Opinie o Restyl w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restyl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restyl w Ruda Śląska

Zielono kufajka

(usunięte przez administratora)Do byłego pracownika" Nie miej teraz pretensji do całego świata i nie wylewaj teraz brudów na M. ponieważ gdy firma szła pełną parą i potrzebowała rąk do pracy ty strzelałeś sobie selfiaczki w Plazie przy piwku,wiecej cie nie było niż byłeś,a teraz wszyscy cie mają z otwartymi rączkami witać panie poszkodowany przez los, trzeba było pomyśleć ,jak ty w domu cieżko pracowałeś nad profilowym na Fejsie,my zaliczaliśmy kolejną dniówke panie "Pstrowski"

Bogna

Przestaliście być obecni na forum a pytań jest dość dużo. Czy jest jakiś powód?

Olo

Czy szwalnia juz pracuje od dziś

Jakie wartości są cenione w Restyl?

M.

Wartości? AKORD!

Danuta
@M.

Poważnie wynagradzają w Restyl na akord? Na jakich stanowiskach? Czy robisz sobie jaja?

Firma Restyl szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier w dziale produkcyjnym. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Franek

@Paweł Chyba pomyłka z tym wpisem o innej firmie?

Firma MATEX ze Starcznowa k. Nekli szuka tapicerów do pracy Proponują nowe mieszkania oraz możliwość relokacji z całą rodziną Może sprawdzić ich ofertę!!

Luiza

Jesteście przekonani, że nic dobrego sie nie dzieje? Firma ma dobre opinie w internecie więc nie rozumiem!

Szukam pracy

Jak wygląda praca w firmie, jakie są zarobki bo zastanawiam się czy warto tam iść do pracy

Były tapicer

(usunięte przez administratora) liczy się tylko produkcja i ilość, pracownik nic nie znaczy brak narzędzi i ubrań roboczych wszystko za swoje pieniądze i na własną rękę jeśli nie będziesz robotem i maszyną to się nie nadajesz tyczy się też podfirmy Select Style obok

Ruta
@Były tapicer

100% prawdy nic dodać nic ująć.

xx

Nie polecam ciągle odświeżane oferty pracy Restyl czy Select - style co tydzień rozmowy kwalifikacyjne ludzią obiecują co inne mówią co inne robią stawki mijają się z rzeczywistością a robota czysty akord nie ważne czy świeżo zatrudniony czy nie spowalniasz produkcję na co się odbija do wypłaty całej załogi trzy razy przemyślcie niż zaczniecie .

Mordeczka

2800 na rękę? Chyba jeśli pracujesz na godziny. Bo w akordzie 2800 na rękę owszem idzie zarobić ale kosztem zdrowia. I nie zapominam tutaj o tym że praca w Restylu jest bardzo fizyczna. Nie ma tam stanowiska którego nie odczuwa się w negatywny sposób na zdrowiu. Do tego dochodzi nie ludzkie traktowanie człowieka. Brak jakiejkolwiek komunikacji między pracodawcą a pracownikiem. Nikt nie chodzi i nie pyta jak się pracuje, co jest nie tak i jak y to można było naprawić. Mówiąc coś przelożonym można usłyszeć tylko jedno (usunięte przez administratora) Nikogo nie obchodzi to że masz swoje życie prywatne z dnia na dzień się dowiadujesz że masz przyjść do pracy powiedzmy na 12 godzin. Mówisz że Ci nie pasuje bo coś tam... Słyszysz od Justyny tylko jedno zdanie " Zrób tak żeby Ci pasowało". Istny dramat. Nikomu nie polecam tej firmy. Wszyscy gadają że niby da się zarobić , może i da. Jeden miesiąc czy tam dwa dasz radę zrobić więcej ale następne trzy miesiące musisz to odchorować. Idziesz do swojej przełożonej że chcesz iść do domu bo źle się czujesz i słyszysz czy robota jest zrobiona. Mam nadzieję że szef to czyta i dokładniej przyjrzy się jak to wszystko wygląda. Godzinowcy lecący w kulki, akordowcy bez pracy. Ta firma potrzebuje zmian. I to wielu.

Aneta

Pracuje się niekiedy po 10-12 godzin oraz każą pracować w niedzielę Zarobi się 2800 na rękę za cały miesiąc oraz 3 niedzielę niepolecam tej firmy

Bedron

Powiem tak, praca nie jest zla jak np. Ludzie to juz jest pomylka , nikt sie nie zajmuje tymi , ktorzy dostaja lepsze meble tzn. Lepiej platne , tak na moje kazdy by powinien pracowac w ten sam sposob, bez podzialu na meble, skrzynki czy kij wie co tam jeszcze jest po prostu praca by byla bardziej udoskonalona gdby nie to ze kazdy mebel ma swoja cenę , rozumiem ze sa wieksze meble, mniejsze meble ale kataklizm a atmosfera jest okej ,mozna wypic kawe, pogadac , zapalic ale musisz pracowac , no mysle ze jak w każdej pracy a takich jak ta malo , pracuje juz 7 miesiecy i nie widze powodu do zmiany , poniewaz jak sie wyrobisz z normami akordu to nic tylko usmiechac sie z myślą ze idziesz do pracy . pozdrawiam :)

duża firma, praca spoko , dobre zarobki w końcu znalazłem odpowiednie miejsce

duża firma, praca spoko , dobre zarobki w końcu znalazłem odpowiednie miejsce

zwykły gościu

bardzo duża firma , praca spoko a zarobki bardzo dobre w końcu znalazłem swoje miejsce pracy.

Bałwan

No i co?Firma ma płacic kary dosyc spore jak na kieszen zwyklego smiertelnika za nie terminowosc w dostarczaniu mebli.Tapicer hmmmm?Łazi,błąka sie po hali a dlaczego?bo hala jest pusta.Nie ma pracy dla niego biednego chlopa co ma akord,rodzine i dzieci ale kogo to obchodz.Taka jest prawda SZEFIE mam nadzieje za Pan to przeczyta bo jest Pan jedyna osoba ktora moze cos zmienic w firmie.Tak to wlasnie wyglada i nie ma co czarowac szefa Panie kierowniku M.bo jest (usunięte przez administratora) blada i tyle.Spokojnej nocy.

Mody

Dramat...

Czarek

Każda firma ma swój lepszy i gorszy czas ale to nie znaczy, że jest źle. Po prostu jest chwilowo spokojniej i tyle!

Szwalnia

No cóż. Restyl już miał swoje bardzo dobre lata aktualnie dąży ku upadkowi. Mądrzejsi pracownicy zaczną się zwalniać zostaną tylko te lesery. Żeby wyrobić akord musisz mieć specjalne względy u osób wydających prace, bo jeśli oni Cię nie lubią to przykro mi bardzo ale no nie zarobisz. Kierownik... No cóż. Nie jest taki najgorszy po mimo tego co mówią nie miałam z nim problemów. Zawsze znajdował jakieś alternatywne wyjście z sytuacji. Brygadzistka. Ha ha. Brak słów. Jesteś nie wygodnym pracownikiem dla Justyny to zacznie Ci podkładać kłody, donosić, robić afery. Na temat Sandry można powiedzieć jedną wielka pomyłka. Nie zrozumiałe jest dla mnie to jak może tak odnosić się do osób od niej o połowę starszych, jak nie dwa razy. Jeszcze jakby się na czymś wogóle znała no ale tak nie jest. Atmosfera w pracy kiedyś była na prawdę dobra. Dzisiaj... Same zawistne mordy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Restyl - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restyl?

Zobacz opinie na temat firmy Restyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restyl?

Restyl