Opinie o Pl Europainting Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pl Europainting Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pl Europainting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pl Europainting Sp. z o.o. w Tychy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Pl Europainting Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Czy w Pl Europainting Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@były Nowy wpis

A jak sprawy sie mają z główna kadrowa chyba miała na imię Ania, która pięknie wygląda i ma pustkę w głowie? Jak coś od niej potrzebujesz to wiecznie jej nie ma ale rozmawia przez telefon i warczy żeby jej nie przeszkadzać bo taka zapracowana niby..haha

Maja Nowy wpis
@@były

Ty też dobry jesteś, że jej imienia w sumie to nie pamiętasz a jej się czepiasz. ;p Może z tą pustką w głowie to chyba lekka przesada, bo raczej gdyby tak było to nie pracowałaby na tym stanowisku. ;) Ale faktycznie aż tak olewała temat? Z czym np., do niej szedłeś, że podobno gdzieś Cię miała?

Na jakie benefity można liczyć w Pl Europainting Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Jest prywatna opieka medyczna Lux Med, ale to właściwie tyle.

Hanna Nowy wpis
@Były pracownik

W sumie to fajnie że chociaż tyle. A zapowiada się na wprowadzenie jakichś dodatkowych benefitów? Ktoś coś z przełożonych wspominał na ten temat?

@Pytanie

Tak cały czas na gorsze :)

Karolina
@Były pracownik

Co znaczy na gorsze? Co się pogorszyło Twoim zdaniem?

@macho
@Karolina

Wszyacy odchodzą, rotacja nie tylko na produkcji ale i w administracji. Warunki pracy gorzej niż złe. Omijajcie to miejsce z daleka dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Ludzi traktuja jak (usunięte przez administratora)

Maja
@@macho

Ale kto dokładnie ich tak traktuje, że na dwóch działach tak się dzieje? To jedyny powód odejść jest?

@macho
@Maja

Każdy jest tam sam sobie szefem, robi co chce, brak kontroli. Zarzad niby jest (rzadko obecny) a tak jakby go nie bylo , dyrektor operacyjny też więcej zamieszania robi niż podejmuje decyzji, wszystko na lapu capu byle przetrwać dzien, tydzień, miesiąc...

Izabela

Witam! Chciałabym zaktualizować informacje na temat laboratorium. Czy macie jakieś doświadczenia związane z tym miejscem? Zawsze zastanawiałam się ile można zarobić w takim miejscu, ponieważ wydaje mi się to bardzo kreatywną pracą, a takie zazwyczaj są opłacane lepiej. Z góry dziękuje za każdą informacje.

Ktoś
@Izabela

Można zarobić całkiem dobrze w porownaniu do innych laboratoriów. Praca spoko. Polecam.

Labor
@Ktoś

Pracowałam w Europainting i o dobrej pensji to można pomarzyć a już szczytem jest porównywanie do innych laboratoriów gdzie wiedzą jak nagrodzić pracownika i dać mu możliwość rozwoju.

Maja
@Labor

Do innych laboratoriów? A jakie konkretnie masz na myśli?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pl Europainting Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Junior Project Quality Engineer
Altran Slovakia s.r.o.
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Operator procesów poprodukcyjnych
Tychy
Toyo Seal Poland Sp. z o.o.
(172 opinii)
logo firmy Lakiernik
LUMATECH Sp. z o.o.
(63 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Tak

@Kuzia

Możesz powiedzieć coś więcej o rozmowie rekrutacyjnej? Ile jest etapów i czy to raczej luźna rozmowa, czy trzeba zdawać testy? Czekam na podpowiedzi :)

@Damian

Pytają gdzie robiłeś, czemu tak krótko np itd ogólnie o poprzednich robotach. Ja tam zawsze gadam na luzie bo zawsze znajdzie się inną robotę. Zależy na jakie stanowisko aplikowałeś, na wózki to są testy i potem cie albo przyjmą albo nie albo powiedzą że jak się namyślą to będą dzwonić. Z tego co wiem to brakuje tam dużo ludzi na każdym stanowisku fizycznym

@Kuzia

Dzięki za info, bo bardzo się przyda. A jak nie mam zrobionych uprawnień na wózki to jest szansa, że zrobię w robocie na koszt firmy? Czy raczej nie ma co się pchać bez uprawnień?

@Damian

Nie zrobią Ci na pewno. Idź do bogatej firmy bo ta to...

Jan
@Damian

Nie wysyłają na takie szkolenia z firmy. Lepiej zrób je sobie sam.

@Kuzia

Firma wcale nie musi być bogata żeby szkolić pracowników. Inwestycja w zatrudnione osoby się przecież zwraca. Ale dobrze wiedzieć, że tu sobie kursu nie zrobię.

luzik
@Damian

Spokojna, luźna rozmowa, nie się co stresować.

irys
@Damian

Nie wszędzie tak myślą jak mówisz. Tu na pewno nie.

Ja

Brak słów by móc opisać pracę w tej firmie powiem krótko jest gorzej niż źle

@Ja

Możesz wyjaśnić o co konkretnie chodzi? Nie pasuje ci atmosfera, jakieś konflikty z szefem, czy wypłaty słabe? Przydałby się argumenty a nie tylko negatywy.

pękala
@Damian

Słabe wypłaty to chyba najlepszy argument.

@pękala

Masz racje. Jak wypłata jest słaba to odechciewa się pracować. nie ma szans, żeby podwyższyć pensje? Jakieś premie albo nadgodziny ekstra płatne? Nic nie było?

Stary pracownik

(usunięte przez administratora) z kryminału i super stawka!!! Naprawdę są lepsze miejsca niż ten zakład resocjalizacyjny

@Stary pracownik

O co chodzi z tym kryminałem?? Pracują tam więźniowie? Ta super stawka o której wspominasz to sarkazm, czy naprawdę tak dobrze płacą?

xxx
Kandydat

Witam. Jak wyglada praca w laboratorium oraz jaka atmosfera w nim panuje ? Jakich zarobków można się spodziewać w laboratorium ?

Mlk
@xxx

Również się dowiem o opinię pracy w laboratorium, ponieważ widzę że systematycznie pojawia się ogłoszenie

Xo
Klient
@xxx

Poszukując technika chemika do laboratorium, szukają osoby, która będzie pracować 3 godziny w laboratorium i 5 godzin na linii.

G.
@xxx

Praca w lab jest kreatywna, duzo rozwoju duzo sie dzieje owszem analizy to niewielka skladowa pracy w lab poniewaz od technika wymaga sie obecnosci na procesie, reagowania na problemu jakosciowe oraz uzupelniania dokumentow. Praca w lab jest dla osob ktore nie chce tylko robic analizy ale i interesuja sie dlaczego cos sie dzieje sa kreatywne, ambitne i wytrzymale bo kazdy problem to presja i umiejetnosc szybkiego reagowania. Jesli chodzi o stres to jest on wszedzie gdzie zarzadza sie procesem. Atmosfera i ludzie (niektorzy) to najwiekszy atut tej firmy. "3 h w lab a 5 h na linii" na procesie kontrolujac poziomy kapieli dogladajac czy wszystko dziala prawidlowo

Czy firma Pl Europainting Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nina
@Pytanie

Różnie to bywa, ale generalnie ta firma to dramat! Pan Italiano myśli, ze pozjadał wszystkie rozumy, brak kultury i obycia. Brak umiejętności podejścia do pracownika, ociera sie tam wszystko o mobbing psychiczny. Pomijając przemiał ludzi na stanowiskach fizycznych to pracownicy na wyższych stanowiskach tez uciekają bo wytrzymać ciężko.

