PROINSTAL

Zabrze

Opinie o PROINSTAL

Magda

Pracowałam tam ponad rok temu jako księgowa, dramat z płynnością finansową, sprawy sadowe...moze teraz się coś poprawiło ale nie sądzę :/

Magda

Nie polecam- firma w stanie upadłości, wałki są kręcone jak się da....Na początku wszytsko pięknie a potem okazuje się ,że jest dramat.

ti

proszę o kontakt w sprawię wierzytelności

?

Powiem tylko tyle....od dwóch miesięcy wynoszę do lombardu ciężko zapracowany dobytek.Firma PROINSTAL w Zabrzu ma w nosie podpisane umowy z podwykonawcami i nie płaci za wykonaną pracę. A jest to niemała kwota ...WSTYD I HAŃBA tym bardziej,że[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] zapomina o zwykłej uczciwości i honorze.

gghfo

uwaga!!!!!! firma zadłużona,brak płyności fnansowej.wielespraw sądowych

Zostaw opinię o PROINSTAL - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROINSTAL