NEW VISION

Katowice

Opinie o NEW VISION

plm

kontrolik, a czy tak samo mogą u nich liczyć na pracę młode osoby jak i starsze ? Ja nie mam za wiele doświadczenia dlatego chciałbym gdzieś je złapać. Znajomy mi opowiadał, że co jak co - konkurencja nie da mi tego co mogliby mi dać właśnie oni. Dzięki za info.

domino

NEW VISION to znane biuro nieruchomości z Katowic, trzeba uwazac, aby nie pomylić ich z firmą z branży informatycznej z Warszawy, bo wybrali sobie taką samą nazwę. Możecie napisac jak w ogóle jest z szansa na dostanie tutaj pracy, bo szukałem, a nie znalazłem nawet nie aktualnych ogłoszeń. Pozdrawiam.

charbąszcz lolek

ogólnie to praca w nieruchomościach mnie bardzo interesuje, takiej szukam i zastanawiam się akurat nad NEW VISION, tylko nie ma co ukrywać - jestem dość początkujący w branży i muszę się sporo podszkolić, chociaż w sprzedaży p;racowałem róznej. czy ta firma przyjmuje młodych i miałbym szanse u nich na pracę?

well

Wspominając niektóre wpisy mam przed oczyma pranie mózgu robione na codziennych odprawach, wyniki, wyniki i jeszcze raz wyniki .... jeśli ktoś jest odporny to proszę bardzo, pytanie zasadnicze, na jakiej zasadzie Cię przyjmą na ten przysłowiowy testowy okres, i jaka jest umowa dotycząca kwestii finansowej ?? warto się zainteresować?? Jeśli wpływ ma mieć miejsce jedynie od aktywacji sprzedanego produktu to ja dziękuję bardzo,

kleks

a to jest takie klasyczne jeżdżenie po terenie od drzwi do drzwi? trudne, nerwowe ale da się przezyć na upartego. kwestia tylko proszę napiszcie ile jest podstawy netto i procentowo ile wynoszą prowizje bo to zależy czy się podejmę takiego zatrudnienie. pomożecie i powiecie jak jest???a o co chodzi z tym wstrzymaniem wyjazdów w teren?

ldz24

nie dajcie sie wrobic w ten absurd!!! prowadze wlasna dzialalnosc ale na prosbe przyjaciela poszedlem na niby rozmowe w new wision! zostalem tam na dwa tyg !! powiedzialem na start temu smiesznemu niby szefowi ze mam juz doswiadczenie z cyfry + i poradze sobie sam w terenie!!po niby dniu probnym od razu wielkie przyjecie w szeregi jendna wielka bzdura!! Uwazjacie mlodzi!! nie warto!!

graga

śmiech na sali..... właśnie znalazłam ogłoszenie w jednym serwisie internetowym gdzie są zamieszczane ogłoszenia na stanowiska biurowe.... po 2 godzinach dzwonienia do tej firmy dodzwoniłam się i pani powiedziała, że dzisiaj na godzinę 18 jest rekrutacja - spotkanie z szefem... jak się spytałam, czy nie wysłać swojego cv na adres e-mail, to powiedziała, że szef chce osobiście rozmawiać.... więc ja się spytałam jak można wszystkich umawiać na jedną godzinę?? a mnie konkretnie interesowała praca sekretarki, ale daruje sobie to, bo kiedyś też się natknęłam na takie akwizytorstwo, a ja nie toleruje cwaniactwa, i podejrzewam że gdybym poszła tam do biura to mogło by dojść do rękoczynu:) ta sprawa nadaje się do UWAGI :) w każdym razie ja się nie wybieram i nie polecam nikomu....

Anonim

Witam! Wilkie dzięki, że ktoś założył opinie na temat tej firmy - byłam umówiona na dzisiaj na 18:00 - oferowali tak samo pracę na 3 różnych stanowiskach. Praca akwizytora to coś, czego w życiu bym nie tknęła bo niestety udało mi się już natknąć na coś podobnego. Z gory dziękuję i także sobie odpuszczam, a już miał człowiek nadzieję, że coś się w tym życiu ruszy ;(

Przemysław B.

Witam. Powiem szczerze, że z Admilem nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla AMBITNYCH ludzi z co najmniej średnim wykształceniem. .Buduję grupę sprzedażową na Śląsku. W grę wchodzą przyzwoite zarobki. Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam, na stronę. www.novumdf.pl lub do kontaktu wstępnego na gg 1081584 Z poważaiem Przemysław B.

