Opinie o Czekamet w Czekanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czekamet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Czekamet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czekamet w Czekanów

Były etatowiec.

Przedstawiam wam bajkę jakże na czasie i niezwykle precyzyjnie pokazującą realia panujące w firmie czekamet.pl Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) E-maili :) Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu monitoringu u siebie na chwali i podglądzie w biurze, Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebował komputera i osobistego asystenta, którego wziął ze sobą z poprzedniego działu (firmy) po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”. PROLOG....!! Czy trzeba coś dodawać jeśli wiadomo że dla zarządu jesteś .... No własnie.....??

Były etatowiec.

Ani bystre to wypłaty, ani prawdziwe to że jest wspaniale! Kolego nie oszukuj samego siebie bo to tak jakbyś sobie pisał SMS do siebie że jesteś najlepszy ....! A rzeczywistość zupełnie inna.

Niektórzy zwolnili się i po roku chcą obecna sytuację oceniać. Niektórzy nigdzie indziej nie pracowali

Erik
@Były etatowiec.

Firma się rozwija Idzie pracownikom na rękę daja pracownikom podwyżki już kilkanaście osób dostało w tym roku ! Rozwijają park maszynowy dbają rozwój można nawet pracować na trzy zmiany , pełny profesjonalizm,

Urszula

długi staż pracownika z perspektywy firmy ile może wynosić? od kiedy ma to ostatecznie miejsce? ciekawa jestem reakcji firmy wobec tej sytuacji. czy to jakkolwiek wpływa na wyniki? jak są one teraz rozliczane?

Len
@Urszula

Praca jest bardzo spokojna ludzie są bardzo szczęśliwi bo można pracować na zmiany , można też poprosić o nadgodziny można też poprosić o podwyżki które są chętnie dawane wybranym, ludzie chętnie się garną do firmy do do pracy, sytuacja się poprawiła bo ostatnio ludzie pracują i są zadowoleni i nikt się nie zwalnia poorostu polecam, ale już brakuje wakatów może za rok będą przyjmować!

Len

Można! prosić o podwyżki i nadgodziny bo ja jestem najlepszy i będę prosić i Basta a jak ty się wstydzisz to trudna sprawa kto myśli i prosi to ma podwyżki i nadgodziny ,ja nie donoszę tylko udzielam informacje cała prawdę cały dzień jak w T. N,!

Fredzel
@Urszula

Długo pracować to znaczy że ludzie pracujący od młodości do starości, można pracować kilkadziesiąt lat praca wymagająca chartu ducha i oporności fizycznej i psychicznej, zarobki na wysokim poziomie organizacynym firma się dynamicznie rozwija W bo różnych kierunkach rozszerza się ,już nawet brakuje miejsca na inne cele statutowe,

Weźcie się za robotę a nie wylewajcie tu swoich żalów. Niszczycie dobre imię firmy i swoje. Co o was myśli rodzina i znajomi skoro niby tak źle tu jest. Co myślą kontrahenci jeśli któryś tu zajrzy. Wygląda jakby jakieś dzieciaki sfrustrowane tu pracowały a nie dorośli faceci.

Zal

A jest tak dobrze? Odpowiedz sobie sam na pytanie? dlaczego tak ludzie piszą?że jest tak dobrze?chyba nie , że się zwalniają, ? Tak to u nas nie wyglada

Przecież widać, że to pisze jedna i ta sama osoba z jakimiś zaburzeniami, szkoda chłopa :( kiedyś mu się w końcu znudzi. Dbajcie o swoje zdrowie.

Gogo

Szkoda tych opinia bo praca jest bardzo dobra spokojna bardzo dobrze płatną ludzie są bardzo przywiązani do pracy!są atrakcyjne warunki , ogólnie jest fajnie pozdrawiam wszystkich!

@Zal

możliwe, że chodzi tu po prostu o indywidualne predyspozycje, które ktoś posiada a ktoś inny już nie? to czym partner musi się cechować, żeby chwalić obecne warunki tutaj podobnie jak co niektórzy tu w wątku?

Glik

Firma jedna z najlepszych organizacja pracy jest jak w zegarku , inwestycje rozwój, a co za tym idzie bardzo dobre pensje, pracownicy jak są chorzy tesz pracują bo to wszystko dla firmy żeby się rozwija i rosła !

@Glik

poważnie taka dobra? jeśli jesteś na bieżąco w tym temacie to napiszesz wprost o jakie inwestycje i ewentualny rozwój może tak naprawdę chodzić? na co się nastawiać przez złożeniem podania o kandydaturę?

Tak to nie wygląda

Firmie pracują ludzie o wysokich parametrach intelektualnych i bardzo dobrze dopasowanych do profilu produkcji firmy,bo firma oferuje bardzo dobre i szybkie warunki pracy, oraz bardzo dobre warunki wynagrodzenia poza płacowe oraz szkolenia audytowania , oraz kultury pracy i panowania nad stresem w pracy i radzenia nie przyjaznym środowisku, otaczającego danego pracownika oraz środowiska w celu realizacji celów strategicznych

Szybko

Szybko się pracuje dobrze się zarabia są kilkuset złote premie każdy miesiąc ,co ty piszesz przecież opinie o pracy są pozytywne, ludzie w firmie są szczęśliwi ,i zadowoleni z pracy, ludzie się wspierają mentalnie i fizyczne, pracownicy co się zwolnili kilka lat temu to proszą o przyjęcie do firmy, bo widzą poprawę w zarobkach , zarządzania,i atmosferze ludzie przestali narzekać,bo się poprawiło na lepsze polecam

Kolega

Zobaczymy kto ile i jak wyprodukował . Opóźnienia Wreszcie może zobaczą w systemie ile niektórzy robią i w wezmą się za lebrów którzy chodzą na fajką. Kamery są a i tak stoją przy maszynie i tylko czekają jak kurczoki po ziarno byle pogadać albo się schować jak mały i fajeczka.

J N B
@Kolega

Fakt, niektórzy za pracę na pół etatu rozciągniętą do 8 godzin dostają więcej, niż powinni (a jeszcze łażą po podwyżki, po czym dalej narzekają).

Jakob
@J N B

Ja czekam kiedy ktoś wkoncu zajmie się tą pyskatą kobitą z logistyki bo już się poprostu nie da(usunięte przez administratora)

Kolega
@Jakob

Proszę nie obrażać kobiet, do swojej baby też tak walisz mięsem?

Alojz
@Kolega

A co nie prawdę napisał??? Kultura osobista obowiązuje każdego tak samo facetów jak i kobiety.

ziom
@Kolega

co z tą produkcją ,?a ty też kurczak i czekasz po ziarno?

Gruca
@ziom

Albo lubi swoją robotę

kargul
@Kolega

Co ty z tą produkcją.czy ty kierownik?

brat
@Kolega

co , tymi opóźnieniami a kto ma zobaczyć ?A kto stoi koło maszyny ! daj namiary ! na tych lebrow z fajeczka . ft

zły
@J N B

chyba ty rozcigasz pracę na 8 gdz i dostajesz za dużo ????

@zły

Myślisz? To w ogóle możliwe, żeby na takie coś tu pozwalali? Bo raczej wydaje mi się, że nie uśmiecha im się płacić o wiele więcej niż w ustaleniach na umowie

Nena
@Kolega

Dobra S.g&K.a może wy pokażecie jak pracuje się gdyż na razie rączki wasze pracą nie śmierdzą,jak trzeba pomóc to udajecie że nie słyszycie ale narzekać na ludzi to jesteście pierwsi do wyśmiewania mr, sobota jest na czele a sam nic dobrego nie pokaże. No cóż poziom czekamet niestety nie jest zbyt wysoki więc tacy ludzie mają tam rację bytu. O jakość nie dbamy liczy się jak najwięcej.

zwykły robol
@Kolega

co niektórzy myślą że są nieomylni najlepsi najmądrzejsi ?a tak wygląda że mają problem ze swoim ego jak Radek Sikorski , że nie mają nic do zaoferowania że mają problem to się wyrzywaja się na innych ,i co najgorsze że łykają prochy a żaden nie reaguje

zizi
@Kolega

kto co wyprodukował?i dlaczego i kto wyprodukował i dlaczego napisz kto to zrobił? a co z tymi kurczakami dalej dużo ziarna potrzebują bo jakby coś to dostarczę każdą ilość ziarna !

@Kolega

Firma dobrze zarzadzana nowoczesna stabilna bardzo fachowa kadra zarządzająca firma ludzie kompetencji po prostu nie mam słów żeby określić po prostu ną poziomie , firma realizuje dużo projektów związanych z produkcją ludzie są zadowoleni ze dobre są zarobki powyżej średniej a można liczyć na premie i dbają o ekologie

Pytel
@Kolega

Zadam pytanko czy przyjmują do pracy!i na jakie stanowisko a czy na początek można liczyć na średnio krajowa?są premie,jakieś dodatki czy jest. 13 i 14 pensja czy są tesz jakieś inne dodatki ? proszę o kąkretna odpowiedź!

@Pytel

Jak będziesz brał wypłate co dwa miesiące do będzie średnia krajowa , premia jest ale żadne kokosy. Lepiej szukaj gdzie indziej pracy. Za to roboty sporo.

Robotny
@Kolega

Firma się dynamicznie rozwija ,są inwestycje dużo nowych pracowników , maszyn poorostu niepohamowany rozwój , techniczny i kulturalny kultury pracy i zarządzania firmą to naprawdę już następna epoka , następny wiek!

Czy w Czekamet występują paczki/bony świąteczne?

Zul

Występuje wsparcie w postaci paczek,i bonów no i czasem są losy,

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Czekamet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Serducho

W końcu normalna praca po tylu latach a wy narzekacie bo nigdzie nie byliście.

zdziwiony
@Serducho

Normalni praca ? Daj mi adres tej firmy bo morze bym tam pracował ! Jak mówisz że polatach że normalna, tobie się w końcu udało znaleźć normalną pracę ! GRATULACJE! Że w końcu masz lepiej! Morze mi się uda ! ciekawe gdzie pracujesz ?ale jesteś pechowy bo musiałeś tyle lat czekać na lepszą pracę ! To ty tyle lat zmarnował szkoda straconego czasu!szkoda mi ciebie,alee dobrze że na stare lata masz lepiej,i trzymam za ciebie kciuki żeby tobie się udało!

Niuniek
@Serducho

Firma w ostatnim czasie rozwinęła warto pracować bo dają dużo harówki są dobre rozwiązania socjalne,premie daja

Now
@Serducho

Jak się pracuje w firmie jakie są obowiązki jakie prawa jak wielkie są zarobki w firmie i jak stosunki między ludzkie!ktoś mi odpisze?

@Now

Praca ok. Nie narobisz się jak umiesz dobrze ściemniać , zarobki słabe ( ty udajesz że robisz a oni udają że ci płacą ), a stosunki hmm każdy kabluje na każdego , a prezes tomasek wszystkich wysłucha

Now

Ale ja słyszałem od ludzi ze firma dobrze płaci , ale trzeba tyrać jak (usunięte przez administratora) nie każdy takie tępo wyczymuje bez środków dopingujących jak mówia, ja nie biorę i niewiem czy aplikować do firmy ale słyszałem że już nie ma miejsca bo na jedno miejsce przypada 50/60 ludzi, martwię się tym! Że Nie przyjemna mnie

Pracownik tygodnia.

A jak nie udaje że robię to co dobrze płacą!! Tyś z choinki slecioł czy co pokaż mi jednego pracownika z dołu który powie że ma dobre zarobki ! Nie mówiąc już o tym że premia to fikcja a jak fikcja to nawet nie da się zweryfikować ile by premii mogło być jak już kiedyś ktoś napisał. To tak jak z tym wysłuchiwaniem ludzi przez prezesów, tak wysłuchają i poklepią i nawet dają więcej podwyżkę ale pracy. Miłej pracy w przyjaznej atmosferze.

novy
@Pracownik tygodnia.

To jest tragedia! A ja myślałem że kumpel mi prawdę powie ,a ten mi bajki opowiada ,dzięki za info nie będę składać papieru do firmy, zaoszczedziles mi nerwow kolego i stresu !

@Serducho

Czy firma organizuje staże dla studentów? I w jakiej formie ? Bo jestem bardzo zainteresowany!

@Student

Czy ktoś może mi odpisać czy firma organizuje staże,i jak to wygląda?

Tak. Musisz przyjść i porozmawiać

A z kim?

Student

Hm?ja nie rozumiem!ja tylko i chcę na staż!

@Student

I co udało się już zorientować w tej ofercie stażowej? W sumie czemu akurat tu w firmie Cię to interesuje? Ktoś polecił czy oferują coś ciekawego o czym mi nie wiadomo?

@Urszula

W tej firmie chce bo takiego bajzlu jak tu nie ma nigdzie. Można by rzec o dwóch takich co zobaczyli inne firmy i chcą to mieć u siebie lecz firma ich jest ciut za mała. Ale ambicje górą. Powodzenia panowie.....?? Co byście kiedy do naszego zakładu nie trafili na produkcję. Świat taki mały a życie się ciągnie wedle pozorów.

@Urszula

Nie bierz poważnie tego marudery. Widać ewidentnie że to jeden maksymalnie dwóch frustratow oczernia firmę, prowadzi konwersacje z samym sobą widać nawet po godzinach wpisów. Szkoda że nie da się sprawdzić kto ma takie hobby. Firma jest jak każda inna poprostu normalna. Napewno są lepsze, napewno są też gorsze. Dużo się teraz zmienia remonty nowe maszyny nowe rozwiązania więc dla studenta na staż praktykę itp jak najbardziej. Czy przyjmują nie wiem, najlepiej przedzwonić zapytać i po informacji przesłać jakies CV albo umówić się na spotkanie. Każdy nowy kontakt dla młodego człowieka to plus nawet jakby ostatecznie nie wyszło zaprocentuje w przyszłości.podsumowujac próbuj, nie słuchaj frustratow.

Wielodziałowiec

Są podwyżki dla pracowników?? Czy praca idzie na bieżąco czy są zaległości...? Jeśli piszesz frustrat to najpierw pisz prawdę jak zakład oszczędza na ludziach. Najlepiej jedna osoba na kilka działów naraz tak w ramach oszczędności bo właśnie inwestuje firma w maszyny a my za to płacimy zerową podwyżka i nadwyżką pracy. Aaaa zapomniałem przecież są soboty więc da rady dorobić co tam rodzina dom itp. Urszulo. :)

To dlaczego w wyrażaniu swoich opinii np o politykach nik nie idzie siedzieć , połowa narodu obraża tak wielu , tu piszesz o karach grożących za opinie na gowork , jest rodo i nie można udostępniać danych. Możesz to wyjaśnić ???

Zosia

Czyli co nie pisać prawdziwych postów tylko koloryzować tak to ma wyglądać według GO WORK.

@Zosia

To nie GO WORK yno szefuf prawda zabolała przeciesz ni ma opuznien i stafki poszybowały w górę. Im trzeba pisać to co oni chcą bo inaczej więcej nalotów na dole będziecie mieć będą częściej na was spoglądać osobiście a jak chcą usłyszeć co godocie to mają kamerki z mikrofonami.

Zez
@Zosia

Praca bardzo fajna spokojna bez nerwów bardzo dobrze zorganizowana ludzie bardzo mili spokojni firma dobrze się rozwija kierownictwo dba o ludzi ,są bardzo nastawieni do ludzi są pomocni , kiedy ktoś ma kłopoty to pomagają nikogo nie zostawia bez pomocy dają podwyżki i bardzo pomagają nowym pracownikom nie dają nikogo skrzywdzić!za starego prezesa było dobrze ,a za nowych prezesów jest jeszcze lepiej ,bo rozumują ludzi i bardzo dobrze się dogadują!

@Serducho

Praca jest normalna ludzie są życzliwi pomocni, zarobki są na niezłym poziomie ludzie wracają co się zwolnili bo w firmie jest dobrze ludzie się cieszą bo jest praca dobrze płatna prawie normalna firma można dobrze zarabiać na wysokim poziomie ludzie są zyci ze sobą hetnie się wspierają mentalnie duchowo kulturalni ludzie to są prawdziwi bohaterowiee

Rafał

Ile podwyżki dostaliście w tym roku ?

Pewien dział.

Podwyżka roboty to tak.!!! Ale mamy zabieganego brygadzistę co żelastwa nam coraz więcej znosi by się wykazać:)

Bubu

Praca to nie wyścigi!

Szel
@Rafał

Podwyżki w tym roku dostaniemy????

MEN
@Pewien dział.

jak są nowi prezesi firma się bardzo rozwija ,poprawiła się kultura pracy są dobre rozwiązania dobra organizacja coraz więcej profitów wynagrodzenia, ubrania darmowe pranie , premie co miesięczne,nagrody świąteczne, długo by wymieniać, nadgodziny,ludzie bardzo się garną do firmy,bo ludzi przyjmują a nie zwalniają jak w innych firmach,i ostatnio bardzo poprawiła się atmosfera między pracownikami, kierownictwem,prezesami, jest bardzo miło spokojnie nikt nikogo nie obgaduje z tyłu , pleców każdy ma szansę robić karierę ,zarobki są dobre! polecam bardzo dobre widoki na przyszłość!

Parterowy.
@MEN

Zastanawiam się czy edukacja coś by ci dała. Lecz ciebie nie da się wyedukować, twojej genetyki się nie zmieni. "Wyedukowany (usunięte przez administratora) jest gorszy od niewyedukowanego (usunięte przez administratora) Wiesz czemu...? Bo myśli że nie jest (usunięte przez administratora).

Brak
@Rafał

Na razie nie ma tylko co niektórzy dostają w tajemnicy dostają podwyżki ! Tylko nic nie mówić!ale może za kilka lat mogą być!ja to rozumiem że trzeba inwestować w firmę może doczekam!

Były

A jak sprawy związane z BHP? Wypadki się zdarzają?kiedyś było w miarę bezpiecznie

Ostrożny
@Były

Sprawy z BHP są na wysokim poziomie, są bardzo poważnie traktowane ! Bezpieczeństwo ponad wszystko ludzie są najważniejsi!

Wesoły.
@Były

No niestety wypadki się zdarzają i to poważne. A jeśli ktoś pisze że nie ma to chyba już dawno nie pracuje albo go stołek w zad pali.

@Ostrożny

czyli jak konretnie poziom bezpieczeństwa jest tu utrzymywany? Szkolenia macie cyklicznie raz do roku czy są jakieś przypominajki po drodze? nawet jak wypadek się zdarzy to każdy konkretnie wie jak w takim przypadku ma się zachować? Co z kwestią ubezpieczenia?

Rozwuj
@Urszula

Bezpieczeństwo jest na wysokim poziomie bo firma się intensywnie rozwija następuje ogromny skok jakościowy , dlatego występują jakieś incydenty wypadkowe sporadycznie,jedna z przyczyn jest ogromne inwestycje które skutkują dezorganizacja produkcji i kadry pracowniczej ktora zdezorientowana co chce osiągnąć kierownictwo? dlatego pracownicy są sflustrowani i zaczynają się zwalniać,a druga część już myśli i rozgląda się za nową praca ! Ale ważne że przychodza nowi do pracy, którzy podnoszą normę,

Grzegorz
@Rozwuj

To czy to znaczy że firma wcześniej nie miała jakości odpowiedniej, skoro piszesz że jest ogromny skok jakościowy czyli rozumiem że w związku z jakością reklamacji już nie macie ufff to dobrze bo kiedyś to było !

Bib
@Grzegorz

Firemka bardzo dobrze się rozwija są nowe maszyny ogromną produkcja ludzie dostają co chwilę podwyżki pensji, są premie, w tym roku tesz były podwyżki pensji! Wynagrodzenia są bardzo dobre ludzie są zadowoleni coraz więcej nowych pracowników i mówią że nie pracowali w lepszej firmie!

Ignorant
@Rozwuj

Kto podwyższa normę ?? Nowi pracownicy ?? Chyba hamują produkcję...

Zul
@Ignorant

Nowi lepiej pracują bo są dobrze zmotywowani wysoka płacą i podwyżkami!a starzy pracownicy są mniej wydajni bo są wykończeni robotą ! To dlatego nowi są wydajniejsi ! I wyrabiają po wyżej normy, a pracy jest coraz więcej !

Szlachta
@Ignorant

Nowi robią dobra robotę ???? robią szybko i dokładnie, no i mają dobre zarobki nawet są podwyżki jak się starają! Bo firma chce zatrzymać nowych pracowników!

Belzub
@Były

Wypadki może czasami się zdarza ale bardzo mało ale za to jest bardzo miła atmosfera pracy po prostu wielka kultura pracy????

Jurek q1

Dlaczego ludzie się od was zwalniają skoro tak pięknie i fajnie macie. Ptaszki dziś cwierkały że zasypią was robotą ale was przecież jest dużo nie macie opóźnień więc sukces gwarantowany...!!

Spóźniony
@Jurek q1

Ludzie w firmie pracują bardzo długo uciekają ludzie nowi bo nie są co niektórzy nauczeni dobrej ciężkiej pracy!a trzeba ciężko pracować ale zatem idą dobre zarobki i profity ! Praca jest firmie spokojna dobrze zorganizowana , dobrze płatna

Pracownik g9
@Spóźniony

No jak siedzisz za biurkiem to na pewno masz fajną i spokojną pracę. No a co do waszej organizacji to chyba też nie za bardzo jest tak dobrze jak piszesz. A o starych pracownikach to w zeszłym roku się zwalniali zapomniałeś?? To w końcu jaką macie tą pracę ciężką czy lekką bo raz piszecie że macie bardzo lekko raz że siedzicie nic nie robicie a raz piszecie że macie bardzo ciężką zdecyduj się proszę na jedną wersję. Ale ptaszki ćwierkały że będą podwyżki pracy więc na pewno już nikt nie napisze że jest lekko lub fajnie to jako te profity o których mówisz.

Grzegorz.

Dobrze że zmieniłeś, stawka taka sama jak przed rokiem i tak zostanie chyba na długo bo się rozwijamy ( to rok inwestycji ). Oni inwestują my płacimy.

@Grzegorz.

Co ty bredzisz. Wszyscy dostali podwyżkę w minionym roku

A dlaczego były podwyżki ? bo prezesi myśleli że tym zatrzymają ludzi którzy złożyli wypowiedzenia , tak zyskała cała załoga a i tak odeszli , pewnie prezesi załują tego kroku , następna podwyżka będzie jak znowu z 5 osób złoży wypowiedzenie , co im nie grozi bo ci co mieli jaja to odeszli , i ponoć są zadowoleni z podjętej decyzji , mają lepszą kasę i szacunek u nas z tym drugim to jest problem w obie strony.

byl

Praca fajna dobrze płatną ludzie mili i przyjemni, w ogóle jest dobrze

@byl

Z perspektywy którego stanowiska teraz oceniasz? napiszesz o specyfice obowiązków coś więcej? dobrze płatna tzn? zarzucisz kwotę czy chodzi ci o adekwatność wobec wykonywanych zadań?

Tomek.

I co inwestycja w zakład a pracownicy mogą marchewkę na kiju powąchać. Teraz będziecie dwa razy szybciej zapieprzać za te same pieniądze co macie i nie myślcie nawet o podwyżkach. Jedynie jakąś premie wam tak kiedyś dadzą ale nie myślcie za dużo bo im więcej zrobicie tym więcej będzie nadgodzin a prezesi będą mogli oskubać w premii będą wmawiać przecież nadgodziny były hahah aaahahahhah. Bo ni ma kasy....hahahaha. Nowy rok nowa bida... Mr dear prezesi... To my wasi pracownicy.

@Tomek.

Masz rację że tak będzie!ale zawsze jest wyjście,

Karolina.
@Tomek.

Kolejny exodus się szykuje. Dziwna sprawa jest w tym zakładzie tu nie dostaje się podwyżek jak w innych zakładach tylko jak więcej ludzi odejdzie to wtedy budzą się na chwilę i dalej to samo zero podwyżek jakąś tam premią raz na jakiś czas....??

@Karolina.

Kolejny co ma rozdwojenie jaźni... Ile można samemu ze sobą pisać? Nie znudziło się jeszcze? Jest tyle ciekawych zajęć, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zajmiesz czymś głowę to nie będziesz musiał pisać z nudów takich głupot w internecie o zakładzie w którym już chyba nie pracujesz? A jeśli pracujesz to na pewno będziesz w stanie wymienić bez problemu te wszystkie miesiące kiedy premii rzekomo nie było. Możesz wskazać te miesiące? Kojarzę jeden, być może były dwa. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało i pozdrawiam.

Karolina.
@pracownik

Sama ze sobą pisze ....?? Nieźle berety macie zryte. W roku 2022 premii nie było łacznie 3 miesiące. Co...? Chcesz dokładniej wiedzieć. A policz sobie ile miałeś drobną premie śmiechu warta a ludzie pracowali na 200%. A skoro czytasz opinie to znaczy że sam smarujesz najwięcej głupot. Bo inni starają się nakreślić prawdę a ty tylko głupoty wypisujesz i ludzi okłamujesz. Przyjdzie nowy rok nowe inwestycje to ci mina z buźki zejdzie jak bez podwyżki zostaniesz. Te ale byle ci słupki pasują.

@Karolina.

Co ile postów zmieniasz płeć kolego? Każdy kto do roboty chodzi widzi jak jest, nie potrzeba tępej propagandy malkontentów. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Siłą nikt nikogo chyba nie trzyma, a mimo wszystko znajdują się ludzie, którym coś się chce oprócz narzekania. Szkoda czasu na kopanie się z trollami. Bez odbioru.

Tak to nie wyglada
@pracownik

Taaa, ciekawe ile czasu to tobie zajęło wymyślenie takich rewelacji? chyba to długo trwało!

@Tak to nie wyglada

Każdy dział ma swojego prokopa

Tomasz

Potwierdzam , to są takie naczynia z uszami

rozbawiony
@Tomasz

W punkt Panie Tomaszu, ale mu Pan dołożyl. Jak zwykle ma Pan rację. A czekamet najgorszym zakładem jest, niech się Pan nie poddaje.

Tak to nie wyglada
@rozbawiony

Hi hi hi ale się dzieje ! Wspolczuje ludziom,jeszcze się rok Nie zaczął a już się zaczęło ! Mnie ciekawi ile w tym roku się ludzi zwolni

zly
@Tomasz

Firma jest bardzo dobra dobrze się pracuje ludzie są bardzo fajni i mili i każdy każdemu pomaga niema takiego czegoś jak w innych firmach ,prezesura jest bardzo udana firma rośnie siłę a ludziom żyje się dostatnie , praca jest dobrze zorganizowana są premie dodatki profity warunki socjalne są rozbudowane nie ma takich warunków nigdzie , praca jest tak zorganizowana że się mało pracuje a się dobrze zarabia mało się zarabia a żyje się jak chrabia,

Robollll.
@zly

Czyli ty byś chciał by tak było!!.

Jo
@Robollll.

slusarz
@zly

na jakim stanowisku pracujesz moze tez tam przeniose sie

Już pisałem
@slusarz

Na taki na której Nie masz kwalifikacji!po prostu że się nie nadajesz!

Pracownik roku jare.....z

Jak chcecie abym was (usunięte przez administratora)to zapraszam. Będziecie na każdą moją zachciankę. Będziecie sprzątać zapi......ć jeść kiedy wam powiem i. Z WC będziecie korzystać kiedy pozwolenie dostaniecie. Nie po to mam kamery z mikrofonami by nie wiedzieć jak (usunięte przez administratora) mi obrabianie.

@Pracownik roku jare.....z

mikrofonami? tzn., no że kamery widzicie to jasne ale skąd podejrzenie o tych mikro? raczej zgodne z prawem to nie jest i już dawno ktoś by na to gdzieś skargę złożył?

Pracownik.
@Urszula

Dziurka przy obiektywie nie służy do wietrzenia obiektywu. Następnie wystarczy wpisać model kamer aby się dowiedzieć że są one z funkcją mikrofonu. Kolejne sami monterzy ów czasu mówili że są to kamery z mikrofonami. Kolejne pytanie czy w tym zakładzie w ogóle jest coś legalne. Jeżeli zarząd pała nienawiścią do swoich pracowników chodząc po hali i ciągle narzekanie i darcie gęby na nich. A co do kamer do mikrofonu jeżeli te argumenty komu nie wystarczą jest instytucja by sprawdziła czy takie kamery w czekamet mają mikrofony czy nie.

Czy firma Czekamet w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kicky

Jakie szkolenia...? Jedyne szkolenie to jak przetrwać bez podwyżek w czekamet. I takie szkolenie jest w całości finansowane.... Tak.

Taki
@Kicky

Trzeba być pepersem żeby przetrwać w firmie w zdrowiu i dobrostanie umysłowym!

Stary wyga

Mnie z kolei irytuje gościu co cały dzień przechodzić potrafi a jedyne jego zajęcie to cały dzień gwizdać sobie bo jak to fajnie nic nie robić. Tez chce mieć płacone za gwizdanie

@Stary wyga

O osobę z jakiego stanowiska teraz chodzi? I raczej to niemożliwe, żeby dosłownie niczego nie robił... On was nadzoruje, tak?

novy
@Stary wyga

To jest niemożliwe żeby cały dzień gwizdać ,i nic nie robić ,tak nie może być,

Tom
@Stary wyga

Jak Cię to tak irytuje to też se pogwizdaj a nie udawaj że ciężko pracujesz

Urszulko wszystko jest możliwe

@Slusaż

Nie martw się usia jak produkcja ruszy się to będzie się działo jak u Owsiaka !siema tusiek ????do zobaczyska !

Tyl
@Tom

Ty się chłopie nie irytuj bo ci żyłka pęknie i będziesz cienko gwizdać, i będziesz mógł udawać że cieszko pracujesz ,i opowiadać że jesteś nauczony cieszkiej pracy a tak Nie jest dużo pozorow a mało pracy!-

Brodaty

Nie ma kolezenstwa wszyscy mili ale na pozór bo za plecami obgadaja i są zawistni

Zgadza
@Brodaty

E,, chyba tak to nie wygląda u nas,kolezensko tak to u nas nie wygląda,mobbing tak to u nas nie wygląda ,praca miła ,spokojna tak to u nas nie wygląda!wogole tak to nie wygląda!zaległości ?tak to u nas nie wygląda,brak środków dopingujących brak ,tak to u nas nie wyglada !A Wogule Nie Wygląda !

CJ.kgli
@Brodaty

Dokładnie (usunięte przez administratora)straszenie monitoringiem na porządku dziennym A.K jest tak zaabsorbowany wnikliwa analizą monitoringu że biedny o produkcji zapomniał i są zaległości ale zaległości zawsze są. Atmosfera jest jak ZGNITE jajo. A dla tych co mają pilnować produkcji i się nie wyrobili to miejcie pretensje do siebie,nie do ludzi którzy nie mogą się wyrobić bo za mało ich jest miejcie pretensje do siebie wy tak rządzicie że w tyle jesteśmy. Brodaty kablowanie w tej firemce jest na tak wysokim poziomie że nawet korpo nam w tej dziedzinie nie dorówna.

@CJ.kgli

I oczywiście zaległości to nie jest wina A.K bo przecież wysyła wiadomości do każdego czego ma szukać i wykonać , nawet jeśli jeszcze nie wypalone ,bo brakło materiału , cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk.

Krystyna
@CJ.kgli

Piszesz, że w firmie pracuje za mało osób, dlatego pracownicy się nie wyrabiają. To ile osób pracuje w tym miejscu? I są w ogóle organizowane jakieś rekrutacje? Czy raczej nie i dlatego ciężko to rozwiązać?

Święta

Premia ????

byl

Życzę szczęśliwego nowego roku w korpo!

Cj.kgli sp z.o.o

Panowie czytając wasze wpisy to widzę że taka zawiść i nieszczerość jaka występuje w tym zakładzie jest rzadko spotykana gdzie indziej. Przecież wy tylko czekacie aby wbić w plecy szty....et koledze i być najlepszym. Chore......

@Cj.kgli sp z.o.o

Nieprawda

Honorata
@Slusaż

Czyli nie ma zawiści?To czemu taki wpis wyżej miałby się pojawiać? Jaka w takim razie jest atmosfera w tym miejscu? Możesz dać znać?

@Honorata

Nie ma zawiści, niektórzy sobie nie radzą i głupoty wypisują przez flustracje. Atmosfera jest super luźna.

