counter
2 71 176 5 1
Kandydat

Cześć jakie warunki panują na monterce/spawaniu ? Idzie zarobic, jest rovota, nadgodziny? Jak to wygląda ?pozdrawiam :(

TakNie5
Ja
@Nowy

Jest robota a zarobki jak wszędzie indziej. Nie jest zle.

Tak2Nie3
Robol
@Nowy

Warunki ciężkie robol najeżdża na robola. Zarobki marne bez perspektyw na podwyżki, wolą modernizować czekamet. Pl.

@Robol

To czemu praktycznie nikt się nie zwalnia? Po za nowymi którzy przychodzą na kilka miechów

TakNie3
Takietam Nowy wpis
@Nowy

ej, no co ty? Przeciez długoletni pracownik się właśnie zwalnia. Co prawda na emeryturę idzie ale argument jest (; a tak poważnie w firmie pracuje 80 osób, a opinie próbuje urabiać jeden frustrat... Skoro w czekamecie jest tak źle, a wszędzie dookoła tak dobrze to doprawdy nie wiem w czym problem. Wystarczy zmienić pracę na lepszą. Przecież takich wysokiej klasy specjalistów jak nasz marudny i niedoceniany kolega z otwartmi ramionami wszędzie przyjmą.

Tak4Nie2
Nowy Nowy wpis
@Takietam

Ogólnie można próbować ale w czekamecie naprawdę nie jest najgorzej. Może się to jakoś fest rozkręci i zarobki pójdą w górę. Sama praca ok. Polecam. Lepsze niż łopatą albo strefa

Tak1Nie2
Jajo Nowy wpis

Na magazynie ostatnio rotacja ogromna

Ok Nowy wpis
@Takietam

Kto odchodzi na emeryturę?

Ciompel

To jest chyba forum na temat opinii Firmy, a nie do wylewania żali między działami. Nie zachowujcie się jak dzieci specjalnej troski, chyba jesteśmy dorośli i powinniśmy kierować swoje uwagi dla tej osoby z którą mamy problem, a jak nie to istnieje przecież skrzynka uwag dla anonimowych :)

@Ciompel

Następny czemu ty nie kierujesz swoich uwag do osób których masz problem? Oj ciompel teraz od ręki bym Ci podał min 3 przykłady co o niektórych sam gadasz a potem się klepiecie po plecach . Miałem się nie wypowiadać ale jak już tacy ludzie zabierają głos to mnie szlag trafia jest naprawdę dużo osób które mogły by tak napisać ale niestety ty się do nich nie zaliczasz.

Ciompel
@89

Właśnie widzisz kolego towarzyszu, jak już napisałeś poklepiemy się po plecach, bo powiemy sobie nawzajem co o sobie myślimy i idziemy dalej robić swoje :)

Robert

Jak jesteście tacy mądrzy to podajcie swoje imiona, albo najlepiej powiedzcie to na forum przy szefie. każdy pieprzy (usunięte przez administratora) na temat innych działów, a sam pewnie nie jest lepszy... sam wszystkiego nie umiem, ale przynajmniej się staram i nie gadam "ja nie mam za to płacone" pozdro dziewczyny :D

Tak7Nie8
Gerard
@Robert

Taak??? Ale cie dotknęło jak rok czy dwa lata temu były wpisy o Wojtku to chodziłeś z bananem na twarzy i tak samo twój.... Oboje mało co posikani ze śmiechu A teraz ktoś prawdę napisał to oburzenie? Karma wraca fajnie śmieje się z kogoś ale z siebie to już boli.

