Opinie o Axom Bau w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Axom Bau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Axom Bau o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axom Bau w Gliwice

kruk

Racja. tez tam pracowalem . naszczescie od tygodnia nie musze ogladac geby łysego- pseudo szefa. wystarczy l 4 , telefon do biura w polsce i mila laseczka wspolczuje ci choroby i zalatwi wszystko. mam prace tez w Niemczech w porzadnej firmie . szefostwo polskie dbaja o pracownikow o daja zarobic. Jak oni nas jebi....to my ich tez. szkoda szefa w polsce bo jest spoko. a Łysy ......szkoda !!!!!!!

Andre

jordi,pijud,mop to nowe wcielenie lajkonika.he he he

@Andre

taa on ma kilka wcielen hehe .od tych samogonow w glowach sie miesza wam.

mop

racja kilku fajnych chlopakow przyjechalo .ale wiekszosc tych co juz tu nie sa to pomylka. trzeba sie urobic.nie narzekam

pijud

miro. 90 procent nowych sie nie sprawdza .chyba oni nazekaja.mnie pasuje .tez bylem w islandi i norwegi inny swiat.z oki w szkocji. w niemczech od 2013.pasuje tylko elementu za duzo sie zjezdza smrod kila mogila.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Axom Bau? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Miro

Jordi.piszesz ze to brednie, a jak wyjasnisz te wszystkie negatywne wpisy.godziny nie pisane,nie wyplacone urlopy,zwolnienia za porozumienim stron,nie wyplacone wyplaty itp. Przeciez to jest ewidentne okradanie ludzi.kto pracuje w tej firmie,bo szanujacy sie pracownik na pewno by sie na to nie zgadzal.dla mnie to jest zastanawiajace

jordi

ANDRE bzdury pisza.nie dali sobie rady i dymia.

Andre

Miałem jechać od nich do Niemiec.moje szczescie ze nie pojechalem,bo z tego co piszecie to nie zle (usunięte przez administratora) juz raz przezylem podstawianie czystych kartek do podpisu i nigdy wiecej czegos takiego.tamta firma do dzisiaj zalega mi z wyplata i pewnie juz wiecej moich pieniedzy nie zobacze.tamci szefowie tez jezdzili Q7,a ludzie bez wyplat chodzili

lumiks

Lajkonik co ty na to, dlaczego milczysz

lumiks

Bodzio masz i porządek zrobisz , co nie?

Bodzio

Ja tam nie narzekam, można sie dogadać, choć nie ukrywam że jest tu parę sztuk psujących krew. Dopóki mi płacą to na co się umawialiśmy to pracuje i robie w swoje gniazdo.pozdrówka

Bodzio

lumiks

Hej Panowie pewnie ze nie ma cieśli lepszych. Bojki to sa wiadomo tam, gdzie porządek trzeba trzymac, . Mich masz rację opiekę się bierze na sezon letni pracy w Polsce nie brakuje. A jak bierzesz opiekę to informujesz i ci nic nie zrobią , a jak się tylko marudzi to tak masz i ch..... Panowie pracować musimy wszędzie, ja slyszalem ze Ukraincy sa do (usunięte przez administratora) i juz dawno mialo ich nie byc.

mich
@lumiks

ale ten gosc sciemnil ze zona chora i w tym czasie w starej firmie na czarno robil ale po tygodnu znowu wrocil do nas ehhee

jordi

brednie wypisujecie . albancy,turcy przy zbrojeniu nas przescigna ..idz do innej firmy jak tu jest zle . ja tu zostaje. polowa tu jest pomagierami i zadymy szuka

Nie ma lepszych cieśli jak my.posluchaj je tylko szefa jak wychwala tych Turków,Albanow,Jugosłowiancow.nap ucina wypłaty zeby im płacić,to jest szef.żygać się chcę jak nas traktuje

mich

he he a byl taki co opieke bral a w tym czasie szedl w Polsce na czarno do innej firmy tera dzwoni za nim byly kierownik `z Polski hehe, takich na zbity pysk

mop

pijud ripo czesc JAK CZYTAM TO SIE LEJA Z PLACZKEM ALBO W DOMU POLICJA BO BOJKI NA ESSEN I ERFSZTAT JEM NA MIESCIE HAHA

pijud

ripo nie ma lepszych cieslii jak my.axom nie zmienia tylko niemcy nie chca polskih firm biora jugolow albancow wegrow

rip

Zapomniales jeszcze dodac Albanow,Turkow,Ukraincow.wszystkich nas chca sie pozbyc.to dlatego takie numery z porozumieniami stron.nie wierze im.

pijud

heja, zmianiaja nas na wegrow i portugalcow a wy dalej swoje.serio kity

mop

haha kity co jak co nie wierze

Zostaw merytoryczną opinię o Axom Bau - Gliwice

• Jak się pracuje w Axom Bau?

Zobacz opinie na temat firmy Axom Bau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Axom Bau
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Górnych Wałów 38 lok. 1
    44-100 Gliwice