Axom Bau

Gliwice

Opinie o Axom Bau

Hanna

@staszek 62 mógłbyś powiedzieć jednak coś więcej na ten temat? Jednak to co dla Ciebie jest normalne, dla innej osoby wcale takie nie musi być. Warto więc podać bardziej konkretne informacje. Czy dobrze rozumiem, że Ty nie masz zastrzeżeń do Axom Bau? Warto o tym napisać.

Hanna

@Operatorżurawia czy dobrze rozumiem, że warunki zatrudnienia na miejscu nie zgadzały się z tymi jakie były zaproponowane przed wyjazdem? Ktoś jeszcze może powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy były one podobne, czy jednak wyjazd odbył się bez komplikacji?

staszek 62
@Hanna 28.08.2017 13:12

Hanna normalnie

Operatorżurawia

Najgorszy koszmar jaki w życiu przeszedłem to właśnie w tej niby firmie. Bilet na wyjazd na własny koszt, tzn mieli zwracać ale jak dałem łysemu to mnie wyśmiał. W drugą stronę to samo. W piątel o 13 dostałem tel. Że jadę na urlop- kiedy? Dzisiaj,- a kiedy mam busa? - musi sobie pan zamówić Ha! Śmiać się czy płalać. Stawka 14,70 - po przyjeździe 8, wypłata 1400euro dla porównania w polsce mam 25zł/godz 250h = 6250 bez pierdolenia a tu na każdym kroku robią cię za ciula i wliczaką ci w zarobki zwrot podatku i k.g. jal ktoś ma dzieci. Jakaś paranoja. Omijać z daleka albo jeszcze z dalsza.

Hanna

Czy firma organizuje jakieś imprezy integracyjne, wyjazdy dla swoich pracowników?

Henryk

Widać, że masz wysokie mniemanie o sobie @viking skoro nazywasz innych ludzi zerem..sorry firma daje szansę wyjazdu a kto z niej skorzysta w 100% to już jego sprawa. Co do tego, że firm pójdzie na dno wątpię bo cały czas realizują nowe projekty. Pozdrawiam

to i tamto

Firma Axom Bau zmieniła zazwe na Neobudma z siedzibą w Warszawie. Przypyszczam ze zmiana nazwy firmy zarejestrowanej w 2014.02.13 ma na celu utrudnienie organom scigania z polski i zagranicy odszyfrowanie prawdy. Duzo firm tak mataczy fakty

endriu

Pracowałem w Holandi i nie mogę nic powiedzieć złego na Szefa,było super.P Sylwku pozdrawiam P

jarecki

pozdrowionka dla harnasia

DJ

Ukraińcy nie przeszkadzają , sprzątać tez ktoś musi. Stawki mogą być lepsze , zwalniają się dobrzy pracownicy to szef aby ich zatrzymać stawki podnosi strach mu w gacie wchodzi ,!!! Co do biura to jest dobrze załatwisz pogadasz i tyle i tak nie maja zdania . Lale i długonogie blondyny to w burdelu wiecie gdzie ha,ha

Andrzej

To prawda ,oszukuja na kazdym kroku,teraz ukrancow pozatrudniali za marna kase bo oni o swoje nie beda sie upominac a swoim zabiera ci godziny ktorych brakuje,za godzine placa mniej iz obiecuja ,do POlski zjazg na bezplatym jestes a urlop za zeszly rok do dzis nie zaplacili,najbardziej obiecuja a nic dobregoz tego nie ma -kto sie szanuje i ma pojecie do roboty to sam sie zwalnia a nie na szefow robil bedzie,baby w biurze zmieniaja jak rekawiczki-bo nic konkrenego nie umia,

Anakonda

Ja już tutaj pracuje kilka miesięcy i jest nie złe . Praca na budowie wiadomo ciężka szkoda ze szef nie rozumie pracy w zespole jak się zgrany i wiemy co kto potrafi to on nas przerzuca na inne budowy. Budowa na tym cierpi o my . Mieszkania trochę nie komfortowe no i brak meldunków . Był raz taki starszy pan i chciał nas meldować ale coś nie wyszło . Ja tam nie mam nic lepszego i tu siedzę . Dzieci chcą jeść !!!!

wit

Marko nie przesadzaj z tą prawdą.owszem nie wszystko jest idealne i zawsze może być lepiej.mnie szczegolnie denerwują te urlopy,tzn.niby zaplanowane a i tak zawsze coś nie tak,albo szef dzwoni z prośba o przelozenie albo z biura o szybszym wyjezdzie.suma sumarum nie jest tak źle jak to opisują.

marko

nareszcie ktoś prawdę napisał. Wujek pełen szacun dla Ciebie. mialem jeszcze problem z wypłata L4,szefo nie chce placic.

Wujek

Stan powiem Ci jak jest naprawde. Stawki ok 9 euro za godzine.urlopy masz w domu bezpłatne,czasami przymusowe.urlop za Holandie juz drugi rok nie wyplacili.godzin przewaznie brakuje.za przewozy placisz sam.mieszkanie placi firma.w tamtym roku obcieli mi z wyplaty 400Euro i do dzisiaj nie zwrucili.o buty nie morzna sie doprosic.teraz wyplaty placa na raty.dziesiatego nigdy nie ma pieniedzy na koncie.ja pracuje bo nic lepszego narazie nie mam.wiem ze pare osub szuka innej roboty nawet mi dawali kontakty gdzie moge zlozyc swoje sivi.ludzie sa ok.

Stan

Witam. Czy moze mi ktoś powiedzieć jak jest naprawde w tej firmie.mam jechac do roboty i nie wiem co myslec po tych wpisach.czy rzeczywiscie takie cuda wyprawiają z pracownikami.nie interesuje mnie opinia szefa w wielu postaciach tylko ludzi ktorzy pracuja na budowach

kruk

Racja. tez tam pracowalem . naszczescie od tygodnia nie musze ogladac geby łysego- pseudo szefa. wystarczy l 4 , telefon do biura w polsce i mila laseczka wspolczuje ci choroby i zalatwi wszystko. mam prace tez w Niemczech w porzadnej firmie . szefostwo polskie dbaja o pracownikow o daja zarobic. Jak oni nas jebi....to my ich tez. szkoda szefa w polsce bo jest spoko. a Łysy ......szkoda !!!!!!!

Andre

jordi,pijud,mop to nowe wcielenie lajkonika.he he he

@Andre 23.06.2015 23:40
jordi,pijud,mop to nowe wcielenie lajkonika.he he he

taa on ma kilka wcielen hehe .od tych samogonow w glowach sie miesza wam.

mop

racja kilku fajnych chlopakow przyjechalo .ale wiekszosc tych co juz tu nie sa to pomylka. trzeba sie urobic.nie narzekam

pijud

miro. 90 procent nowych sie nie sprawdza .chyba oni nazekaja.mnie pasuje .tez bylem w islandi i norwegi inny swiat.z oki w szkocji. w niemczech od 2013.pasuje tylko elementu za duzo sie zjezdza smrod kila mogila.

Miro

Jordi.piszesz ze to brednie, a jak wyjasnisz te wszystkie negatywne wpisy.godziny nie pisane,nie wyplacone urlopy,zwolnienia za porozumienim stron,nie wyplacone wyplaty itp. Przeciez to jest ewidentne okradanie ludzi.kto pracuje w tej firmie,bo szanujacy sie pracownik na pewno by sie na to nie zgadzal.dla mnie to jest zastanawiajace

jordi

ANDRE bzdury pisza.nie dali sobie rady i dymia.

Andre

Miałem jechać od nich do Niemiec.moje szczescie ze nie pojechalem,bo z tego co piszecie to nie zle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] juz raz przezylem podstawianie czystych kartek do podpisu i nigdy wiecej czegos takiego.tamta firma do dzisiaj zalega mi z wyplata i pewnie juz wiecej moich pieniedzy nie zobacze.tamci szefowie tez jezdzili Q7,a ludzie bez wyplat chodzili

lumiks

Lajkonik co ty na to, dlaczego milczysz

lumiks

Bodzio masz i porządek zrobisz , co nie?

Bodzio

Ja tam nie narzekam, można sie dogadać, choć nie ukrywam że jest tu parę sztuk psujących krew. Dopóki mi płacą to na co się umawialiśmy to pracuje i robie w swoje gniazdo.pozdrówka

Bodzio

lumiks

Hej Panowie pewnie ze nie ma cieśli lepszych. Bojki to sa wiadomo tam, gdzie porządek trzeba trzymac, . Mich masz rację opiekę się bierze na sezon letni pracy w Polsce nie brakuje. A jak bierzesz opiekę to informujesz i ci nic nie zrobią , a jak się tylko marudzi to tak masz i ch..... Panowie pracować musimy wszędzie, ja slyszalem ze Ukraincy sa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i juz dawno mialo ich nie byc.

mich
@lumiks 22.06.2015 20:50

ale ten gosc sciemnil ze zona chora i w tym czasie w starej firmie na czarno robil ale po tygodnu znowu wrocil do nas ehhee

jordi

brednie wypisujecie . albancy,turcy przy zbrojeniu nas przescigna ..idz do innej firmy jak tu jest zle . ja tu zostaje. polowa tu jest pomagierami i zadymy szuka

Piotr

Nie ma lepszych cieśli jak my.posluchaj je tylko szefa jak wychwala tych Turków,Albanow,Jugosłowiancow.nap ucina wypłaty zeby im płacić,to jest szef.żygać się chcę jak nas traktuje

mich

he he a byl taki co opieke bral a w tym czasie szedl w Polsce na czarno do innej firmy tera dzwoni za nim byly kierownik `z Polski hehe, takich na zbity pysk

mop

pijud ripo czesc JAK CZYTAM TO SIE LEJA Z PLACZKEM ALBO W DOMU POLICJA BO BOJKI NA ESSEN I ERFSZTAT JEM NA MIESCIE HAHA

pijud

ripo nie ma lepszych cieslii jak my.axom nie zmienia tylko niemcy nie chca polskih firm biora jugolow albancow wegrow

rip

Zapomniales jeszcze dodac Albanow,Turkow,Ukraincow.wszystkich nas chca sie pozbyc.to dlatego takie numery z porozumieniami stron.nie wierze im.

pijud

heja, zmianiaja nas na wegrow i portugalcow a wy dalej swoje.serio kity

mop

haha kity co jak co nie wierze

Kid

Ku....zwolnili mnie za porozumieniem stron jak przyjechalem do domu i wzialem opieke nad nia.wykorzystali wczesniej podpisane porozumienie stron- a obiecywali ze nigdy bez mojej wiedzy tego nie zrobia.szukam kogos kto mi pomoze utrzec im nosa

jestem tu 4 miesiace w niemczeh .nie islandia ale spoko; poz

zalamka

stefcio

Nie narzekasz bo dostajesz za kablowanie, a nic nie pokazujesz.wszyscy wiedza za co masz najwyzsza stawke.

Bolo

Zgadzam sie z Marsem,Płaczuś to frajer,ale wie jak sobie bosa ustawic.wszystko co mu mowi to klamstwa na szczescie wszyscy tu sie juz na placzusiu poznali.uwazajcie nowi bo juz nie jednego sie pozbyl

Mars

Płaczek to najwiekszy (usunięte przez administratora)jakiego poznalem,nalezy mu sie mocny (usunięte przez administratora)jeden z (usunięte przez administratora)tego łukaszka z Holandi.uwazajcie na niego bo nadaje szefuniowi

Fred

Panowie, ja jestem od prawie 3 miesięcy w Ersztad. Nie powiem że jest miód,ale nie ma też tragedii. owszem na mieszkaniu jest troche ludu, ale jest to duży dom. pracujemy po 9 godzin, nie trzeba płacic za mieszkanie. zaliczki są- może nie tak regularnie jak się chce, ale są. na budowe blisko. majster niemiecki Ben, nawwt w porządku

Płaczkowaty

Ja tam nie narzekam szefuńcio jeżdzi Q7 paliwo do polski go kosztuje 500jurków pracuj tu 7 lat i nie jest zle ''sory teraz trochę się zmieniło jak nasz władca w holndi dorobił się potomka to musi potrącać mówiąc że są straty na budowach[Diseldorf]ale każdy facet wie że rodzina kosztuje

bolo
@Płaczkowaty 18.06.2015 21:50

viking
@bolo 18.06.2015 22:39
Pij dalej i lej wszystkich na mieszkaniu to marnie skończysz [twoja opinia to pokuta za ostatnie numery...

Płaczkowaty ty to naprawde nie masz co narzekać bo masz 12 euro netto ale to sobie je miej i to zapewne na innych krzywdzie a do tego nic nie robisz no chyba że tylko łyseko w balona.Wszyscy pujdziecie na dno z kapitanem Łyskiem to tylko kwestia czasu i kto was zatrudni jak jesteście juz równi prawie zero.Zadne z was fachowcy ale mistrzowie w alko...i to 90 procent ludności firmy ani języka nie znacie a chcecie prowadzić budowy.Szkoda słów.

mop

od jutra zpowrotem de,da sie zyc.pozdra

Ryszard

Lajkonik... Łukasz... żenada!

