Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Gruby

Nie polecam pracy jako szlifierz 8h noszenia maski przeciw pylowej A i tak pyl przedostaje sie do ust nosa i ogólnie 8 H trzymania 1 ręka szlifierki druga detalu i to wszystko w tempie tasmowym wszystko jest pilne i na wczoraj A kasa na początek najnizsza krajowa

@Gruby

A czy to jest jakiś zakład karny, zamknięty? Każdy pracuje tu z własnej woli. A jak komuś nie pasuje to przecież zawsze może odejść.

Gruby

Tak też uczyniłem

@Gruby

No i tyle w temacie

Maa

Swienta swienta i po swientach. Zaroz zaś do roboty. Zycza wszystkym udanego nowego roku

łobuz
@Maa

dziękuję ja tesz wszystkim życzę dobrego roku 2022!

chlyb
@Maa

jakieś święta są w firmie ! kasa jest i ludzi przyjmują !dużo roboty jest! i nie zwalniają.atmosfera jest !i zrobiło się miło.

@chlyb

Atmosfera super, ludzie także a zarobki poszły w górę i jest lepiej niż dobrze. Szczerze polecam.

@chlyb

jestem zainteresowany pracą czy ktoś odpisze ile można zarobić na produkcji mam nadzieję że na początek można zarobić 5 tysięcy. później więcej !

@novy

Oczywiście ze można tylko na 2 miesiące ale to nie problem chyba .

@novy

Pewnie pytasz czy na rękę, tu nawet tyle brutto nie ma na produkcji ????

Ziomek

A mie pasuje i wypłata i wogole.Dobre to jest to że można sobie coś do dom na przykład zrobić i szefostwo nawet pomoże doradzicc co i jak

były ziom
@Ziomek

to jak to w ogóle jest z tą firmą ? to jest dobrze czy źle ludzie uciekają czy się przyjmują! panuje dobra atmosfera czy zła ja już sam nie wiem co mam zrobić?przyjąć się? czy nie ?ktoś może mi odpisać?

@były ziom

Nie warto

Gogo
@Byly

Odradzam dobrze sprawdź ile jest opini pozytywnych a ile negatywnych nowy dostaję zawszę dużą stawkę a stary max 200 brutto Tylko pamiętaj że ty też wiecznie nowy nie będziesz.

@Byly

a dlaczego nie warto? słyszałem że są dobre zarobki więcej jak średnia krajowa !i są szkolenia awanse premie .i bardzo dobra atmosfera i

Były
@novy

Sprawdź czy napewno o tej firmie czytałeś, o średniej to tylko się słyszało, podwyżki są co ok 4 - 5 lat ok 200 zł, jedni więcej drudzy mniej awans to tylko za bramę i wszędzie Cię obserwują przez kamery

Slusorz
@Były

Wcale że nieprawda .co chwila któryś podwyszka dostoje

Widzę co się dzieje w firmie stary prezes budował firmę i pracowników od podstaw większość osób była zadowolona a od momentu kiedy rolę przejęli nowi prezesi wszystko zaczyna się psuć , doświadczeni pracownicy się zwalniają a z tego co wiadomo na hali zwolnień będzie jeszcze więcej w końcu dojdzie do tego że sami będą pracować na produkcji .

Hhhm

Ty znowu nie przesadzaj. Chłopaki dobrze sobie radzą, trafili na ciężki czas bo nie ma ludzi na rynku pracy. Ludzie zwalniali się zawsze i będą się zwalniać normalna rzecz. Przyjdą nowi wystarczy zapłacić.

@Hhhm

To tym bardziej powinni sobie docenić pracownika . A wiadomo jakie są czasy każdy szuka pieniędzy .

lumper
@Hhhm

no przyjdą i zobaczą i uciekną

ziom
@Hhhm

chłopaki dobrze się radzą !choć było tapniecie , ale są teraz widoki i widać światełko w tunelu i następuje szybka poprawa!

zly

przecież doceniają !dają premie i w ogóle pomagają jak mogą!idą na rękę ? dają dużo pracy !obserwują przez kamery żeby ludziom się nic nie stało?

chlebový chlebicek

Coś się zepsuło i się nie wysłało, więc napiszę jeszcze raz. Atmosfera przez ostatnie kilka tygodni jest wyjątkowa. W czasach, kiedy szczytem szczodrości pracodawcy jest karta multisport i owocowy czwartek, tutaj nie ma nawet tego. Są za to premie pseudo-frekwencyjne, które mają stresować pracowników, czy ich wysiłek w tym miesiącu zostanie jakkolwiek nagrodzony poza poniżej-przeciętną pensją. Czekam na moment, w którym połowa pracowników pójdzie na L4, bo kilka chorych (może na wirusa) chciało dochodzić do końca miesiąca, żeby być może móc sobie później kupić te lepsze parówki, albo jak komuś się powodzi, to zatankować auto do pełna. Czekam na nowy rok, kiedy nawet pracownicy portugalskiego (usunięte przez administratora) ze szkodnikiem w nazwie dostaną podwyżki, a my nie. Czekam jeszcze z 2-3 lata, aż przez podwyżki minimalnej połowa zakładu będzie robić za najniższą.

@chlebový chlebicek

Nie rozumiem dlaczego jeszcze pracujecie jak tak wam jest źle.

Dobry
@Byly

Dobrze jest. Nie ma co marudzić tylko robić robotę. Będzie obrót będzie porządna wyplata

NoName
@Byly

Dokładnie:) miej jaja i się zwolnij jak ci źle... Zobaczymy jak szybko wrócisz z pod tulonym ogonem ????????????

@NoName

zwolniłem się jest mi z tym dobrze …..

Była.
@NoName

Czymu mom wrócić?? Skoro gdzie indziej stawkę mam większą a robotę jak robotę nie ma źle. A ty bakaj bo cie masochiści obserwują bawicie ich jak najlepsze zabawki. Teraz mają zabawę to czego za dziecka nie mieli teraz dostali.

zły
@NoName

idzie nowe !będzie się działo!

byly
@Była.

zbliża się następna fala odejść! mimo dobrych perspektyw na przyszłość ? ciekawe co się dzieje że ludzie się rozglądają za nową praca.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PlayStation

Większość same konfidenty i (usunięte przez administratora) kablują za wszystko wypłata marna brak sobót atmosfera bardzo napięta jedni robią za dwóch a inni lecą w kulki nie polecam szefostwo żyje w innym świecie jakby urwani z choinki.

Xbox
@PlayStation

Zgadzam się największe (usunięte przez administratora) to brygadziści; spawalni, krawędziarki, montażu.

PlayStation
@Xbox

A o takich dwóch działach jeszcze nie zapomniałeś?

no dokladnie

Jeepop

Jak to brak sobót?

@PlayStation

jest dobra atmosfera!byłem na rozmowie i widzę że w zakładzie są dobre warunki pracy!dbają o warunki bezpieczeństwo są kamery zeby się nic nikomu nie stało! i widziałem że ludzie są uśmiechnięci i zadowoleni ! zarobki chyba tesz są dobre ,!

Kam
@novy

Som dobre niekturzy asz nawet 4 tysionce przet świentami dostali bo som premje od obrotu

:-)
@Kam

A nawet 5 tysi

zestresowany
@:-)

dobrze że dobrze piszą bo dobrze ?jak by zle pisali to dobrze nie jest a jak dobrze piszą to jest dobrze a nawet dobrze bo jak by zle pisali to by zle było ale źle nie piszą !więc jest dobrze a nawet bardzo dobrze więc kończę ten opis stanowiska!

Cześć. Bez ściemniania, ile zarabiacie?na jakich stanowiskach jake pieniadze.?

Smieszne .

@Byly

To jak pracowałeś to ile przed zwolnieniem zarabiales? i na jakim stanowisku?

Igorr

2600 na to możesz liczyć max i to po roku radzę szukaj w innym miejscu

@Igorr

A na jakim stanowisku konkretnie ?

Marcin.
@Zainteresowany

Te co za różnica na jakim stanowisku pracowałeś??? Może montaż ma 5000 zł na rękę co??? Tam wszystkie działy mają podobnie tylko spawacze więcej wiadomo spawalnia.

Pio
@Marcin.

Dokładnie .

Kolega
@Pio

Co dokładnie? Tu się nie dowiesz ile który ma bo ci prawdy nie powiedzom. Może krawendziarki mają podobnie jak szlifierki albo magazyn?

wol

bardzo

Bartek
@Zainteresowany

firma poszukuje dużo nowych pracowników w ostatnim czasie jaki jest tego powód ?

