Opinie o Majster Plus s.c. Ilona Jarocka Jacek Jarocki w Ruda Śląska

counter
3 11 22 5 1
ja Nowy wpis

@Haber ile trwa tutaj okres próbny, orientujesz się?

Wiktor Nowy wpis

Z ilu osób składa się firma?

Haber Nowy wpis
Klient
@Wiktor

A co to ma do tego ? ;D

Antoni U. Nowy wpis

Szybko i solidnie wykonany montaż mebli. Jestem zadowolony. Polecam!

Benek

Może jakieś podpowiedzi czy potrzebujecie teraz kogoś do pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Majster Plus s.c. Ilona Jarocka Jacek Jarocki?

Błażej

Jestem bardzo zadowolony z wykonania i montażu mebli kuchennych oraz dwóch szaf w zabudowie.Profesjonalne podejście do klienta,a także świetnie wykwalifikowani montażyści.Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.

Miro

Jeśli firma jest dobra to i pracownicy nie mają powodu żeby narzekać!!

ULIK

Wiecie może czy firma potrzebuje fachowców? Jakie warunki finansowe można dostać?

Aleksandra

Ja jestem zadowolona

TakNie

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Bodek

100% zadowolenia. Ekipa miła przyjechała zrobiła to co miała zrobic, posprzątała po sobie, a meble kuchenne są bardzo dobre jakości. Polecam

Tak1Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Tak5Nie

Joanna

A jam mam jak najbardziej pozytywne zdanie na tema tej firmy, pomiar mebli kuchennych jak najbardziej o czasie, montaż po uprzednim kontakcie z firmy przesunięty o jeden dzień, meble jak najbardziej zgodne z projektem i doradztwem ze strony pana który dokonywał pomiarów, dożo mi podpowiedział i te sugestie wykorzystałam. Montaż, panowie przyjechali złożyli meble powiesili, opakowania, papiery itp po sobie wynieśli a na koniec posprzątali jakieś resztki pozostawiane podczas montażu wykonywania wiercenia, jak dla mnie jest dobrze i jestem zadowolona. Polecam jak najbardziej z mojego doświadczenia.

Tak4Nie
lol

Dołacząm do grona niezadowolonych klientów. Szafa na wymiar, kilka odprysków . A teraz po pół roku znowu wystąpiły usterki. Właściciel bardzo nieprzyjemny. Powiem tak tym, którym się udało i są zadowoleni niech się cieszą, także osoby które wybierają firmę niech się 1000 razy zastanowią aż wybiorą majster plus z Rudy slaskiej , bo może się zdarzyć tak , że akurat będą mieli pecha i tak jak ja będą niezadowoleni z wykonania. Omijajć szerokim łukiem

Dominik

Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy wyposażając dom, jak i firmę. Zawsze współpraca przebiegała bezproblemowo, nawet w przypadku uszkodzenia - prawdopodobnie fabrycznego - frontu lakierowanego został wymieniony bez problemów. Ceny atrakcyjne - w porównaniu do konkurencji, ogólnie firmę polecam.

Tak2Nie
Beata-Bytom

A ja mam całkowicie odmienne zdanie co do tej firmy i jakości mebli. Co prawda jest taka że poślizg mebli nastąpił o dwa dni ale co do ekipy która przyjechała montować meble szafę komandor, komoda, szafki ( całe wyposażenie pokoju) naprawdę byli mili, uprzejmi, posprzątali po sobie, montaż który trwał ponad 3 godz, nie chcieli żadnej kawy, czy herbaty, a jak chciałam im dać na koniec parę złoty tzw. napiwku to jeden z tych montażystów podziękował mi i powiedział że szef płaci mu wynagrodzenie i dziękuję, dziwne jak na dzisiejsze czasy?? a co do jakości to meble, jak i drzwi przesuwają się bardzo dobrze, szafki tak samo, Pan który podjechał na pomiar służył pomocą i doradztwem, zaproponował mi całkowicie inne rozwiązani mebli i dodatków niż ja sobie wymyśliłam które w praktyce okazały się o wiele lepsze i funkcjonalne. A namiar otrzymałam z polecenia, nigdy wcześniej ich nie znając.

Tak3Nie
Łukasz

Witam. Bardzo zawiodłem się na tej firmie. Nie polecam. Maja pracowników nie posiadających odpowiedniej wiedzy co do montażu. Moją sprawę reklamowaliśmy w czerwcu, a jest Październik i nadal się ciągnie. Jestem osobą wyrozumiała i bezkonfliktową ale w tym przypadku nie wytrzymałem nerwowo... Nie polecam. Pozdrawiam

Tak5Nie

klientka

Tak jak poprzedniczki myślałam, że firma będzie rzetelna i wiarygodna i powierzone im zlecenie wykona profesjonalnie, lecz niestety w sprawie reklamacji nikt nie odbiera ode mnie telefonów. Ciągle wykręcają się zajętym terminarzem i tym, że nie mają kogo do mnie posłać. Kuchnia zapłacona, a i tak nieskończona, bo silikon nie położony, bo jedna szafka niewymieniona... I pracownicy monterzy bardzo chamscy! Szkoda słów. NIE POLECAM!

Tak2Nie
zawiedziona

Popieram Panią Beatę. Jestem kolejną niezadowoloną klientką. Meble kuchenne, choć minęło od montażu pół roku, dalej są nieskończone, a właściciel firmy nie raczy nikogo wysłać do nas, aby wykończyć kuchnię. Panowie montujący szafki, podczas montażu uszkodzili nam sprzęt AGD. Odbyła się kolejna batalia, bo przecież do winy nie chcieli się przyznać. I warto zaznaczyć, że choć kuchnia robiona na wymiar, to w efekcie wymiary są inne niż powinny. Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów, to trzymajcie się od tej firmy z daleka. Bo jeśli się płaci ok 15 tysięcy to się wymaga profesjonalnej obsługi i nienagannego wykonania. A w tym przypadku niestety zabrakło tych podstawowych elementów.

Tak3Nie

Ania

Czy ktoś może wie czy w Gliwicach ma ta firma salon sprzedaży??

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Majster Plus s.c. Ilona Jarocka Jacek Jarocki - Ruda Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Majster Plus s.c. Ilona Jarocka Jacek Jarocki
3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kokotek 40 A