PL Europainting

Tychy

Opinie o PL Europainting

PIOTR

boshhhh tylko nie SPM! tyle nie dostaje nawet team lider! hahahaha teraz mają być podwyżki na 14 zł brutto!!

Uciekam

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach! Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Żaba i Formpol tez podciągnęły wynagrodzenia Zobaczymy jak na to zareagują nasi

kram

Firma mała, praca non stop w nadgodzinach od pn-nd , stosowany mobbing, zarobki najniższe,szef gardzi wszystkimi kłamca i oszust, duża rotacja ludzi zmęczonych brakiem szacunku i jasnych obowiązków- srednio czas pracy w tej firmie wynosi rok, czasem krócej niz 3 miesiace. CZYSTY WYZYSK WLOCHA Luigiego

małpka45
@kram 26.01.2016, 09:59

na początku wszyscy są mili ale z czasem zaczynają poganiać człowieka, praca niby lekka ale czasem trzeba się samemu namęczyć z zawieszki ciężkimi,za plecami obgadają człowieka, pracownicy którzy dłużej tam pracują uważają się za nie wiadomo co, patrzą z pogardą na nowego pracownika, zapachy też nie najlepsze

anty

Praca tam to dno i kupa mułu, syf, brud, kompletny brak zarządzania, firma działa bo działa ale to jedna wielka ruina mała usterka wywrócić może całą produkcje do góry nogami albo ją zatrzymać, szefostwo liczy tylko zysk, wydaje się im że PL Europainting to nie wiadomo jak duża firma w kraju jest to przerost formy nad treścią, bo w Pl Europainting to mała firma z ambicjami na poziomie korpo zamkniętej w starej szopie ...

...
@anty 08.08.2015, 10:33

hehe ja tam pracowlem i wierzcie mi ze nierobilem za ta stawke co wy..... pamietajcie macie umiejetnosci to sie cencie! a nie narzekac bo pracujecie za frajer!!!

Zostaw opinię o PL Europainting - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PL Europainting