Stary
@Bartek

Kilka osób się zwalnia, kilka się nie nadaje

alfabeta
@Stary

jak to się zwalniaja?jak sie nie nadają? wszyscy się nadają! a kto jest temu winny?

Chlyb

Jest mamy jom. Pięć stów premii w sam ras na swienta

NoName
@Chlyb

To zainwestuj je w podstawówkę wieczorowo:)

analfabeta
@NoName

a co zainwestuje dobry pomysł z tą szkołą a masz jeszcze jakieś pomysly

analfabeta

kto to pisał?chyba jakiś ANAlFABETA!

Sebastian
@NoName

Nie ma wieczorówki kołku wieczorowo.

Nomem
@Sebastian

Co ty bredzisz jaka wieczorowka?

@Nomem

chciałem wysłać CV ale nie wiem ?bo widzę po wpisach że atmosfera jest nie ciekawa !

Nomem
@novy

Atmosfera super. Wysylaj fajnie się robi

Mirosław
@Nomem

To skąd ta zmiana? Bo pisali zupełnie inaczej wcześniej. Jakieś zmiany u góry były czy jak?

Jaro
@novy

Nawet nie wysyłaj bo nie ma sensu uwierz mi

@Jaro

jakoś wszystko się uspokojilo! w tym roku!

Mon

Warzne że robota jest. A pieniondze całkiem fajne. Teraz premie były i prawie wszyscy dostali wiencej niż 4 tysionce

Umcia Umcia

Dostaem premje 513 zł. Na świnta tys mo pyć. Kochom zazżąd. Uwolniajo zarobki. Bydzie moszna sobie poswolic na wincyj. Super zazad.

Karolyna

Jak to dobrze że nie muszę się przejmować. Dziękuję Panowie prezesi za waszą opaczność tylko dzięki wam tak naprawdę nie muszę się przejmować czy mi do 10-tego starczy bo wiem na 100-procent że mi braknie.

Jaro

Jakie premie?

bready bread

To niezłe premie, trzymajcie się w tej Polsce.

:-)
@bready bread

Śmiechu warte.

Hulik
@bready bread

Jeszcze bydziesz chciol wrócić ale mosty mosz już spalone

chlebek chlebuś

Jedzenie drożeje, paliwo drożeje, inflacja 5.8% od poprzedniego roku. Na szczęście u nas żadnych podwyżek nie ma.

@chlebek chlebuś

tak dola robola

Tymet

Fajnie ze masz 3 tysięce

Hhhm

Nie rozumie czemu wszyscy tu czepiajom się brygadzistow prezesów i kierownictwa. To zakład jak wszytkie inne. Kasa może nie najlepsza ale nikt nikogo nie goni. I nie slyszne żeby pielgżymki po podwyżki chodziły. Komuś nie pasuje i się zwalnia i tyle.

Chuijawnet
@Hhhm

Nie rozumisz!! Czyli totalny brak rozumu bierz, premię i bądź zadowolony.

Yhyh
@Chuijawnet

Dokładnie jak muwisz powoli bendzie więcej pracowników u gury niż na produkcji

Czy firma Czekamet udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Andy kr.

Pożyczek to nie wiem. A wsparcie w postaci bata i gonienia do roboty.

kargul

tak udziela! W Providencie można brać ! ile się chce$!

Xbox

Znam osoby które tam kiedyś pracowali. Miałem złożyć podanie o prace ale po tym co usłyszałem i co się dzieje nie polecam!!

Jak jest z pakietem medycznym w Czekamet? Można dołączyć rodzinę?

Brat2

Tak. Somsiadow i znajomych również.

@Brat2

ho hi Wielki klops!

Andy kr.

Cześć. Jak tam wasze wczasy pod gruszą dostaniecie czy dalej budujecie czekamet.

@Andy kr.

A Ty dostajesz?

Pu
@Andy kr.

Niedługo niebedzie komu go budowac

Jakie wartości są cenione w Czekamet?

Skromność, wstrzemięźliwość, oszczędność.

Zbyszek

Witam. Rozważam kandydaturę do kontroli jakości. Jak wyglądają zarobki? Szef w porządku?

@Zbyszek

To musi się odezwać ktoś z KJ ale obiektywnie rzecz biorąc Panowie się uwijają a nikt nikogo nie goni więc praca pewnie fajna.

z czym się uwijaja ?

Andy

Z piciem kawy bo drugi już następną zasypuje

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 19 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet