Opinie o Agrikomp Polska Sp. z o.o. w Ostrzeszów

counter
4 3 9 5 1
Były pracownik Nowy wpis

Ja nie byłam zadowolona z pracy w firmie. Na początku nie było żadnego szkolenia (a nie miałam żadnego doświadczenia), co na moim stanowisku było kluczowe. Człowiek został pozostawiony sam sobie, bez żadnej wiedzy ani możliwości jej zdobycia (jedynie samodzielna analiza, co nie zawsze była wystarczająca). Trzeba było pracować szybko i pod stresem. Po zmianie pracy mogę w pełni stwierdzić, że zarobki (uwzględniając stres i obowiązki) wgl nie były adekwatne. Atmosfera wśród ludzi jak najbardziej na plus, ale to nie było wystarczające, aby w tej firmie pozostać. Największym problemem był brak szkolenia, bardziej zaangażowanej pomocy w początkowych projektach, jedynie odp tak/nie/nie można, bez żadnego uzasadnienia. Nadgodziny nie były opłacane, z ich odbiorem bywało różne, a niestety ze względu na brak wiedzy trzeba było jakoś nadgonić swoje obowiązki.

Tak2Nie
Anka Nowy wpis

@Pracownik o super, że można tutaj nie myśleć szablonowo i wprowadzać swoje pomysły, podoba mi się to. Chyba warto złożyć CV?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w agriKomp ponad rok - jak wszędzie bywa lepiej i gorzej, ale z pewnością jest to firma wyjątkowa i rozwojowa. W przeciągu tego roku niesamowicie się rozwinęła, przybywa projektów, nowych inwestycji, działy się rozrastają o kolejne stanowiska i kolejnych pracowników. Bardzo dba się o pracownika, jest masa fajnych benefitów, a w dodatku bardzo fajna atmosfera, dużo możliwości rozwoju - wystarczy chcieć. Jest płaska struktura, dlatego sam jesteś sobie szefem. Oznacza to, że możesz (a nawet powinnaś) wychodzić z własną inicjatywą i pomysłami. W porównaniu do innych firm w których pracowałam tutaj Szef widzi i docenia tych którzy się starają, wewnętrzne awanse, premie, bony na weekendowe SPA dla dwojga z dobrze wykonaną robotę i wiele innych. Oczywiście, czasem jest ciężko, nerwowo i pełen szał, że nie ma kiedy nawet kawy wypić. Jeśli nie przychodzisz do pracy tylko po to, żeby swoje odbębnić, to się tu odnajdziesz - ciągle coś się dzieje, ciągle coś się zmienia :) Bywa różnie - ale to normalne.

Tak1Nie1
Basia

Ktoś wie czy zatrudniają studentów czy raczej starsze osoby ?

Rekrutacja Nowy wpis
Nazwa działu: HR
@Basia

Cześć Basiu, bardzo chętnie podejmujemy współpracę ze studentami studiów zaocznych.Mamy pracowników, którzy łączą pracę na pełen etat ze studiami, dla takich osób mamy elastyczny czas pracy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arek
 Rekomendacja

Rewelacja firma godna polecenia ;)

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Agrikomp Polska Sp. z o.o.?

Miron

Firma funkcjonuje bez zmian? Tak dobrze pracuje się i dlatego przestaliście pisać czy z innego powodu?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 463 dni.

Od dawna nie dodano żadnego komentarza na temat firmy Agrikomp Polska Sp. z o.o. w mieście Ostrzeszów. Możesz to zmienić. Dodaj komentarz i powiedz nam jak oceniasz tego pracodawcę.

TakNie

Zostaw opinię o Agrikomp Polska Sp. z o.o. - Ostrzeszów

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad