TRASKO-STAL

Ostrów Wielkopolski

Opinie o TRASKO-STAL

Alicja

@Wojtek strazaka czy Ty jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jakie są Twoje doświadczenia? Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz TRASKO-STAL jako pracodawcę i dlaczego? Takie informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu zatrudnienia.

Wojtek strazak

Jest super, jest super! Więc o co co ci chodzi? Jest super!

Alicja

@Wojtekwidzę, że niestety nikt nikt nie odpowiedział jeszcze na Twoje pytania. Zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to może mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich wrażeniach oraz obecnych warunkach zatrudnienia. Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Wojtek

Z kumplem chcemy przyjść ile teraz płacą ? warto? podobno nikt nie da tyle ile w trasko obiecają?

Alicja

Zainteresowani podjęciem pracy w TRASKO-STAL? Na stronie internetowej TRASKO-STAL znajdziecie oferty pracy: https://www.traskostal.pl/trasko,stal,strona,11,lang,pl.html A może macie już jakieś doświadczenia z pracą w tej firmie?

Marcin
@Alicja 17.05.2017 13:29

Ja mam doświadczenie kilkuletnie. Na początku kiedy podjąłem tam pracę było całkiem nieźle ale później zmieniali się dyrektorzy , prezesi i kierownicy a z każdą zmianą zarabiało się mniej . Dlatego cieszę się , że odszedłem z tej firmy . Co do patologii panujących w tej firmie nie będę się rozpisywał bo na tym forum już wszystko zostało opisane .

Rafał

znów podwyżka dla spawaczy pan kierownik szykuje, podwyżkę wydajności pracy :-)

bishop

ja również tak nie uważam i tak raczej nie jest. Chociaż jak spawacz jest słaby no to nie dziwi oczywiścid

Aleluja

Ja po prostu wysiadam,już nie mogę,po prostu masakra kolejny pożar,trzy zastępy straży i ko operator kierujący gaszeniem,wiadomo kto.Czas na przemyślenia.Po każdej złej decyzji ze strony dyrekcji następuje jakieś wydarzenie.Nie wiem czy w poniedziałek pójdę do pracy bo boję się o swoje zdrowie i życie.

bolek

Ale jaja to serio...?A ukrainców dużo robi czy nie?A jak przyjmują czy nie teraz,to najlepiej na prostowacza jak tak pisesz ale czy to serio?Pozdrawiam

koko

jajo to jakie zarobki ale serio u was ślusarze i spawacze??.pozdro

ktoś
@koko 25.02.2016 10:24
jajo to jakie zarobki ale serio u was ślusarze i spawacze??.pozdro

spawacz 2000 monter 2100 magazyn 2200 logo dorabianie blach 2500 gradowacz prostowacz 3000 i wiesz już czemu nie warto w tej firmie nic umieć

koko

jakie macie zarobki na produkcji,mozecie napisać -dzięki

jajo
@koko 12.02.2016 20:03
jakie macie zarobki na produkcji,mozecie napisać -dzięki

w całym trasko jest produkcja a najwięcej zarabiają ci którzy robią najmniej czyli logusy i inne nygusy ale teraz jest nowa koncepcja na pracę żeby nie płacić nadgodzin to wymyślili bufory,,,największym buforem wiadomo kto jest.Komu i czemu to ma służyć to wiadomo za dużo kasy szło na boki i ktoś to dojrzał.Panie Wojtku niech no pan pszeczepie dupę tym cwaniaczkom szefowi i dyrektorowi i niech nie udają że wszystko jest w porządku