Radek

Nigdy nie ma rzetelnego wypłacenia urlopu, skoro są godziny pisane i niepisane. A pod nickiem Lajkonik pisze szef z Holandii i dlatego wypisuje pozytywne komentarze,bo broni swojego interesu, co za upokorzenie! I moze on zacznie w końcu szanować ludzi. Skoro pracuje 7 lat w firmie, to tylko on,bo nikt nie wytrzymuje za długo.

lajkonik

Hej, ogladam te wypociny i szkoda ze nikt sie nie musi z Was przedstawiac. SAMOLOT JEST DZISIAJ TANSZY NIZ TRANSPORT AUTEM, ALE TO WIEDZIEC CHYBA WAS PRZERASTA.KOSZT PRZELOTU W 2 STRONY TO OK 120 EURO, A PALIWO AUTEM KOSZTUJE OK 320 EURO !!!!!.KAZDY URLOP JEST SKLADKOWY, URLOPOW BEZPLATNYCH W STARYM STYLU JUZ POPROSTU NIE MA.. A TOBIE CZESIEK POWIEM JEDNO: PRACUJE TU Z 1 PRZERWA OD OK 7 LAT. PRACOWALEM JUZ WE WIELU ZNACZACYCH I MNEIJ ZNACZACYCH POLSKICH FIRMACH KONTRAKTOWYCH.. TEZ CHCIALBYM WIECEJ ZARABIAC TO NORMALNE . ZA URLOP W HOLANDII PLACI FIRMA, NATOMIAST W BELGII LUB NIEMCZECH PLACI SOKA BAU LUB PDOK. TU FIRMA NIE MA NIC DO GADANIA, BO PLACI DO TYCH FUNDUSZY A FUNDUSZ DALEJ NAM. I Z TYM DO DZIS NIE MIALEM ZADNEGO PROBLEMU. APROPO MIESZKAN- ZDARZA SIE ZE JEST DUZO OSOB, ALE TO DLATEGO ZE SA INTERWENCJE POLICJI NA MIESZKANIACH, MIESZKANIA ZRESZTA AUTA TEZ, SA DEWASTOWANE I CZASEM MAKLER NIE CHCE DAC MIESZKANIA I TO JEST PROBLEM..JAK KTOS WYSYLA NA URLOP TO CHYBA NIE STOI Z BATEM I ZAWSZE MOZESZ SIE NIE ZGODZIC .. ZRESZTA FIRMA TEZ DAJE URLOPY NA ZADANIE I TEZ NIE MA ZE KTOS NIE MOZE JECHAC NA URLOP.PRZESUNIECIA NA BUDOWACH SA DO KITU ALE PRAWIE ZAWSZE SA DLATEGO ZE MAJSTER NIE CHCE DANEJ OSOBY NA SWOJEJ BUDOWIE I WTEDY FIRMA NIE ZWALNIA TYLKO PRZESUWA. SKORO PISZECIE , TO ALBO JUZ TU NIE ROBICIE ALBO WLASNIE JESTES NA URLOPIE. SZKODA SLOW,KTO CHCE NIECH WIERZY W TAKIE BZDURY.. BYWALO LEPIEJ, BYLO GORZEJ, ALE SZANUJMY SIE . POZDRO LAJKONIK

DAWID

TO PRAWDA-ULROPL MI ZAPLACIC ZA ZESZLY ROK I ANI NIE WIDACI SLYCHAC,ZJAZD DO DOMU ALE JAK SIEDZISZ TYDZIEN TO SIEDZISZ NA BELPLATNYM,NA MIESZKANMIU PONADT NORMA OSOB I DUZE OBIECANKI ALE TO GODZIN CI BRAKUJE,ZA =PRZYJAZD I ZJAZD POBIERAJA KASE,SZEFOWIE LATAJA SAMOLOTAMI ABY DOSTAC SIE DO HOLANDI CZY NIEMIEC I BELGI

Czesiek

Odradzam firmę, bo oszukują na każdym kroku. Za urlop nie dostaje się zapłaty, godziny mają być liczone według ustalonej stawki, a przy wypłacie ucinają stawkę z byle powodu. Przerzuczają co chwilę z budowy na budowę i trzeba zmienić mieszkanie. W mieszkaniach mieszka za dużo osób, bo oszczędzają. O wyjeździe na urlop dowiadujesz się w piątek, że popołudniu żjeżdżasz, także nic nie zaplanujesz z rodziną. Szefunio pomiata ludźmi, a nie ma zielonego pojęcia o budowie i zarządzaniu!!!

lajkonik

hej Vigro, chlopie chlopie, a moze sie przedstawisz .

Zostaw opinię o Axom Bau - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axom Bau