Tak9Nie1
@Robert

ROBERT. Po co podawać swoje imiona bo nie rozumie....??? Co jesteś lepszy przez to??? Walczyliście o podwyżki niby oficjalnie na piśmie i co macie jak prezes was zbył pochwal się na forum jak taki z ciebie otwarty gość!!! Gdzie te podwyżki macie!! Ględziłeś że dużo pracy a mało kasy, te jak trza siana to do bociana a nie do prezesa!! I nie ględz o innych działach bo jak wy macie coś zrobić to wasza odpowiedź jest prosta A CZEMU MY TO MAMY ROBIĆ!! Czyż nie tak. Reszta bynajmniej robi i nie dyskutuje, albo się zwalniają jak na niektórych działach! Ale niestety przykre jest to że wy wszyscy tylko patrzycie tylko jak innego stępić skoro sami nie jesteście lepsi. Pozdrawiam cię Robercie. I miłej pracy w dobrym i życzliwym towarzystwie życzę.

Tak8Nie1
Jaca
@Kicky deee

Hahaha w sumie racja jak są jakieś zamieszki w Czekamecie to zawsze na czele stoi Robert przypadek hmmm?? ale na forum obrońca uciśnionych a nie obrońca tylko swoich pomyłka.

@Kicky deee

Ja wam powiem tyle ze albo komuś praca się spodoba i zostanie albo nie po co się kłócić

Ja
@Były pracownik

Dokładnie. Jak stare baby na wsi jesteście. Po osiem godzin dziennie razem w pracy spędzamy to jakiś zespół powinniśmy tworzyć. Rozumiem na szefostwo najeżdżać ale robol na robola?

Jo
Kandydat

Czy firma zatrudnia pracownika do naprawy maszyn.

@Jo

Napewno przydałby się spec od mechaniki i elektromechaniki maszyn.

@Pracownik

Zgadzam się z kolega wyżej pojęcie utrzymanie ruchu pełni tylko symboliczną role w firmie niestety

@Pracownik

Przecież jest w firmie dział utrzymania ruchu są dwie osoby tam zatrudnione.

Borsuk
@Nowy

Jest utrzymanie ruchu z nazwy jeden ma wiedzę na poziomie jakby dopiero zaczął pracę a pracuje już kupę lat a drugi wiecznie fochy nie wiem czy gwóźdź potrafi przybić ale na całym czekamecie nie ma lepszego od niego wszystko wie najlepiej a wiaty na śmietniki z paru profili postawić nie umiał.

Ty
@Borsuk

Jak by nie umiał to by nie stała a ciekawe czy ty sam umiesz wbić gwoździa a nie obrażać innych pracowników. A ty jaką masz wiedzę na jakim poziomie może umiesz tylko wbić gwoździa.

Tak1Nie2
Jedrek
@Ty

Jakbyś nie wiedział to faceta z urlopu ściągnęli żeby to zrobił jak nie wiesz nie wypowiadaj się

Tak3Nie1
@Jedrek

To jest dział budowlany poprostu. Kiedyś był jeden starszy pan który zajmował się maszynami i jeden budowanie od utrzymania obiektu. Teraz więcej remontów i jest dwóch panów od utrzymania obiektu i remontów. Utrzymanie ruchu tu nie istnieje. Większość napraw maszyn robiona przez firmy zewnętrzne.

Ty
@Jedrek

Raczej to ty nic nie wiesz bo co ja wiem to nie stawiał ją facet co był na urlopie postawił ją w 30 min

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BialaDama

Czy Firma zatrudnia kierowców?

@BialaDama

Tak. Trzech jest.

Jozet

Cyrk istny cyrk są nawet małpy. Pieniądze są na wszystko tylko nie na to by nagrodzić pracowników. Premia kto ją dostaje? Na rozmowie oczywiście jest wspomniane ze takie coś istnieje ale chyba trzeba wykleić z 50 behaltrów przez 8h żeby ją dostać 100 zł.

Tak10Nie
Tezoj
@Jozet

Chyba nawet 100 nie wystarczy , tu nie ma premii .

