Koziarski Pracownia Projektowa

Katowice

Opinie o Koziarski Pracownia Projektowa

cześć Magda

Widocznie nie ma możliwości, żeby podjąć u nich zatrudnienie, ale i tak najlepiej dowiadywać się o tym bezpośrednio u nich. W końcu dla każdego są najważniejsze stosunki z pracownikami, bo jak atmosfera dopisuje, to od razu lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki.

gosia

ja też współpracowałam z tym architektem i nikomu go nie polecam, ściemniacz na maxa, nie dotrzymuje terminów realizacji

sp.k.

mistrz w swoim fachu!

grzegorz
@sp.k. 02.08.2016 00:10
mistrz w swoim fachu!

No to ciekawe , chyba mistrz ściemniania i robienia problemów inwestorom. Mnie Pan Wojciech narobił mnóstwo problemów , nikomu nie polecam tego architekta

nota

godny polecenia

Shu

Pracowałem. Zarobki raczej przeciętne, ale płaci na czas. Przynajmniej fajna robota, ma ciekawe tematy, można sie sporo nauczyć.

Tess

Polecam.

waski

Zleciliśmy Panu [usunięte przez administratora] projekt przebudowy naszego biurowca. Projekt budowlany z pozwoleniem na budowe (Kraków) wykonał terminowo, zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Godny polecenia architekt.

Zostaw opinię o Koziarski Pracownia Projektowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koziarski Pracownia Projektowa