BM Michał Żur

Katowice

Opinie o BM Michał Żur

dariusz grzegorz

Nie polecam, właściciel Michał Żur wiele obiecuje i niestety nie dotrzymuje obietnic. Pracuję dla niego już jakiś czas i doczekałem się nowej umowy lecz bez pokrycia w pieniądzach. Z początku na zachętę daje premie, a potem łaska ustaje, zachrzaniać trzeba a mi są potrzebne pieniążki na studia.

niezadowolony

Pracodawca na początku współpracy (do rany przyłóż) natomiast po pewnym okresie pokazuje swoje humorki nowym pracownikom płaci marne grosze (najniższą krajową), a obiecuje złote góry. Nie polecam, nie każdy kanarkiem się rodzi ha ha ha

Anita

Pan [usunięte przez moderatora] jest bardzo niekompetentnym pracodawcą... zawiodłam się na nim gdyż ma on w zwyczaju umawianie się ze swoimi pracownicami... w wiadomym celu. Przestrzegam przed tym Panem!! Zarobki mierne.

Zostaw opinię o BM Michał Żur - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Michał Żur