KOMANDOS

Bardzo ciekawa oferta na PUP-ie szukają mistrza do pilnowania niewolników i jakie ma mieć kwalifikacje przyszły mistrz zmianowy prawie nie mają wymagań bo Ci którzy już są mistrzami to właśnie mają wykształcenie odpowiednie wyksz. min. średnie kierunkowe techniczne: preferowane wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, spawalnictwo), mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną: znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metali, procesów spawania konstrukcji stalowych, cięcia metali, zdolność pracy pod presją czasu, znajomość obsługi komputera -program Excel, AutoCAD; realizowanie zadań zmianowych na podstawie harmonogramów określanego przez szefa produkcji a także nadzorowanie i kontrola podległych stanowisk pracy i osób tam pracujących, przygotowywanie stanowisk pracy i osób tam pracujących, gospodarka materiałowa...Zwłaszcza jeden jest biegły w tej dziedzinie.Firma TRASKO przestańcie się ośmieszać

mpw

Szukają teraz informatyka. Ile mogą dać brutto na początek ?

jjjj

witam niech mi ktoś powie dlaczego na logo i prostowaniu średnia premia wynosi około 90 zł dziennie a na spawaniu czy montażu 40 zł .Czy dyrekcja tego nie widzi jaki mamy system wynagrodzeń w tej firmie . OBUDZCE SIE ZANIM BEDZIE ZAPUZNO pozdrawiam

Slodki

BEZWYPADKOWO!!!

LULU

TO JAK ON KOŃCZY???

Prawda

Prawda Przychodzi... ale faceta ocenia się jak kończy :-)

BHP

Podobno BHPowiec przychodzi trzeźwy do pracy??? Rozwijacie się!

Jasiu

Tylko Ukraińcy mogą zbawić ta super traktującą pracownika firmę

Kiepsko

Jaka firma spawalnicza jest najgorsza w Ostrowie? 1 Wagon 2 Trasko 3 Litex wszędzie tam zarobiłem na rachunki i bulkę z masłem czyli minimum bo nic nie zostawało, podobno wagon już pada wiec dałem go na 1ke :-)

xxx

co tam słychać jakieś podwyżki?ale chyba u szyszki a ukrainców dużo tam?..

lulu

1400 NETTO Z DWOMA SOBOTAMI CO TO DO D....A?

fikoł

To racja jednego rączka boli drugiego serduszko chorych nie brakuje ja ty ''chorych'' to bym dał od razu na przód do spawania tam jest najlepsza lecznica,a poza tym pan Wojciech S miał racje ślepych grubych i kulawych zwolnić.

lulu

Pan K
@lulu 03.04.2015 22:23
jak wam tam płacą minimum dla nowego szukam pracy na spawalni bez sobót a ile za soboty czy warto czy to kicha?nara...

Zakład pracy chronionej Trasko-Stal przyjmuje wszystkich pracowników jak leci i obiecuje cuda na kiju więc możesz zaryzykować i na początek 1,400 z dwoma sobotami załapiesz,lepiej jak byś miał grupę bo nie będziesz musiał pracować nocek ale za to wszystkie soboty i niedziele załapiesz ,a takich mądrali to w trasko jest mnóstwo udawają schorowanych a jak zbliża się sobota to alleluja jestem zdrowy.

XXX

TO ILE TAM U WAS ZAROBIĆ MOŻNA NA POCZATEK NETTO?MONTAŻ

kierownik

Pan kierownik przytuli .... przytuli cześć premii

Jan

Zapomniales dopisać ze macie 4000 ale na 2 miesiące :-) Ale faktycznie logo i tak ma za dobrze . Banda emerytów i rencistów , która potrafi stać przy gilotynie i palić glupa przez całą zmianę.

logo

my z premią mam 4000zl ale u nas najtrudniej(logo) monterzy tez maja 4000-5000zl wiec nie jest źle

Spawacz

My tu mamy po 9zl to i tak dają nygusowi za dużo!

Magazynier

Szukają magazyniera z orzeczeniem o niepełnosprawności za 6zl za godzinne .Tam w biurach to chyba wszyscy są sprawni inaczej intelektualnie bo 6zl to nie złe jaja

FIKOŁ

To cudownie ale uważajcie bo pierwsza działka zawsze jest za darmo.

Podwyzka

W trasko będą podwyżki!!