CiezkaRobota

Robota mega ciężka, w wakacje meega gorąco na hali no tak z +45-50 by było, pamiętam ze czasami wody brakowało na 2 i 3 zmianie. Atmosfera nawet spoko jak na takie warunki pracy, ukraina jak ukraina jedni pomocni drudzy pospieszali polaczka xD ale śmiesznie w sumie było z ukraińcami. Robota jest dla kogoś kto lubi mega ciężko robić i wracać z wygotowanym rządkiem po robocie.

CiezkaRobota
@CiezkaRobota

A i zapomniałem dodać że umowa zlecenia na 6 miesięcy I 18 brutto, oczywiście ja tak mialem

Gal anonim
Kandydat

Staralem się o pracę w tym zakładzie pracy. O polowe bym miał krótszy dojazd do pracy. Dostałem odmowa po rozmowie kwalifikacyjnej. Praca wyglądała na spokojną z perspektywy Osoby która się przyjmuje do pracy. Mimo że szybko i dokładnie wykonuje prace to dostałem odmowę na wózki widłowe. Drugi raz tam papierów nie składam szkoda czasu . Poprostu nie szukają pracowników , a ogłoszenia są tylko po to żeby były. Nie polecam tej firmy

Czym Pl Europainting Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Anonim
@Pytanie

Dzien dobry na poczatek jesli ktos jest zainteresowany podjeciem pracu w tej firmie to na poczatek kilka faktów 2700 brutto przez agencje pracy dramat co do samej pracy trafiłem na nowa linie to co zobaczyłem (usunięte przez administratora) system Kierownictwo włacznie z włochem tepi pracowników na kazdym kroku przemial w tej firmie jest wsród ludzi jest ogromny w miesiacu było po 3 nowych i odchodzili za kazdym razem pretesje do ludzi jak nie było pracy wróc była ale nie mozesz przy włochu za duzo postac bo zaraz sie (usunięte przez administratora) i kaze ci do domu isc masz zamiatac pdłoge byle zeby cie włoch nie widział ze stoisz cyrk to mało powiedziane nikt niczego nie tłumaczy co jak robic sam sie uczysz przez ten czas jak pracowałem nikt mi nie pokazał jak pakowac nowy detal po prostu nie było na to czasu 90% ludzi w firmie to Ukraina Gruzja itp ludzie w porzadku ale kierownictwo i zarzadzanie (usunięte przez administratora) i wodorosty.

XYZ
@Anonim

Nie wiem od czego zacząć, ale jak czytam te wasze opinie o tej firmie to zgadzam się z wami w 100 procentach podstawa to 2700 brutto przeważnie przez agencje pracy tymczasowej, o premii nie chce mi się nawet pisać bo szkoda czasu, przychodząc do firmy myślałem ze to praca w ciekawym zakładzie z ciekawymi ludźmi nie pomyliłem się, ludzie na których trafiałem byli ogólnie w porządku zdarzały się pojedyncze przypadki niedorozwojów ale w każdej firmie takowi się znajda również trafiłem na nowa linie, rotacja wśród załogi była ogromna w miesiącu po 15-20 osób byli tacy co jednego dna nie przepracowali i w trakcie pracy odchodzili nie mówiąc nic nikomu, przerobili do przerwy I słuch o nich zaginoł ,nawet na ochronie ich nie zatrzymywali nie zapomnę wózkowego który bodajże na nocce (usunięte przez administratora) się po 3 godzinach poszedł do domu cyrk na kółkach jeżeli chodzi o prace nikt ci nic nie mówi co i jak masz wieszać, podobnie z pakowaniem sam się uczysz tempo pracy bywało rożne czasami zdarzały się postoje po kilka minut nawet godzin, linia na której robiliśmy podobno była nowa zamontowana rok temu, ale po jakości włoskiej pracy nie można za wiele oczekiwać ogólnie linia strasznie puszczalska każda awaria była zawsze z naszej winy podobno zle zakładaliśmy detal który potem spadał do wanien z chemia nie sposób im wytłumaczyć ze ten detal na zawieszkach nie spada z zawieszki ponieważ nie ma jak, jeżeli coś jest nie tak to albo same zawieszki są lipne albo linia, najlepsze akcje były jak zawieszki spadały np do kwasu i kazano nam łowić detal w wannie z kwasem bez żadnej ochrony (usunięte przez administratora) mac wpadł byś do tej wanny i się rozpuścił ale (usunięte przez administratora) sztuka jest sztuka, przerwa miedzy programami to jakieś 20 minut zapomnij ze sobie staniesz i dychniesz nieważne ze przerzuciłeś ponad 10 ton surowego i ręce łącznie z kręgosłupem do (usunięte przez administratora) wchodzą, zawsze ktoś się (usunięte przez administratora) że "stoicie i nic nie robicie" Włoch, kontrola jakości albo z innej lini ludzie którzy zielonego pojęcia nie maja co, ile i jak szybko robisz, masz orać i (usunięte przez administratora) jak się nie podoba to wypad przyjadą nowi jak wspominał Anonim wcześniej 90 procent załogi to wschód Gruzja Ukraina itp kasa marna soboty i niedziele tak samo płatne po 100% ogólnie smród brud i ubóstwo nie polecam.

Paweł
@Pytanie

Też interesuje Mnie ten zakład pracy . Jestem przyszłym pracownikiem i chce dowiedzieć się więcej informacji o tym zakładzie pracy. Oraz którego są wykonane przelewy oraz czy płacą w terminie?

Paweł
Kandydat

Witam. Zadzwoniła do Mnie agencja pracy i dostałem propozycję pracy w tym zakładzie pracy. Chcę dowiedzieć się więcej o tym zakładzie pracy: czy jest miła spokojna atmosfera pracy? Jakie są relacje kierownictwa pomiędzy pracownikami czy są życzliwi do 0racownikow oraz czy nie ma mobbingu? Czy płacą w terminie oraz czy płacą tyle ile oferują w ogłoszeniu o pracę? Czy jest akord czy akordu nie ma? Jakie są limity / godzinę które trzeba zrobić? Jacy są leaderzy wobec pracowników ( czy nie faworyzują jedynych, a drugimi pogardzają)?? Zadaję więcej pytań o ten zakład pracy i czekam na odpowiedzi. Możecie też napisać o innych rzeczach o które się nie zapytałem. Zamierzam złożyć dokumenty do tego zakładu pracy na ofertę pracy na wózki widłowe.

Beatka

Ja polecam prace w firmie Europainting. Otrzymuje duzo dodatkow do pensji,premie i wynagrodzenie jest zawsze na czas.Praca nie jest ciezka. (usunięte przez administratora)

Franko X

Firma dobra do pracy dla starszych pań po 40 stce (Zaznaczam ze praca pań w porownaniu do panow jest duzo lzejsza-a wynagrodzenie te same) Prace polecam tez Ukraincom/kom jesli nie maja lepszej to firma jest szeroko otwarta dla ukrainy.75% ludzi pracujacych pochodzi z ukrainy a 25% z Polski. Praca 3 zmianowa za ciut wiecej niz minimalna 2700-3000 brutto pensja + jakas tam premia, ktora jest albo i nie, to troche za malo zeby zachecic polskich pracownikow.W firmie zarzad jest wloski,kierownictwo polskie a lederzy polacy/ukraincy.Atmosfera w pracy jest neutralna, bo praca jest caly czas , wiec i tak na nic nie ma czasu.Ludzie sa tez tacy sobie.Jak robisz swoje w pracy i jestes neutralny dla innych to nikt ci nic nie zarzuci.Praca jest prosta i nie wymaga wysilku umyslowego. Tylko checi do pracy i zaangazowania.W Europainting wiekszosc ludzi pracuje przez agencje na umowe o prace albo zlecenie.Ze wzgledu na duza rotacje pracownikow.Ogolnie prace w Europainting oceniam 3/5

KKKK

Zapominiałes napisc o przerwie 20 minutowej która wypada jak jest przerwa miedzy zmiana programu jak zjezdzaja puste zawieszki moze byc np jak masz 2 zmiane o 17 albo nawet o 19, 20 minut i dalej łogien az padniesz

Nowy

Hej. Powiedzcie jak wygl praca w magazynie. Mam oferte na magazyniera, ale sie zastanawiam jak to jest w tej firmie? Moze ktos powiedziec czy warto zmieniac prace???