Co Za idiota

Ta firma to jedna z wielu w tym kraju która wykorzystuje naiwność ludzi szukających pracy.Tez miałem iść na ta rozmowę ale jak poczytałem wasze opinie to mi sie odechciało ale nie tylko z tego powodu,byłem kiedyś na dzień próbny w podobnej firmie tylko ze to była firma cyfrowy polsat i dokładnie praca tak samo wyglądała chodzenie i wciskanie kitu ludziom po domach w obskurnych dzielnicach że jest zbiorowe podłączenie itp. byłem na takim dniu próbnym i powiedziałem sobie ze nigdy więcej!!! i nikomu nie życze takiej pracy.Aha i nie mam pojęcia jakie tam można zdobyć doświadczenie jedyne co oferuja to pewnie szkolenia techniki sprzedaży,czyli wciskanie ludziom sterty kłamstw.NIE POLECAM!!!

Twist

A ja nie zgadzam się z waszymi opiniami. Są dwa rodzaje ludzi poszukujący pracy: Ci co chcą znaleźć prace i poszukiwacze, którzy szukają pracy idealnej. A takiej niestety dla młodych ludzi bez doświadczenia nie ma... A ta właśnie firma daję szansę właśnie młodym ambitnym ludziom, którzy chcą się rozwijać a nie posiadają znajomości i pieniędzy. Przede wszystkim pozwala zdobyć doświadczenie i zarobić naprawę dobre pieniądze oraz pracę w pozytywnej atmosferze. A ponadto firma oferuje szkolenia i nie tylko ustnie ale przede wszystkim w praktyce. Naprawdę polecam. Jeżeli dostaniesz się do tej firmy, to zostań kilka dni a zobaczysz, że naprawdę warto :)

wk..wiony

Witam Bylem umowiny z ich szefem we wtorek na godzinę 18:00 zanim tam poszedłem to oczysiście chciałem znaleźć trochę informacji na ich temat... ciesze sie ze przeczytalem wasze opinie na temat domniemanej firmy. Bylem zniesmaczony sytuacją którą opisywaliście... mimo wszystko postanowiłem wybrać się na ową rozmowę kwalifikacyjną... W poczekalni znajdowało się około 23 osób... wszyscy młodzi, i chętni do pracy. Po minach można było poznać że się denerwują. Wreszcie przyszła moja kolej... Wygadany koleś (szef) zaprasza mnie i 2 innych bezrobotnych do swojego biura. Przez 2 minuty mówi o pracy "za biurkiem" z atrakcyjnym wynagrodzeniem... Pyta kolejno kandydatów jak oceniają swoją komunikatywność, ile czasu szukają pracy, jakie stanowisko by ich interesowało itd... Ogólnie firma robie ludzi w jedno wielkie bambuko... werbują młodych i tak jak pisaliscie wczesniej każą chodzic po domach i oferować e"N"kę... i to jest niby to sprawdzanie waszej komunikatywności... ODRADZAM

Kościak

posze w ogłoszeniu hurtownia rtv sat zadrudni 10 osób 15zł /ha teraz juz wiem dlaczego pisze najchetniej młode bo kazdy kit łykną przez telefon bardzo miła młoda dziewczyna powiada oferujemy prace na trzech stanowiskach magazyn biuro i obsluga klienta wstepnie umówili sie na 18:00 podajac nazwe firmy itd proszaco przygotowanie dokumentów juz samo to ze w ogłoszeniu nie ma nazwy firmy daje mi do myslenia a teraz po telefonie jak moze byc 10 osób na 3 stanowiska i to w dodatku ludzi młodych czyste (usunięte przez administratora) brak słów

Justyna

Witam wszystkich. Bylam dzis na rzekomej rozmowe kwalifikacyjnej w NEW VISION, wchodzac do klatki schodowej juz bylam przerazona, wchodzac po schodach przed biurem byla taka kolejka jak za czasow komunizmu okazalo sie, ze po kilka osob jest umowionych na ta sama godzine. Bylam umowiona na 16:00 juz o 16:05 bylo po wszystkim poniewaz rozmowa zostala przeniesiona na poniedzialek na 17. Jak mozna tak traktowac ludzi? Polityka pracy w naszym kraju to DNO!!! Brak slow by to skomentowac...