Hehe

Jak Tam Tadziu Gabryiel ? Jeszcze funkcjonuje w Trasko ?

do pan da

"wszystkie soboty w Listopadzie za darmo.KTO na to pozwala?my wszyscy pracownicy TRASKO nikt się nie sprzeciwił a wszyscy wiedzą że to nie prawnie" głąbie jakbyś nie wiedział to w TS jest 3miesięczny okres rozliczeniowy a to znaczy że mogą tak ustawić harmonogram pracy..

Mozecie mi wskoczyc!

po pijaku zaliczam ploty ale spróbujcie w sobotę nie przejść do roboty

hhh
@Mozecie mi wskoczyc! 03.11.2014 16:37
po pijaku zaliczam ploty ale spróbujcie w sobotę nie przejść do roboty

a niedziela bedzie za 100 zł zapisy trwaja pierwsi chetni dostana pochwałe

janko 2929

Widzę że tak was w tej firmie robią w konia a raczej sami się robicie w konia że niewiadomo czy śmiać się czy płakać. Jak się na wszystko godzicie to tak macie i chodzcie sobie nawet 7 dni w tygodniu do pracy za parę złotych.

Pan da

Do-oleńka bardzo ładnie napisałeś że "uczciwie nas robią"ale w jajo,a nie liczą metry.To że szef sobie nie radzi,to jest jasne od momentu jak objął stanowisko po kłamcy nr. 1, w tej firmie mowa jest srebrem a milczenie....nie trzeba być matematykiem żeby policzyć na ilu ludzi musisz zapracować.Nowych jak plew,trzeba wyposażyć w narzędzia,ubranie itp.a za tydzień fiu i już go nie ma i przychodzi następny i to samo a koszty trzeba jakoś wyrównać.Złotousty chodzi po hali,drapie się po główce złotej i znowu w plecy jesteśmy.Gdyby nie święto zmarłych to robota by poszła do przodu bo spawacze by przyszli za 200.No i nowy szlagier rozrywkowy!!!wszystkie soboty w Listopadzie za darmo.KTO na to pozwala?my wszyscy pracownicy TRASKO nikt się nie sprzeciwił a wszyscy wiedzą że to nie prawnie.

Ktośśś

Ty chyba jeszcze budowy nie skończyłeś że tak się podlizujesz z tym zadowoleniem metrowym i liczysz na podwyżkę.

Bajka!

...i od ok. 2300. w 2 miesięcznym okresie próbnym, po okresie próbnym wynagrodzenie znacznie wzrośnie zgodnie z Zakładowym Regulaminem Wynagrodzeń (ogłoszenie) Baju baj, baju baj :-)

ja
@Bajka! 15.10.2014 16:16

jak długo durekcja i prezesi beda przymykac oko na to co sie dzieje na hali ,szef produkcji sobie nie radzi a puzniej ze ludze stoja . Stoja bo niemaja towaru do produkcji ale wszystko jest wyciete hehe stara bajka

janko2929

Ta takzwana premia to premia którą pracownik sobie musi wyrobić gdyż obowiązuje system akordowy czyl metrowy.Każda belka np do spawania jest opomiarowana to znaczy że ile belek się pospawa tyle się zarobi to jest premia fajny przekręt stosowany przez firmę.A jak np niema co robić to masz płaconą stawke godzinową.

Anonim

Ooo , czyżby odszedł któryś z operatorów wypalarki ?

