Trasko-Invest

Ostrzeszów

Opinie o Trasko-Invest

Patyk

Oczywiście nie chodzi o dokładną pensję tj 3563zł brutto. Bardziej pytałem o informacje jak kształtują się zarobki na tle innych firm lub chociażby średniej krajowej ;)

kuma
@Patyk 08.12.2016 09:52

Wystarczy Ci, abyś w krótkim czasie wybudował dom i zmiienił furę.

ja
@kuma 27.12.2016 20:46
Wystarczy Ci, abyś w krótkim czasie wybudował dom i zmiienił furę.

Ludzie odchodzą

Patyk

Witam, Czy ktoś może powiedzieć jak kształtują się wynagrodzenia dla kierowników i inżynierów budowy?

kieras
@Patyk 21.10.2016 18:15

to tajemnica służbowa

FAFEK

1600 ZŁ to chyba nie w Trasko pracowałeś

mlody

pracuje w tej firmie stawka jest niska robie nawet po 12 godzin a zarabiam 1600 zlotych na reke i jak zyc

xdegfaewgads

Pewnie pracowałeś w ekipie tzw dachowców tam takie zdarzenia mogą mieć miejsce ale to firma w firmie

Wowa

W trasko fachowiec ma mniejsze pieniadze niz opierdalacze. Rolnicy i cwaniacy czesto choruja , bo jedni musza podgonic prace w polu drudzy odpoczac ,nikt tego nie kontroluje.

elmer444

A kto jest według was prawdziwym fachowcem,rolnicy ,piekarze czy jest w Wielkopolsce jakaś szkoła która kształci monterów konstrukcji cieśli szalunkowych .Większość fachowców i tak musiała gdzieś zdobyć doświadczenie,a w Trasko można je zdobyć oczywiście jak ktoś chce ,niezależnie czy jest piekarzem rolnikiem spawaczem stolarze czy innym.A co do pana S to w każdej firmie jest taka osoba.

kuba

Bo prawdziwi fachowcy nie beda wspulpracpwac z tym jelopem Sieradzkim dlatego pracuja piekarze rolnicy imlynarz bo niestac go na fachowcow apropo majstrow to sa tolerowani przez niego chociasz sa alkocholikami a ty robotnik jestes smieciem

Paweł

Hej, jestem po inżynierii chemicznej i procesowej i tak zastanawiam się nad stanowiskiem technologa wydziału aluminium. Oczywiście wymagania spełniam, przynajmniej w 80%, to raczej sobie poradzę. Powiedzcie mi proszę na jaki czas jest ta umowa o pracę? Na ile także można liczyć na start w trasko-Inwest?

tesciows

Kierownicy i majstry to cwaniacy kiedys bylo tak ze za zlom pokupili auta sobie a pracownik ogladal fige bo przeciesz pan maister lub pan kierownik pracownik to niewolnik

boy10

Mam okazję współpracować jako podwykonawca. Co do ludzi których zatrudniam to faktycznie mam też piekarzy ale nie ma znaczenia jakie kto ma wykształcenie tylko fakt czy chce pracować i chce się uczyć. Co do Trasko Inwest to uważam że firma ta jest godna polecenie ze względu na partnerskie podejście i rzetelne płatności.

zyta

trasko po wpadce w 2003roku to już tylko menagment , głównie podwykonawcy ,podwykonawcy różnych lotów , ale z tego co mi wiadomo trasko nie jest wymagające , na montażach dają sobie spokojnie radę brygady rolników zwołane po żniwach czy wykopkach

ania

Myślę że tak maja fachowców ,zwłaszcza w zakresie kierowników i inżynierów budowy

ljura

firma ma zamiast zbrojarzyi ciesli młynarzy i piekarzy bo niestać ich na fachowców

asto

Nieprzyjemna atmosfera, kazdy na kazdego najezdza. Nie polecam.

ahs

Zarobki nienajgorsze ale atmosfera w szczególności na halach rodzinno - [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cka.nie polecam

emma

Firma nie szanująca pracownikuw

ella

Nie polecam. Jeden z architektów nie nadaje sie do wspolpracy. :( :/ Bez nazwisk oczywiscie...

Mirosław

firma solidna uczciwie i terminowo rozliczająca pracowników

Firma solidna profesjonalna ,rozwojowa przepraszam za błednosc daty w tej firmie pracuje od 9.06.2008 i umowa opiewa na 4 lata.

Zostaw opinię o Trasko-Invest - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trasko-Invest