Tak5Nie
Igor
@Tezoj

Wiecznie wszystko Zaległe wiecznie wszystko na szybko już nawet sami sprayem malujemy a za to otrzymujemy podziękowanie w formie orędzia zero socjalu pamiętam stary czekamet i teraz ten. Człowiek z uśmiechem do pracy szedł był jakiś spokojniejszy a teraz.... Mam mnóstwo znajomych w innych firmach które też dotknął covid ale jak narazie tylko u nas takie cięcia wszystkiego. Uprzedzam komentarz więc po co tu jestem? Szczerze nie mam pojęcia chyba przyzwyczajenie. Pozdro

Albinos
@Tezoj

Coś marudny ten dział montażu. Wszyscy solidnie pracują ale tylko tam marudzą i to chyba nie pierwszy raz na tym forum.

@Albinos

Chyba większość opini z działu montażu

Alojz
@Pracownik

Może nie było by tyle opinii jakby wielki brygadzista wziol 4 litery i zabrał się za pracę a nie za cwaniakowanie i chodzenie tempem spacerowym po hali. Szkoda że nikt nie widzi tego z kierownictwa albo mistrzów zresztą dotyczy to wielu działów daleko nie szukać lakiernia a tutaj to już chyba nie trzeba dodawać nic dobrze że kamerę zmienili lecz raczej nikt w nią nie zerka. Jak robota zrobiona to zasługa brygadzisty bo dopilnował ale ze załoga miała pot w..... To już nikt nie widzi

Tak11Nie1
Toyo woo
@Jozet

W czekamet premia to pojęcie względne. Premie na dole to mają pewnie mistrze tego na sto procent nie wiem ale widać to po ich obrotach, na chali latają jak by ich komary pożerały i gonią, no cóż swój swojego nie pogoni brygadzista z montażu faktycznie czy on jeszcze coś robi??? Ale nie nadawać jest wszystko ok nie ma źle praca przyjemna atmosfera przyjemna ha ha itp.

Tak13Nie1
Marek

Ile zarobi u Was magazynier? Doswiadczenie okolo 4 lata widlakiem w centrum logistycznym

Tak10Nie3
@Marek

Pewnie 2500 na początku

Tak2Nie13
Arek
@Pracownik

Patrząc na zróżnicowany rynek przeciętna płaca na stanowisku magazyniera wynosi około 3000 zł netto trudno oczekiwać nowych pracowników skoro firma oferuje 2500

Tak13Nie
Sebix
@Arek

Potwierdzam kolegę wyżej 2500 zł byłem widziałem podziękowałem.

Tak14Nie
wxz
@Arek

W tej firmie 3000 zł nieosiągalne chyba ze spawacz reszta poniżej niestety

Tak7Nie
War
@wxz

Juz nie przesadzaj, a krawedziarze a lakiernia a technolodzy, nie wiem jak lasery i kierowcy?

Tak1Nie5
Qwerty
@War

Skoro zarabiasz jakieś lepsze pieniedze chetnie się przeniosę na jakim stanowisku pracujesz ?

War
@Qwerty

Mówię tylko że nie wszyscy maja mniej niż 3 tysiące. Za kilka lat prawie wszyscy tyle bendom zarabiać.

As
@War

Będą tyle zarabiać bo najniższa krajowa pójdzie do gory

Tak1Nie

Jakie wartości są cenione w Czekamet?

Tak2Nie18
@Pytanie

Trzeźwość, punktualność, dystans do pieniądza

Tak4Nie31
Pracownik czekametu
@Rtl

Dystans do pieniądza?? Czyli co za pół darmo pracować?? To cie gościu bawi!! Oddaj część swojej wypłaty na cel dystansu a nie ciągle narzekasz ze można by było więcej zarabiać.

Tak30Nie2
Ok
@Rtl

I jak tu ma być dobrze za niedługo ci trzeźwi i punktualni będę za ryż pracować gratuluję wypowiedzi mistrza.

Tak31Nie
Hiub
@Pracownik czekametu

Pracujesz za tyle na ile sie godzisz. Nikt cie do niczego nie zmusza.

Tak2Nie26
@Hiub

A ciebie zmusza ktoś??...