Jan

Trasko Stal Sp. z o.o. zatrudni spawaczy z uprawnieniami podstawowymi (mile widziane ponadpodstawowe) w pełnym wymiarze godzin w trzy zmianowym systemie pracy – również do przyuczenia.Firma gotowa jest także do zatrudnienia osób chcących zdobyć doświadczenie w pracach przy produkcji konstrukcji stalowych oraz kurs na uprawnienia spawacza (w zakresie podstawowym oraz ponadpodstawowym)Wynagrodzenie od 8,00 zł/h - 10,00 zł/h brutto + premia do 1500 zł brutto wg. zakładowego systemu premiowania. Firma zatrudni osoby na stanowisko operatora wypalarki plazmowej CNC w pełnym wymiarze godzin w trzy zmianowym systemie pracy – również do przyuczenia.Wynagrodzenie  od 8,00 zł/h - 10,00 zł/h brutto + premia do 700 zł brutto wg. zakładowego systemu premiowania Osobą chcącym rozwijać swoje umiejętności oraz uprawnienia, firma zapewnia ciągłe szkolenia oraz zdobycie lub odnowienie kolejnych ( wyższych ) uprawnień spawacza.Forma zatrudnienia na wszystkich stanowiskach - UMOWA O PRACĘ!Zatrudnienie w stabilnej, solidnej  rozwijającej się firmie (obecnej na lokalnym rynku od ponad 15 lat) z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego będzie z pewnością dobrym wyborem życiowej drogi zawodowej.   Według tego spawacz otrzymać do 1500zł premii a operator wypalarki tylko do 700zł a wszyscy pracują tak samo na produkt końcowy. To się nazywa sprawiedliwość.

Anonim

Pięciu? To po co ogłoszenia w PUP? Co jedno to wyższa stawka ....hehe

Pan K.

W sobotę jak jest praca widzę wszystkich na zakładzie! I nie pisać bzdur ja mam 5iu na twoje miejsce nikt cie nie trzyma!

Pan da

Ostatnia iskierka nadziei na podwyżki zgasła.Szyszunia kupił sobie mieszkanie za wasze pieniądze no i musi je teraz umeblować bo remont już trwa.Szybko się dorobił,kupił drugi samochód,teraz mieszkanie.Dwa lata szefowania i jesteś urządzony.To złoty mu do pięt nie sięga.Tak że wspólnie pracujmy na premię dla Łukasz oddajmy 1% swemu szefowi;-00

Pan da

(usunięte przez administratora)Ciekawe co wymyślą w sierpniu bo trzeba będzie ukraść więcej.Jedni za 100 w sobotę a drudzy za 500 to jest polityka.A na podwyżki nie ma.Niczego się nie nauczycie drodzy pracownicy TRASKO,będziecie chodzić za nimi jak takie cieloki za krową bo trochę wam dają waszych pieniędzy,,,Żenada.

ktos
@Pan da 12.07.2014 20:14

Zgodnie z przepisem art. 111 KP konieczność poszanowania godności pracownika jest podstawowym obowiązkiem pracodawcy. Powinien on respektować tę zasadę wykonując przysługujące mu kompetencje względem pracowników. Niedopełnienie tego obowiązku może być podstawą do rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia a także do wystąpienia przez pracownika przeciwko pracodawcy z roszczeniem o zadośćuczynienie za naruszenia dobra osobistego.a w trasko jak jest jestes nikim i masz robic i chodzic do pracy jak szyszunia chce

janko2929

A skąd te info że 20 zł mają płacić na fabryce niedawno to ludzią w ratach pensje płacilia a spawaczy z uprawnieniami to zatrudniali za najniższą krajową i to głównie z urzędu pracy bo nikt niechciał tam iść. Może przemyśleli i zaczną ludzią płacić.

slodki

Na zntkach jest 20 zł na godzinę szukają ludzi ma być więcej ja idę

slodki

Na zntkach jest 20 zł na godzinę szukają ludzi ma być więcej ja idę

Pan da

Już ruszyły podwyżki...Pierwsze nominacje rozdane na razie Artur rozdał podziękowania za dobrą pracę a premia będzie w innym czasie,jak się robota skończy.Puki co są jeszcze konie nie na żarte i zapiepszają na nierobów.VIVA Palestyna...nawet szbasu nie przestrzegają i w niedziele przychodzą,jacy religijni.

Zostaw opinię o TRASKO-STAL - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRASKO-STAL