Wer

Dzieki za powiadomienie o takich (usunięte przez administratora)...jutro mialam tam jechac wlasnie na rozmowe. Jak mozna tak ludzi robic w konia....no nie mam pytan ;/

anik

Potwierdzam wypowiedzi przedmówców. Praca tam to TYLKO akwizycja nic więcej. żadna praca na magazynie czy praca biurowa. Pojedziesz do nieciekawej dzielnicy Bytomia i od drzwi do drzwi będziesz cisnąć ludziom n i jeszcze po glowie mozna dostać od towarzystwa kryjącego sie po klatkach schodowych.

boze.. dzieki za taka stronę.. przynajmniej wiem ze mam tam nie jechac -dzis tam dzwoniłam i niby dzis rozmowę mam jeszcze.. masakra jest z pracą same akwizycje itd jak tak dalej bedzie to chyba sama zaryzykuje i cos swojego otworze :)

Anonim

Nie jedź Kasiu, nie jedź! Straszne oszukaństwo, wszędzie teraz trzeba uważać.

kasia

mój boże ja też miałam tam jechać ale na akwizycje sie nie nadaje ;/ ale kapa wszedzie jakies (usunięte przez administratora)///

A

Dzisiaj też słyszałam o trzech działach. Czytając wcześniejsze wypowiedzi chyba sobie daruję pracę w tej "firmie":)

Anonim

Tak :) Właśnie taki dzieciuch, który się wypowiedzieć nawet nie potrafi... jak on prowadził rozmowe kwalifikacyjną t ja myślałam, że to jakiś chłopiec na posyłki w tej "firmie", ależ byłam w szoku jak się okazało, że to jest szefu XD

LOLEK

TEZ TAM WCZORAJ BYłEM I WYDAWAłO MI SIE PODEJRZANE TO ZE TAKI MLODY ZIOMEK JEST TAM SZEFEM

Anonim

A to ich gadanie o trzech działach to kłamstwo, mówią Ci, że po dwch tygodniach Cię awansują a to kłamstwo jest bo będziesz tylko szefowi kieszeń nabijać. Ja tam poszłam i po 11 godzinach chodzenia po Bytomiu nabawiłam się takiego zapalenia zatok, że szkoda gadać. Nie zwrócą Ci tego zmarnowanego czasu ani zdrowia. Na dodatek szef ma 19 lat, dzieciaki sobie firmę założyły, która i tak im upadnie bo podpisują umowy z ludźmi, którzy utrzymują się z pieniążków z pomocy społecznej, o a tak na dodatek to przy mnie koleś spisał umowę z babką 24letnią, która pisać nie umiała, nie wspominając o tym, że jej ośmioletnia córka dyktowała jej literki z dowodu osobistego, patologia taka aż żal... Jak przez telefon mówią, że mają trzy działy to już możesz być pewna/ pewien, że to jest właśnie tak zwane akwizytorstwo a o trzech działach wspominają tylko dlatego żeby człowiekowi zrobić nadzieję na awans. Ta praca napewno nie jest dla kobiet. Tak nawiasem wspominając Polski rynek pracy to wąskie pasmo, praca jest i owszem, ale jak chcesz marnować życie, zdrowi i czas bo jeśli stać Cię na więcej i chcesz coś lepszego to musisz trochę poczekać i poszukać... :) Powodzenia!

Anonim

Serio! Nie idź tam. Wywiozą Cię do najgorszej dzielnicy bytomia i każą chodzić po domach.

ddddd

Serio? Właśnie tam dzwoniłam, i tez mówili o pracy w trzech działach, m.in. o pracy fakturzystki... hm... musze przemyśleć, czy tracic czas na taką "rozmowę"...

Anonim

New Vision jest firmą, która oferuje prace w trzech działach, jest to tylko i wylacznie zmylka gdyz po przyjsciu na dzien probny zabierają Cię w teren i do końca nie informują Cię o pracy jaką będziesz wykonywal. Jedziesz na przyklad do najgorszej dzielnicy Rudy Śląskiej i kaza Ci chodzic po domach i sprzedawac ludziom telewizję cyfrową. Nie polecam, wręcz ostrzegam przed pracowaniem w New Vision.

Zostaw opinię o NEW VISION - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEW VISION