AUTOTECHN MARIOLA B PLINTA IGNACY

Opinie o AUTOTECHN MARIOLA B PLINTA IGNACY

były 2

Michał
@były 2 01.06.2016 21:37
5zł na godzinę płatne w ratach ceny za usługę jak z nieba fachowość zerowa i spożywanie w dużych ilościach....

Za to damska, młodsza część obsługi klienta bardzo sympatyczna.

były

Tam tylko potrzebują ludzi za 5 zeta za godzine jak masz doświadczenie i uprawnienia to 6 zeta za godzine wielkie spawanie aluminium tylko że nikt tam nie ma uprawnień umią tylko kleić bo spawaniem tego nie można nazwać.

Zostaw opinię o AUTOTECHN MARIOLA B PLINTA IGNACY - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOTECHN MARIOLA B PLINTA IGNACY