Opinie o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TRASKO-STAL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TRASKO-STAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Roxa Nowy wpis

cześć, jak już ktoś rzucił zarobki na poziomie 4000 zł to ile dla porównania wyciąga na spokojnie pracownik działu sprzedaży i realizacji projektów? nie ma niestety w ogłoszeniu podanych żadnych widełek. zresztą nie widzę niczego także o prowizjach

Bolo Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo mój kolega tam pracuje długi staż pracy ma uprawnienia dozorowe 4tys z hakiem trzy zmiany tyle to mają kobiety w Dino a nie spawacz wdychanie metali ciężkich dymów i naświetlanie się jakaś paranoja nie dziwię się że ciągle tam szukają kogoś do pracy

Czemu piszecie o maksymalnych zarobkach dla spawacza na poziomie 5 800 zł skoro ja teraz w aktualnej ofercie widzę, że płacą od 6 500 zł? zastanawiam się też kto te wspomniane spoiny niby bada, że ma na to czas. Tak mało ludzi tu robi ze za rękę łatwo złapać?

Ktoś

Nikt jeszcze nie odpowiada na spawacza? Czy faktycznie maksymalnie można na tym stanowisku 5,800 zł zarobić? tak pokazano w średnich zarobkach ale nie wiem czy wzięto pod uwagę już jakieś podwyżki? tutaj wystąpiły? Albo są w planach?

Były pracownik Nowy wpis
@Ktoś

Daj sobie spokój z pracą jako spawacz, stawka godzinowa i premie od metra spawu, czyli spawanie na akord i nie które spoiny badane jak nie przejdzie to po premii, za pracę tam jako spawacz powinno być minimum 9000zl na rękę, wszystko robią na niemcy i jeszcze 3 zmiany, od 15 lat to jest (usunięte przez administratora)

Spawacz

Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej szukającym pracę. Nie szanują pracowników oraz naciągają kodeks pracy pod siebie.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Stalowy Romek

Firma ma duży potencjał rozwoju. Swego czasu były plany rozbudowy hal produkcyjnych. Niestety obecnie nic się w tym temacie nie dzieje. Natomiast konkurencja idzie do przodu.

Joanna
@Stalowy Romek

Dokładnie. Droga również była do remontu. Dojazd do siedziby wykonany z płyt betonowych co mają xx lat z dziurami. O mały włos zawieszenia nie urwałam.

@Joanna

Czy temat tych dróg był jeszcze w ogóle omawiany? Zastanawiam się czy firma ma z czego w nie zainwestować skoro sprawiają problemy? ktoś pytał o podwyżki, ale to też obyło się bez odzewu

Jacek

Pracując jako koordynator projektów budowlanych jeździłem po terenie całego kraju. Często dziennie spędzałem po 12-14 godzin w pracy. Dopinałem wiele spraw na budowie. Prostowałem tematy po dziale produkcji firmy Trasko. Po czy od zarządu otrzymałem osobistą uwagę że nie umiem pracować w zespole i słabo się angażuje ponieważ wyszedłem raz o godzinie 15 a nie o 16. Moje wyjście z biura było uzgodnione i zaakceptowane przez kierownika działu.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w TRASKO-STAL na stanowisko Spawacz?

Są tu teraz spore braki w ludziach? Na stronie widzę ze są powystawiane oferty ale kiedyś tez były dodawane na inne portale, tam teraz pustka. Ktoś pisał wcześniej o jakichś ucieczkach do innych firm, czy te braki są już uzupełnione? Jak wygląda teraz rekrutacja? Ile trwa?

Henryk

Niestety nie polecam firmy Trasko- stal z siedzibą w Ostrowie wlkp. Świetność tej firmy dawno minęła - większość pracowników uciekło do konkurencji z Odolanowa. Firma bardzo słabo płaci koordynatorom projektów budowlanych w porównaniu do ich obowiązków.

@Henryk

Mnie akurat jakiś czas temu nawinęła się oferta dla szefa produkcji od firmy, w sumie nie jest już aktualna. Piszecie o porównywalnie słabszych zarobkach, zastanawiam się czy jest to wskazywane Pracodawcy wprost? Widoczne są z tego tytułu większe rotacje? Ciekawią mnie ewentualne zmiany w tym zakresie. będą możliwe?

Zenon

Duża rotacja pracowników na stanowiskach kierowniczych, administracyjnych oraz koordynatorów projektów budowlanych. Brak wsparcia ze strony zarządu jedynie cedowanie obowiązków. Płaca poniżej wynagrodzenia rynkowego. -25%

@Zenon

A te oferty co są na stronie? przytaczasz właśnie takie stanowiska, które w zasadzie nie są tam przedstawione. Koordynatorzy są ale od sprzedaży i realizacji. chyba, że to różnica w nazewnictwie tylko? To mniejsze wynagrodzenie które teraz opisujesz to sugestia do każdego stanowiska czy tylko tych, które wymieniasz? Ile teraz spawacz wyciąga? Rynkowo?

Ile można zarobić na Kierowca w mieście Ostrów Wielkopolski?