@Slusaż

Nie niema zawiści?no atmosfera jest super kuźnia! Bo ludzie się zwalniają! ciekawe co tak flustrje ciebie!

@Honorata

Poprostu bardzo dziwna !niewiem jak by to w kultralnie odpisać!

@Slusaż

Głupoty to ty piszesz!a najgorsze że się nie radzisz a piszesz że się inni nie radzą ! Jesteś bardzo sflustrowany że tak piszesz, współczuję tobie!

Chujamet

Szczerze nie polecam bardzo marne wypłaty ludzie i atmosfera na najniższym poziomie a szefostwo myślą że są bogami życia i chcą wszystki w ciula zrobić

Zadowolony pracownik
@Chujamet

Mi tam pasuje zaropki na dobrym poziomie przełożeni super atmosfera tez fajna

kargul
@Zadowolony pracownik

ciebie wszystko pasuje.

Heniek
@Chujamet

O kasę w tej firmie zawsze trzeba się prosić a jeszcze taka informacja dla osób mających chęć podjęcia pracy w tej firmie NIE LICZCIE NA TAKIE PIENIĄDZE CO PISZĄ W OFERTACH PRACY .

Gggu
@Heniek

Nie prawda

Heniek
@Gggu

Proszę ci chyba nie wiesz co piszesz

Panowie życzymy spokojnej pracy

Mały
@kargul

Praca spokojna ale myśleć wszędzie trzeba

Stefan

Ludzie pracują po 20 lat a dzisiaj to rzadkość

MARIO

Panowie spokojnie mamy nowych

Stefan
@Chujamet

Panowie i Panie premia po tysiaku i tak ma być

Marcin.

Nie ma źle ale ludzie uciekają z tej firmy ....!! Puknijcie się w te puste miejsce w Łebie i nie piszcie bzdur. Tyle lat tam straconych i człowiek mądry po zmianie (szkodzie) Bo już dawno mogło się zarabiać jak człowiek.

Gnom
@Marcin.

Dobrze że się zwolnił starzy pracownicy bo zawsze były opuznienia teraz są nowi opuznien nie ma teraz nowi robią dobrą robotę i bez opóźnień najlepsi z najlepszych ! Dbają prezesi o zakład ,sam premie ubrania i socjal , załoga bardzo stabilna nikt się nie zwalnia bo tak dobrej pracy niema w okolicy starzy pracownicy co się zwolnili chcą wracać ale firma ich nichce bo mają lepszych fachowców teraz jest 5 na jedno miejsce pracy, jest w czym wybierać, czas zwolnień skończył się, czas opóźnień tesz się skończył teraz jest dobra praca i terminy,

@Gnom

Niechce mi się czytać tych głupot,co ty bierzesz za substancje? Dziwię że w formie nie robią testów na narkotyki i alkohol i inne substancje! Napewno zaczną jak się coś stanie !ja się długo zastanawiałem żeby się zwolnić! Ale w końcu to zrobiłem i jestem szczęśliwy, a niektórym się wydaje że są niewiemkim ale się tylko wydaje do czasu !

@byly

Nie ma testów bo nie ma ciebie

CzekoLudek

Współpraca miedzy działowa jest na bardzo wysokim poziomem. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi którzy donoszą na innych pracowników. ????????????

zdziwiony
@CzekoLudek

Jak to? A co donoszą ? Kanapki czy co ,innego ? atmosfera jest !taki atmosfery nie ma w żadnej firmie !

Tom
@CzekoLudek

Czyli więcej niż połowa

Jam
@zdziwiony

Zgadzam się, dobre miejsce na stałą pracę do emerytury. Na produkcji luz.

lumper
@Jam

No bąrdzo dobre Nie ma w słowniku polskim słowa które mogłyby określić w kulturalny sposób atmosfery w firmie,

Dolby

Haha nowi dopiero co przyszli a już chcą uciekać i niema się co dziwić ja też lada chwila się żegnam jak już co mądrzejsi

To nieprawda
@Dolby

Jak chcą uciekać,to niemożliwe że chcą uciekać, z tak dobrej firmy, to chyba są jakieś insynuacje bo tak dobrej atmosfery nigdzie na świecie w żadnej firmie nie ma ! polecam!

C.j.Kgli. sp z.o.o
@Dolby

No przecież premie mamy.....? Przecież więcej pracy mamy też jak ludzi.....? Dlaczego chcecie odchodzić.....?? Nie przejmujcie się podwyżki nie będzie premią was karmić będą.....? Gdzie lepiej mieć będziecie.....??

Zostaw merytoryczną opinię o Czekamet - Czekanów

• Jak się pracuje w Czekamet?

Zobacz opinie na temat firmy Czekamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czekamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 19 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czekamet