Tak22Nie1
Jojo
@Pracownik czekametu

Prawda jest taka że Czekamet zmienia się na naszych oczach i to nie do poznania, pracy jest brane mnóstwo a pracowników tyle samo może czasem przyjdzie ktoś nowy ale jest to max 1 osoba. Rozwijajmy się ale róbmy to z głową! Najgorsze w tym wszystkim jest to że lewusy i (usunięte przez administratora) zarabiają tyle samo co ci którzy dają z siebie nawet więcej niż 100% wtedy odechciewa się chodzić do pracy.

Tak27Nie3
Hiub
@Jojo

A ty akurat kurła wiesz kto z siebie daje 100 %. Mi tez sie wydaje ze jade na maxa a reszta w ch.. leci. To sie tylko wydaje.

Tak3Nie25
Jojo
@Hiub

Tak? a kim to jesteś kierowca może Żenada...

Tak24Nie2
Zdziwiony
@Jojo

Niech każdy robi swoje a wszystko będzie dobrze tyle w temacie

TakNie21
Pracownik czekametu
@Jojo

Dokładnie zgadzam się jak (usunięte przez administratora) z wypowiedzią JOJO góra bierze pracy w (usunięte przez administratora) a ludzi ciągle tyle samo no niby tam przyjęli na montaż czy magazyn ale prawda taka jest z z montażu co poniktutrzy poszli na inne działy itp... Magazyn no i tu są jaja bo..... Przemilczę to lepiej. Ogulnie góra wie swoje a tak naprawdę pracownicy wiedzą swoje z autopsji i ogromu nałożonej im pracy. Więc tak jak jojo pisał Czekamet zmienia się ale zarobki i ilość ludzi na działach taka sama a roboty coraz więcej i ciągle więcej. No ale to niestety zawsze tak jest ze pracownik jest na samym końcu w rozwoju firm czy firmy najpierw się kupuje sprzęty buduję nowe działy jak niby magazyn czy kupuje samochody a zarobki???.... Jakie były takie są nikt nie pomyśli że ceny w sklepach wzrosły jak (usunięte przez administratora) bo jak nawet dadz np 200 zł brutto podwyżki to i tak nie wyjdzie się na zero przy takiej inflacji.

Tak31Nie1
Magazynier Kamil
@Pracownik czekametu

Piszę jeszcze jako obecny pracownik czekametu i chce się odnieść do twojej wypowiedzi konkretnie chodzi o zdanie "Magazyn i tu się zaczynają jaja" Jakie to jaja? Bo jak dobrze wiesz magazyn składa się z 3 osób czyli wąskie grono i wszyscy jesteśmy zaciekawieni o jakie jaja chodzi albo ewentualnie czyje? Uważam że wypowiadanie się tutaj na temat innych działów przez osoby które nie mają o tym zielonego pojęcia mija się z celem. Ja nie wyrywam zębów i nie udzielam się na forum stomatologii bo po prostu nie jestem dentysta. Jeżeli dla ciebie praca na twoim dziale jest uciążliwa itp. zawsze można ją zmienić i przy okazji uniknąć wypocin na forum a oboje wiemy że muru głową nie przebijemy . Od siebie polecam lekturę słownika ortograficznego na deszczowe wieczory.

Tak33Nie5
@Magazynier Kamil

Zgadzam się. Krowa która duzo wyje daje mało mleka. Pewnych spraw nie przeskoczymy ale po dzisiejszym audycie napewno będzie lepiej VW.

Tak29Nie4
Dido
@Magazynier Kamil

Dokładnie nie ma co wypowiadać się o czymś o czym nie mamy pojęcia jest jak jest niestety odchodzi coraz więcej osób spawalnia montaż a to martwi.

Tak28Nie1
Wer
@Jam

Masz racje jest lepiej brak nadgodzin , a roboty w trzy i trochę ..

Zainteresowany

Czy można liczyć u was na jakiś socjal? Chodzi o paczki dla dzieci, bony Wielkanoc i Boże Narodzenie karta Multisport?

