Farad Elektrotechnik Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Farad Elektrotechnik Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farad Elektrotechnik Sp. z o.o.

M
użytkownik zarejestrowany

No jasne @fiseko że wiele się u nich zmieniło przez te 5 lat, przecież to jest sporo czasu. Na całe szczęście jest lepiej niż było, bo zapewniają ubezpieczenie no i wypłata jest zawsze na czas, o to się nie trzeba martwić. Ekipa ludzi też w porządku.

anonim

Firma nieuczciwa, nie wypłaciła wynagrodzenia pracownikom, bezwzględnie wykorzystująca nawet tych co nie mieli sobie nawet za co chleba kupić czyli najbiedniejszych !!!. Ciekawe czy to pierwszy raz czy to już normalność? Właściciele zmieniają często firmy i wygląda, że tak po prostu kosztem innych znaleziono sposób na życie. Powinni mieć zakaz Państwa do wszelkiego prowadzenia firm i zatrudniania jakichkolwiek pracowników oraz zapłacić taką karę finansową żeby odczuli biedę na własnej skórze!!!!!

Zostaw opinię o Farad Elektrotechnik Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farad Elektrotechnik Sp. z o.o.