Edex Sp. j. Płochasz, Kowalski Producent Tłumików

Ostrów wielkopolski

Opinie o Edex Sp. j. Płochasz, Kowalski Producent Tłumików

nieznani sprawcy

hahaha takie dziadostwo masakra szkoda tam aby 1 osoby pana Edwarda taka firmę stworzył a teraz się przygląda jak to powoli swawolnie się kieruje ku końcowi:( ale jak to powiedzieli byli pracownicy może ktoś coś robi lub zależy żeby firma wpadła w inne ręce. Ale mogę jednego pogratulować firmie tego nadmiernego picia soków. Pozdrawiam starą gwardie uważajcie na siebie.

maciej

chcesz robic kariere to bylo sie trzeba uczyc a nie isc do pracy fizycznej i myslec o karierze

mmm
@maciej 04.05.2015 21:36

Maciej, takiego nieroba jak ty to w edexie nie widzieli chyba że twój brat złodziej, już towaru nie wywieziesz w swoim zasranym autku ,nawet na watę się nie nadawałeś

były pracownik Edex-u

Prezes pan (usunięte przez administratora) to bardzo nerwowy człowiek zwłaszcza w dniu wypłat dla pracowników haha... Zarobki oczywiście kiepskie a i tak ile byś tam nie zarobił to składki na ZUS itp. potrącane są od najniższej krajowej. Urlop dostać to wielki problem bo nie ma kto robić. Kariery tam nie zrobisz !

Zostaw opinię o Edex Sp. j. Płochasz, Kowalski Producent Tłumików - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edex Sp. j. Płochasz, Kowalski Producent Tłumików