TakNie13
Czk
@Zainteresowany

Tak wszystko jest, i jeszcze 13-sta i 14-sta pensja i jeszcze 14 dni zakwaterowania z posiłkami w hotelu nad morzem

Tak2Nie7
Abdul
@Czk

Grzecznie zapytał w normalnej szanującej się firmie takie rzeczy są normalne. Odpowiadam nie nie mamy nic z tego co piszesz wczasy i bony zabrane paczek brak nie wspominając o Multisport. Mamy wypłatę i....to chyba tyle.

Tak8Nie
Jelonek
@Czk

To może jeszcze się znajdą przerwy pięciominutowe które z sześć lat temu zawieszono do końca roku.

Czk
@Abdul

Pierwszy zaczął zartować

Tak2Nie11
Jelonek
@Czk

Zarty zartami a szefostwo czyta i sie denerwuje bo po masówce nikt głosu nie chce zabrac no po za kilkoma osobami ktore nie bo ja sie wyrazic swojego zdania i mowic jak jest (to sie ceni Panowie)

Tak12Nie1
Alo
@Jelonek

Po jakiej masówce???

Tak13Nie1
Zainteresowany

Pojawiły się nowe oferty na technologa oraz magazyniera. Proszę o informację starych wyjadaczy czy warto aplikować.

TakNie23
Wito
@Zainteresowany

Oferty wiszą od dłuższego czasu sam sobie odpowiedź.

Tak21Nie1
@Zainteresowany

Wyjadaczu chyba sam wiesz najlepiej jak jest???

Tak21Nie
Spawacz

Witam. Mam pytanie dlaczego ciągle firma ogłasza się z zapotrzebowaniem na spawaczy? Czy jest taki przemian, czy oferowane stawki to poprostu wabik?

Tak1Nie17
Bezimienny
@Spawacz

Ogólnie jest przemian jak i pieniędzy na start niestety nie ma tyle co oferują w ogłoszeniu zawsze jest ten wiadomo najniższy próg. Drugi niby problem to jak zwykle firma twierdzi że nowy pracownik nigdy nie pospawa tak jak stary.

Tak8Nie1
@Bezimienny

Bo tak jest. Nowy musi poznać produkcje i wymagania nibyjakosci. Czasem zdarzy sie ktos naprawde dobry a czasem taki co spawa gorzej niz kulawy szlifierz ze złamaną ręką ale detali na początku zaden nie bedzie znać.

Przemysław
@Jam

Czy nowo zatrudniony pracownik może liczyć na odpowiednie szkolenia wprowadzające przed podjęciem pracy w firmie Czekamet? Zastanawiam się, czy pracodawca przeszkala odpowiednio nowe osoby, czy raczej obowiązek ten spada na doświadczonych pracowników.

TakNie14
Igor
@Przemysław

Wszystko spada na pracowników nie kierowników, nie mistrzów, nie brygadzistów tylko zwykłych szeregowych

Tak22Nie
Igir2
@Igor

A co to takiego ciężkiego spada na Ciebie ? Przewieźć coś z punktu A do B ?

TakNie18
Odo

Nie polecam nawet wrogowi. Jeden wielki chaos to chyba dobre słowo by opisać firmę.

Tak23Nie1

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Czekamet?

TakNie8
@Pytanie

Laptop, Telefon, metrówka, suwmiarka, kątomierz, mop, przepychacz do sracza. Zalezy na jakie stanowisko aplikujesz.

Tak6Nie1
Mag135

Witam, jestem zainteresowany pracą w firmie. Jakie warunki pracy i płacy dla spawacza można się spodziewać,i czy normy są realne do wyspawania. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

TakNie6
Gfty
@Mag135

Z tego co slyszalem to najlepsi zarabiają 5000-6000 na rękę. A przynajmniej tyla dają w ogłoszeniu. Trudno mi sobie wyobrazic żeby stary pracownik mial miej niz oferta dla nowego wiec pewnie tyla zarabiają

TakNie6
Prk
@Gfty

Chyba z 3 miesięcy .

Tak11Nie
Iwo

Jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to zawsze może ją zmienić tylko czy uda się znaleźć dobrą?

Ivo
@Iwo

Pracy nie brakuje zobacz ogłoszenia o pracę i zarobki oczywiście zróżnicowane ale da się znaleźć lepsza niż czekamet bez premii itd.

Tak5Nie
@Iwo

Witaj Iwo. Co sądzisz oraz warunkach pracy w firmie Czekamet. Czy wynagrodzenia są na zadowalającym poziomie? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenia na czas? Jak wygląda płatność nadgodzin w soboty oraz dodatki socjalne? Jest tam pełen fundusz socjalny - wczasy pod gruszą itp?

Marcin
@Iwo

Uważasz, że firma jest dobra? Napisz jakie pozytywne strony widzisz w zatrudnieniu, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Szczegóły dotyczące pracy mogą pomóc innym osobom, które będą aplikować, więc liczę, że będziesz mógł je przedstawić bardziej szczegółowo.

@Iwona

Witam. Pytacie o zarobki... Są zróżnicowane jak ceny cukru w sklepie więc z tego co wiem po sobie to zarobki standardowe bo pracownicy raczej prawdy nie powiedzą ale ogulnie 2500zl to taka stawka na rękę po 3 miesiącach starsi produkcja 2700 itp ja nie powiem bo Góra będzie wiedziała kto pisze a czekamet to nie miłe widziane nie wiem czemu ale tak jest!. Spawacze maja lepiej, magazyn podejrzewam 2700 zł. Socjal nowi maja zero Socjalu przez rok potem wczasy pod grusza około 350 zł I 400 stówki na święta pozatym nic więcej. Wypłaty na czas nie ma już spóźnień soboty 50% aż. Pozdrawiam. Czy to dobrze czy źle sami oceńcie.

Tak6Nie1
Marcin
@Piotr.

Dzięki, że zdecydowałeś się sprecyzować tę kwestię. Czytając Twój komentarz, nasunęło mi się pytanie. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy możliwe jest, aby po przepracowaniu określonego czasu otrzymać od pracodawcy ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Jestem ciekaw, czy pracodawca potrafi sam z siebie docenić pracownika.

@Marcin

W moim przypadku kierownik (mistrz) itd... nawet się nie domyslił o podwyżkę a co dopiero prezes!!! Normalne jest ze każdy pracodawca chce jak najmniej płacić a inwestować w siebie sorry ale takie życie.

Aneta
@Piotr.

@Piotr. Cieszę się, że odpowiedziałeś. A czy pracownicy występowali z kwestią podwyżki do swojego przełożonego? Zastanawiam się jaka byłaby reakcja, może pozytywna?

@Aneta

A jaka mogła by być reakcja!!!. Najpierw by przełożony powiedział że też i on chce podwyżki a potem ze mamy się cieszyć z tego co mamy już i bez opózńien i to tyle!! Co by jeszcze ktoś chciał? A prezes by zapewne spytał czy jak dostalbym jakąkolwiek podwyżkę to czy więcej zrobię!!! Choć i tak ręce pełne pracy ehhh... Cóż cieszmy się z tego co mamy.

Przemysław
@Piotr.

Jeśli sami nie wnioskujecie o podwyżki, to czy nie dziwi Was fakt, że pracodawca sam nie wychodzi z taką inicjatywą? Na prawdę nikt do tej pory nie wnioskował o zwiększenie pensji?

TakNie4

Czy jest możliwość w Czekamet pracy na część etatu?

jolek
@Pytanie

Nie wiem czy jest taka mozliwość, napewno jesli chcesz to w grę wchodzi taka opcja żeby zrobić w ciągu osmiu godzin robotę którą normalnie robi się w 10 godzin i więcej i co ważne nie musisz prosić o pozwolenie.... ;)

Mistrz
@Pytanie

Tak ale najlepiej za darmo i jak najwięcej zrobić.

