Restyl

Opinie o Restyl

Kobietkawysooka

Krawcowa
@Kobietkawysooka 05.10.2017 16:55
Witam. Chcę złożyć papiery do restyl. Jak tam wygląda z zarobkami dla kobiet? I pracuje się od poniedziałku do piątku?...

Kobietkawysooka
@Krawcowa 06.10.2017 12:45
Firma pracuje od poniedziałku do piątku dwie zmiany . Zarobki od 2000 w górę w zależności od stanowiska ....

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź! A jakie są tam warunki pracy? Czy np. Stanowiska "kobiece" są ogrzewane? Czy np. Nie ma tam w zimie - 20 w sali itd.. I na co najlepiej aplikować? Na jakie najłatwiejsze stanowisko?

Edyta

Najlepiej będzie jak zadzwonisz osobiście lub wyślesz wiadomość z zapytaniem. Od pewnego czasu nikt nie napisał niczego aktualnego na temat zatrudnienia w Restyl.

Poszukujący pracy...

Czy ktoś się orientuje jak wygląda teraz praca, PŁACA i stosunki miedzy pracownikami na szwalni?

tarum

Rolo jest Ok. Ula jest Ok. i Michał jest Ok.

e

@ola może dlatego ze to tutaj nie ma zadncyh ofert pracy no sam nie wiem mze gdzie indziej trzeba suzkac

Putin

Firma z długim stażem na rynku,chętnie zatrudnia ludzi do pracy.Wyplaty na czas i na początku bardzo dobre.Po upływie czasu ochronnego dla nowego pracownika przychodzi czas na akord. Pomału zaczyna się wdrażanie trudniejsze pracy(praca ze skórą,różne dziwaczne funkcje które nie są już takie proste.)Cennika brak co jest skandalem żeby nie wiedzieć po ile są meble.Przepracowalem w firmie ładnych parę lat i z przykrością muszę stwierdzić że zarobki spadają drastycznie w dół.Pracujac w akordzie 168godz.dostalem 2400zl.

ola

Ok. A skąd wiesz ze nie ma przyjęć?.

ola

Są przyjęcia do pracy jako szwaczka?☺

xxx

Zgadzam się w 100%

Einstein

Kiedyś praca warta uwagi,z niezłymi zarobkami,dziś nie odbiega od reszty marnych zakładów.Pracownicy,Ci mądrzejsi niebawem odejdą albo są w trakcie i na miejscu zostaną same lamusy.Przykre ale prawdziwe pozdro dla rządzących,którzy sami sobie dołki kopią.

Kiler

Jude przesadzasz pajacu (usunięte przez administratora) wiesz o pracy tam! wielki mi pracownik miesiąc robił i go wywalili bo zaczepiał i niepokoił innych pracowników teraz sie na forum wyżywa. Pajac jestes i tyle nigdzie normalnej roboty nie znajdziesz.

Restylowiec

(usunięte przez administratora) Takich jak ty były już całe masy. Szukaj pracy tam gdzie cię chcą a ze lewus z ciebie i pieniądze chcesz za leżenie to twoja sprawa. My starzy pracownicy z Restylu mamy stałą pewną pracę nie musimy się bać o byt rodzin czy kredyt. Gdyby firma była lewa pieniądze nie byłyby zawsze na czas a firma by się nie rozwijała. Żal ci ze cię wykopali i dobrze bo takich zakał i antysemitów nie potrzeba nam.

UniS

krzysztofa k nie wiem czy piszesz to z ironią czy jednak jest to czysta prawda bo jeszcze się nie spotkałem, żeby kobieta szukała ciężkiej pracy. Wiem, że istnieje jeszcze coś takiego jak równouprawnienie ale do takiego kobiety chyba nie dążą :) Mnie jednak interesuje czy można znaleźć w Restylu w najbliższym czasie pracę. Jak to wygląda ?

hmmm

A jak z Paniami,które pracują na produkcji?.

sflustrowany

3.500 to mam w 2 miesioce fajnie tam zarabiacie tylko ci majom tyle co z bekolem i matom majom przyzwolenie na fajne meble a reszta no przejebane MICHAL wymagajocy ale taka jego praca ale niech sie przyjzy tym wybrancom od maty i bekola co im daje fajne meble moze padnie namnie zarobic ponad 2000 hihihipredzej zarobie takom sume sprzotajoc plac

obcy

Teraz to się Fizol będziesz chwalił wypłatami po 3.500 jak popracujesz bez nadgodzin i bez niedziel.

znajoma

po urlopie sierpien,wrzesien

login

Może tobie wypadła na 3500 ale są w zakładzie ludzie starsi i załoga się strzeje a to nie sprzyja już tak szybkiej pracy akordowej.Każdego rodzaju ciecia finansowe nie wnoszą niczego dobrego dla zwykłego pracownika,i oznaczają tylko jedno cofanie się w tył a nie do przodu.

