakieś konkrety o tym pracodawcy - jak wygląda atmosfera, zarobki itp. Możesz to dla nas uczynić? @anonymous Twierdzisz, że było by lepiej, jakbyście mieli trochę wyższe pensje. A czy prowadziliście już rozmowy na ten temat z Dyrektorem firmy?

coca-cola

Kto ma sie upomnieć o 100% za soboty? Jak tam same dzbany pracują. Nikt mądry nie pracuje za takiego grosze.

Hbbjw

Tee wypraszam sobie

@coca-cola

Z Ciebie był taki spawacz że cię wyje....

Sprite
@Hbbjw

Kolego ty jako dzban lizales pupke zielonym, a pamiętaj jak ktoś pracuje za najniższą krajową ma rodzinę to każdy grosz się liczy.

Baca
@coca-cola

Tak komentowac i obrazac kolegow moze tylko ktoś kto byl za cienki do tej roboty. Czekamet to nie kilometry spawów albo gięcie jednego elementu przez caly rok. To przedewszystkim złożeniówka i kombinowanie czyli trzeba myśleć. Jeżeli nie dałeś rady to zawsze możesz pomachać łopatą może pomoże ci to na problemy z twoim dzbanem.

Tak7Nie

Spawacz
@Baca

Może i racja aczkolwiek góra nie kwapi się konsultowac z pracownikami, tylko biorą najgorsze gówna do roboty, bo im komputer wyliczył ;)

anonymous
@Spawacz

Czy to opłacalne to już ich problem, ryzyko i koszty. Gdzieś muszą być produkowane takie pierdoły, taka luka na rynku. Mnie osobiście zależy żeby wypłata była na czas i pensja trochę podskoczyla...a produkować mogę nawet widły do ciepania gnoju

Świeżak

Jest dobrze :-)

Mars

Widzę, że znowu na forum wrócił anonimowy sfrustrowany malkontent, na dodatek podszywający się pod inne osoby. Może lepiej udać się do Prezesa i tak po ludzku porozmawiać o swoich oczekiwaniach i problemach... może uda się dojść do kompromisu... no ale to trzeba mieć chociaż trochę odwagi. PS. "Najgorszy ptak co sra we własne gniazdo". Im szybciej zrozumiesz to powiedzenie tym mniej szkody wyrządzisz swoim współpracownikom.

Tak6Nie

Gallanonim
@Mars

A da się z prezesem po ludzku ????

Hbbjw
@Gallanonim

Prezes też czlowiek.

Nick
@Mars

Na forum są po prostu osoby nie bojące się prawdy i mówiące prawdę prosto taka jaka jest bez owijania w bawełnę tak jak to mieli w zwyczaju szefostwa i inne sekretarki kompromisem jest uczciwe rozliczenie się z załogą a nie ciągle Kłamanie w żywe oczy szkoda tutaj tych ludzi co boją się zmienić zakład najwidoczniej dla nich w tej firmie zatrzymał się czas a prawda jest taka że dopiero stara zaloga ze spawalni zaloga która była tam najlepsza zaczęła robić tam porządki niestety chłopaki mieli już dość poszli do uczciwych firm gdzie teraz mają się dobrze a wy te ,,gniazdo'' czy jak to tam nazywacie nadal trzymajcie na powierzchni praca za pół darmo no w końcu pracujacych tam ludzi można porównać tylko do ameb

Wenus
@Mars

Trafna metafora, całkowicie zgadzam się z jej sensem ale... Jeżeli już cytujemy to nie "najgorszy" a "zły" i nie "sra" a "kala" (nie mylić z naszym wspólnym dobrym kolegą :) ) - "Zły to ptak co własne gniazdo kala" - William Shakespeare: "Komedie".

TakNie

Ha ha ha setki w sobotę z pewnością

Dawid Tokarczyk

W firmie czekamet po wnikliwiej kontroli przez pracownika państwowej inspekcji pracy zostały wykryte nieprawidłowości dotyczące wypłacania nadgodzin za pracy w soboty reasumując firma została zobligowania do dopłacenia za nadgodziny w soboty pozostałych 50 % ponieważ dotychczas soboty byly wypłacane z dodatkiem 50 % gdzie za pracę w sobotę należy się dodatek 100 % tak więc osoby które nie otrzymały jeszcze wyrównania powinny jak NAJSZYBCIEJ upomnieć się o swoje pieniądze pozdrawiam i życzę udanych wakacji

Tak12Nie

Wszyscy
@Dawid Tokarczyk

A to wstecz tez dostales? Za jaki czas sie nalerzy?

Specjalista
@Wszyscy

3 lata wstecz

Witold

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi. Poprawia naliczenia i po sprawie a ponieważ firma jest dobra to poradzi sobie.

Wiktor
@Witold

Ładne oszustwo

Mig

Roszady w załodze dalej trwają szef jak zwykle oporny na podwyzszki, nowy kierownik produkcji zaczyna gwiazdorzyc zobaczymy jak długo wytrzymie.

Iwona

@Tgv @Arek Co to znaczny, że wymagania są znikome? Możecie nam to wyjaśnić, podając szczegóły i opisując konkretne sytuacje? @OLO Cieszę się, że Twoja współpraca z Czekamet układa się pomyślnie, ale Twoja wypowiedź jest zbyt ogólnikowa, a przez to raczej nic nie powie użytkownikom forum. Proponuję zatem, żebyś rozwinął swoją myśl. Długo tam pracujesz? @Andrzej Oczywiście, na ich stronie internetowej widziałam, iż prowadzą aktualnie rekrutację http://czekamet.pl/praca/ A jakie stanowisko Cię interesuje?

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Jo
@Andrzej

Firma zawsze potrzebuje pracowników.

OLO

Spoko firma

Arek

W całości zgadzam się z poniższą opinią!!!

Iwona

Opowiecie coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Czy wymagania są duże i trudne do spełnienia? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Jakie są możliwości rozwoju w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Tgv
@Iwona

Wymagania są znikome zakład przyucza na dowolne wybrane stanowisko marudzą głównie nieudacznicy i nieroby

Małestro

Podwyzki są cały rok. Lubie tez to ze kierownictwo intetesuje sie pracownikiem, jego prywatnymi problemami a nie tylko jego pracą. Jesli nie chcesz przyjść na nadgodziny to odrazu pytają dlaczego?czy coś się stało? Dbają tez o nasze bezpieczenstwo po pracy, przestrzegają przed wariatami drogowymi. Slowem jest rodzinnie przyjemnie i bezstresowo. A pieniadze? Pieniadze to nie wszystko. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich wątpiących w powyższe słowa i pamietajcie ...Ja zobaczyłem i uwierzyłem ale blogoslawieni Ci co nie wierzyli a uwierzyli.

oshee

to jakie macie stawki, że sobie chwalicie?

Pracwonik

szacunek dla góry się należy za indywidualne podejście do każdego z nas oraz to w jaki sposób są rozwiązywane bieżace problemy... Jak przypomnę sobie poprzednia prace w kołchozie na strefie, bycie numerkiem i ciągła presja od team leadera to nie mam na co marudzić, no może na to ze nie bedzie można słuchać muzyki, ale to już chyba normalne wszędzie... pozdrawiam

Zdziwiony
@Pracwonik

Ty kolego coś brałeś ? Albo pomyliłes firmy

Tak5Nie

Czarny

Tyle czasu była cisza na forum pojawiła się nagle jedna prawdziwa opinia na temat tego ,,(usunięte przez administratora) i wyzysku'' i nagle tyle poruszenia skąd pochlebne opinie ? Albo prezes pisze bo ludzie nie chca się tam przyjmowac albo płaci pracowniką za to ogłoszenie o prace widnieje 3 tyg a efektów w postaci nowych ludzi zero tylko następne zwolnienia juz się piszą tyle :)

Byłem,przeżyłem,zwolnilem.

Chwala sobie ci którzy zarabiają naprawdę dobre pieniądze,z tego co słyszałem w pierwszej kolejności szef lubi kogoś zgnoic zanim co kolwiek da. Jego hasło że ludzi ma na peczki powoli zanika.. Brak doceniana starych pracowników za to nowi mają kokosy i są traktowani lepiej.

Tak6Nie

Kadett

Witajcie, 5 lat stażu, chwalę sobie, dbają o mnie.

nick

aktualnie trwaja roszady, swiezaki nie wytrzymały napięcia... praca w czekamet to jakościowka nie ilościowka, jak ktoś nie daje nic od siebie to sie nie odnajdzie.

na szczęście były Pracownik

Ostatnie kilka miesięcy wielkie podwyżki od stycznia oficjalnie zapowiedziane przez Prezesa firmy no ...tak jak ich nie było tak nie ma a zamieszanie wokół nich takie że szok szukanie czegoś polowanie tylko na coś by tylko uwalić pare groszy z czegoś czego nawet jeszcze nie dano po za tym kilka osób cos już dostało po 5/7/9 latach pracy podostawali 180/200 zł oczywiście brutto zarobki na niektórych działach nie są złe krawendziarze ok 2500-3000 zł netto ale już szlifierze ok 1600-1900 zł netto montaż ok 2100 - 2400 netto ale to są tylko gołe stawki nie ma nic po za nimi świadczeń socjalnych brak wczasy pod gruszą mają w planach od początku istnienia zakładu więc prosze nie dać sie omamić na EW. rozmowie kwalifikacyjnej że od przyszłego roku będą bo ich nie będzie coś takiego jak fundusz świadczeń socjalnych w tym zakładzie Nie istnieje więc święta czy mikołaj itp nie ma na co liczyć chodz w zeszłym roku po raz pierwszy od 9 lat ekipa dostałą 300 zł za ciężką prace stawka zależna od stażu pracy dostali ludzie również po 200 jak i 100 zł ale to tak jak ww. pierwszy raz od kilku lat więc co będzie w tym roku tego nawet ,,zieloni'' nie wiedzą reasumując cudów nie uświadczych ale za to dużo zszarganych nerwów a tak już na koniec by nikogo nie zdziwił fakt że soboty wypłanace są z dodatkiem 50% gdzie powinny być ze 100 % ale są one wypłacane w formie premii uznaniowej co niestety jest wykroczeniem cieszę się ze udało znalesc mi się lepsze miejsce trudno nie było ....

Tak15Nie

Ghj

Za smieszne pieniadze robic za 3,a najlepiej za 5.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Czekamet - Czekanów

Chcę opublikować: