Radiatym

Gliwice

Opinie o Radiatym

nick

Temu kto chciałby pracować w biurze - osobiście odradzam. W samym biurze nikt do nikogo słowa nie powie - każdy się boi odezwać? Przy propozycji pracy zaoferowano od razu 9-godzinny dzień pracy i to nie że zawsze będzie się tylko 9 godzin, a raczej tylko więcej. To co napisane powyżej (o ciszy i godzinach) powinno dać inteligentnej osobie dużo do myślenia. Na hali warunki straszne - brud, nieporządek, ogólnie chaos i partyzantka. Badania pod bardzo wysokim ciśnieniem wykonywane bez jakichkolwiek zasad BHP i w bezpośrednim otoczeniu pracującej załogi - zgroza. Firma dla amatorów mocnych wrażeń.

Zostaw opinię o Radiatym - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radiatym