Fafkulec

No ostatnio jest miło, koleżeńsko i bezstresowo. Kupują dużo nowych sprzętów i dają podwyżki nawet kot jakiś grubszy, byle koniunktura się utrzymała.

@Fafkulec

Gdzie ty grubszego jakby kota widział??? Zacznij nosić okulary bo niedowidzisz raczej. Ten kot jest tak chudy że może między szczeblami w płotach na czakanowie przechodzić. Co do sprzętów co masz na myśli 2 wózki widłowe wkoncu i bajer mało jak na razie wykorzystany na kontroli jakości! Niech ludzi przyjmą to firma się rozwinie. Tych co przyjeli to zapiepszaja za 3-trzech albo i więcej. Ale ty grubego kota widzisz!!! To i pewnie zarabiasz.

Tak3Nie
Jo
@Piotr.

Jeszcze trowalizator, leser cnc i niedługo prasa krawedziowa.

Inny

Jest fajnie przyjaźnie ostatnio, Polecam

Tak2Nie2
Tomasz K operator prasy

Dopóki nie skorzystałem z internetu,nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów.S Lem A teraz kilka zdań od siebie Bardzo łatwo przychodzi wam oplucie kogoś,nazwanie złodziejem,idiotą czy leniem tym łatwiej że robicie to anonimowo.Ja natomiast prosto w oczy powiem wam że jesteście tylko małymi sfrustrowanymi tchórzami o mentalności przedszkolaka.Lecz nie załamujcie się z tym można walczyć wystarczy poszukać sobie jakieś twórcze zajęcie.Poczytać dobrą książkę, zobaczyć jakiś fajny film,pojechać coś pozwiedzać czy wyjść z pieskiem na spacer.Od razu wam samoocena wzrośnie i nie będziecie musieli wylewać swoich żali na forum.Dla tych mniej ambitnych proponuje onanizm może też się uda obniżyć poziom frustracji!

Tak28Nie9
@Tomasz K operator prasy

Czynny udział w dyskusji jest niewątpliwie bardzo istotny, jednak trzeba przy tym pamiętać o pewnych zasadach. Musisz pamiętać, że na forum nie obrażamy, ani nie wyzywamy innych użytkowników - mówi o tym regulamin tego serwisu, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Jesteś pracownikiem firmy Czekamet, czy coś innego sprowadziło Cię na obecny wątek?

Tak2Nie2
RtRs
@Iwona

Widzę, że żywo interesujesz się sytuacją w firmie. Pytanie co Ciebie sprowadziło na obecny wątek i czy jesteś pracownicą firmy Czekamet.

RtRs

Lord protektor.

@RtRs

To nie jest odpowiednie miejsce na robienie sobie takich żartów. Powinieneś poważnie podejść do tej kwestii, ponieważ tylko tak pomagasz tym, którzy wchodzą tu, by zaczerpnąć rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest firma Czekamet. Odpowiesz zatem normalnie na moje poprzednie pytanie? Czym zajmujesz się we wspomnianej wyżej firmie?

to sem ja bohater tłumu
@Iwona

Jeżeli chce ktoś rzetelnych informacji odsyłam do opinii autora ,,na szczęście były Pracownik'' jest to prawdziwa rzetelna i jedyna opinia która powinna się znajdować na tym forum a te 4 gwiazdki w opinii firmy to chyba kupione jak lajki na facebooku

Iwona
@to sem ja bohater tłumu

Nikt tu nie płaci za wystawianie pozytywnych opinii o danej firmie. Dobrze byłoby, jakbyś zawsze pamiętał o tym szczególe. Ponadto odsyłanie do postów użytkowników tak naprawdę niczemu nie służy. Może sam napisałbyś coś pracodawcy, jakim jest firma Czekamet? Jeśli dalej nie jesteś ku temu skłonny, to chociaż powiedz, na jakim stanowisku tam pracowałeś.

