Restyl

Ruda Śląska

Restyl

Opinie o Restyl

Edyta

@Szpieg, możesz doprecyzować swoją opinię? Co chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? Pracujesz w firmie Restyl? @nowa, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy Restyl? Czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat warunków pracy w firmie? Każda merytoryczna opinia na temat zatrudnienia jest ważna, pod warunkiem, że wszyscy użytkownicy forum mogą ją zrozumieć.

Szpieg

Wiadomo dla kogo jest co niedziela ha ha

nowa

jedna krawcowa to robi wszystkie niedziele najlepiej ją zapytac cały restyl ją zna to taka Pstrowska 21 wieku

Edyta

@p3dr0s, nie było jeszcze żadnego odzewu odnośnie do Twojego pytania pozostawionego na tym forum. Czy skorzystałeś z propozycji pracy, złożonej Ci przez Restyl? Jeżeli tak, to w oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracujesz z tym pracodawcą?

p3dr0s

Witam, dostałem propozycje pracy w tej formie, może sie ktoś określij jak to tam wyglada? bo widze więcej opini negatywnych niż pozytywnych. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie no i oczywiście czy pieniążki są wypłacane na czas? Licze na was ludziska pzdrawiam

Edyta

@####, dziękuję za informację. Czy właśnie w taki sposób aplikowałeś do Restyl? Po jakim czasie otrzymałeś telefon od pracodawcy? Jak ocenisz poziom rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie? Relacja z jej przebiegu może być ważna dla osób, które zastanawiają się nad współpracą z Restyl.

ktoś

Odradzam pracę w tej firmie.Tam się ciężko zap.... od 6:00 do 15:30,od 15:30 do 1 w nocy.Wszystkie niedziele,kierownik złośliwiec urlopu nie chce dawać mści się na ludziach,nie można niczego odmówić.Opinia o tym zakładzie jest taka ze to (usunięte przez administratora) POTWIERDZAM,tam się nie szanuje pracowników.Pieniądze nic nadzwyczajnego bez nadgodzin to się nie zarobi.Nie warto tracić zdrowia dla tej firmy.Przy tej ciężkiej robocie kręgosłup pada stawy strasznie bolą.Nie warto!!!!!!!!!!!!

Okap
@ktoś 02.03.2018 22:35

Ja pracuje i jest ok.Sa okresy gdzie trzeba pracowac dluzej ale za to latem jest juz lzej.Nie kazda niedziele sie pracuje a jak juz to za 100%.Zarobki sa godne i wystarczy utrzymac rodzine no i na wakacje pojechac.Jedno co szfankuje to organizacja pracy przez pracownikow godzinowych,leca jawnie w kulki a szkoda bo to fajne chlopaki.

$&@#$

Praca bardzo fizyczna dużo dźwigania i szarpania się z ciężarami typu skrzynie siedzenie oparcie wersalek, kanap to tylko drewniane części ale są te stalowe elementy, w magazynie ogólnie panuje duży chaos, praca na hali w niskiej temperaturze porażka z każdej strony wieje 14 stopni, a trzeba pamiętać , że nie można chorować. Brygadzista wydaje pracę i potrafi się pomylić, weź tu potem zrób ten akord :/. Firma zatrzymała się na latach 90tych Jak dla mnie słaba firma, wszyscy tylko chwalą że można zarobić , może i można ale kosztem zdrowia, pieniądze to nie wszystko. Dziwne zmiany ! Podczas rozmowy mówi się co innego w rzeczywistości wychodzi całkiem inaczej. Podczas okresu próbnego nikt nawet nie podejdzie zapytać czy Ci się podoba czy się nadajesz, a na koniec wielkie zdziwienie dlaczego nie przedłużasz umowy . Nie polecam ale jeśli chcesz spróbuj .

Edyta

W internecie nie zlokalizowałam ofert pracy w firmie Restyl. Czy osoby interesujące się rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą mogą złożyć swoje CV spontanicznie i oczekiwać na ewentualny kontakt z firmą? Proszę Was o wypowiedź na ten temat.

####
@Edyta 10.02.2018 16:28

najlepiej zawieźć osobiście , a potem czekaj na telefon

tapicer..

Praca w dziwnych porach na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co innego przychodzisz do pracy dowiadujesz się co innego ,za piątki idziesz do pracy w niedziele bo właściciel jest innej wiary niż katolicka, dla mnie to dziwne przecież mieszkamy w Polsce, 6 dni na rano po 9,5 godzin to za dużo :( ogólnie praca nie jest zła jak ktoś lubi taki akord, wśród ludzi panuje miła atmosfera uczysz się to jeden drugiemu pomaga. Można się nie źle zmęczyć , jeśli chcesz pozostać w tym miejscu na dłużej to jak najbardziej ta praca jest dla ciebie

Edyta

@Kris, nie otrzymałeś odpowiedzi na Twoje pytania. Jeżeli pomimo to, znalazłeś w Restyl rekrutację na stanowisko, które odpowiada Twoim wymaganiom, to prosiłabym Cię o zrelacjonowanie przebiegu procesu rekrutacyjnego, jeżeli wziąłeś w nim udział. Jak ocenisz podejście osób rekrutujących do Ciebie? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Kris

Witam jak w Restylu wygląda z kierowcami? Jakie zarobki i system pracy? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Kobietkawysooka

Witam. Chcę złożyć papiery do restyl. Jak tam wygląda z zarobkami dla kobiet? I pracuje się od poniedziałku do piątku?

Krawcowa
@Kobietkawysooka 05.10.2017 16:55

Firma pracuje od poniedziałku do piątku dwie zmiany . Zarobki od 2000 w górę w zależności od stanowiska .

Kobietkawysooka
@Krawcowa 06.10.2017 12:45

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź! A jakie są tam warunki pracy? Czy np. Stanowiska "kobiece" są ogrzewane? Czy np. Nie ma tam w zimie - 20 w sali itd.. I na co najlepiej aplikować? Na jakie najłatwiejsze stanowisko?

Edyta

Najlepiej będzie jak zadzwonisz osobiście lub wyślesz wiadomość z zapytaniem. Od pewnego czasu nikt nie napisał niczego aktualnego na temat zatrudnienia w Restyl.

Poszukujący pracy...

Czy ktoś się orientuje jak wygląda teraz praca, PŁACA i stosunki miedzy pracownikami na szwalni?

tarum

Rolo jest Ok. Ula jest Ok. i Michał jest Ok.

e

@ola może dlatego ze to tutaj nie ma zadncyh ofert pracy no sam nie wiem mze gdzie indziej trzeba suzkac

Putin

Firma z długim stażem na rynku,chętnie zatrudnia ludzi do pracy.Wyplaty na czas i na początku bardzo dobre.Po upływie czasu ochronnego dla nowego pracownika przychodzi czas na akord. Pomału zaczyna się wdrażanie trudniejsze pracy(praca ze skórą,różne dziwaczne funkcje które nie są już takie proste.)Cennika brak co jest skandalem żeby nie wiedzieć po ile są meble.Przepracowalem w firmie ładnych parę lat i z przykrością muszę stwierdzić że zarobki spadają drastycznie w dół.Pracujac w akordzie 168godz.dostalem 2400zl.

ola

Ok. A skąd wiesz ze nie ma przyjęć?.

ola

Są przyjęcia do pracy jako szwaczka?☺

xxx

Zgadzam się w 100%

Einstein

Kiedyś praca warta uwagi,z niezłymi zarobkami,dziś nie odbiega od reszty marnych zakładów.Pracownicy,Ci mądrzejsi niebawem odejdą albo są w trakcie i na miejscu zostaną same lamusy.Przykre ale prawdziwe pozdro dla rządzących,którzy sami sobie dołki kopią.

Kiler

Jude przesadzasz pajacu (usunięte przez administratora) wiesz o pracy tam! wielki mi pracownik miesiąc robił i go wywalili bo zaczepiał i niepokoił innych pracowników teraz sie na forum wyżywa. Pajac jestes i tyle nigdzie normalnej roboty nie znajdziesz.

Restylowiec

(usunięte przez administratora) Takich jak ty były już całe masy. Szukaj pracy tam gdzie cię chcą a ze lewus z ciebie i pieniądze chcesz za leżenie to twoja sprawa. My starzy pracownicy z Restylu mamy stałą pewną pracę nie musimy się bać o byt rodzin czy kredyt. Gdyby firma była lewa pieniądze nie byłyby zawsze na czas a firma by się nie rozwijała. Żal ci ze cię wykopali i dobrze bo takich zakał i antysemitów nie potrzeba nam.

UniS

krzysztofa k nie wiem czy piszesz to z ironią czy jednak jest to czysta prawda bo jeszcze się nie spotkałem, żeby kobieta szukała ciężkiej pracy. Wiem, że istnieje jeszcze coś takiego jak równouprawnienie ale do takiego kobiety chyba nie dążą :) Mnie jednak interesuje czy można znaleźć w Restylu w najbliższym czasie pracę. Jak to wygląda ?

hmmm

A jak z Paniami,które pracują na produkcji?.

sflustrowany

3.500 to mam w 2 miesioce fajnie tam zarabiacie tylko ci majom tyle co z bekolem i matom majom przyzwolenie na fajne meble a reszta no przejebane MICHAL wymagajocy ale taka jego praca ale niech sie przyjzy tym wybrancom od maty i bekola co im daje fajne meble moze padnie namnie zarobic ponad 2000 hihihipredzej zarobie takom sume sprzotajoc plac

obcy

Teraz to się Fizol będziesz chwalił wypłatami po 3.500 jak popracujesz bez nadgodzin i bez niedziel.

znajoma

po urlopie sierpien,wrzesien

login

Może tobie wypadła na 3500 ale są w zakładzie ludzie starsi i załoga się strzeje a to nie sprzyja już tak szybkiej pracy akordowej.Każdego rodzaju ciecia finansowe nie wnoszą niczego dobrego dla zwykłego pracownika,i oznaczają tylko jedno cofanie się w tył a nie do przodu.

Zostaw opinię o Restyl - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restyl