Projektobud Zakład Projektowo-Budowlany

Myjomice

Opinie o Projektobud Zakład Projektowo-Budowlany

Rofvvj

Również nie polecam tej firmy obiecali cacanki a tak naprawdę wypłacana najniższa krajowa restauracja posła stołem albo wcale nie ma wypłaty. Kepinskie firmy takie są że podatki nie są wypłacane tak jak powinno być czyli od rzeczywistego zarobku po za tym kto w dzisiejszych czasach zarabia 14 zł brutto na budowie śmiechu warte firma daremne szef skanera pozdrowienia

BATMAN

Z uwagi na problemy z firmą Projektobud, Informuje was wszystkich ze: w tej firmie niema spokojnej pracy pracownik jest na telefonie uwiązany jak pies, gdy przyjdzie coś do czegoś to jest zawsze posądzany, gorzej jest to ze pracują tam osoby z rodziny, gdy jest jakieś zamieszanie to zawsze sie potrafią wybronić a wkopać pracownika bez winy, i są czyści a pracownik dostaje po zaworach. szef potrafi wyzwać od najgorszych, brak rozmowy z szefem tylko pisanie na kartkach. małe zarobki, gdy przychodzą święta to jeszcze po urywa ze stawki godzinowej, biuro kierownicze nie potrafi poukładać czasu pracy potem sa nie potrzebne zamieszania, gdy szefowi powie się cała prawdę to wpada w szał i nie potrafi sie opanować. DLA TEGO TEN KTO CHCE PRACOWAĆ SPOKOJNIE TO ODRADZAM I NIE POLECAM TEJ FIRMY! JESZCZE RAZ NIE POLECAM! Pozdrawiam wszystkich czytających.

BASIOR

NIE POLECAM.CENY NAJMU MASZYN TO PORAŻKA.BRAK PODEJŚCIA DO NEGOCJACJI CEN.BRAK PROFESJONALIZMU.W KĘPNIE JEST WIELE LEPSZYCH FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI.

wacek

nie polecam, mało płacą, wykorzystuje na maxa, pracownik jest nikim, podsłuchy zresztą nielegalne w biurach, grzebanie w rzeczach pracowników - tym zajmuje się właściciel, ogólnie mało kompetentny, bez przygotowania nie potrafi nawet prowadzic rozmowy

Zostaw opinię o Projektobud Zakład Projektowo-Budowlany - Myjomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektobud Zakład Projektowo-Budowlany