Wpis
@Nowy

Z tego co wiem to stawka 3200 brutto zajob niesamowity ludzie po kilku dniach odchodza z roboty jak chcesz tyrac za grosze to mozna spróbować

Nowy
@Wpis

To ciekawe co piszesz, bo krzyklem im 3000 netto i sie zgodzili... ciekawe, kto ma racje hehe

Ekkk
@Nowy

Nie polecam tam pracy pod żadnym pozorem

Illl
@Nowy

3000 netto ?? nie znam tam takiego co tyle zarabia jak chcesz to spróbuj ale chłopaki jezdza cały czas i przerwy nie maja na wózku jedza jestes odporny na stres to idz po pary dniach sam sie przekonasz jak jest naprawde ile ludzi robi i jaka jest rotacja wsród załogi.

Nie wazne

Witam w firmie panuje włoska nietolerancja darcie się na pracownika patrzenie za skrzyń managera tylko by mógł kogoś (usunięte przez administratora) małe pieniądze (usunięte przez administratora)ludzie są ok ale kierownictwo nie do końca jest takie jak się wydaje i to co pisza o sobie

olo
@Nie wazne

Jak u Was y praca_ jest szansa na zatrudnieni?

Olo
@olo

A jak podczas pandemi ? Pracujecie ? Jest jakakolwiek szanasa na zatrudnienie ?

Kasika

Z całego serca nie polecam.... Najgorsza firma w której pracowałam... Ludzie też nie za fajni.. Obgadują za plecami..pracowalam tam miesiąc.. Uczyła mnie pewna pani, która wszystko robiła żebym miała ciężej.. Pakowałam różne detale i wszystko dobrze robiłam... Robiła wszystko żeby mnie oczernić przed kierownikiem. Gdy kierownik był na naszej lini produkcyjnej zrobiła akce że źle spakowałam i wszystko z pudla mi wyciągała... Po czym gdy kierownik poszedł powiedziała że jednak dobrze spakowałam i zostawiła mi wszystko i musiałam jeszcze raz pakować... Stwierdziłam że się zwolnię, ale ten tydzień przepracuje. Bruga pani (brygadzista) powiedziała mi że mam sprawdzić sobie na którą zmianę idę, a okazało się że mnie zwolnili i nie umieli mi tego powiedzieć prosto w oczy... Najlepsze jest to że starałam się jak mogłam, a kierownik zwolnił mnie bo pytal się tej pani o opinię, a ona powiedziała że nic nie robię że nie nadaje się do tego... Śmiechu warte... Z całego serca nie polecam

Lord
@Kasika

Zgadzam się z Tobą, firma żenada, bałagan straszny, zero logiki inzarzadzania

Gal anonim

Nie znam tej firmy, ale czytając ofertę pracy brzmi ciekawie i atrakcyjne wynagrodzenie . Czytając później komentarze o tej firmie że ponizaja pracownika to nie składam tam papierów ( hamstwa tolerować nie zamierzam).. Mam uprawnienia na wózki widłowe udt. .

Dorota
@Gal anonim

I jak tam, ostatecznie nie składałeś papierów do Europainting? Pytam, bo ciekawi mnie, jak jest z tą atmosferą w biurze. Może jednak zanosiłeś CV i coś zaobserwowałeś?

lifonsyt
@Gal anonim

Tragiczne warunki pracy z tego co słyszałem,

Zostaw merytoryczną opinię o Pl Europainting Sp. z o.o. - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pl Europainting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pl Europainting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pl Europainting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pl Europainting Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Murarska 5
    43-100 Tychy
  • NIP: 6462651166 KRS: 0000212565

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pl Europainting Sp. z o.o.