Xxx

No proszę bardzo w Krotoszynie wysłano 127 policjantów na kwarantannę....a w firmie Trasko żeby nie było paniki wysłali ludzi na urlop.Jak długo szef produkcji będzie udawał że nic się nie dzieje wiedząc że pracownicy którzy byli obecni w pracy i mieli styczność z innymi pracownikami "nawet z biurem" zostali poddani kwarantannie.Ważne że produkcja idzie pełną parą....BRAWO

Xxx

Zakład pracy bez sprawiedliwości, jedni zarabiają grubo ponad 5 a drudzy nie mają ani 3. Za duże rozbieżności. Coraz wieksze wymagania a kasa stoi w miejscu. Wszystko dziala w jedna strone, dla pracownika nie ma nikogo.

@Xxx

Różne stawki bo różne umiejętności dla firmy niektóre osoby są niezastąpione no i one będą zarabiać lepiej tak już jest

janko2929
@Xxx

Ok ale różnica 3000 to chyba przesada

Zuzanna
@janko2929

Ale takich różnic w zarobkach w TRASKO-STAL nie ma przecież na tych samych stanowiskach? Może ktoś Ci ściemnia, że zarabia więcej? Przyznaj, ile Ty wyciągasz? I na jakim stanowisku?

Czy w TRASKO-STAL jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

tak

Goplana

2400 -2500 na reke chyba bedziesz pracował świątek piątek niedziele i po dwanaście godzin to koło 3000 tu są tacy ktorzy mają przeprocowane wiecej dni niż jest w miesiacu na przykład taki Pepik i cieszy się że ma trójkę z przodu. A z resztą przyjdź i zobacz zapraszamy

@Goplana

2400 zł netto to faktycznie kiepsko. Odpuszczę sobie tą firmę .

Helena
@Marcin

To chyba dosyć standardowa stawka w tego typu pracy, nie sądzisz? Ciekawi mnie, ile TRASKO-STAL płaci za pracę w soboty, niedziele i święta. Jeśli możecie, powiedzcie też, czy nadgodziny są płatne, czy oddawane w dniach wolnych, jak to działa, dziękuję!

Remik
@Helena

Najlepiej to pracowac za chleb i wode tylko że w tej firmie wode musicz mieć z domu bo firmy na to nie stać

Zuzanna
@Remik

Napiszesz czy firma zapewnia transport dla swoich pracowników? I jak ogólnie wygląda kwestia dogadania się z szefostwem?

Jaka atmosfera jest między działami w TRASKO-STAL?

Remik

Miła rodzinna atmosfera super wyluzowane kierownistwo dobre wyplaty naprawdę polecam prace w tej firmie i serce mnie boli jak tak źle o niej piszecie bo czy ta firma zasługuje na tak złą opinie?Przecież żeby dorobić można wynieść kawał blachy ,rolke druty spawalniczego w godzinach pracy wypić piwo albo dwa i sami powiedzcie gdzie jak w nie Trasko jest to mozliwe . Normalnie kocham Trasko Stal

Witam forumowiczów. Poszukuję pracy jako spawacz i natrafiłem na ogłoszenie Trasko Stal . Chciałbym zapytać na jakie miesięczne wynagrodzenie mógłbym liczyć podejmując pracę w tej firmie . Oczywiście interesuje mnie kwota netto . Pozdrawiam i dziękuję za informację .

Mizerne

@Marcin

Daruj sobie tą firme jawny wyzysk a obiecują niewiadomo jakie zarobki kierownik to dobry kłamca poczytaj sobie to forum

@Goplana

Dziękuję za odpowiedź ale byłoby fajnie gdyby ktoś podał kwoty zarobków .

@Marcin

16 zlotych na godzine ale ty joko nowy tyle nie dostaniesz nawet jesli to za jakieś niezgodności na pewno dostaniesz protokół a za to odcinają z wyplaty kazdy protokół to jest 3 % a kontroler jakosci za każdy protokol. niezgodności dostaje premie no i musi dbać żebyś zadurzo nie zarobil

@Goplana

Dziękuję za informację . Rozumiem , że 16 zł to jest stawka brutto na godzinę ? Czy jest do tego również jakaś premia ? Byłoby miło gdyby ktoś napisał ile wynosi miesięczna wypłata "na rękę" na stanowisku spawacza .

Aga

lipa Moje sugestie dla TRASKO-STAL: lipa Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: lipa

A jadnak ORMO czuwa ?

Alicja

@mis, przypominam, że na forum nie opisujemy konkretnych osób. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Forum ma służyć do wymiany informacji o samej pracy, a nie o szefostwie czy pozostałych pracownikach. @była, Twój komentarz jest obraźliwy. Radzę, abyś przypomniała sobie regulamin, który panuje na tej stronie. Komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Zostaw merytoryczną opinię o TRASKO-STAL - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TRASKO-STAL?

Zobacz opinie na temat firmy TRASKO-STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRASKO-STAL?

Kandydaci do pracy w TRASKO-STAL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRASKO-STAL
2.2/5 Na podstawie 122 ocen.

TRASKO-STAL