Troll

Skończyły się wreszcie wypłaty na raty a to już pokazuje że się poprawiło 2 rok z rzędu pieniądze na święta. Praca jak praca zależy od działu. Największe nieroby lakiernia choć przepraszam Tomek się do nich nie zalicza następni lasery wiecznie nogi na stole (usunięte przez administratora) ruszają tylko po jedzenie. Montaż raczej ciągła praca tymbardziej że co chwilę nowe ręce do pracy są potrzebne . Magazyn po ilości przygotowanych koszów widać że jest co robić, chłopaki zamknięci w swoim kręgu. Spawalnia i szlifiernia pełne ręce roboty. No i wkoncu nie można zapomnieć o największym dzbanie firmy Mistrz Wojtek pazerny na każde 10 gr jeżeli kiedykolwiek ktoś na ciebie doniósł bądź pewny że to Wojtuś jest tak nie poradny że czasem zastanawiamy się czy do pracy nie ubiera go żona. Jedno jest pewne jest lepiej niż kiedyś.

Tak21Nie1
Cwhbbjkoz
@Troll

Widzę, że ocena i krytyka współpracowników przychodzi Ci łatwo. Może minąłeś się z powołaniem i to Ty powinieneś pełnić funkcję mistrza w naszym zakładzie? A może nim nie jesteś i nie będziesz bo nie potrafisz w oczy powiedzieć drugiej osobie co o niej myślisz tylko smarujesz anonimowo swoje frustracje jak baba żale przed okresem. Zauważ też, że czymś innym jest konstruktywna krytyka a czymś innym fałszywe obrażanie konkretnie oznaczonych osób, które można zidentyfikować z imienia i nazwiska. Przyszło Ci do głowy, że publiczne obrażanie ludzi godzi też w ich rodzine? Przypuszczam, że o tym nie pomyślałeś bo jedynym pustym dzbanem w naszej firmie jesteś Ty sam.

Tak11Nie2
Ron202
@Cwhbbjkoz

Wojtek szef do tej pory żałuję decyzji że zrobił cię mistrzem więc lepiej sobie daruj taki wpis może nikt z nas nie zostanie mistrzem masz rację bo jak mam mieć takie relacje jak ty z załogą to dziękuję. Jeden się nadaje drugi nie proste. Żadnych rzeczy nie można załatwić a od tego też jesteś nie tylko od donoszenia. Pozdrawiam

Tak13Nie
Troll
@Cwhbbjkoz

Jeżeli moja opinia kogoś urazila przepraszam za nią chodziło o poruszenie niektórych osób by wkoncu ruszyły z miejsca i zrozumiały że Czekamet budujemy wszyscy nie tylko pojedyncze jednostki i by pracować również wtedy kiedy szef nie patrzy. Może i jestem dzbanem ale jak widać wywołało to poruszenie i każdy zastanowi się teraz nad sobą pracownicy oraz mistrzowie krytyka dla nikogo nie jest miła ale czasem to jedyne wyjście by zmotywować. Powtarzam jeżeli ktoś czuje się urażony Przepraszam.

@Troll

Koledze pomyliła sie krytyka z obrabianiem (usunięte przez administratora). Posatynuj przez 8 godzin aluminium albo zmierz się z nawalem obowiazkow ktore maja mistrzowie wtedy mozemy porozmawiac. A puki co wygląda to tak że obraziles wiele osób i raczej nie mozliwosci tego odkrecic... no chyba ze zabierzesz głos podczas zebrania i pokornie się ukorzysz przepradzajac kolegow.

@Rtl

pewnie odwagę ma jak jest prawie anonimowy

@pracownik

I tak wszyscy się domyslają więc mam nadzieje, że mu przynajmniej głupio. Ale przeprosiny przyjmuje, Pan Bóg kazał wybaczać

Fghjkgh
@Troll

Zbyt duzo powiedziales zeby zwykłe przepraszam wystarczyło,zastanów sie sam czy jesteś wielkim budowniczym firmy.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czekamet
2/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gliwicka 1A