Stan-Pol

Gliwice

Opinie o Stan-Pol

sd

lola' oni są z Gliwic, a teraz jak cie intwresuje praca tam to poszukują Pracowników produkcji, do Swarzedz, wiec pewnie jak amsz niedaleko to aplikuj moze akurat

lola

Jaki adres tego Stan-polu? W necie dużo ich jest.

Jan

Mówimy cały czas o Stan-Polu na Elsnera?

Klient

Brak wiedzy technicznej, totalne partactwo, za to aspiracje olbrzymie.

instalator

Zgadzam się z opinią. Nie polecam kontaktów. Każdy, kto miał z nimi do czynienia już więcej ich widzieć nie chce. Ludzie nawet unikają odbierania od nich telefonów.

anty stanpol

Właścicielka jest toksyczna. Straszenie ludzi sądami, prokuraturą, sankcjami i karami. Niesolidna, kłamliwa, złośliwa. I to są te jej lepsze cechy. Przestrzegam przed kontaktami , pracą i zlecaniem jakiejkolwiek roboty.

Zostaw opinię o Stan-Pol - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan-Pol