Opinie o Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski w Myjomice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski w Myjomice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W mieście Myjomice poszukiwano osób na stanowisko Hydraulik. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Administrator Nowy wpis

Czy Operator Dźwigu jest możliwy w firmie Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski? Ktoś z pracujących się wypowie?

Bolek Nowy wpis

Szef obiecuje złote góry chcąc pozyskać pracownika a rozczarowanie zaraz przy pierwszej wypłacie, ciągle tylko obiecanki i tłumaczenie że kryzys. (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!!!!!!!

Desoo Nowy wpis
Klient
@Bolek

Znam cztery osoby, które tam pracują w tym jedna przyjmowała się w tym roku, więc wiem jak to wygląda - zawsze jest rozmowa i wypytanie kto co umie i jakie ma uprawnienia i szkolenia. Wypłata jest na podstawie umiejętności i zaangażowania pracownika na budowie, a to z kolei ocenia kierownik. Tak więc to co piszesz to kłamstwo.

Krystyna

Projektobud Kępno rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Firma zajmuje się projektowaniem i wycenami nieruchomości. Spółka poszerzyła zakres działalności o realizację robót budowlano-montażowych. Powiedzcie, jaka atmosfera panuje w tym miejscu, i jakie benefity oferuje pracodawca?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Zdzisiek

Rzetelnie płaca, wypłata zawsze była w terminie. Jak się pracowało to zawsze było Ok i nikt się nie czepiał. W sumie jak na firmy budowlane to bardzo dobrze zorganizowana firma, a ze nie w jednej już pracowałem to trochę wiem.

Bronisław
@Zdzisiek

Czy Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud przyjmuje też osoby bez większego doświadczenia zawodowego? Jeśli tak, to dla takich pracowników są tu przygotowane jakieś szkolenia i kursy? Ciekawią mnie te kwestie, napisz coś na ten temat. :)

dyplomata

Zakład o wysokiej kulturze zawodowej.

wacek

nie polecam, mało płacą, wykorzystuje na maxa, pracownik jest nikim, podsłuchy zresztą nielegalne w biurach, grzebanie w rzeczach pracowników - tym zajmuje się właściciel, ogólnie mało kompetentny, bez przygotowania nie potrafi nawet prowadzic rozmowy

Majki
@wacek

Podsłuchy w biurach? ???? Co ty piszesz człowieku? właściciel nie umie rozmawiać? Trzydzieści lat firmę prowadzi i nie umie rozmawiać? Mój Boże, ale bzdury... Dyscyplinarnie cie wywalił, że masz takie żale? Co zrobiłeś? Alko w pracy czy się obijales? Każdy myślący człowiek nie uwierzy w takie historie...

Luk
@wacek

A ja polecam, dużo się nauczylem roboty, zarabialem też nieźle. Obecnie pracuej na zachodzi bo wiadomo, ze hajs tam jeszcze lepszy. Ale jakbym wrocil do Polski na stale to na pewno sie zglosze do bylego pracodawcy :) wiec jak komus robota nie straszna to polecam!

Karolina

To prawda co piszą ze są jakieś podsłuchy czy pisała to konkurencja ?

Majki
@Karolina

Podsłuch to masz w każdym telefonie z nadgryzionym jabłkiem i w USA słuchają ;D co by tam mieli podsłuchiwać? Jak klikasz na komputerze czy opowiadasz koleżance co miałaś na śniadanie? Komuś się nudzi i bzdury pisze...

Andrzej

Niestety nie każdy radzi sobie w dobrej firmie więc chce ją zdyskredytować!

Xccccyy

Prawda jest taka że to najgorsza firma na terenie Kępna . I tu żadne nagrody nie pomogą.

Kinga
@Xccccyy

Czemu najgorsza? Rozwiń myśl... Ja patrząc z boku widzę nagrody i masę dobrze wykonanych robót, które na co dzień cieszą nasze oczy...

Bartek

Nominacja Diament Polskiej Jakości 2018- to dotyczy właśnie firmy Projektobud Kępno. Myślę, że to świetna reklama dla firmy!!

wladziu

Pracuje juz dlugi czas w tej firmie. Wyplata zawsze jest na czas i nigdy nie bylo tak zeby szefostwo sie spuznilo. szefo wymagajoncy, ale jak robisz uczciwie swoja robote to dostaniesz zawsze dobra stawke. narzekajom tylko kombinatorzy i lesery. dobra robota i fach w reku zawsze sie obroni

Czemu nic nie piszecie na forum Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Rofvvj

Również nie polecam tej firmy obiecali cacanki a tak naprawdę wypłacana najniższa krajowa restauracja posła stołem albo wcale nie ma wypłaty. Kepinskie firmy takie są że podatki nie są wypłacane tak jak powinno być czyli od rzeczywistego zarobku po za tym kto w dzisiejszych czasach zarabia 14 zł brutto na budowie śmiechu warte firma daremne szef skanera pozdrowienia

BATMAN

Z uwagi na problemy z firmą Projektobud, Informuje was wszystkich ze: w tej firmie niema spokojnej pracy pracownik jest na telefonie uwiązany jak pies, gdy przyjdzie coś do czegoś to jest zawsze posądzany, gorzej jest to ze pracują tam osoby z rodziny, gdy jest jakieś zamieszanie to zawsze sie potrafią wybronić a wkopać pracownika bez winy, i są czyści a pracownik dostaje po zaworach. szef potrafi wyzwać od najgorszych, brak rozmowy z szefem tylko pisanie na kartkach. małe zarobki, gdy przychodzą święta to jeszcze po urywa ze stawki godzinowej, biuro kierownicze nie potrafi poukładać czasu pracy potem sa nie potrzebne zamieszania, gdy szefowi powie się cała prawdę to wpada w szał i nie potrafi sie opanować. DLA TEGO TEN KTO CHCE PRACOWAĆ SPOKOJNIE TO ODRADZAM I NIE POLECAM TEJ FIRMY! JESZCZE RAZ NIE POLECAM! Pozdrawiam wszystkich czytających.

BASIOR

NIE POLECAM.CENY NAJMU MASZYN TO PORAŻKA.BRAK PODEJŚCIA DO NEGOCJACJI CEN.BRAK PROFESJONALIZMU.W KĘPNIE JEST WIELE LEPSZYCH FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski - Myjomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Projektowo - Budowlany Projektobud Kępno Andrzej Połomski