Fizol

Jako fizol ostatnia wypłata wypadła na 3500 no to co ku..a źle!!!!! Popytaj znajomych to się dowiesz jakie kokosy robią a oczy mom dobre ;-)))

XXX

Szef tyra bo też ma rodzinę jak Ty i ja.Wypłaty są dobre ale były lepsze a kasa na czas,hmm no bo jak inaczej sobie to wyobrazić.Jak bys 2 miesiące czekal na wyplate to już bys tam nie pracowal i tyle.Pozdrawiam i milej pracy.

obiektywny
@XXX 15.05.2014 22:49

oczy FIZOL piszesz jesteś wazeliną szefa???? To powiedz dlaczego szef u...ił nam akord?

Fizol

Hej tyle co widzę to szef tyra dalej od rana do wieczora żebyśmy mieli co robić a wypłaty są bardzo dobre i zawsze na czas. Nie wiem czego chcesz!!!

zwykły szarak

Napisałem co się zmieniło,zapomniał jak kiedyś sam tyrał i nie docenia pracowników,przeciwnie ucina z wypłat.Akordowcy np.sami wypracowują sobie stawkę,zapierdzielają jak robociki,licząc,że wypłata będzie większa,a tu niespodzianka,szef bez poinformowania pracowników obcina sobie stawki.

zwykły szarak

Firma jak na polski rynek ma niezłe płace,ale w ostatnim czasie bardzo się zmieniło,zmienił się przede wszystkim szef.Kiedyś złego słowa o nim nie powiedziałem,ale dziś kiedy ma więcej pieniędzy,już nie patrzy na pracownika jak na człowieka,a jak na maszyne do zapierd.... Zaczął kombinować za plecami,ucina z wypłat i tworzy się nieprzyjemna atmosfera.Zapomina,że to ludzie tworzą firmę,a ich większa wypłata jest jego większą korzyścią.Pracuje się ciężko po 10 h i niedziele,a zamiast premii za dobrą prace,ucinają wypłaty...Przykre..

anonimo

Firma armo rób za darmo daremna firma!!!!

baniol

restyl jest (usunięte przez moderatora) ale na 146 lepi hehehe

specjalista

Czytam komentarze osób współpracujących z tą firmą i nasuwa mi się jeden wniosek: nigdy nie chciałbym tam pracować, ani też w żaden sposób współpracować z tą firmą. Gdybym ja zarządzał tą firmą z takim skutkiem chyba zapadłbym się pod ziemię.

kierowca

witam a jak tam KIEROWCY zarabiają ?

?

Nie podoba się? to się zwolnij a nie wklejaj tu takich bzdur

Kim jest ten faworyt?a może jakaś faworytka?ciekawe co tego roku się będzie działo ciekawego......

siema wszystkim - zbliża się impreza firmowa i urlop - pozdrowienia dla wszystkich pracowników naszej firmy mam nadzieję że impreza dla was będzie udana bo ja nie wybieram się na nią,tylko n(usunięte przez admininistratora):)).Ciekawe kto będzie w tym roku grilował - mam swojego faworyta ale ciii - bo jeszcze mnie namierzą - narazie restylowcy

anon~

a dziewczyny są spoko?

Antek

Jak to pracownicy-jedni pracują drudzy lecą w kulki

neon

A co o pracownikach sądzicie pracujących w tej firmie

naleffffka

a podwyzek to juz z ponad rok nie bylo !! sznura a na gora!

Firma spoko i szef !! ale(usunięte przez admininistratora)sa w każdej pracy i beda !kto chce pracowac i zyc to robi a kto na rodziców liczy ten leszcz,

Sandra

Wiesz co CV tam już jest , ale dzięki za info ;)

Aaa

Po urlopie....wrzesień bo wtedy znów jest więcej pracy,teraz nie masz tam sie nawet co wybierać.

Sandra

Hej chciałam zapytać kiedy jest najlepszy okres przyjęć do Restyla ?

dj

ja nie jestem anonimem:)kto jak się tam zachowuje to tylko swiadczy o nim jakim jest naprawde a wy sie przejmujecie kto co pisze :)badz realistą:)nie zadawaj się z kims kto nie dorasta ci do piet albo....nie zniżaj sie do jego poziomu ....hahahahahahaha pozdrawiam wszystkich

on

po dzisiejszej zmianie widze jedno pan (usunięte przez admininistratora) ehhh mam tego dosc...popieram niech go na stół wlepia ciekawe co wtedy pewnie bedzie kwiczałł i płakał bo by sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rady nie dał taka jest prawda..a dupnie taki znawca..materiał to i ja wydac moge..kazdy moze...SZEFIE Dziekujemy za Piekne wc oby wszyscy szanowali to co PAN dla nas zrobił..gdyby tak jeszcze Pan wiedział co sie na firmie dzieje..no nic pozdrawiam moze bd kiedys lepiej..

uuu powiało groza strach sie bac;d

Aa

To się zwolnij anonim a nie użalaj się nam tutaj :) Poszukaj sobie lepszą płatną pracę w tych czasach!

...mam juz dość tej firmy !

dj

ej wiecej razy to napisz bo nikt nie zrozumiał MOTYWACJO

swierzy

bardzo mnie zmotywowaliscie do przyjecia sie w tej firmie :P

n......

Firma jest okej.Szef robi wszystko aby była praca,nie może wszystkiego dopilnowac a osoby zarzadzajace halą szwalni i krojowni sa niekompetentne poniważ uprawiaja zbyt dużo koleżeństwa,(usunięte przez admininistratora)

n......

Firma jest okej.Szef robi wszystko aby była praca,nie może wszystkiego dopilnowac a osoby zarzadzajace halą szwalni i krojowni sa niekompetentne poniważ uprawiaja zbyt dużo koleżeństwa,zwolnili stara pracownice tylko dlatego że była niewygodna Justynie zresztą to niebyła pierwsza,która jej nie pasowała były przed nia inne.

dj

masz racje szanujmy sie!!!!!ale... i tu jest pytanie tak jak do mnie podchodza to ja tak samo bede podchodzil to kogo tu szanowac bo wystarczy sie spotkac na imprezie to zobaczymy jak cie szanuja :)a co do wyplat tak tak niech licza sprawiedliwie a nie jak co niektórzy dopisuja godzinki sobie i nie bede zyczyl komus do siego roku czy wesolych swiat itp....jak ta osoba i tak ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ja niestety nie jestem wazeliniarzem :)ale dziwi mnie jedno w tej firmie ze jak sie myla z wyplata to nie wszystkim to jest dziwne wiele by tu jeszcze mozna by bylo pisac ale po co szkoda słów na niektórych ludzi sloma z butów wystaje a mysli ze jest kims!!! za same ubieranie dal wiezienie hahahahaha pozdrawiam

pracownik fizyczny

witam wszystkich pracowników tych spoko i tych co mają coś tam pod paznokciami - wszystkiego dobrego w tym nowym 2011 roku.Mam nadzieję,że ten rok nie będzie gorszy - a może wbrew wszystkiemu lepszy.Życzyłbym sobie tylko lepszego liczenia wynagrodzenia.bo z tym zawsze mamy jakieś problemy(nie będę nikogo oceniał), my pracownicy fizyczni naprawdę wypruwamy flaki a robimy to przecież dla pieniędzy na które zasługujemy razem z naszymi rodzinami.Aha i szanujmy się bo tyle czasu spędzamy razem

witam po swietach:)zobaczcie jaka ta firma po.........a wyplate w wakacje dala 2 tyg wczesniej a przed koncem roku nie moga jej dac bo firma im dluzej ma kase w banku to jest z tego zysk!!!!!!!!!parodia czlowiek chce sobie zrobic zakupy bo sa wszedzie przeceny duze!!!!to nie firma czeka do ostatniego dnia ....wyplata bedzie 31 i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zakupów tylko sie smiac i [usunięte przez moderatora] w ten dzien i jak tu nie pic

Zostaw opinię o Restyl - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restyl